42669
  • kjhun
    Nomad90Hun/MerlinW: Keresni tudni kell. :)

Klikk
  • MerlinW
    Azt szerintem már sehonnan, max torrent talán, ha seed-el még valaki. CM12-nél / Steam-es CM2013 járunk.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.06.12. 16:34:52
  • Nomad90Hun
    Srácok valaki nem tudja Cm7-et honnan lehet leszedni? Hivatalos oldali linkek nem jók, és hiába keresek nem találom. Vagy ha valakinek megvan dobjon privátot, és dumáljuk meg. Csak CM7 érdekelne thx.
  • scomcomputers
    Új HL2 mód.....nekem bejön....imádom ezt a játékot....
  • JaSoN HuNTeR #42625

Végigjátszásom!
  • JaSoN HuNTeR #42624
  • Aquir
    Jobb félbehagyni valami jót mint elrontani a végét.. majd megcsinálja Gaben harmadik unokája:)
  • Kaixo
    Lassan 10 éve lesz, hogy a Valve egy brutális cliffhangerrel hagyta magára a Half-life szériát és mindenkit, aki várta a folytatást.
    Már nem is bízom benne, hogy valaha is pontot tennének a történet végére, pedig sokan kicsengettük a pénzt az episode two-ért abban a tudatban, hogy hamarosan (igaz Valve time-ban, de még belátható időn belül) megvehetjük az ep3-at is és végre minden kiderül.
    Gaben, tehetsz egy szívességet!
  • scomcomputers
  • Pherry
    Sziasztok!
    A Prospekttel játszik valaki? Nálam kilép a második pálya betöltésekor, és a mentések sincsenek sehol, Mindig az elejétől kellene kezdeni. Valami ötlet...?
  • RelakS
    Ezt csak úgy itt hagyom

• RelakS
    ?
    Évekkel ezelőtt játszottam végig az ingyenes verzióját, és az még frankó volt.

Mondjuk olyanokra rá kellett jönni, hogy a lézert nem lehet csak úgy átugrani, hanem fel kell húznod a lábad :D (ugrás közben guggolj)
  • JaSoN HuNTeR #42617

Nah végig is vittem, sajnos tényleg olyan rövid mint a EP1.
  • JaSoN HuNTeR #42616
    én 10 eurót biztos nem adnék érte. Már egyszerűbben is beszerezhető :) Black Mesa Source is megbántam hogy megvettem 20 euróért, tele van idegesítő buggal.
  • nxs
    Kijött a Prospekt.
    http://store.steampowered.com/app/399120/
  • scomcomputers
    Egy rövidke bemutató.

Jó kis mód!
    Thx Grebber!
  • scomcomputers
    Thx,kipróbálom!
  • grebber
    Transmissions: Element 120 single player mod
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.04.07. 09:35:40
  • RelakS
    jesszus XD
  • scomcomputers
    Elment a kicsike....
  • MerlinW
  • vérpocok
    A warez azért is volt szívás mert néha kihagyott az MI, és nem lehetett továbbjutni. Egyes npc-k nyitottak ki nekünk kapukat vagy aktiváltak kapcsolókat ami a továbbjutáshoz kellett. De kihagyó MI-nél (ami gyakran előfordult a wareznál) nem csinált semmit az npc, így továbbjutni sem lehetett.

10-szer 20-szor is vissza kellett tölteni a játékállást hogy aktívvá váljon az MI, teljesen random volt, hogy mikor jön vissza. Volt mikor már a második betöltésre aktív lett, de volt hogy csak a 10-dikre.
  • RelakS
    Az eredetivel semmi hiba nincs, a warezben meg nem tudunk segíteni.
  • Madi92
    Az lehet, hogy 5 játék, de abból kettő nem érdekel és igen, tudom, hogy az a kettő gyakorlatilag nincs benne az árban, de még úgy is sok Nekem.
  • MerlinW
    Azt azért látod, hogy 14€-ért 5 játékot kapsz?
    Egyébként nem hiszem, hogy előjönne a probléma, mert a mai napig jönnek a patch-ek a játékhoz, a warez HL2 pedig még az 6-7 évvel ezelőtti állapotot tükrözi.
  • Madi92
    Igen néztem, akcióról lemaradtam, ennyiért meg sokallom azért, bármennyire is alap játék.

Meg amúgy sem biztos, hogyha megveszem, hogy nem fog ott is előjönni a hiba! :\
  • kissssss
    nekem régen(van vagy 8 éve :D) nem voltak ilyen problémáim a warez verzióval, viszont a beragadó karakterek igen gyakoriak voltak.
  • MerlinW
    Itt meg tudod venni. Mondjuk most volt a karácsonyi vásár, mikor 5€ volt a csomag.
  • Madi92
    Ha még jár erre véletlenül egy eltévelyedett lélek.
    Kedvet kaptam megint eme remek játékhoz, viszont megvennem még nem sikerült. Warezzal meg csak szívás van, történetesen, hogy bizonyos tárgyak karakterek ilyen ködösek lesznek.
    Ez valami warez bug vagy már túl erős a rendszer a játéknak?
    Ilyen eddig nem volt.
  • Rony94
    Majd beírják hogy "The Third". Problem solved. :D
  • MerlinW
    Mégis készül a L4D3 :) Persze lehet, hogy más címet adnak neki, amiben nincs hármas szám:)
  • Bokafix2
    Még az episode 3-at se... nem hogy a HL3-at.

A Valve-nál nem tudnak 3-ig számolni ha feltűnt.
  • kissssss
    jah oké... :) nem figyeltem oda azt hitem már hogy ez valami független bejelentés lesz.
  • MerlinW
    A teamfortress.com-on mégis miért jelentenének be HL3-mat?:)
  • kissssss
    meglepő lenne ha hl3 jelentenék be. (kb esély rá 0,01%)
  • MerlinW
    Valszeg valami új TF2 kiegészítőt.
  • JaSoN HuNTeR #42593
    Stream

Vajon mit fog bejelenteni a Valve?
  • RelakS
    Gyanúsan sokáig molyolt, inkább kinyírtam a folyamatot. Jól tettem, most azonnal indul a játék.
  • genndy
    Elvileg 10-15 perc, nekem kb. annyi volt. Hagyd hogy megcsinálja, különben mindig csak erősködni fog, úgyse tudsz addig játszani.
  • RelakS
    Aszongya, hogy a gém kontentet konvertálni kell.

Ez mennyi idő kéne, hogy legyen? Kb 5 másodperc alatt felugrott 100%-ra, és már majd egy órája ott malmozik a steam :S