17064






  • Me0w
    #12462
    Az a baj, hogy ha az ember csinal is egy palyat, az olyan 2-3 het alaphangon, annak a tesztlese tovabbi 2-3 hetet vesz igenybe folyamatos jatekkal. Tehat egy full magyar modpack, mondjuk uj jarmuvekkel, stb. lenne 6-7 honap full melo. 3 honap es itt a bf2 :)
  • TS Zolly
    #12461
    Final nekem sem jött be. De rengeteg 0,7 szerver fut hál isten. Fele gémelési időmet tuti ilyen szerveren töltöm. Ha nem tetszik a Final, keress aséban 0,7-est.
  • Me0w
    #12460
    Nem vagyok kompetens a temaban, bocs.
  • TheGOro
    #12459
    Hát én sem különösebben kedvelem a pálya módosítgatásokat, de amúgy real-ksk moddolt el-al day2-je jól el van találva ;>
  • Rafia
    #12458
    Moddolni szép és jó dolog. Talán egy kliensoldali, magyar "DC community mod" még tudna dobni a játékon a BF2-ig. És ott tudja mindenki, mire számítson a join után.
  • Murry
    #12457
    Utána nézztem ha átkerül a "reptér" az F1 es koordinátára akkor amcsi oldalról 54mp kocsival elérni, Iraki oldalról 55mp, de ez változik attól függően hogy a főbázison hova spawnolsz. Mit gondolsz erről?
  • Me0w
    #12456
    Zolly kicsit elmosodott a fenykep, az ott egy lama?
  • Me0w
    #12455
    Mindegy vegulis.
  • Morfy
    #12454
    Anélkül,hogy bárkit is megbántanék: lehet,hogy érdekes és érdemes kipróbálni az ilyen fajta módosításokat, mivel ha mást nem,de pályát szerkeszteni meg lehet tanulni általa. Amúgy egy kis funoláshoz nem tartom rossz ötletnek,de természetesen nem helyettesíti az igazi pályákat. Én személy szerint amita a final verzió kijött,már nem szeretek annyira desertcombatot játszani,és keresem az alternativ megoldásokat az online szórakozásra. Ma éppen egy Point of Existence vietnam dc mod szervert raktam össze,mely mindenki számára elérhető a szokásos ip 15567-es portján.

    Szóval szerintem hagyjuk meg mindenkinek a választás lehetőséget, mind a moddolóknak mind pedíg a gamerekenk!
  • Murry
    #12453
    Ja és ez nem szep ironikus szavakkal történő picsába való elküldés volt.
  • Murry
    #12452
    Látom volt értelme írnom neked, hiszen csak sikerült elérnem, hogy építő jellegű kritikát írj. Most legalább már tudom, hogy mi zavar téged az el alán, és hogy mire érted az egyensúly felborulását. Látod látod tudsz te ha akarsz...
  • TS Zolly
    #12451
  • Svindler
    #12450
  • Me0w
    #12449
    Jah, ha neked az valtozas, hogy az ami bazishoz kozel leraksz meg 2 f16-ot, amit egy humveevel/dpv-el 2x hamarabb el lehet erni mint az irakiaknak, akkor az rettenetesen jol megdobja az egyensulyt, foleg hogy meg 1 patriot is van mellette.

    Nem az olyan valtozasok ellen vagyok, mint amit a Final hozott, hogy pl Bocage day 2-n mar nem oh6 spawnol hanem apache, es hasonlok - aminek ertelme van - hanem az olyanok ellen, ami teljesen elkurja az egyensult nehany palyan.

    Aki ugy erzi neki mar keves a DC, nem tartja szorakozatonak, annak ott van arcade feelinghez a DCX, vagy ha realitast akar a Telorian fele realism mod. Felesleges sajat szakallra allitgatni a palyakat, mivel nem erzed mi az ami egyensulyt jelent. Ha meg mar ennyire moddolgatni van kedved, csinalj egy uj palyat, El alamein fun neven pl. ahol ezek a valtozasok bentvannak, de hogy az ember beerkezik elalra hozzatok, es 3 f16 varja a levegoben, alulrol meg shilkazzak a kozepsorol, az kicsit illuziorombolo.

    Egyebkent meg konnyu engem ilyen szep ironikus szavakkal elkuldeni a picsaba, attol meg nem lesz jobb a palya.
  • Murry
    #12448
    Tudjátok szerte a nagyvilágban több tucat hasonlóan moddolt szerver fut. Ezeket mind azért készítik, hogy kicsit feldobják a DC-t, hogy ezekkel a változtatásokkal érdekesebbé, sokszínűbbé tegyék a játékot.
    Főleg azok élvezik ezeket a moddolt szervereket, akik már lassan 2 éve nyomják, és minden apró változás frissítőleg hat számukra.
    Nem várom el, hogy mindenkinek tetsszen, de titkon reméltem, hogy olyan építő jellegű kritikákat kapok, amik alapján sikerülhet ezt megvalósítani.

