875
  • joe69
    #692
    van már walkthrough
  • janler
    #691
    képet összeraktad?
  • reaper4
    #689
    u.i.az helyett kell vinned másikat(ha már megijesztetted szegényt
  • reaper4
    #688
    Ahol az ürge ijedtében össze törte az üvegét a laborban...
  • bogyoka
    #687
    És hol a törött üveg? Mert olyat sem találtam.
  • freelancer
    #686
    Torott uvegrol gozold le a cimket.
  • bogyoka
    #685
    Ja! Vizet is tettem a tintás üvegbe!
  • bogyoka
    #684
    Hali! Megint jöttem. Segítség! ELAKADTAM!
    Visszagörgettem 9 oldalt, de lehet, hogy nem alaposan olvastam el. Eleonorral beszéltem, kertész a csengőt csinálja.
    Forr a vizem a teáskannában, üvegbe tinta belekeverve, lent a laborba nem beszél velem az ürge, nem találok semmit sem, csak a széfnél piros a nyilam. Most akkor mivan? Lehet, hogy számított volna egy sorrend, és azt nem csináltam jól?
  • Esrohnoil
    #683
    Csak azt sajnáltam h. egyre rövidebbek a dejezetek ahogy előrehalad az ember... :(
    Nálam közel sem volt 30 óra a játékidő.
  • reaper4
    #681
    Az a lényeg,hogy túljutottál...
  • bogyoka
    #680
    Sikerült kilőnöm a zárat, meg a farkast is, de a jobb egérgombbal nekem csak visszatette a pisztolyt.
    Eleanor házának kapujában kinlódtam a kertésszel, hogy az orrom előtt becsukta a kaput. Na aztán én mindenáron leakartam szúrni a késemmel, aztán pénztárcával is próbáltam, egyszóval mindennel, és a fene gondolta, hogy azzal W.card-dal enged be. De köszi nektek a válaszokat, sztem még jelentkezem.
  • LezLee
    #679
    Sajna még egyelőre nincs ehhez a gyöngyszemhez magyarosítás, és az a helyzet, hogy nem is tudok róla, hogy csinálják :(((
    Sajna nagyon kevesen ismerik még (remélem ez változni fog) ezt a remek játékot...
  • bogyoka
    #678
    Köszi a segítséget (reaper).
    Egyébként van ehhez a játékhoz már magyarosítás? Mert kerestem, de nem találok.
  • local
    #677
    Köszi a segítséget , de a fényképezőgép meg van,Robert nem enged be és a jelet sem találom a toronyba.
    A fényképet már összeraktam.

    Persze az is közrejátszhat a dologban, hogy nem tudok angolul, s ez nekem igen nagy problémát jelent ennél a játéknál.

  • reaper4
    #676
    Próbáld meg jobb gombbal.Azt hiszem akkor eltalálja elsőre...
  • bogyoka
    #675
    Énis HELP!!
    Sikerült a templomba a puzzle, igaz a fejemhez kaptam, mert rájöttem, hogy nem nyomkodni kell, hanem huzogatni a kapcsolókat.A liftes dolog is nagyon jól sikerült.
    Most én is pont ott állok, mint Zygy, de én annyit tudok, hogy 1 golyóval kéne kilőni a zárat, de csak a második után találja el.(A múlthéten végig olvastam ezt a fórumot, de most nincs időm visszatekerni.) Mi a módja, hogy megmaradjon 1 töltényem? Már többféleképpen próbáltam odairányitani a pisztolyt, de sosem találja el elsőre. Próbáljam így tovább?
  • Esrohnoil
    #673
    A kalapács kint van az istállóban (ami egyben Morris műhelye is), a fiókban, csak ha előbb nézed meg, akkor még nem kell a főhősnek, szal újból nézd meg...
  • LezLee
    #672
    Húú asszem ez nem lesz ilyen egyszerű. Mármint bejutni William irodájába. Először is kutasd át a szobádat. A fiókban találsz fényképezőgépet. Ezzel kéne ugye lekapni a különleges jelet a torony falán. Csak van egy kis bibi: nincs film a géphez. Kérj Roberttől, aki majd mondja, hogy a padláson van a ládában, és majd odaadja a kulcsot is hozzá. De már nem emléxem,hogy ott van-e a kalapács, meg hát nem is lesz elég ahhoz, hogy bejuss :))))
    Remélem azért segítettem, és tovább tudsz jutni. Azért nem mondok többet, mert nem akarom lelőni a poénokat, innen szerintem már te is kitalálod mit kell csinálni.
    Sok szerencsét a játékhoz :))) (szükséged is lesz rá)
  • local
    #671
    Légyszi Segítsetek !!!

    Még az elején elakadtam a játékban, kéne egy kalapács amivel Willi ajtaját ki tudnám nyitni, de sehol nem találom, a padlásszobában pedig van egy láda ami nem nyilik.
    Ebben lenne a kalapács ???
    De hol lehet a kulcs ???
    Már körbe járok három napja, de sehogy se jutok egyről a kettőre.

    Help !!!!!!

