17064






  • datango
    #12422
    :(:(:(:(:( ...
  • Murry
    #12421
    Pár napja még nem ezt mondtátok. Mi történt azóta?
  • Svindler
    #12420
    Adyy BF2-ben találkozunk!
  • Beers
    #12419
    !!!
  • Svindler
    #12418
    Nevetséges vagy és gyerekes! Nem vagy képes felfogni a dolgok jelentését! Látod ezért lettél mindíg leugatva, hogy ne írj fórumba!
  • Adyy
    #12417
    Egy igen fontos bejelentéssel szeretnék elétek állni most. A species^Firebird klán a mai naptól kezdve abbahagyja a Desert Combat játék űzését és végleg felhagy a nemzetközi képviseltetésével is (értem ezt CB és az OC). Mielőtt elkezdene valaki is kombinálni, elmondanám hogy semmi más oka nincs ennek, mint az, hogy megszűnt bennünk a tűz a játék iránt. Sok szerencsét szeretnék kívánni minden egyes csapatnak, akik képviselik hazánkat (főként értem itt a cor-t és az frx-et) és nem kell örülni BF2-ben találkozunk.

    ui.:F7F7 HUNGARY

    [s^FB]-<<ADYY>>-
  • TS Zolly
    #12416
    Aha! #12392 Ki is fikázott kit?

    Szánlak.
  • Svindler
    #12415
    Ostoba vagy ember! Rajtad semmi nem segít! Neked csak az a lényeg, hogy mindíg legyen kit fikázni! Már tényleg szánlak és inkább nem is foglalkozok az ökörségeiddel amiket csinálsz, írsz!
  • TS Zolly
    #12414
    ,, mert én a szemedben egy senki vagyok így igyekszem tartani magam ehez! ,,

    Igy van.
  • Svindler
    #12413
    Most beszéltem telefonon Murry-vel is! Megbeszéltük a dolgot oszt kész! Érdekes Ő megértette te nem! Nem magyarázkodok neked mert én a szemedben egy senki vagyok így igyekszem tartani magam ehez!

    "ha az frx nem vett volna fel, akkor te is CoR-os lennél" Na ezt nagyon rosszul tudod! Mivel az frx csak 3-4 nappal utána ajánlotta fel, hogy beléphetek miután a CoR-ból kilépte!
  • TS Zolly
    #12412
    Nem is pont erről van szó! Én sem figyeltem a beirásokat. Ahelyett, hogy feljöttél volna a TS-re vagy ahogy valakit felhívtál volna telefonon, ide irtál elösször. Elkezdted sértegetni az egész klánt ilyen baromság miatt. Ezt nem kellett volna. Hisz ebben a klánban nem csak Murry, Gore és én vagyok, hanem joval többen vagyunk. És ha az frx nem vett volna fel, akkor te is CoR-os lennél. Olyan érzésem vagy, mintha belerúgnál a régi csapattársaidba. Vagy rosszúl gondolom?? Ja és Gore nálunk volt mikor beszéltél vele.
  • Svindler
    #12411
    Kb 1 órája beszéltem Goréval igaz Ő hívott! Amiket írtam neki is elmondtam, sőt felolvastam! Érdekes csak engem írtok le pedig másis lehúzta a mai dolgot! Ezzel nem akarom magamról terelni a dolgot hanem csak érdekességként jegyzem meg! Egyébként meg nem én irtamazt, "hogy a szemedbe mondom" nem én írtam azt, hogy "paraszt", nem én irtam "barom" "beképzlet" stb...! Akkor most ki is minősíti magát??? Ne csodálkozz ha eldurran az én agyam is!

    Ja és nem én írtam azt hogy " suttyó vagy"!
  • TS Zolly
    #12410
    Swini, hogy te mekkora suttyó vagy!

    Ha az eszeddel nem tudod legyözni, akkor talán a fizikai erőddel? Ennyi vagy! Vedd már észre! Ha nem irsz baromságokat ide, akkor ez a vita megint nem lett volna! Ilyenkor miért nem tudod felhívni Gorét? Persze! A flém! Az kell a népnek. Te meg is adtad nekik. Csak olvasd vissza mit irogattál itt össze vissza! Nem Murryt, téged minősít.

