197
X2 Wolverine\'s Revenge
  • Akey
    #197
    Ha kilép a Logan-es kép után, akkor írd át az iniben a Sound3D=1 értéket 0-ra.
  • gamerman01
    #196
    Játszik még ezzel valaki?
    Én most töltöm le, kiváncsi vaok naon.

    Amúgy jó kis játék?
  • Solya
    #195
    Hali
    Végig olvastam a Wentigo vagy ki a fene kiiktatásával kapcsolatos hozzászólásokat....nekem egyik sem jött be
    Végülis mi a lényege? Minnél többször kerüljön le a szúrkákhoz, amivel nő az a kék sáv az életereje felett?
    Valaki segítsen...köszi
  • Augustus Gigo
    #194
    hát elég kevesen játszanak ezzel a gammával, én is 3 pálya után abbahagytam, ott ahol a helikopter lezuhan, havas pálya
  • Rozsomák
    #192
    csak felhoztam a témát hogy valaki segítsen rajtam
  • Rozsomák
    #191
    helloka
    valaki plz küldje el nekem a wendigo elleni küzdelem utáni mentését mert nem bírom kinyírni.
    már vagy 30 szor megprobáltam és odáig el is jutottam hogy eldobtam vagy 5x és kb fél cm élete maradt de onnantol hiába dobom el az élete nem megy lejjebb és a karmolászás sem használ ellene. szóval valaki plz küldje el.
    [email protected]
    előre is köszi
  • YarYar
    #190
    Szasztok.

    Lenne egy kérdésem. Van az X-Mennek (a játéknak)első része is? Vagy az nem jelent meg PC-re? Ha mégis, akkor honnan tudom megszerezni?
  • Eye-scream
    #189
    Bocs, de ezeket muszáj:D


  • Örm
    #182
    Kösz
  • tmk
    #181
    Ahol bekapcsoltad a gépet ott lopakodva menj a létrához s akkor megjelenik egy strike felirat nyomsz egy NUM6-ot és kész.
  • Örm
    #180
    Azon a pályán amikor lopakodni kell mit kell csinálni miután bekapcsoltam egy gépet?
  • tmk
    #178
    van elég szabad virtuális memóriátok?
  • EndreMan
    #177
    Ugyan az a problemam van mint Light kolleganak.
    Kilep az intro utan.
    INI file atirasa is megtortent.
    DX9,xp, 1.1-es athlon,geforce 3 legujabb detonatorral(nem betas,hanem vegleges)
    ehh nem ertem.....
  • Light
    #176
    Hello!
    nem indul...elolvastam az egész topicot, és kipróbáltam az ini fájl átírását, de nem megy...Xp és DX9 van fenn...a gépem 1,3 Athlon, 256 Mbram, 15 gigás Quantum és Leadtek Geforce4 -4600 128Ram...
    Valami 5let?
  • tmk
    #175
    ahol beinditottad a gépet ott, van 1 létra ha lopakodva közelitsz akkor megjelenik 1 strike felirat (num 6 lenyom) és már villanak is a karmok :)
  • PhantomW
    #171
    ahol lezuhan a repülőgép ott a hidon hogy kell átugrani mindig leesik
  • Örm
    #169
    A lopakodós pályán mit kell csinálni állandóan észrevesznek?
  • Sephi
    #168
    Ember te vak vagy? Olvasal mar visza! Habar lehet megerolteto majd en segitek!

    Egyébként nekem úgy sikerült kinyirni Wendigot, hogy addig szaladtam előle amíg el nem csuszott (életereje felett 1 kék csík) aztán gyorsan odaszaladtam mögé, (kicsit balrább voltam, nem teljesen középen hátul) beleütöttem egyett aztán gyorsan az action (num 6). Minnél gyorsabban bepörgettem annál nagyobbat sebzett az esés után.
    gomb.


    Mert ugye nehez viszaolvasni ket hozzaszolast
  • tmk
    #164
    Ott felejtettem 1 gombot

  • tmk
    #163
    Vágj hozzá 1 embert. Azt megeszi aztán szalad beljeb a barlangba. Ezt ismételgesd.

