875
  • Nibbler
    #649
    Hmm.. Három ötletem van (egyik jobb, mint a másik ;): 1. Feltörték az oldalt felhördült rajongók (amit megértenék, hisz kitolás a játékossal egy ilyen vég) :) 2. Lesz folytatás és valahogy kiderül, hogy Sam nem halt meg, vagy le sem vetette magát a toronyból, csak a szokásos látomásokról volt szó. 3. Valaki rituális öngyilkosságot hajtott végre, miután végigvitte a gamet és azt szeretnék megakadályozni, hogy ezt többen is megtegyék ;)
    Azt viszont nem hiszem, hogy a játék végén bug Sam öngyilkossága..
  • SecMan
    #648
    Hát ez jó kérdés...
  • LezLee
    #646
    Belsőnézetes point n click kaland. Én csak a demoval játszottam, de nekem túl magas volt, mert még a demot sem vittem végig :)))
    Amúgy szerintem warezoldalakon fenn van, bár már kicsit régi. Szerintem a warezcentert próbáld meg.
  • mochee
    #645
    Szeva! Tud valaki valamit egy Post Mortem nevű játékról? Honnan lehet megszerezni? Ha valakinek megvan, szóljon. Sztem jól járna.
  • SecMan
    #644
    Esrohnoil: nekem sem eredeti :(...

    LezLee: tudom hogy Nibblernek is kell, de sajnos nemtok mit csinálni :(((
  • LezLee
    #643
    Ja vagyúúúgy?? Pedig pont föl akartam vetni ezt a postai elküldős ötletet. :)) Kárrr, kárrr....
    Na mindegy, azért remélem majd sikerül találnunk valami megoldást erre a problémára. Azér nagyon kéne az a TLJ, és nem csak nekem :)) (Nibbler)
  • Esrohnoil
    #642
    Beteges,... de ha belegondolsz, a doki betegekkel foglalkozott egész életében (na meg a gyógymódon járt az agya), szal fura ha ilyesmikről képzelődött? :)
  • Esrohnoil
    #641
    hmm... az én verzióm működik rendesen, igaz abban meg volt 1-2 anim, amit nem volt hajlandó lejátszani, csak átugrotta őket.
    Eredeti verziót meg sehol sem találtam...
  • SecMan
    #640
    Hát az elején elég beteges a játék, főleg azok a beteg gyerekek, meg a tökök meg ezek. #639-esre nem tudsz megoldást? Játék közben is néha elszállt így, de az random volt, így ha újra elindítottam és betöltöttem akkor tudtam továbbmenni, de a video az mindig ugyanott száll el.
  • SecMan
    #639
    Kicsit off de kéne a segítség!!!
    Sanatorium a legeslegutolsó video elején hibaüzenettel elszáll(illetve annyit ír ki hogy bocsesz, de a lenemmentett cuccok elvesznek, más választásom nincs csak bezárás)! Nem tud valaki erre valami megoldást? Esetleg valamit ami lejátsza a .smk-t??
  • Esrohnoil
    #638
    Mit értesz pontosan beteg alatt?
    Az tény h. elég zavaros az eleje felé a történet...
  • SecMan
    #637
    Nem a postával, a polísszal.
  • LezLee
    #636
    Nagyon szépen köszönöm a segítőkészségedet. Amúgy mit értesz rossz tapasztalat alatt, mármint a postával kapcsolatban???
  • SecMan
    #635
    Ma vagy holnap megbeszélem tesómmal hogy mit lehetne tenni ezügyben...
  • SecMan
    #634
    De nekem megvan, csak 1. nincs annyi hely hogy 3/4 cdt most felpakoljak, de ami a főgáz az az hogy ugyebár max 15k-val tudok feltölteni, tehát ennél többel neked se jönne, de én se tudnék netelni, szóval érted... (postán keresztül meg azért nem mert már van rossz tapasztalatunk...)
  • LezLee
    #633
    Neked sincs meg a TLJ? Esetleg nem ismersz olyasvalakit, akinek megvan, és meg is osztaná velünk DC-n. Továbbra is várom akkor a lelkes segítőkész jelentkezőket...
    Azér ennyire ne tolongjatok :)))
  • gyraph
    #632
    Elolvastam, válaszoltam...
