17064






  • LBandi
    #12702
    Hát ha valakinek csak ugy megy akkor biztos használja....
    NEKEM NINCSEN RÁ SZÜKSÉGEM
  • Higher
    #12701
    Az SLI istenség hehe lol :D ... egyébként a CoR veszített tegnap de ügyeljetek arra, hogy új tagnak (LBandi) a meccs előtt legalább 24 órával az új klánban kell lennie. Abban az esetben ha CoR nyert volna az ellenfél erre hivatkozva megóvta és forfeit loss.
  • HU.man butcher
    #12700
  • Beers
    #12699
    lol
  • Deqwator
    #12698
    Nem akarom elhinni hogy nem használod ki a bug-okat (hiszen ingyen frag),és szerintem nincs olyan ember aki nem használná ki!!!
  • HU.man butcher
    #12697
    Bandi mindig meggyőző és mindig igaza van! :)
  • HU.man Josy
    #12696
    az a sok pont elég meggyőző =)
  • LBandi
    #12695
    Én nem használom a bugokat....
    Sokszor találok mert vonzom öket de sohasem használom öket....
    Kilöni egyszer löttem bashran egyböl mert olyan kedvem volt de az is vagy 2-3 hónapja...
  • LBandi
    #12694
    Mindenki gránátozik berlinen.. én sem szólom le hogy te is végig dobáltad....
    Amugy nemtom melikötök volt a nagy elmés beszólása hogy lagol a server és hogy lépjen ki valamelyik amcsi kis köcsög a serverröl (dustbowlon...) szoval kicsit mellényböl visza nagyarc...
  • Deniboj
    #12693

    Inkább rágódjatok ezen, bár Danny 5lete se rossz. :)
  • DannyL
    #12692
    punci
  • BBZozo
    #12691
    Te Bandi, folyamatosan bugozgatni az tisztességes ?
    Mert téged főleg ebben a szerepkörben látni gyakran, szerintem pont ne te beszélj a tisztességes játékról.
  • Me0w
    #12690
    Szerintem te alapbol kussoljal, ma mast sem csinaltal berlinen csak az ami alapot granatoztad.
  • LBandi
    #12689
    Krisz bc-iröl nem kell meggyözödni ..
    nincs olyan nap hoyg ne látnám valamilyen mappon születöket kempelni....
    Amugy a c4-es modszerecskéje is elég gerinctelen(c4-el a születöket robbantani...) Waron lehet a gyözelemért.... de publicon nem kéne....
    SZAL SEMMI MEGLEPÖ NINCSEN EBBEN....
    Gerinctelen game ért kár hogy nem jár bann!
  • DannyL
    #12688
    Gyó vagyok köszi! Kész a diplomám, most majd lehet készülni az államvizsgára. :) Amúgy notting.
  • geri15
    #12687
    Öröm ezt olvasni. De én se szólok egy csúnyaszótsem.
  • TheGOro
    #12686
    ;>>
  • mesor
    #12685
    Megint kezdődik
  • Me0w
    #12684
    Varjal, ideengedem a billentyuzethez... varj picit... *ne fogazz mar vaz, a genrob keres. Igen. Majd utana befejezed.* nah, itt is van! ;p
  • TS Zolly
    #12683
    Örülök, hogy megnevettetlek.
  • genRob
    #12682
    Dannyyy mi van veled?
  • Svindler
    #12681
    Mind1 Nyau, csinálja csak. Nem zavar, lassan már jókat derülök rajta.
  • Me0w
    #12680
    Zolly, ugy komolyan nem szallnal mar le Rodatrol? Ez a viselkedesi forma kb. utoljara az oviban volt meno, nem venned eszre magad pliz? Szemelyesen semmi bajom veled, nem ismerlek, de ezt a rodat-beir-valamit-akkor-beszolok stilust hanyagold ma'...
  • TS Zolly
    #12679
    Bologató János
  • Svindler
    #12678
  • CAD
    #12677
    Csak tudnam mi a bajod :) Zabszem a seggedbe? (Varom konstruktiv megnyilvanulasaid a DC-vel kapcsolatos dilletanizmusommal kapcsoaltban :)
  • DannyL
    #12676
    Szánalmas vagy.
  • TS Zolly
    #12675
    Ja! És ha valami kérdésed vagy ötleted van, akkor Murry vagy Töci bizti tud segíteni.
  • TS Zolly
    #12674
    Na ezt akko megbeszélted magaddal.
  • Me0w
    #12673
    Tevedtem, bocsi :)
  • Me0w
    #12672
    Nem lehetne, hogy a fo ranglistan ne a lejatszott korok legyen a default stat? :)
  • Me0w
    #12671
    Ne haragudj, de egy kezemen meg tudnam szamolni hany konstruktiv hozzaszolasod volt az elmult 10 evben. Idejottel arcoskodni, es beleugattal valamibe, amihez kozod sincs.
  • TS Zolly
    #12670
    Hát ha halgat és többen állitják, hogy bc-zet. Akkor mi is lehet az igazság? Szerintem nem nagy dolog ezt eldöntni. Most mond meg öszíntén, a jelen esetben, Pontvadászat, te mit tettél volna a helyemben, főleg ha az első Pontvadászati nap elött külön felhívtuk erre mindenki figyelmét, hogy nincs ejnye-bejnye, hanem azonnali kizárás.
  • mesor
    #12669
    Ghost nyugi ne csináld te is itt a feszkót!
    Ide jösz azt minden más előzmény nélkül elkezded oltogatni a servert és aztán te vagy felháborodva ha leszólnak!
  • mesor
    #12668
    Ez a topic jobb mint a cirkusz
  • Gh0st
    #12667
    te voltál elősször a tapló...
    azért kezd elegem lenni abból hogy neked mindenbe bele kell POFÁZNI bazdmeg. van közöd a serverhez? ha van akkor ok de akkor sem kell mindenbe beleugatni

    ül és ugat?
  • Gh0st
    #12666
    nagyon jól tudom hogy nem vettek részt... ha meg nem csak 1 klán tartja fent a szervert akkor lehetne habla és blabla klán war and public servernek hívni lásd cs:s ennyi
  • Morfy
    #12665
    Engem nem vezet sehová,ugyanis nem is igazán nyilatkozik. Egyébként ha engem kérdezel akkor meg azt csinálsz amit akarsz. Valóban nem érdekel,csak kérdésként merült fel a dolog. A mai napig nem tudom,mi az igazság.
  • Morfy
    #12664
    te mekkora tapír vagy...
  • Temporal Vortex
    #12663
    thx!