17064






  • mesor
    #12742
  • CAD
    #12741
    En meg azon derulok, hogy hogy tolthet be ilyen kozponti szerepet egy gep az ember eleteben (kiveve ha a peacemakererol van szo :D)
  • HU.man butcher
    #12740
    Semmi gond :)
    De ezt már én is észrevettem, hogy amikor lő rám egy tank akkor a torony előre néz, nem tom hogy neket hogy van ez?
    De abban az esetben pont feléd néztem
  • Higher
    #12739
    Nekem meg űgy tűnt Bandi hogy nem az emberek irigyek a gs fórumon hanem neked van túlon-túl nagy arcod nem beszélve az oltári kamukáról amit ott előadsz, köztük hogy 1600x1200-ba (50hz-en? lol) játszol minden aa meg af mellett. Kicsit is hozzáértő tudja hogy 128bites vga itt már rég megfekszik hiába van 2 belőle mint állítólag neked. Azon még mindig nagyon jókat derülök hogy szerinted az sli cuccod jobb egy 6800 ultránál.
  • bozso
    #12738
    Elnézést kérek! Komolyan.
    Kicsit felhúztam magam akiért egy apró tank a távolban balra néző toronnyal találatot tudott elérni egy helikopteren ami még csak alcsonyan se szált. Természetesen tisztában vagyok vele hogy
    a:csúszott a net
    b:öreg vagyok rosszúl látok
    c:szándékosan vizionálok
    Tehát elnézést.

    Sajnálom hogy alkalmat adtam egy fb-snek hogy kioktasson. Hová lesz igy a világ.
  • mesor
    #12737
    Én nem akarok bele folyni ezekbe a dolgokba de kezdtek lesűlyedni a CS-ek szintjére!!!!
  • HU.man butcher
    #12736
    Mit meséljek?
    Amugy meg még mindig nemértem hogy miért anyáztál le, én szoltam neked bármikor egy rossz szót?
  • bozso
    #12735
    ...mesélj már egy pár szót, már csak a cimborák kedvéért is akik halotnézetből nézték az akciód.
  • bozso
    #12734
    jé!!!
    megvan a nyomköverős lövedék tulajdonasa is.
  • HU.man butcher
    #12733
    LOL
  • bozso
    #12732
    ...bárkivel szívesen flémelnék erről, de bizonyos szint alól jövö hangokat max mocsárgáznak vélek. Bár néha ez is folytogatóan büdös.
  • LBandi
    #12731
    A bunkóságról te jobban tudsz mesélni...
    Mikor lelövik a hindedet tankal csak annyi a válaszod rá hogy ''anyád!''
  • LBandi
    #12730
    Most erre had ne irjak semmit mert ugyis csak valami csúnyát tudnék...
    De nem teszem mert nem alacsonyodom le a szintetekre.
  • LBandi
    #12729
    HA megnézed nem én kötekedtem elöször ennyi...
    Arról a forumrol leléptem mert rettenetes milyen elfogult emberkék vannak...
    Arról meg hogy milyen irirgyek ne is szoljak...
  • DropTable
    #12728
    Nah.....elvileg vasárnap PoE meccs lenne a magyar PoE szerveren. Csináltam egy TS-t erre az alkalomra ami már üzemel.
    Teamspeak IP: kovisoft2.game-server.cc:8768
    Az lenne jó ha legalább 16-an összejönnénk. Azt elosztani a 2 csapatot, felmenni TS-re és ott mindenki megkapná a szerverpasst. Azt had szóljon :) Aki tud jöjjön !! További infókkal Geronimo tud szolgálni a PoE topikban.

    Aki esetleg nemtudná:
    PoE szerver : <[TDC]> Public - POE server, IP: kovisoft.game-server.cc:15567
  • TS Zolly
    #12727
    Ma délután ismét Pontvadászat. Hogy millen mappok lesznek, arra halvány lila pukim sincs. Ahogy eddig, egy álltalános és egy assaultós. Asszem az assault a Bridge lesz.
  • TS Zolly
    #12726
    Hehe! Én mint nem nagyfalusi, tom mijaza a tapló. Az egy gomba fajta, ami inkább a fák törzsén telepszik meg, de a legnagyobb előfordulási helye a kidőlt vagy kivágott fák korhadt törzse, ahol értékes tápanyaghóz jut.
  • TS Zolly
    #12725
    Jaja! Most én bologatok. Bár Meow sry!
  • bozso
    #12724
    ..ja persze meg a csoportos előfordulás.
  • bozso
    #12723
    Első ránézésre tapló, de annak nincs gyökere...
    Könyörgöm adjatok egy növényhatározót.
  • DropTable
    #12722
    Nincs valamitek amivel játszhatnátok? Kicsit gyerekes ez a dolog amit csináltok. Inkább menjetek sörözni már !
    Mellesleg nem csodálkozom hogy ismét Meow és Rodat csinálja a flémet. Kezdem megszokni.
  • Beers
    #12721
    Érdekes és tanulságos kis morzsák :) !
  • Me0w
    #12720
    Egyebkent meg attol hogy apad tom penzzel, meg egy kis majom maradsz ;D
  • Me0w
    #12719
    Egyebkent, hogy LBandi mekkora jo fej, errol egy kis szosszenet :D

