875
  • ultrarec888
    #755
    Hátha segít nekem se ment a játék EZÉRT:
    1.TELEPÍT
    2.EGÉSZ KÖNYVTÁR kijelöl /egér jobbg./
    3.Tulajdonságok opció
    4.KIVENNI ÍRÁSVÉDETTSÉGBŐL!
    5.ARHÍVÁLANDÓ KI majd BE
    6.ALKALMAZ és OK !
    nekem így indult /ugyanis a fájlokba nem tudott írni a game
    az írásv.miatt
    Ha így se megy I don't know!
    üdv mindenkinek!!
  • LezLee
    #754
    Én meg csak várok, várok és várok... :))
  • LezLee
    #752
    Köszönöm. De úgy látszik rajtad kívül nem olvassa más azt a topicot :(((
  • LezLee
    #750
    Milyen codec van fönnt? Ha ace mega, akkor szedd le, és tedd fel a k-lite-ot. Azzal nekem nem volt gond. Esetleg még graf kártya drivercsere jöhet szóba.
  • tier
    #746
    Minden codecet leszedni és menni fog.
  • LezLee
    #745
    Húú, vagy codec gond, vagy töltsd le a patchet hozzá. Ha jól emléxem megjelent hozzá egy patch, ha nem csal az emlékezetem. Keress rá google-n.
  • dreamlite
    #741
    Jogos! :))))
  • LezLee
    #740
    Majd akkor szóljál, ha a magyarosítás készült el :)
  • dreamlite
    #739
    Sziasztok. Elkészült a magyar nyelvű végigjátszás. Olvasható, illetve letölthető az SGM-en. http://sajatgep.uw.hu Sok sikert!
  • Nibbler
    #737
    Mail ment.. Remélem még aktuális :)
  • SecMan
    #735
    A revolverben amikor találtad csak 2db töltény volt, így az ajtót 1 lövésből kell szétlőni, amit úgy tudsz ha jobb klikkelsz az ajtóra még lövés előtt. Ha az ajtóra kétszer lőttél és utána mentettél akkor baxhatod. Sajnos ez van.
    És egyátalán nincs szó lenyakazásról, legalább fennmarad a topik :)
  • dreamlite
    #734
    Sziasztok!

    Gondolom le fogtok nyakazni, hogy mielőtt kérdezek, miért nem olvasom végig a topic-ot?! Nos azért, mert a Syberia után ez a legjobb játék, és egyszerűen padlón vagyok tőle. Ám mivel még csak a második chapter-ben tartok, nem szeretnék poén lelövéseket olvasni.

    A gondom az, hogy a második chapter végefelé nem tudok kijönni a bányából, mert egy farkas állja az utamat. Sajnos emiatt egy végigjátszás olvasásához kényszerültem, mert bug-ra gyanakodtam, és félelmem többé-kevésbé beigazolódott, ugyanis a leírások is azt állítják, hogy a revolverrel le kell lőni az állatot. Igen ám, de én bármit is csinálok, nem lő az a szerencsétlen. :-((((((

    Aki tud, kérem segítsen, mert szétszakadok, ha nem folytathatom ezt a hangulatos remekművet!
  • LezLee
    #733
    Én is nagyon szomorú vagyok, hogy még egy vállalkozókedvű, magas szintű angol nyelvtudással megáldott kalandfannak sem jutott eszébe lefordítani ezt a gyöngyszemet, a Syberia óta kétségtelenül legjobb kalandot. Pedig egy magyarosítás hatására én biztos mégegyszer nekifeküdnék ennek a remek játéknak :))))
  • prédikátor
    #732
    thx
  • Nibbler
    #731
    Bár mostanra már talán rájöttél, a menüt el lehet érni, ha a kurzort a jobb felső sarokba viszed. Ott megjelenik egy kis kép, katt rá.. :) Bevallom nekem is tíz percbe telt mire megtaláltam :P De akkor még nagyon ki voltam esve a kalandjátékok hangulatából. :)
    Tudtommal nincs magyarítás a játékhoz, de bárcsak megcáfolna valaki :)
  • prédikátor
    #730
    hI ALL!