  • Esrohnoil
    #670
    Jahh,... főleg h. már nem nagyon volt hova menni másfelé...
  • LezLee
    #669
    Ja, hát a végén nálam is úgy volt, hogy fölpofozom a papot.:))) Gondoltam, itt is mint már oly sokszor visszamegyek háromszor. Amikor 5-ödszörre mentem vissza és még akkor sem volt képes utána nézni a dolgoknak, már azt hittem, hogy én csesztem valamit el. Aztán kb. mikor 20-adszorra mentem vissza, csak akkor segített a pacák. Azért ez genyó rész volt egy picit (vagy nem is picit :))))
  • bogyoka
    #668
    Hálás Köszike josi, így már képben vagyok a könyv szerinti ábrával kapcsolatban, este kiprószálom. (Lusta voltam szótárazni)
  • josi
    #667
    Az a lényeg hogy függ:feketék vissz:fehérek legyenek.
  • bogyoka
    #666
    Elakadtam megint, bár nem akarok minden részletekért beírni, csak egy olyan támpontot ha tudnátok adni arra, hogy a templomban, ami padlóból kiemelkedett egy kereszt, annak mi lenne a logikája. Ami van az invertoriban könyv, abban néztem, de sajnos nem értem. Próbáltam többféleképpen kapcsolni, de nem csinál semmit. Miszerint gondolkodjak? Kikéne valahogy az egész égőt kapcsolni esetleg? Egyszerűen paff vagyok tőle.
  • bogyoka
    #665
    Na, szóval tegnap mikor játszás előtt elolvastam, amit írtál, egy kicsit elrémültem, hogy mi vár rám. De belefogtam a gameba, kulcs meglett, és elég hamar eljutottam a konténer kinyitásáig, pedig nem tudok angolul sem.
  • Esrohnoil
    #664
    Nah, igen,... engem a pap akasztott ki nagyon a játék vége felé... :)
  • SecMan
    #663
    A kulccsal kapcsolatban a legnagyobb kérdés hogy mikorra készül el :))
  • bogyoka
    #662
    Köszönöm, estére tudom csak megpróbálni, remélem sikerül.
  • LezLee
    #661
    A boncteremben az ajtó mellett (ahol kimész) van egy kulcs a falra akasztva. Azt nyomd bele a plasztikba. És már ki is tudsz menni a boncteremből. Már csak azt kell kitalálnod, hogy lesz abból kulcs, és vajon mit nyit???? :)))
  • bogyoka
    #660
    Kérnék egy kis segítséget. Asszem a Williams házában vagyok, a boncteremben, a fiókból kivettem egy plasztikot, rákattintok a boncasztalon halottra, és semmit sem lehet csinálni, ki meg nem enged, (angolul nem tudok), de biztos valamit még csinálnom kéne. Már mindent átpásztáztam a teremben, és semmi?
  • LezLee
    #659
    Na ez az amit én nem igazán értek. Hiszen Samuel William halálakor még a birtok közelében sem volt, tehát elvileg ő nem ölhette meg. Inkább az lehet, hogy a gonosz először Robertet szállta meg, és ő végzett Williammel, hiszen az ő széfjében volt William búcsúlevele Samuelhez, és a gyűrű is, amit emlegetett. Tehát szerintem a gonosz csak akkor szállta meg Samuelt, amikor a birtokra érkezett. Én legalábbis így gondolom. De azért is ilyen jó a sztori, mert mindenki úgy gondolja, ahogy ő szeretné, sok mindenre nem ad egyértelmű választ, tehát rá vagy kényszerítve, hogy a saját fantáziád szerint egészítsd ki a történetet. Ezért ilyen hihetetlen jó ez a játék, és sajnos ez mostanában nagyon ritka...
  • Sephi
    #658
    Joember... Williams volt Samuel elso aldozata. Ott volt a tornyon az elso jel nem?
  • Esrohnoil
    #657
    Láttad a bevezető animációt,.... v. mégsem?
  • mochee
    #656
    Na, én is végigvittem, baromi jó volt. Ha jól értelmezem, akkor Samből nem szállt ki a gonosz, ő pedig ezzel nem tud együtt élni. Vagy kiszállt, és a tetteivel nem tud együtt élni. Ezért aztán megöli magát. Most azt lenne jó tudni, hogy William is öngyilkos lett, vagy őt a gonosz nyírta ki?

    Sztem tök poén hogy meghalunk a végén. Mondjuk folytatást azért el tudnék viselni. A Traitor's Gate 2 nem tetszik, meg beakad hosszabb ideig, szal nyomtam volna még egy kicsit.
  • Sephi
    #655
    A Black Mirror tortenete :

    Samuel Gordon -nak meghalt a felesege. O elhatarozza hogy tobbet soha nem akar not az eletben ezert leszarmazottak sem lesznek tobbet mivel Robert mar tul oreg ahoz. Mivel Samuel az utolso a csaladfan es o neme akar tovabb szaporodni a gonosz az o lelket uti meg es ki akar kelni a pokolbol azaz abbol a rengetegbol ami a kastaly allat van. Samuelt megaszaja a gonosz es meg kell legyen az ot ember aldozat ahoz hogy vegleg kikeljen a gonosz. Ezert Samuel tudtan kivul elkezdi minden nap sorban megyilkolni az ot aldozatot. De kozben o oszeszedi az ot kulcsot. A Vegen a kaput Samuel bezarja es mivel azt akarja hogy soha a gonosz tobbet ne eledjen fel ongyilkos lesz es tobbe nem kell fel.

    Kb errol szol ez a jatek.
  • SecMan
    #654
    Namivan? Mindenki végignyomta és már senkinek nem kell segítség? :(
  • Nibbler
    #653
    Ezért valószínű az én harmadik tippem.. Sajnos vannak igen érdekes egyének, akik egy ilyen játék után bemagyarázhatják maguknak, hogy őket aztán megszállta a gonosz és biztos megöltek sok embert, mert rosszat álmodtak. Persze ehhez nem szükséges végignyomni a Black Mirrort. Az emberi hülyeség végtelen..
  • Esrohnoil
    #652
    Szerintem azt akarták ezzel mondani h. a gonosz ellen küzdeni kell a végsőkig, sosem szabad feladni...
  • SecMan
    #651
    Mind a 3 nagy lol :)))
  • gyraph
    #650
    3-as megfejtés tetszik a legjobban .:)