875
  • kirol
    #835
    Hát eltartott egy darabig kiraknom.
  • Esrohnoil
    #834
    3. fejezetben a horoszkópos tologatós játék nem volt nehéz számodra? :)
    Én mondjuk 10 perc alatt kirakom már, bárhogy legyen megkeverve.
  • kirol
    #833
    Köszi,most a tanulás miatt szünetelek, még mindig a IV. elején tartik,mivel nem tudok játszani. :(
  • Esrohnoil
    #832
    Hol tartasz? V. már végigvitted?
    Szólj ha kell segítség.
  • kirol
    #831
    Most kezdem majd a IV. epizódot!!
  • kirol
    #830
    Már túljutottam, most végeztem az első résszel. Nagyon jó!!!
  • nagykispeter
    #829
    Valamit még nem csináltál meg!Nem az időt méri!
  • kirol
    #828
    Most elakadtam! :(
    Már mindenkivel beszéltem, és el kellene hagynom a birtokot. De nem enged ki.
    Este hétre megbeszéltem a találkozót a csávóval, de mikor lesz 7 óra??
  • kirol
    #827
    Esetleg valaki???
  • nagykispeter
    #826
    Én sem
  • kirol
    #825
    A The Black Mirror alapsztoriját (a játék kezdetéig!!!) el tudná valaki mesélni?? Mert nem igazán értettem az elejét.
  • nagykispeter
    #824
    Köszi!
  • kirol
    #823
    Post Mortem -ben tudna valaki segíteni az illetékes topikban???
  • LezLee
    #822
    Hú már nagyon régen nyomtam végig, de úgy emlékszem, hogy a fiók kulcsa, amiben a fényképezőgép van a bejárati ajtó fölött van elrejtve Samuel szobájában. A fényképező amúgy arra kell, hogy megörökítsd a furcsa jelt a falon, ahol leesett a nagyapja.
  • kirol
    #821
    Már nekem is megvan!!!
    Csak most még be szeretném fejezni a Post Mortem -et.
    De elakadtam!!
  • kirol
    #820
    Hamarosan, ha minden jól megy még a héten nekem is meglesz.
  • nagykispeter
    #819
    Mi a fenét kell csinálni a fényképezővel mert Robert nem adja ide a kulcsot ki se nyitja már az ajtót a fényképezőt sem tudom felvenni!Viktoriához a játék eleje óta nem tudok bemenni már jártam a padláson is,a deszkákat is levertem a kalapáccsal de semmi!!
  • nagykispeter
    #818
    Meglett a tárgy 1 kicsit bénáztam az elején!Röviden mi a tőrténete a játéknak?
  • nagykispeter
    #817
    Ház ahogy nézem ezt angol nélkül nemigen lehet végigvinni.Az első chaterba hol van az a furcsa tárgy a kerítés mellett?
  • pnorbee
    #816
    üdv mindenkinek!
    kérdezni szeretnék. már biztos volt róla szó, de nem szeretném végigolvasni a hozzászólásokat, mert úgy már nem lenne kihívás a játék további része. szóval, II. rész, épp leértem a templom alatti kriptába, és hogy kijussak meg kell fejtenem 4db papírtekercs mondanivalóját, amit ki kell rakni 4 forgatható kőoszlopon /remélem érthető :) /. kettő már megvan: MAP (ez adott volt) és a COAL, ami nem volt nehéz, de a másik kettő nem nagyon megy. szóval ebben kérem a segítségeteket. előre is kösz

    üdv
  • kirol
    #815
    ****meg te. Én meg akarom szerezni! Lassan járj, tovább élsz! Már 60 % !(De csak a jövő héten lesz folytatás! :( )

    Neked már megvan © nagykispeter ?
  • nagykispeter
    #814
    Bazdmeg még mindigSzerintem meg se akarod szerezni.(amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra)
  • Solid Snake
    #813
    Én tudom :)
  • kirol
    #812
    Bárcsak nekem is ilyen problémám lenne, akkor az azt jelentené, hogy nekem is megvan a játék.
  • Esrohnoil
    #811
    Nemtom mi a gond, úgy emlékszem lazán lehet menteni. 12 v. 24 mentési hely van.
  • pala17
    #810
    Sziasztok vki árulja már el léccí hogyan kell ebbe a já-tékban menteni,mert megőrülök,!!!!!!
  • kirol
    #809
    Mi lép ki a windows -ba?
  • nagykispeter
    #808
    Most olvastam hogy kilép a win-be 1 idő után és azt is hogy a crack-t kell átírni hozzá.Ez működik vagy van normálisabb crack hozzá?
  • nagykispeter
    #807
    Nem akarom kihagyni csak mint írtam nem tudok angolul,nem tudom mennyire fog gátolni.Jelenleg a Return To Mysterious Island -al játszok csak az is így 1 kicsit zavaros egyébként mostanába inkább kalandozok mert a lövőldözőssek egyre hitványabbak ezek pedig inkább meggondolkodtatnak.Itt van pl. a Driv3r egy ekkora hitvány szart még nem láttam pedig nagyon vártam.Képtelen vagyok benne már az első küld-nél a kocsit irányítani.
  • kirol
    #806
    Hú ,akkor jó!
  • LezLee
    #805
    Nem, a beszéd csak a demóból maradt ki.
  • kirol
    #804
    Nekem még nincs meg sajnos, így én nem tudok véleményt mondani. A demójával játszottam csak. De abban az volt a furcs, hogy amikor beszéltek nem volt hangjuk csak a felirat ment.

    Ez a némaság a teljesben is így van??
  • LezLee
    #803
    Szerintem az egyik legjobb kaland, ami mostanában jött ki. Hihetetlen izgalmas, és csavaros történet, nagyon élvezetes, és sztoriba illő, logikus, ám nem mindig könnyű feladványok, és a végén egy ütős befejezés. Ha szereted a kalandjátékokat, semmiképp ne hagyd ki!
  • nagykispeter
    #802
    Amúgy jó a játék?Nekem nincs meg,csak jókat írnak rolla,gondolkoztam én is rajta csak az angol tudásom az majdnem nulla de a kalandokat szeretem
  • nagykispeter
    #801
    Nincs mit
  • kirol
    #800
    Nagykispeter köszi szépen a tippet! :)
  • kirol
    #799
    A Wandoo az micsoda??
  • nagykispeter
    #798
    A Wandoo-n úgy láttam fenn van
  • kirol
    #797
    Van itt valaki, akinek megvan a The Black Mirror???
  • kirol
    #796
    Van itt valaki, akinem megvan a The Black Mirror???