875
  • SecMan
    #167
    SEGÍTSÉG! A kriptából kijutottam, és a bányában tudok már mászkálni, megvan a rod, a rongy és a kötél de nemtom mit kéne csinálni! Próbáltam már mindent mindennel de semmi! Ahol a rod volt ott egy kapcsolótáblát kinyitottam a kis késsel de azzal se tudok mást csinálni. Már mindent megnéztem, pls help me!
  • Carlos
    #166
    Kérdés:
    Ez lenne életem első (második, mert most izélkedek a Journey to the center-el) kalandjátéka.
    Tudjátok ajánlani nekem ezt, vagy ez túl kemény dió lenne nekem.
    Abszolút nem játszottam még ilyenekkel (kiv a fentit, kábé 10 perce nyomom).
    És ez a horror téma megragadott...Szóval, letöltsem???
  • LezLee
    #163
    Köszi szépen a segítséget Nibbler. Nagyon király játék, csak kár hogy nem vagyok perfekt angol, ezért nem teljesen vágom a történetet. Na majd hátha lesz hozzá valamikor magyarítás. Rég volt ilyen jó kaland game a kezeim között. Talán a Syberia. De a képkirakós feladványok (fénykép), a kőtologatós keresztes feladvány, meg a találós kérdések Marcus kriptájában egyszerűen zseniálisak. Addig nem hagy nyugodni a játék, míg végig nem vitted. Áhh, kirááály.

  • LezLee
    #160
    Szas: a cd crack könyvtárában a mejerk.chr-t írd át majerk.chr-re és írd felül a játék könyvtárában lévő hasonló nevű file-lal. Akkor nem fog kilépni.
  • LezLee
    #159
    Sziasztok! Nagyon jó játék, csak kicsit nehéz, és lenne is egy kérdésem ugyanis elakadtam. Most valami katakombában vagyok, ahova leestem miután megfejtettem a kriptában a 4 találos kérdést. Valami liftet kéne működésbe hozni, és van a gépteremben egy kezelő panel, de nem tudom használni, mert azt mondja a csákó hogy nem tudja hogyan kell használni.Plz help. Itt most mit kéne csinálnom????
  • SecMan
    #157
    Már csak 1 fejtörő van vissza! :)
  • SecMan
    #156
    Na, most vagyok a kriptában, miután kiraktam azt a toligálós hülyeséget, és most meg hülye fejtörőket kell megoldanom...
  • SecMan
    #154
    Kösz, megtörtént és mostmár megvannak a fotók.
  • ceas
    #153
    vissza kell menni a kocsmába töbször és beszélnu a kocsmárossal
  • SecMan
    #152
    Ha valaki nem vette a fáradtságot hogy végigolvassa akkor elárulom hogy segítség -et kértem! Szóval ha esetleg valaki tudná hogy mit nem csináltam meg, akkor az kérem vegye a bátorságot és írja le.
  • SecMan
    #151
    Valaki? Senki?
  • SecMan
    #150
    Na, most ott tartok hogy összeraktam a széttépett levelet, megvan a lenyomat a kulcsról amit odaadtam Marknak, visszaszereztem a tárgyat a pawn shopból és összeraktam a két darabot, de most megint nem beszél velem senki és nemtom hova tovább, mert a Mark nincs s kocsmában, a doki még nem hivatta elő a filmet.
  • ceas
    #148
    thx, közben már odaléptem magamtól. Egyéként game over nekem is. Jó volt nagyon, igényes darab.
  • ceas
    #146
    megvan az öt kulcs, és most?
  • fucko
    #145
    Ottvan az a kulcs,csak akkor keresd mikor a szimbolumra kozelitesz,ottvan tole jobbra a foldon.
  • SecMan
    #144
    Hát én nagyon hülye vagyok ezekszerint, mert egy újabb kis apróságon akadtam el. Szóval Chapter 2 eleje: leeresztettem a kutat, de a kulcs meg most nincs ott, nade akkor hol van??
  • ceas
    #141
    thx, szerintem az összes helyszín utolsó négyzetmiliméterét is átnéztem kivéve ezt a nyomorék csavart
  • fucko
    #139
    Valasz:ahol kiverted a teglat van egy csavar azzal combineold.
  • ceas
    #138
    mi a p...t kell ezzel a rohadt kerti ollóval csinálni????
  • fucko
    #137
    VALASZ:Vagd meg magad a kessel.
  • SecMan
    #134
    Jah, amúgy kösz mindjárt kipróbálom :)
  • SecMan
    #133
    Na, ez a jobb klikk meg a másik amit nem értek. Valamikor elég a bal, valamikor meg jobb klikk kell neki...
  • SecMan
    #131
    Kérdés: William szobájában vagyok, kinyitottam az ajtót, a nagy(massive) ládát, az asztalról és a fiókból minden megvan, mindent megnéztem, de még nem akar kimenni. Gondolom a chest-et is ki kéne nyitni, de nem nyílik. Mivel lehet kinyitni?