    Pont ezért írtam be ide az SG fórumba is. Sajnos abból, hogy az egészre a legnagyobb faszság jelzőt illeted, nem lehet profitálni. Mindenesetre azért egy kicsit most is okosabbak lettünk. Megtudtuk, hogy Meow nem szereti a változásokat, és ezek jobbá tételében sem hajlandó pozitívan részt venni. Ezek szerint ő ilyen konzervatív.

    Mivel ez is egy kritika tudomásul veszem, és nagyon szépen köszönöm, hogy vetted a fáradságot és leírtad nekünk. Remélem a továbbiakban is kapunk majd tőled hasonlókat.
  • TS Zolly
    #12447
    Hát nem tom. Nekem tetszenek az ilyen modósított pályák. Legalább nem mindig ugyan az. Bravo2zero szerveren pont ezért szeretek lenni. Ott az összes pálya modosított. De kinek a pap, kinek a papné.
  • CAD
    #12446
    Meg az ilyen mappok az esetek jo reszebe kozel sem nevezhetok stable nek... amugy eleg vicces, hogy a keszitok valoszinuleg heteket teszteltek a mappokat hogy egyensulyba legyenek, aztan valaki egy huszarvagassal redefinialja a unitrendszert :)
  • Me0w
    #12445
    Ne legyel mar idiota, a mapok azert igy lettek kitalalva, hogy az egyensuly meglegyen a ket csapat kozott. Ha neked az kell hogy amerikai akciofilmet jasszal, akkro ott a DCX. Szerintem ez a palyabaszogatas a legnagyobb faszsag...

    Na mindegy nemsokara bf2, addig meg elkerulom messzire az ilyen faszul moddolt szervereket/palyakat...
  • datango
    #12444
    hogy lehet unitokat rakni a mapokra ? pályatervezővel ?
  • datango
    #12443
    gyóó , "termo nukleáris robbanás" nagyon király ... tuningold fel a mapokat ...! tegyél a mapokra sok járgányt meg mindent !! :) nukit meg minden :D
  • Murry
    #12442
    Valami baja van még. A saját gépemen megy,viszont ha felrakom a szerverre akkor kidobálja az embereket.

    Holnap remélem sikerül megoldani.
  • Morfy
    #12441
    Kölcsön tudnád adni? Feltenném a saját szerverre kicsit szórakozni vele...
  • Murry
    #12440
    Elkészítettem egy moddolt desertshield mapot is.

    Hasonló extrákkal mint az el ala.

    Teszteljétek! :)

    Ui: A ladában lévő bomba mivel egy kisebb termo nukleáris robbanást idéz elő ezért, 10 mp a késleltetés. Lehet menekülni.
    Poén a kb 200 méteren szálló repülőt még lekapja :)
  • TS Zolly
    #12439
    Sajna 28 főnél többet nem bírt ki a szerver. Ezért is lett vissza állítva 32-ről 24-re.
  • Beers
    #12438
    Jól tettétek!
    Most legszívesebben én is azt tenném!
  • HU.man butcher
    #12437
    Ja, köszi a gamet, nem volt annyira rossz(csak az a lag)ezért is mentem inkább inni L--Bandi-hoz, nagy beittunk!
  • Morfy
    #12436
    Gratula a nyerteseknek,és mindenkinek aki részt vett a frag vadászaton! Én ittam addig helyettetek is!
  • DannyL
    #12435
    Merszí möszijő CAD!
  • Svindler
    #12434
  • CAD
    #12433
    Mar kineztem magamnak egy gumicsizmat, meg a talpara szegeztetek valami teherautoplatot :)
  • CAD
    #12432
    Mondom, azt hittem, hogy vicces leszek, de aztan megsem :)
  • Murry
    #12431
    Sikerült megcsináltam a car bomb-ot a ladába! (Ja egy kicsit nagyot robban :) )

  • geri15
    #12430
    Mire gondolsz? Nem igazán értelek :)
  • TS Zolly
    #12429
    Pontvadászat végeredménye:
    1, ( BB ) Krisz
    2, «CoR» Töci
    3, ( BB ) Zozo

    Teljes statisztika

    Jövő szombaton folytatodik a pontvadászat.
  • Me0w
    #12428
    Ezekszerint Rodat jobb helyen van nalunk, itt nem beszelik ki :)
  • Me0w
    #12427
    Fuh, installnom kell msn-t mielott Cad a tokomre lep :)
  • Me0w
    #12426
    :(
  • CAD
    #12425
    Vicces akartam lenni de aztan rajottem, hogy nem lett volna az...
  • geri15
    #12424
    Istenem muszály megin egymás torkának esni? Nem lehetne ezt egy fokkal békésebben megoldani? Nem egyszerűbb békésen megoldani?
    Szeressük egymást gyerekek!
  • TS Zolly
    #12423
    Ird már le szépen, a te irásaidba mi a dolgok értelme?????? Mert bevallom öszintén nem tom.