    Egyébként nekem úgy sikerült kinyirni Wendigot, hogy addig szaladtam előle amíg el nem csuszott (életereje felett 1 kék csík) aztán gyorsan odaszaladtam mögé, (kicsit balrább voltam, nem teljesen középen hátul) beleütöttem egyett aztán gyorsan az action (num 6). Minnél gyorsabban bepörgettem annál nagyobbat sebzett az esés után.
    gomb.
  • Pupcika
    #157
    mijen a játék?
    olyan mint a spidermn the move?
  • Sephi
    #155
    Jovanna nehog megsertodj :)
    bocsika hogy nem segitettem na :(

    Maskor barmi kell szoj oksa es segiteni probalok!
  • Sephi
    #153
    Kuss ma:)))
  • Örm
    #151
    Öld meg a katnákat utána a gáz kimegy magától.
  • Sephi
    #149
    Eloszor is talan lehet hogy nem is ertek hozza erre nem gondoltal? En nem irtam ki magamnak vegul mert vegig nyomtam es leturultem. Miert kell ilyen ironikusnak lenni? MGS-rol van szo egyebkent.
  • mad mind
    #148
    Kössz majd este kipróbálom. Gondoltam én is erre, de Magneto a dobálásaival mindíg megzavart, amikor fel akartam kapni a fickókat.
  • Sephi
    #143
    Ugyerted azt a gombot amivel lopakodik? Mert van ket lopakodas a sima meg az amikor sarga lesza a kepernyo?
  • mad mind
    #142
    Valaki tudja, hogy lehet Magneto Vortex-ét destabilizálni? Már agyvérzést kapok miatta.
  • Sephi
    #140
    Az eg aldja meg ezt a jatekot meg oszes keszitojet! Aruja mar el nekem valaki (amig idegbajt nem kapok) hogy a 3-madik palyanal ahol viszaterunk a bazisra a kamion hatan ott lesz az a jelenet hogy az agyut hasznalhatjuk hogy szejellojunk nemtuom mit. Nah ott szejelottem az aramot de egyszeruen nem tudom hogy kell abbol a loves modbol kimenni. akarmit nyomok ez a hulye meg mindig a gepegyut iranyitja es igy mindig meghalok! Mit kell itt csinalni hogy a aram kiloves utan tovabb lehessen menni?
  • RUDKO
    #138
    sziasztok. nem tudja valaki hogy a felbontást miért nem lehet jobbra állitani? mindig visszaugrik a 640-480 felbontásra.
  • Sephi
    #130
    Sot! Az elobb sikerult meg a rohadt kolas uveget is lecsapnom:) Kicsit aszem nem jaccok vele amig le nem nyugodtam. Koran reggel nem, jo az ilyen mert ingerulten megy az ember meloba:))))
  • Sephi
    #129
    Ebben az esetben Pc-en raszoktam verni egy erosen a bilentyuzetre :)) Anyam mutkor meg is remult :))))
  • Sephi
    #128
    Ize tok idegesito hogy nem lehet palya kozben menteni mert most is pl veletlul haltam meg mert ramjottek 4 en es elnyomtam a Stirke gombot es most kezdhetem elorol. Idegesito igy jaccani szerintem hogy mindig vegig kell megint csinalni ugyanazt... dehat ilyenkor jutnak eszembe a regi kozolos idok amikor mar sirtam idegeben (lasd PS-es Crash Bandicot :)) . Pl amikor NFL 98 ast jaccotuk egyszer (soha nem feledem el) a haver golt lott az utso 10 masodpercben es en olyan ideges lettem hogy elhajitottam a joyt mire az viszavert , leverte a cd tartomat es szejel tort par cs-es tok:)))
  • Sephi
    #125
    Jah lehet ez kicsit durva hogy radjon 20 ember es siman kivegzed mindet :)
  • Sephi
    #123
    A lenyeg az hogy az elejen amikor elkezd rohanni feled rohanyal el te is elole. Akkor ha nem kap el akkor majd megal megnyugodni. akkor kell megutni haturol es ha mar egyer racsaptunk gyorsan kozelitsuk meg a farkat majd Strike megjelenik es akkor Balra Jobra gyorsan :)
  • lipovics
    #121
    Nekem is, gf3, tualatin 1500 es baszik elindulni.
  • Sephi
    #120
    Szerintem nem szabad feladni... nekem elindult semmi gond nelkul...

    WinXP + Sp1 + Direct 9a
  • lipovics
    #119
    Hat en atirtam a 3d-s zenet, de igy sem indul el, megy a levesbe ez a szar.
  • Sephi
    #118
    Aha koszi mindenesetre de mire te irtad mar rajottem hogy kell csak kibaszotul ideg van bennem mert otszor nekifogtam es mindig akkor sikerul elkepni amikor mar csak alig van elete es akkoris bedob es meghalok. tok kivoltam az este az idegtol :)))
  • Sephi
    #115
    Azta rohadt szornyet a barlangban azta Wendigo vagy mit hogy a rakba kell megolni ?:)