    Nem tudja valaki hogy uhs van-e hozzá? csak ezt utálom a kalandjátékokban hogy valami apróságot nem veszek észre és kész...
  • fucko
    #129
    VÁlasz:a terkepet megvilagitod a gyertyanal es rajossz:)
  • fucko
    #127
    lassu vagy öcsi
    ;)
  • Corey
    #125
    loool.. fucko megelőzött:P
  • Corey
    #124
    Válasz: Nibbler, látod mi van a könyvespolc fölött? Egy Római szám.. és vajon miért van az óra? hogy a római számt alkalmazd rajta:) MEGOLDÁS: MCXX vagyis 1120, vagyis 11:20.. eccerű:PP miután kinyilt a polc, azután majd fogod tudni alkalmazni az ta számot, majd meglátod.. sok szerencsét!
  • fucko
    #123
    VALASZ:bocs rosszul fogalmaztam,az oran azt az idopontot kell beallitani ami szam van a szekreny tetejen,tudod az XXCmegmittomenmi(11:20 asszem de lehet rosszul emlexem)aztan a zarkombinacio lesz a papiron levo szam.
  • SecMan
    #121
    tudom hogy a cetlire mi van írva, csak az asztalon nem találtam semmit. Amúgy meg csak nem akartam tudni hogy lesz benne lövöldözés,pisztoly vagy bármi efféle, ennyi.
  • fucko
    #120
    VALASZ:a konyvtarban az asztalon vmit aktivalni kell es kiynilik oldalt egy kisszekreny.A papiron le van irva
    amit az orabol szedtel ki.
  • fucko
    #119
    Nemtom mire fe hőbörögsz,semmi spoiler nem volt benne.
  • SecMan
    #118
    Help! Megkaptam a csomagot a futártól, megvan az aranyórából a kis papírfecni, de a könyvtárban az asztalon a könyvön kívül nincs semmi. Senki nem beszél velem. Hova tovább?
  • SecMan
    #117
    Ha már így belejöttél akkor légyszi a sztory csattanóját is lődd le...
  • fucko
    #116
    Az uccso allitas teves,ebben a kalandjatekban igenis lehet lőni ;)
  • SecMan
    #115
    Van egy olyan érzésem hogy nemtod mi az a kalandjáték, különben nem kérdeznél ilyeneket. Ebben nem fejlődik a karakter és igen fix kameraállások vannak. Jah, és még csak lőni sem lehet benne.
  • steweee
    #114
    de ugyanúgy egy egy képernyőn fix kamerás, csak itt fejlődik is a kari?
  • SecMan
    #113
    Nem, mert ez kalandjáték.

    Eshronoil: áhh, Longest Journey, azóta szeretem a kalandjátékokat :)
  • steweee
    #112
    olyasmi játék mint az alone of the dark volt?
  • Esrohnoil
    #111
    Hmm... fincsi game.
    Engem a Sanitarium-ra és a "The Longest Journey"-re emlékeztet. :)
  • SecMan
    #110
    ÁÁÁÁÁÁÁ! Több mint 1 órámba került mire kitaláltam hogy mi kell még a játéknak hogy továbbmehessek. Ugyanis, amikor bejutottam a padlásra, leszedtem a deszkákat, és ugye mondta hogy zárva van az ajtó, ekkor én nem klikkeltem megint az ajtóra hanem rohantam Bates-hez hogy adja oda a kulcsot, namost ő utalt arra hogy Victoria-nál van a kulcs, ám victoriahoz nem tudtam bemenni. Most körbejártam az egész házat, persze a padlást hagytam utoljára, ráklikkeltem az ajtóra és láss csodát, mostmár tudok beszélni Victoriaval! Na, az ilyenektől mászok a falra! De azért nagyon tetszik úgyhogy nyomom is tovább :)