42675
  • kissssss
    #42595
    meglepő lenne ha hl3 jelentenék be. (kb esély rá 0,01%)
  • MerlinW
    #42594
    Valszeg valami új TF2 kiegészítőt.
  • JaSoN HuNTeR #42593
    Stream

    Vajon mit fog bejelenteni a Valve?
  • RelakS
    #42592
    Gyanúsan sokáig molyolt, inkább kinyírtam a folyamatot. Jól tettem, most azonnal indul a játék.
  • genndy
    #42591
    Elvileg 10-15 perc, nekem kb. annyi volt. Hagyd hogy megcsinálja, különben mindig csak erősködni fog, úgyse tudsz addig játszani.
  • RelakS
    #42590
    Aszongya, hogy a gém kontentet konvertálni kell.

    Ez mennyi idő kéne, hogy legyen? Kb 5 másodperc alatt felugrott 100%-ra, és már majd egy órája ott malmozik a steam :S
  • Béluska74
    #42589
    Valve idő??? Egyik pályáról a másikra hirtelen megint angol minden...mif***om van itt?
  • kissssss
    #42588
    valve idő....
  • TSL16b
    #42587
    Elvileg az eddig meglévő magyarítások most bekerültek a Valve-játékokba. A kisebb-nagyobb technikai problémák megoldódása Valve-idő szerinti ütemezésben várható.
  • Anonymusx
    #42586
    Remek, újra feltettem a játékot, jók a mentéseim, viszont most a magyarítás nem jó...
    Eddig a steamapps/felhasználónév mappába volt a hf 2, és oda kellett másolni a magyarítást, de ott viszont most nincs semmi
  • Anonymusx
    #42585
    Indításnál kiírta a steamen a hf 2, hogy át kell konvertálnia játékot, és töltött is le egy keveset, de a játékban a mentéseim helyett 2010-es autosave mentések voltak :(
    Pedig elvileg megvannak a mentéseim a Save mappában..
  • RelakS
    #42584
    nem hagytam végigmenni a 3,7 gigát, mert késő volt.
    Ma meg sem próbált frissíteni O_o
  • fery02
    #42583
    Nekem nem frissült.

    Nem mintha nagyon hiányozna, csak úgy tudtam mindenkinek jár a frissítés.
  • genndy
    #42582
    Hivatalos frissítés: link
  • RelakS
    #42581
    A Steam nekiállt 3,7GB-ot letölteni a HL2-höz.
    Másnak is van ilyen, vagy problémás fájlokat találhatott a steam?
  • MerlinW
    #42580
    CM egy standalone cucc, elvileg nem is kellene futnia Steam mellett.
  • JaSoN HuNTeR #42579
    játékidőt se számolja sajna...
  • fery02
    #42578
    Köszi a megerősítést!
  • genndy
    #42577
    A játékidőt asszem számolja rendesen, de achit biztosan nem kapsz ha CM-el nyomod.
  • fery02
    #42576
    Az igaz, hogy nem Steam-ből indítom, de ugye a HL2-höz feltétel a Steam, valamilyen szinten csak kompatibilisnek kell lennie a mod-nak.
  • Anonymusx
    #42575
    Én úgy tudom hogy egyáltalán nem kompatibilis a cinematic mod a steammel..
  • fery02
    #42574
    Sziasztok!

    Gondolom, ha az achievement-ekre is hajtanék, akkor a sima vanilla játékot indítsam, ne a felturbózott Cinematic verziót ugye?

    Úgy látom, hogy ha sima HL2-t játszom a Cinematic mod-dal, Steam azt jelzi, mintha a HL2: EP2-t nyomnám, ne meg a menüben sincs "Achievements" menü (a vanilla verziónál van).
    Ezekből gondoltam, hogy nem achievement kompatibilis a Cinematic mod.


    Amúgy nekem is kínja volt a mod-nak GCF-el, de hála ennek a topiknak (főként az első hozzászólás), megoldódott a gondom.

  • Anonymusx
    #42573
    most látom hogy fake
  • Anonymusx
    #42572
    Half-life 3 2015-ben?

    http://www.p4rgaming.com/gabe-newell-confirms-half-life-3-is-no-longer-a-game-now-a-movie-directed-by-j-j-abrams/
  • Anonymusx
    #42571
    A cinematic modot próbálta már valaki? Néztem róla videókat,de nem tűnt túl jónak, nagyon élesek benne a fények..
  • bcrics
    #42570
    Dead Night
  • bcrics
    #42569
    Megvan:)
  • bcrics
    #42568
    HEil, a játékból a hangeffekteket honnan tudnám letölteni?
  • biomage
    #42567
    Hali

    Nagyon rég láttam egy végigjátszás videót a Hl2röl, és megvolt sokáig, de ma megpróbáltam megtalálni és nem sikerült, valszeg töröltem vagy nem tudom, segítsetek megtalálni neten, amire emlékszem az hogy nem beszélt benne senki, nagyon gyorsan végig vitte a játékot, és nem hibákon keresztül, és úgy tudom ez volt az első full videó.
  • scomcomputers
    #42566
  • JaSoN HuNTeR #42565

    Újabb fan film.

    Olyan színvonalú sorozatot kéne csinálni a HLből mint a Trónok Harca vagy a Sparcatus. De király lenne. :)
  • JaSoN HuNTeR #42564
    Szerintem egy univerzum csak más helyszín. Biztos egybe fog folyni. :)
  • Gibor
    #42563
    De. Ha jól emlékszek az volt a sztori hogy az Aperture tüntette el a Borealist, és az ep2-ben találta meg Judith.
  • RelakS
    #42562
    az EP2-ben meg az Aperture Science tűnik fel a Borealisról készült felvételeken, nem?
  • Jaka923
    #42561
    Annyi összefüggés van, hogy a Portalban szereplő Aperture Science konkurense a Black Mesanak, valamint a Portal 2-ben feltűnik a Borealis nevű hajó, amely a következő HL-ban kap szerepet.
  • xido
    #42560
    Semmi..ugyanaz a cég csinálta ugyanazzal a motorral,ugyanazzal a fizikával,a két játékban található eszköz hasonlíthat egymásra küllemében..
  • JaSoN HuNTeR #42559
    Mi az összefüggés az Half-Life és a Portal között?
    Interneten nem nagyon találok róla semmit.
    Egy univerzum nem?
    Valaki kifejthetné bővebben aki vágja ezt a témát. THX.
  • artschi
    #42558
  • RelakS
    #42557
    :}
  • JaSoN HuNTeR #42556
    Szavazzatok hogy felkerüljön Steamre a BMS. !