  • Bandeeka
    #631
    gyraph: küldtem neked magan üzit nezzd meg és válaszolj pls thx
  • SecMan
    #630
    Itt a szívem szakad meg miattatok és nemtok mit csinálni
  • Nibbler
    #629
    Én sem játszottam még, de szeretnék.. Úgyhogy szintén vevő lennék rá :)
  • LezLee
    #628
    Ezek szerint már minden kalandor végigvitte a TLJ-t, csak én nem??? Valaki könyörüljön meg rajtam
  • gyraph
    #627
    Amikor én azzal játszottam sajnos még nem volt CD-íróm , úgyhogy nincs meg már nekem...., de én is leszedném valakitől szívesen :) .
  • LezLee
    #626
    És nem lenne valaki oly szíves, akinek megvan a Longest Journey, hogy felrakná a gépére, és megosztaná velem dc-n, mert már lassan 4 napja folyamatosan keresem, eddig hiába. Tudom, hogy nagyon nagy kérés, de nagyon megköszönném :))
    Előre is köszi.
  • gyraph
    #625
    Nem láma kérdés... :) Én se születem úgy, hogy tudom...
    Szóval az egyiken megtalálsz:
    matrix-hub.no-ip.com
    koli.dyn.hu
    Betettem a megosztásba.
  • Bandeeka
    #624
    Hali!
    DC-n melyik szobába vagy?
    Még DC-t egyszer használtam csak ugyhogy bocs a lámkérédsért
  • SecMan
    #623
    ---AKI NEM NYOMTA VÉGIG NE OLVASSA---

    Sztory szreintem így volt: Volt a csákó aki megátkozta a Gordonokat, és mondta hogy majd visszatér annak a testében aki megpróbálja megtörni az átkot és megöl 5(vagy mennyi) ártatlant, gondolom ez az ára az átok felbontásának.
  • LezLee
    #622
    Jaja. Nekem is tiszta homály a vége. Bár a sztori nagy része tiszta, de az utolsó pályának nem igazán értem az értelmét. Na ezt jó mögasszontam... Úgyhogy én is várom a véleményeket a sztori végével kapcsolatban.
  • jenő
    #620
    valaki magyarázza el a végét, mert nekem ez túl .... volt. Please!
  • gyraph
    #619
    Hoppá van egy kis gond....Nem olvastam figyelmesen...szóval nekem már nincsnek meg a tömöritett file-ok, csak a az ISO file-ok, de azt megosztom, ha kell.
  • gyraph
    #618
    Most vagyok itt...és DC-n meg tudom osztani.
  • Bandeeka
    #617
    most itt vagy?
    most letudnám szedni tőled?
  • gyraph
    #616
    szívessen=szívesen...
  • gyraph
    #615
    én szívessen megosztom a file-t...
  • Bandeeka
    #614
    Sziasztok!
    Segitcsetek pls fontoss lenne. Letöltöttem a gamét de az cd1-ből hibásan szedte le nekem a 52-es rar-t. Bárhogy probálom mindig hibásan jön le. Vki osza meg velem pls.
    Köszi.
  • gyraph
    #613
    Ez a kis puzzle a templomban nagyon tetszik...egy külön kis játéknak is beillik...mindenesetre nem volt túl nehéz. :)
  • gyraph
    #612
    Mostmár odafigyelek rá köszi!... Most raktam össze a két furcsa tárgyat és a gyémántot...irány a templom :)
  • Sephi
    #611
    Jah a jobbklick az az hogy megnezi a targyat es analizaja :)
  • LezLee
    #610
    Amúgy ez a jobb klikkes dolog még elő fog jönni párszor, úgyhogy nem árt ha számítasz rá :))
  • LezLee
    #609
    Hát asszem - mivel ölég hosszú a gáma - el fogsz még párszor akadni, de mi itt mindig szívesen segítünk...
    Rendesen meg fogsz szenvedni a játékkal, mire végig nyomod az biztos...
  • gyraph
    #608
    Tegnap nem is idegesítettem magam a játékkal sokáig...nem az én napom volt. Aztán ma vártam a mentésre, de nem jött....na mondom körülnézek mégegyszer mindenhol a gémben.
    És valóban triviális dolog volt, ahogy gondoltam. Jobb gomb a szökőkútra kimaradt :) LOL. 2szer akadtam el idáig a játékban....egyszer nem tudtam kijönni a toronyból, mert nem jöttem rá, hogy jobb klikk kell a sakkfigurának...most meg ez... :). Ezt szerintem kicsit elcsapták a játékban , ezt a jobb klikkes dolgot, mert mondjuk elöbb utalhatna rá valahogy, hogy ezt vagy azt meg kéne nézzni- "jobb klikk"- jobban. Na mind1...nyomulok tovább.