    Tirpakusz Lbandusz
  • Me0w
    #12718
    Ne nevezd megegyszer hazugnak Rodatot, foleg, hogy mind lattuk mit muveltel bazmeg. Szar kis kocsog vagy, ennyi.
  • LBandi
    #12717
    má megin haluzol....
    nem löttem be sosem csak amikor spawnoltam arra felétek eldobáltam a gránátjaimat!
  • Svindler
    #12716
    Túlgurult ott több is! + nem értem, hogy a skuló, hogyan tud túlgurulni!? Szemben álltál a főbázissal és nem egyszer lőttél le amikor megszülettem pedig én nem is lőttem ki!!! 1 ember volt csak aki amikor leszedett a főbázison bocsánatot is kért és az nem te voltál! Frenki papa legalább korrekt volt!
  • geri15
    #12715
    Háth DannyL ez sem segít...
    De nekem teccik :DD
  • Svindler
    #12714
    Neekeem teccik!
  • LBandi
    #12713
    lehet egy két gránát túlgurult de a 90% a bejárathoz ment....
    amug yami kilö azt le lehet szedni.... és az amik is rendesen nyomták a gránátot+a 50 calist!
  • LBandi
    #12712
    te ennyire értetlen vagy?
    mondom régen kiprobáltam egy körben....
    és a hazugot meg maksz önmagadra mondhatod rám ne próbáld meg mégegyszer!
  • TheGOro
    #12711
    Hát ha az amcsi oldali ammo doboz töve is bejárat, ami egyébként egy házban van, akkor tényleg a bejáratot gránátoztad, és szerintem Krisz ténykedése sem túl etikus, de az a zászló amit ő kempelt, az elfoglalható volt, és nem bázis, így basecampről sincs szó...
  • DannyL
    #12710
    Hátha jó hatással lesz az Urakra. :)

  • CAD
    #12709
    Jo latni hogy mukodik a sceen :D
  • BBZozo
    #12708
    Ráadásul nemcsak csaló, hanem még hazug is vagy.
    Van róla Screenshotom is, ha szeretnéd.
    A Cor szerveren készült rólad régebben.
    Ennyit erről.
  • Higher
    #12707
    Azt mondom hogyha nyeritek a meccset de az ellenfeletek ránéz cb-n a klánra és netán még a szabályokkal is tisztába van akkor bukó.
  • Me0w
    #12706
    Nem granatoztam az alapot, mivel ami voltam 2 koron at, de attol meg hogy allitasod szerint mindenki csinalja, neked nem feltetlenul kene, hamar Kriszt etikatlan jatekert banolnad. Az meg hogy lepjen ki valamelyik amerikai buzi, akkor szuletett mikor 4-5 fovel tobben voltatok mar 8-10 perce, es olyan orult modon lagolt a szerver, hogy 2x fordultam be minden sarkon. De nem hiszem hogy ez az egy sor annyit rontott volna a jatekelmenyeden. Egyebkent meg a nagy arcrol inkabb ne beszeljunk, mert a tiedet egy kamion se takarna el.
  • LBandi
    #12705
    Én is legtöbször ami vagyok berlinen és nem szoktam szemben kisétálgatni a basröl mert az mindenki gránátozza hátul kell kimenni...
    ennyi aki nem hüje ki tud menni....
    amugy meg a bejáratot gránátoztam és nem a base-t!

    Érdekes módon csak te rinyálsz ez ellen pedig ha megnézed minden serveren ez megy..... (bf, dc,...)
  • Svindler
    #12704
    Hát bocsi Bandi de én spec nem dobálok be berlinen az amcsi oldalra gránátot! Még a főbázisuk kijáratát is elkerülöm ha éppen 20-ból 1x iraki oldalra állok berlinen! A bc az bc, minden map-on! Aki beáll szembe egy géppuskával és azzal aprítja a megszületőket, vagy ami mégszánalmasabb ha gránátozza akkor az csak egy lama fragvadász! Persze jó magyar mentalitás szerint " há méne csináhatnám vazzeg ha Ő is ezt nyomja?". Szal' én inkább szenvedek ami oldalon és csinálok magamnak egy 0.5-ös KDR-t minthogy lámuljak irakiként a fenti módon!
  • LBandi
    #12703
    Ja tudom. DE most mi a jobb? 9 vs 10ben nyomni vagy 10 vs 10 ben ennek a lehetöségével....