17064






  • TS Zolly
    #12502
    Ügyi
  • Beers
    #12501
    Ezekkel az eszközökkel én is nyugodtabban várom a találkát !
  • Beers
    #12500
    Már kezdtem aggódni!
  • Temporal Vortex
    #12499
    itt vagyok
  • Murry
    #12498
    Akkor már inkább a SA-19 Pantsyr. Ha egy ilyet meglátok rögtön kiver a víz. Brrrr
  • Beers
    #12497
    Mi van?
    Sehol senki?
  • datango
    #12496
    gyors a frame :D
  • TS Zolly
    #12495
    Valamiért siet a tiedéhez képest.
  • TS Zolly
    #12494
    ok
  • Murry
    #12493
    Zolly cseréld le a logo-dat az újra ami fenn van az FTP-n!
  • Murry
    #12492
    Köszi Cobra valamit majd csinálok, mert nekem is sok egy kicsit a repülő most a mapon.

    Kezdetnek az F1 en lévő falu mögé áttelepítek.
  • TS Zolly
    #12491
  • Me0w
    #12490
    Semmi baj :) megetethetlek? :))
  • Svindler
    #12489
    Nédmá ez a köcsög gyufafejű hülyegyerek már megint nekem címzett egy hozzászólást pedig én nem szóltam hozzá! Valaki magyarázza már el neki, hogy hozzám csak akkor szóljón, üzenjen, ha van is értelme és nem csak kóstolgatásról szól!

    Ja és a senkinek nem szoktunk reagálni az üzeneteire!
  • Beers
    #12488
    Sorry vagyok!
  • Cobra.
    #12487
    A moddolt ElAlán a külső reptéren én a 2 F-16 helyett szívesebben látnék egy gépágyús Gazelle-t meg egy AH-6-ot, esetleg még egy Hindet is, hogy akkor már meglegyen a teljes választék. És esetleg át lehetne rakni a falu mögé.
  • Me0w
    #12486
    Bazeg, ne legyel mar korlatolt :) A jatekban NEM TUD USZNI, es NINCS RAJTA gepfegyver csak a M242 Bushmaster.
  • Beers
    #12485
    Részvétem!
  • TS Zolly
    #12484
    Segiiiitséééég! Mit is kö csinyálnom???
  • Beers
    #12483
    Már megvan miért nem tűnt fel: az esetek többségében iraki és páncélos vagyok.
  • Beers
    #12482
    A bmp2 nek is van és az is úszik!
    Akkor az is szar?
  • Me0w
    #12481
    Ezert:
    - az m6 mint ahogy a m2a3 is tud vizben uszni
    - az m6-nak van gepfegyvere is
  • Beers
    #12480
    Akkor elég korán észrevettem !
    Érdekes,hogy nem tűnt fel!
    Miért is baszták el?
    Szerintem meg kellett!
    Legalább van azoknak a rohadt heliknek mitől tartaniuk!
    Nem csak simán tarolnak,könnyen lepottyanhatnak ők is !
  • Me0w
    #12479
    De sajnos elbasztak, mivel
    - az m6 mint ahogy a m2a3 is tud vizben uszni
    - az m6-nak van gepfegyvere is
  • Me0w
    #12478
    Amit lattal ugy hijjak hogy m6 linebacker es a final ota bentvan a jatekban pl. dustbowlon.
  • Me0w
    #12477
    Nincs ertelme, mivel egy uj model benne van az objects.con-ban, a standardmesh.rfa-ban, a textures.rfa-ban es meg vagy 5 helyen, ezert uj jarmuveket csak uj modba lehet berakni, mivel minden usernek aki fellep kellenek a megfelelo fileok. Sajnos sokat nezegettem mar a bf strukturajat.
  • Beers
    #12476
    Tegnap fent voltam egy német serveren ((gazala) sajnos már nem tudom melyiken) és volt olyan m2a3 amin légelhárító rakéták voltak!
    Szerintem ezt is ki lehetne próbálni!
  • TS Zolly
    #12475
    Hajrá!
  • Me0w
    #12474
    Seperc (1-2 nap) alatt lehetne gyartani pl t80-as harckocsit ;)
  • TS Zolly
    #12473
    Meow adta.
  • TS Zolly
    #12472
    Uj jármüvekre. Gondolom olyanokra gondolsz, ami nincs megszerkesztve a játékra. De ha most előhúzol olyan oldalt, ahol plusz jármüveket lehet letölteni, ami a hivatalos kiadott DC-ben nics, akkor ............
  • Murry
    #12471
    Köszi Zolly de már régóta ismerem. Csak kiindulási alapnak jó az oldal.
  • Me0w
    #12470
    Mire pfff?
  • TS Zolly
    #12469
    Pfff.

    Amugy Murryt szerintem érdekli majd ez az oldal. Bár DCF nincs. De kit is érdekel????
  • Me0w
    #12468
    Ha lehetne uj jarmuveket betenni, meg tetszene is ;p
  • TS Zolly
    #12467
    Háát? Végülis nem rossz gondolat.
  • Me0w
    #12466
    Egyebkent http://www.toolazy2p.com/modules.php?name=Server_Side_Mods, de gondolom aki ssmoddol az ismeri...
  • TS Zolly
    #12465
    Nalátod! Murry átalakított egy pályát, nem egyből lefaszságozni kell, hanem véleményt alkotni róla. Mondtál is késöbb, már nem faszságosat, egyből át is lett szerkesztve. Pálya szerkesztés -new- nemtom mennyi idő mire a népnek lehet dobni, de he egy kész pályát átalakít valaki, és fórumon keresztül közli az emberekkel, hogy nesztek menyetek fel teszteljétek, irjatok vélemélnyt, akkor talán pár nap alatt elkészülhet egy olyan modosítás, ami mindenkinek tetszik. Köv pálya a sivatgi pajzs. Murry megincsak közölte itt, lehet menni tesztelni, és véleményt irni. Bár nemtom müxik e most ez a pálya.
  • Rafia
    #12464
    Áh, én csak arra gondoltam, hogy hozzáadsz-elveszel egy-két járművet, megváltoztatsz néhány fegyvert vagy kitet. Tehát nem új pályákra meg új modellekre, csak scriptelésre.
    Vagy még custom mapecket lehet bele tenni, tehát kb. egy mappack lenne.
  • TS Zolly
    #12463
    Az??? Öö....ööööö......ö. Nem fénykép.