875
  • Gyuriapó
    #875
    Sziasztok
    Még uj vagyok itt, segítségre lenne szükségem. A The Black Mirror játékot nyomatom de a Marcus sírjánál elakadtam. A négy feladványból kettőt megy.
    Visszhang = Echo, ez megy. A térkép = Map megyen. bár nálam nem Map hanem a VÁR
    szó jön ki. A Gödör = Hole kirakható de semmi nem történik. A szén = Coal kira-
    kása megint nem jön össze, mivel a Coal, hoz az L betü alul nincs meg. Tudna valaki segíteni, vagy egy mentést küldeni. Ha igen köszi érte.
  • Vandusss4
    #874
    Sziasztok!:) Lécci vki küldje el a zodiákus puzzle kirakása utáni mentését az email címemre,mert hiába próbálkoztam nem sikerült kiraknom :S Előre is köszönöm :)
  • jaki88
    #873
    sziasztok. nekem olyan gondom van, hogy amikor mentenék és rákattintok az empty slotra akkor nem csinál semmit, olyan mintha befagyna, de nem, mert esc-el visszalép a főmenübe, de nem menti el a játékot. találkozott már valaki ezzel a problémával?
  • joceruza
    #872
    Van! Azt a könyvtárat add meg ahol a játék van......
  • TheGrinder
    #871
    A kiválasztott könyvtárban nem találom a játékot!
    Adjon meg egy másik könyvtárat.
    Nekem ezt írja ki a magyarítás telepítésekor, valami megoldás?
  • Bibóóó61
    #870
    sziasztok!Segitségre volna szükségem,a kandallóban talált széttépet képet hogy kell összerakni?Sehogy nem engedi,pedig már csak ez kell hogy elhagyhassam a bírtokot.Köszi
  • IXEMGabeo
    #869
    meddig vitted el attól függ...

    nem hiszed el hogy ki lesz a gyilkos:)
  • Robi546
    #868
    Oké. :DDDD De amúgy mér lepődök benne mi lesz benne ???
  • nemlehetigaz
    #867
    Köszönjük jó kedélyű informatív hozzászólásodat... :-)
  • IXEMGabeo
    #866
    majd tájékoztass hogy tetszik a game...meglepődsz majd 1-2 fordulaton:D
  • Robi546
    #865
    Nah mától én is tolom a Game-t :DD (persze az 1-t) mert máma letöltöttem betelepítettem,crackeltem,magyarosítást rá telepítettem és megy :)) (ezt most nem azért írtam mert valami nem megy hanem mert csak úgy kedvem volt írni a fórumban!:DDDDDD)
  • IXEMGabeo
    #864
    persze google a barátod üsd be Black mirror végigjátszás ott mindent leírnak:D
  • syberia2
    #863
    végigjátszás van valahol?
    Ha nem, telefonálni hogyan kell?
  • syberia2
    #862
    magyarositást hogy rakom fel eredeti német nyelvű játékra?
  • IXEMGabeo
    #861
    meghalt az öreg William és érdekes módon Samuel utána érkezett, de valószínűleg, éppen azért érkezett, mert már akkor elkezdődött ugye az öldöklés, William valószínűleg kiszabadította az átkot ami lehetséges h a család legifjabb ragjára hullott rá, aki Samuel volt. Ezek után Samuel megérkezett nyomozott közben történtek a gyilkosságok aztán végül azt nem értettem, hogy a legvégén feloldotta elvileg az átkot mégis megölte magát...egyszerűen nem értem miért...elég gyér volt a befejezés meg kell hagyni
  • syberia2
    #860
    ja, és hogy kell MENTENI?!
  • syberia2
    #859
    jöhetett volna spoilerben, de nembaj, úgy is sejtettem a második rész traileréből!
  • IXEMGabeo
    #858
    na basszus végigvittem kellett hozzá 3 nap. remek game és szinte hihetetlen, hogy végig Samuel tudat alatt volt a gyilkos...mondjuk amikor nem volt jó Morris hajszála már akkor sejtettem h senki más nem lehet az, csak ő eleve az álmai miatt, másrészt csak neki volt fekete haja...
  • IXEMGabeo
    #857
    megoldottam köszi:D

