17064






  • Svindler
    #12662
    Ghost nincs ebben semmi furcsa! Nem azért No.1 mert megnyerték a kupát (nem is vettek részt a bajnokságon), hanem azért mert ez az első szerver amit nem csak 1 klán tart fent. Ezért a neve nem BB szerver hanem No1 Hungarian. Ennyi, senki nem kérdőjelezte meg azt, hogy Ti vagytok az új magyar bajnokok!
  • TS Zolly
    #12661
    Érdekes felvetés.
  • TS Zolly
    #12660
    De kilehet. Itt van.
  • TS Zolly
    #12659
    Tegnap telefonon elmondtam. Most megint leirom, de utoljára mert nem akarok többett vele foglalkozni.


    Igen. Pálya vátáskor cigiszüneten voltam az udvaron. Mikor vissza értem, hallom ám TS-en, hogy BB Krisz elég keményen basecampel. Kiszaladtam a kijárathoz, s látom ám, ott áll egy bmp. Szépen elbújtam a fal mellé és figyeltem az ölési kiirásokat. Krisz a megszületőket lötte bmp-vel. Többen irták neki, hogy fejezze be, igaz durvább kifejezéssel. Énis irtam neki. Vártam egy picit, de az megszületők ölését nem hagyta abba. És bezony a megszületőket, mert a fal mellöl néztem, mikor valaki sponolt már rogyott össze is. Lehet irta Krisz hogy oké, én nem láttam, mert kitaszkoltam a játékból, elinditottam az admin progit.

    Tehát:
    1, Aki TS-en volt, azoknak hiszek.
    2, Saját szememmel gyözödtem meg a BC-ről. Na jó a BR-ről.
    3, Hiedelemmel ellentétben engem nem lött le, mert el voltam bújva a bmp tüztere elöl.
    4, Azt hiszed Morfi, hogy többen hazugságot állitanak, és Krisznek van egyedül igaza??
    5, Nem azt mondtad tegnap a telefonban, hogy az egész ügy nem érdekel téged? Beszéltél vele és mégis érdekel?
    6, Az egész BF társadalmat bannolhatnám amiért lelőnek.
    7, Kriszt háromszor bannoltam. Az első elismerem nem volt jogos. Második alkalom basecamp volt a saját szerverünkőn, halot kamerával néztem, tehát csapattárs volt ökelme.
    8, Pontvadászaton basecampért bannoltam a hátralévő időre.
    9, Vasárnap ha a mi szerverünkőn publikoltunk volna, akkor megitcsak bann listára kerül, mert iraki vadászokkal állandóan az amcsi felszálló vagy éppen elindulni készülő repülőket lötte rongyá. De amikor elment utánpotlásért az iraki főbézre, az már nem tetcet neki mikor Gore44 ott lötte le. Még be is irta, hogy csunya dolog volt. Ja! Neki szabad másnak még bosszubó sem!???
    10, Ezek után ha a szerverünkőn bármi olyant csinál ami tiltott, legyen az a legkissebb szabálysértés, örökre bannolni fogom. Elegem van már abbol, hogy egy kis 13 éves igy megvezet téged, pedig nem csak én hanem többen is az én igazam mellett vannak.
  • Beers
    #12658
    Nekem "alcoholban" van,de a deamon tools is jó!
  • Me0w
    #12657
    Barmelyik, csak a nocd-s patch eseten rakd el az eredeti .exe-t valahova, mivel az uj patchek (mar nem lesz vszeg.) nem fognak felmenni ra.
  • Temporal Vortex
    #12656
    Guruk,
    Nem rég vettem meg a gamet. Tököm tele van, hogy ugye mindig kéri a cd-t indításnál. Melyik megoldás javasolt?
    1. no cd crack (bfhelp.try.hu)
    2. lehúzom a lemezt bin-be, aztán deamon tools..

    Nos?
  • Me0w
    #12655
    Evvel az erovel kerdezhetnek ok is, a fasztarisznyat melyik szotar forditotta ghostnak? ;p
  • datango
    #12654
    grat krisz grat zolly es a 1-3 ... a többit nem lehetne kivetiteni??? :)
  • Beers
    #12653
    lol!
  • Gh0st
    #12652
    most nézem csak: mijaza hun No.1 dc server? az fb serverre ki lehetne irni hogy hun No.1 de ez nem az mert ez valami 1.8as szánalmon tötyörög.... akkor csak a bb lehet de abban mi a No.1 ???? vagy ti vagytok a magyar bajnokok és nálatok van a kupa is?
  • Gh0st
    #12651
    lehet hogy azért banolta azonnal mikor visszajött mert megbízik a társaiban hogy nem kibaxni akarnak mindenkivel és csak azért bannoltatni a kriszt mert egy húúúdeaztánmostigazán odavágós játokos (egyesek szerint)
  • DropTable
    #12650
    Normális, volt ilyen nekünk is. Maradjatok nyugton és ne ugráljatok, majd történik valami.