    Szerverről nem leszel bannolva, mig olyant nem teszel.
  • CAD
    #12409
    Egy kilo boldog szulinapot DannyL nek :)
  • Svindler
    #12408
    Ja és azért remélem minimum egy ban-t kapok mert volt merszem lehordani titeket az sg-n!
  • Svindler
    #12407
    Beers ez már egy kicsit durva amiket írt! Nem gondolhatod, hogy szó nélkül fogom hagyni, hogy ilyeneket írt rám! Most majd kiderül hogy tényleg van-e olyan tökös, hogy a szemembe mondja azt amit gondol!

    Murrynéni, Gore mondta el a dolgokat amiket a hátam mögött mondtál rám! Akkor is letagadtad a telefonban, most is letegedod! Szánalmas vagy! Egy

    Én most is ráérek! Persze Te biztosan nem! Vagy inkább mondom azt, amire valószínűleg hivatkozni fogsz: " Veled egyáltalán nem fogok találkozni, nem fogom rád pazarolni a drága időmet te, beképzelt barom, köcsög paraszt!" Valami ilyesmit várok tőled! Persze ha ilyesmit mondasz az megintcsak gáz mert akkor nem jöhet össze, a "szemedbe mondom" dolog!
  • Beers
    #12406
    Erre semmi szükség nincs !
    Inkább próbáljuk megoldani közösen!
    Várható volt hogy lesznek gondok,ki is jöttek a gondok!
    Mindenki tudja hogy a CoR server elég lagos!
    Talán jobb lenne egy másik servert kijelölni erre a célra,beállítani az egyensúlyt és mehet a hent!
    Ti meg ne veszekedjetek már megint!
  • Svindler
    #12405
    Ok akkor esetleg találkozhatnánk is ha te olyan tökös vagy, akkor a szemembe mondhatod azt amit gondolsz, és nam csak üres szavakat irogatsz a fórumba! Erre bármikor lesz időm! Bár biztos vagyok benne, hogy valami gyenge kifoggással elutasítod az ajánlatot! Ja és amikor felhívtalak pont azokra a dolgokra kérdeztem rá! Te akkor is letagadtad kétszínű ki szar seggfej! Ne itt legyen nagy pofád hanem amikor elöttem állsz! Bár a 20 kilóddal nem csodálom, hogy a számítógéped mögé bújsz!
  • Murry
    #12404
    Ja, és szívesen a szemedbe mondom amit most rólad gondolok. Ez régen se volt másként. Amikor telefonon beszéltünk nem volt veled semmi bajom, ezért nem is mondtam semmit rád. Nagyon kétlem, hogy mástól te ezzel ellentétes dolgokat hallottál. Ha ez mégis így van akkor az megint téged minősít ha nem beszélted ezt meg velem. De ez már mind nem érdekes mivel az elöbbi hozzászólásoddal sikeresen elérted azt, hogy átnézzek rajtad mint egy ablakon.
  • Murry
    #12403
    Mondtam már te beképzelt seggfej, hogy felejts el!!!



  • Svindler
    #12402
    Hát igen! Ez is egy vélemény el kell fogadni! Mondjuk én kíváncsi lennék, hogy multkorában miért nem mondtad a szemembe azokat a dolgokat amiket mástól kellett visszahallanom? Ahham, ki is a kétszínű?

    Folyamatosan laggol a szerver??? Legalább itt ne hazudjál ember!!! Jó 10 percig semmilyen lag nem volt! Mi meg már véresre vertük az ujjunkat, hogy jó lenne ha valaki átjönne már! Nem voltatok elfoglalva a játékkal??? Már megint hazudsz??? Hát sorba szedett le Zolly az SA-val, 2 CoR-os nonstop MI24-el nyomult, stb...! Akkor ki is foglalkozott a szerver lagjával??? Ember kicsit vegyél már vissza magadból!
  • mesor
    #12401
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem elég volt az 1 óra Lost Village-n.
    SZvsz ez a 2 óra túl tömény!
  • Murry
    #12400
    Felejts el egy életre!
  • Murry
    #12399
    Az gondolom fel se tűnt, hogy folyamatosan laggolt a szerver, és ennek a okát kerestük, és közben a kutya se figyelt oda a team ballance ra.