    hOGY LEHET MENTENI A JÁTÉKBAN MERT NEKEM NEM JÖN BE SEMMILYEN GOMBRA SEMMILYEN MENÜ, VALAMINT VAN-E MAGYAROSITÁS A JÁTÉKHOZ?
    KÖSZKE
  • LezLee
    #728
    Hopsz, akkor az én válaszom is stornozva:)))
    Amúgy sok sikert, én már végignyomtam jó rég, és mondhatom, hogy eddigi életem legjobb kalandjátéka volt. Azóta se játszottam jobbal. Hihetetlenül ötletes és agyat dolgoztató feladványok lesznek végig a játék során, és lesz egy pár amivel meg fogsz szenvedni, de megéri hidd el :))
  • LezLee
    #727
    Nézd meg a bejárati ajtó fölötti részt egy kicsit közelebbről. JÉ, már meg is van, amit keresel :)))
  • Nibbler
    #724
    Szerezz egy pénzérmét a pénztárcádból és próbáld ki a vázán.. :)
  • local
    #722
    Hi !!!
    Hurrá Köszönöm nektek a segítségeta 64. válaszban megtaláltam mit kellene csinálni, s be jött !!!
    Thank's !
  • janler
    #721
    pl. #64 sz. hozzászólás, próbáltad már?
  • SecMan
    #720
    Úgy emléxem valaki már panaszkodott hasonló problémára és rajta is csak egy emailben elküldött mentés segített, szóval sorry.
  • local
    #719
    Help !!!

    Az első gyilkosság után II Rész !! eleje " a kertész a medencébe úszik mint holtan " s engem egy felügyelő kihalgat s mikor kimegyek a szabadba akkor éppen esik az esső s a következő pillantaban meg kilép a játék s a rendszer visszajön. "Windows Xp Profession Magyar Sp1"
  • SecMan
    #718
    Képet megnézted Robert szobájában?
  • bogyoka
    #716
    Jó köszi megnézem, olyanokat észre sem vettem, pedig figyeltem a falakat. Eddig az átlukasztás mindig sikerült. Átszúrja a fejemet állandójan, már nem merek belenézni. De akkorákat röhögök rajta.
  • Sephi
    #715
    Ha jobban megnezed akkor az oszes luk mellet a labirintusban van egy jel. Pontosan harom luk es ketto mellet van egy minusz es csak az egyik mellet van egy plusz jel. A plusz jel melletiben van a terkep , a masik ketto atlukast:))))_
  • bogyoka
    #714
    Hurrá! Köszönöm szépen mindkettőtöknek.
    Pedig próbáltam mindenhova vinni a nyilamat, de arra úgy látszik nem. Nem is tudom milenne nélkületek.
  • Esrohnoil
    #713
    A térkép a sötét, ablakszerű nyílás aljában található, pontosan ott, ahova a gömböt tetted...
  • reaper4
    #712
    Az egyik falvájatban van egy térkép.(mielőtt megnézed a vájatokat,ments!!!!).A térképet tartsd a gyertya elé...
    Megtudod melyik lámpáknak kell égnie.
  • bogyoka
    #711
    Segítsgég kellene. A chapter 6.-ban vagyok a labirintusban, mindent megcsináltam ami lehetséges, abiss-ba dobtam kardot, sisakot, amulettel kinyitottam egy ajtót, odatettem a gömböt, és most a lámpákat gyujtogatom, de nem történik semmi. Van az egyik falon valamilyen jelforma, ég a gyertya, ott piros a nyilam, de nem tudom mit csináljak. Ha letudnátok írni, hogy merre, hova menjek, nagyon jó lenne. Már nagyon unok ott bolyongani.
  • LezLee
    #709
    Amúgy ezt a trükköt jó lesz, ha megjegyzed, mert még egyszer el fogják sütni ezt a játék vége felé.
  • LezLee
    #708
    Azt az üres csekket nézd meg közelebbről annál a zöldes fényű lámpánál!!! És nicsak, már tudod is a széf kódját :)))
  • Esrohnoil
    #706
    Egyébként a papíron nem Robert monogramja van.
  • SecMan
    #705
    A "köszi" most azt jelenti hogy továbbjutottál? :)) Amúgy szívesen :)
  • SecMan
    #703
    A dokinak a filmhez nem kellene vinned valami toner-t?
  • SecMan
    #702
    Többször menj ki és vissza a kocsmából/-ba és beszélj a csapossal, mert nála lesz majd a kulcs.
  • janler
    #700
    torony aljánál a bokorból kiszedted a cuccot?
  • janler
    #699
    www.gameboomers.com/wtcheats/pcBb/BlackMirror.htm
  • SecMan
    #696
    Akkor passz, valamit biztos nem vettél még fel vagy nem beszéltél valakivel, de nincs ötletem mit hagyhattál ki.
  • SecMan
    #694
    Városban voltál?