    A CoR szerver meg nem alkalmatlan, hanem próbaképpen kölcsönadtam egy szervert, hogy a pontvadászat külön szerveren lehessen. A következő szombati is azon lessz.

    És Krisz tényleg BC-zett. Hiába ironizálsz és csinálsz flame-et akkor is úgy volt. Én is láttam többek között.
    Na most jöhet a FLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉMMMMMMM!!!!!
  • Morfy
    #12649
    Szeretném megkérdezni a véleményeteket,hogy normális dolognak tartjátok-e azt,hogy a Clanbase-en február 28. óta van matchconflictünk,és semmi sem történik az ügyben???? Ez több mint egy hónap,én szívem szerint megvádolnám a bírót is részrehajlással,mivel egyértelműen ezért nem hoz ítéletet,és addig a pontokat sem írják jóvá nekünk...
  • Morfy
    #12648
    Cor Zolly nem bírja sajna Kriszt elviselni,mert mindíg lelövi őt...állítólag baserapelt,de Krisz azt mondja,hogy csak arra lőtt,aki kilőtt rá a bázisról,és amikor szóltak ezért is,akkor elment onnan,lelőtte Zollyt,aki erre banolta...El kell mondanom,hogy Zollynak pont fordított a verziója a történtekről,bár ő éppen cigiszünetet tartott,de mire visszajött többen említették neki TS-en,hogy Krisz baserapel,mire Zolly anélkül,hogy meggyőződött volna róla mások elmondása alapján azonnal banolta. Krsiznek állítólag még így is szerencséja van,hogy nem a COR szerveren történt az eset,mert akkor egy hét bant kapott volna,hogy legyen ideje gondolkozni! Micsoda mázlink van,hogy a COR szerver alkalmatlan a játékra...
  • Deqwator
    #12647
    szerintem nem valami jó
  • Cobra.
    #12646
    Nagyon jó a bombás LADA, jó ötlet volt
  • Me0w
    #12645
    Nem minden esetben, csak ha teged kozvetlen az mlrs ol meg, ha a haverodat olte meg a tankjaval, akkor te nomore leszel
  • TS Zolly
    #12644
    #12642
  • spitfire
    #12643
    Erre azért én is gondoltam,de akkor senki nem használta(egész map alatt) és sosem úgy haltam meg mintha valaki megölt volna csak "no more".Ha valaki Mlrs-es SCUD-al megöl valakit azt lehet látni,vagy nem minden esetben?
  • TS Zolly
    #12642
    Végülis??? Ellen nem látja a becsapodásokat, csak szép csendben elhalálozik. Ha meg egy üres jármüt robbant fel a rakettya, és mellette van egy kicsihuszár, akkor xy no moret ir ki.
  • mesor
    #12641
    Ti helizéshez használtok joystickot?
  • DannyL
    #12640
    Bonyolult, összetett dolgok ezek barátom, kevesek vagyunk mi már ide. :)
  • Higher
    #12639
    láttam a kick.et de most ez miért kell?! mert túl jó gamer?!
  • Murry
    #12638
    Szerintem is az.
  • Me0w
    #12637
    Mlrs?
  • Morfy
    #12636
    Ahhoz képest,hogy megint kibanolta Zolly a Kriszt nem is rossz teljesítmény! De hát ugye más is akar első lenni...
  • Murry
    #12635
    A szombati fragfest eredménye:

    Pontszám szerint:
    1. «CoR» Zolly 172 pont
    2. «CoR» Töci 119 pont
    3. [Dr.] Pszicho 95 pont

    Gyilkolás/Halál Arány szerint:
    1. «CoR» Murry 2,15 KDR
    2. ( BB ) Krisz 2,05 KDR
    3. «CoR» Gore44 1,85 KDR
  • datango
    #12634
    eggyetértek barátom..! ez így lex !
  • TerranceG
    #12633
    Igyunk sört jól!
    Meg foglaljunk sok zászló!
  • datango
    #12632
    értettem ! megyünk !
  • spitfire
    #12631
    Soha többet nem foglalok.
  • TS Zolly
    #12630
    Sárga csíkal kombinálva.
  • DannyL
    #12629
    Igen igen, ez valszeg a "Tünés a zászlómtól vaze..." nevü csít lesz. :)))
  • geri15
    #12628
    Ez valszeg valami csít lesz. Én nem értek a csalásokhoz, de laikus szemmel ennyi jött le...
  • Morfy
    #12627
    Próbáljuk meg! Mától a jelszó a szokásos!!! Gyertek minél többen!
  • Beers
    #12626
    Gyere de én kiapadtam teljesen :( !
  • spitfire
    #12625
    Mindig az a piszkos alkohol.pfujjj.

    (Hűtsd be mindjárt megyek)
  • datango
    #12624
  • Beers
    #12623
    Nem lehetne inkább sör?