    Persze mi sem egyszerűbb mint folyamatosan pofázni, és utána csapatostul kilépni. Máskor bezzeg a barátunk vagy most meg rögtön A CoR hozzta magát. Kétszínű barom.
  • Svindler
    #12398
    Köszönöm, hogy ilyen nemes jelzőkkel illetsz!
  • Murry
    #12397
    "CoR hozta magát!" Swindler te kis paraszt! Te se tudsz semmi mást csak rögtön általánosítani.
  • TS Zolly
    #12396
    Te kis te. Ennyit tudsz.
  • HU.man butcher
    #12395
    Hát igen, voltak bajok és nem kicsik!
    [s^FB]-<<ßųþçħêø>>-
  • Svindler
    #12394
    Így van!
  • Beers
    #12393
    Talán egy másik servert kellene befogni erre a mókára!
    Az auto balance-ot pedig nem ártana belőni!
  • Svindler
    #12392
    Na basszus ez nagy game volt!!! CoR hozta magát! átlagban mindig 2x annyian voltak, de a minimum 5 fős előny volt náluk! Kb tucatszor szóltam csak én a teams miatt de le se szarta senki, mégcsak nem is voltak hajlandóak válaszolni! Nektek ez az egész tényleg csak a fragvadászatról szól basszus ez vicc! 15-en még szép, hogy halomra daráltok 6-7 embert! Gratulálok nektek!!!
  • Me0w
    #12391
    Annyit uzennek a CoR-osoknak, hogy nagyon ugyesek, foleg 12v5-ben nagyon pengen jatszanak. Kulon koszonet, hogy megprobaltak kiegyenlieteni a teameket, es minden erejukkel a fair jatekra torekedtek. Nagyot nottetek a szemunkben. Koszonjuk a lehetoseget, hogy megnezhettuk hogy harcol a CoR klan, 4x-es tuleroben!

    Koszi!
  • Svindler
    #12390
    Remélem a stat megmarad !
  • A SZENT
    #12389
    na ennyi elég is volt ez az igazi masslag
  • A SZENT
    #12388
    najó énismegném mert bár tényleg nemez a dc lényege de az agyatlan mészárlásra is szükség van néha
  • Murry
    #12387
    Ja és fele annyi idő alatt születik meg az SA-3, patriot, Shilka, Vulcan
  • Murry
    #12386
    Beers rakjak még légvédelmeket be?

    Arra gondoltam, hogy ha sikerül akkor megcsinálom 16-ig a Car bomb-ot a Ladákba. (Megnyomod a dudát a ladába, és akkorát robban mint egy scud)

    külföldön már látam ilyet. Elvileg meg tudom csinálni.
  • Murry
    #12385
    Ja és ha egy heli 35-55 mp ig életben tud maradni, akkor a spawn helyén még egy heli születik. Így akár 8 heli is lehetne a levegőben.
    Persze ez nem lesz így :))))))))))))))
  • Beers
    #12384
    Csak ennyi repülő lesz?
    Akkor sok sanszom lesz a földön :( !
  • Murry
    #12383
    Nincs a bc-re szükség ahoz, hogy fragvadász legyél.
    1. 2 óra egy pályán bőven elég a pont gyűjtésre.
    2. Amúgy is halál sugár van minden főbázis közelében.
    3. 3 vadász, és 1 bombázó oldalanként, 2 vadász a titkos reptéren. 2+1 heli oldalanként, és 1 apache a titkos reptéren.
    És hogy akik nem repülnek azoknak oldalanként 1 SA-3, a titkos reptéren egy patriot, minden zászlónál a légvédelem mellett egy + shilka. A bázisok körüli halál sugárról nem is beszélve amire úgy felragadnak a campelők mint légy a pókhálóba. :)
    4. 16 óráig ami 5 letetek van azt írjátok le, és ha van értelme akkor megcsinálom a map-ba.

    Szóval lesz itt repcsi hullás. :)