    érdekes kicsit más mint a syberia, ott jobban bejöttek a karakterek (mármint Kate Walker, Oscar vagy maga Hans, vagy pl az operaénekesnő, szval jobban vannak modellezve), de itt viszont sokkal több a fejtörő és a gondolkodtató dolog...hmm ez a lényege végülis egy kalandjátéknak szóval tetszik:)

    legutóbbi eresztés a Secret Files sorozat volt amit kitoltam az is nagyon bejött, különösen az 1. rész a Tunguska
  • IXEMGabeo
    #856
    üdv fent van a game, crackeltem, beillesztettem mindent rákattintok nem indul el egyszerűen mi lehet a gond?
  • syberia2
    #855
    És megvan a 2. rész:DD
  • Robi546
    #854
    Én ahogy láttam a képeken a The Black Mirror-t egy kicsit beijedtem :D
    Például amikor arról láttam képet a bonc teremről.
    Amúgy jó játék a Black Mirror???? Láttam már róla képeket csak nemtudom hogy milyen hogy le i húzzam vagy ne i szerintetek jó játék??????
  • Ármány
    #853
    egy kis segítség kellene... labirintusban vagyok. Mindent úgy csináltam ahogy kellene. De az ajtó nem nyílik. Már kezd elegem lenni belőle. Lámpa kapcsolgatáson kívül még kell valamit csinálni, hogy kijussak?
  • Ármány
    #852
    Hátha valakit még érdekel... a kőoszlopos résznél... echo, vár, szén, lyuk. ezt a négy szót kell beállítani.
  • syberia2
    #851
    Külföldről. Svájcból.
  • nemlehetigaz
    #850
    Honnan sikerült megszerezned?
  • syberia2
    #849
    Hello
    Most vettem meg a játékot, és érdekel, hogy megért-e 1800 Ft-ot:)
    Gondolom meg, hisz adtak mellé egy másikat is... De jó minőségű? Ugye van hozzá honosítás?
  • tabek
    #848
    A széttépett levél összerakás maradt ki nem vettem észre a kukát. kösz szépen.
  • nemlehetigaz
    #847
    Ha jól emlékszem Murrayhez kell menned (tárgy kiváltás)... Hermann-nál pedig széttépett levél összerakás és képelőhívás...
  • tabek
    #846
    Ja a II.fejezetben.
  • tabek
    #845
    csátok tud valaki valami biztosat amit meg kell csinálni ahhoz hogy betudjak menni a templomba mert zárva van. Már mindenkivel beszéltem, senkivel nem kezd beszélni mert nincs miröl.Kössz.
  • nemlehetigaz
    #844
    Próbáld meg beírni magyarul...
  • mariann84
    #843
    Tud vki segíteni a 4 kőoszlopos résznél?
    egyedül az echo-t fogadta el,

    a gördösre nem jó a hole, kiraktam hogy hole, de nem fogadja el...
    nekem nem mapos rejtvény a második,hanem helyette: "ki ezt teszi annak ideje bánja, de ha felépül az időt állja." erre sehol sincs válasz.
    a negyedikre , a szénre, nem jó a coal mert nincs benne ilyen lehetőség, nincs az uccsó tekercsnél "l", tehát coa eddig tudom kirakni.
    ötlet?
  • Gabi82
    #842
    Ha kell segítség: Black Mirror végigjátszás
  • pako00
    #841
    magyaritást tud valaki?
  • kirol
    #840
    Nem tudom.
  • Esrohnoil
    #839
    Tudatosan akkor, de éjjel már előbb.
    Szted ki vágta ki az öreget az ablakon?
  • kirol
    #838
    Na de nem az öreg halálára érkezett?? Tehát akkor még nem volt ott, nem??
  • Esrohnoil
    #837
    Az öreget is a főhős ölte meg, csak nem volt tudatában annak amit éjjelente művelt.
  • kirol
    #836
    Végigvittem. Iszonyat jó volt. De a végét nem egészen értem,okés,hogy lezártam azt a bigyót.

    SPOILER
    De miért én voltam a gyilkos? Oké a név, a haj, de hát én az öreg halála utn érkeztem csak. Miért kellett öngyilkosnak lennem??