10072
  • zdlr
    #9911
    20 font a futárdíj de mo-ra is szállítanak, van lonsdale és everlast, no fear, kangol, airwalk... olcsón.
  • Sickness
    #9910
    Felső Ray Ban alsót nem vágom. De bárhol lehet már kapni ilyeneket.
  • Victor1103
    #9909
    De fasza cuccok vannak itt! Kár, hogy miután végignéztem kiderült, hogy ezek is kínából származó cuccok, kinai emberekre szabott méretekkel:( Pedig nagyon divatosak
  • hungary27
    #9908
    Ilyen szemüveget tudtok itt usaban?
    sötetitett lenne jo'

  • AntiHero
    #9907
    Nem tudom, hogy szállítanak e MO-ra, de jó cuccok vannak. Esetleg valakivel közösen vásárolok (postaköltség felezés stb)
  • Mr_no_NaMe
    #9906
    Sziasztok!
    Talán ebben a topikban voltak linkek olyan UK boltokhoz, ahol elég olcsón lehetett Lonsdale cuccokhoz jutni, ráadásul postaköltség nélkül.
    A hátrány gondolom az 1 hónpig tartó szállítás, de annyi baj legyen.

    Ha bármilyen külföldi oldalakat tudnátok adni, ahol Lonsdale, Converse, Ed Hardy vagy ilyesmi márkákat árulnak, és szállítanak ide, azt megköszönném :]

    Jó privátban is, ha reklámnak minősül (mittomén:])
  • Stelk0
    #9905
    vki tud vmi fasza műbőr dzsekit ilyen gyűrött városi vagány stílusut :D
  • hairdresser
    #9904
    moderálva
  • dragon11
    #9903
    már jó :) azért köszi
  • greg benz
    #9902
    De ha adsz mail címet meghívlak én
  • greg benz
    #9901
    Ha így van, nem lenne egyszerűbb csinálni egy új reget?
  • dragon11
    #9900
    értem

    és az miért van, hogy elfelejtett jelszót kértem.. 14óra alatt elküldték kipróbálom és ugyanúgy nem jó..?XDD
  • Sickness
    #9899
    Ott csak vásárolni lehet. És csak akciós cuccok vannak. De gyorsnak kell lenni, mert egy két cuccot nagyon hamar elkapkodnak.
  • dragon11
    #9898
    csak vásárolni szeretnék.. szal ott lehet v milyen oldal az?:D:D
  • Sickness
    #9897
    Eladni is akarsz? :)
    Mérettáblázat alapján vásárolj és nagyobb lesz rá az esély, hogy jó is lesz a méret. :D
  • Sickness
    #9896
    Valakinek nem kell esetleg egy Ray Ban Wayfarer 2140 vagy egy Oakley frogskins?
  • dragon11
    #9895
    1gyors kérdés:

    brands.hu -n csak rendelni lehet a cuccokat? ha igen, mivan akkor ha rossz a méret?

    illetve mindig van akció, hogy megéri ott venni 1farmert, ha már úgy is szóba jött..?
  • dragon11
    #9894
    Farmerból nem rossz.:D

    ha ugyanaz mint a sima Lee:D
  • greg benz
    #9893
    Sziasztok!

    Tudtok esetleg tanácsot adni abban,hogy ilyen livestrongos pulóvert hol tudnék szerezni? S vagy M méretben kellene, a livestrong shopban sajnos csak l-xxl-ig van:S
    Ebayen néztem, nem találtam, ott alig vannak livestrongos cuccok.

  • Narusco
    #9892
    Lee Cooper márkáról mi a véleményetek?
  • fann
    #9891
    Én ezeken a helyeken láttam:
    Overland Világjárók Boltja Men 1061 Teréz krt. 45/a; Women 45/b; és még van a Mammut II-ben is...
  • melcsiw
    #9890
    teljesen egyetértek egyébként...a szolizott cicafiúktúl talán csak a szolizott cicalányok a rosszabbak :D a hideg kiráz tőlük kb.
    nekem inkább a Merrell cipőkkel van jó tapasztalatom!
  • Narusco
    #9889
    erre egyre inkább rájövök én is. kb leszarom mit gondolnak már.
    legyen minőségi, kényelmes, és minél távolabb álljon a szolizott cicafiúktól :D
  • immposible
    #9888
    Ne foglalkozz a környezeteddel, egyáltalán nem gáz, és az a lényeg,hogy te jól érezd benne magad,neked tetszen!
  • Stelk0
    #9887
    pull and bearbe láttam nacit ilyen hózentrogerrel trogyos szükszárút, akarok venni csak sztem a konzervatív maradi környezetem furán fogadná sztetek gáz ? :S
  • Forrest Gump
    #9886
    Hol árulnak Teva cipőket itthon?
  • fann
    #9885
    Ugyanez jutott eszembe, hogy ár-érték arány az nagyon jó tevánál. Tartósak, bírják a strapát, meg jól néznek ki. 3 éve van egy utcai cipőm, ilyen márkájú még csak meg sem kopott.
  • dragon11
    #9884
    Nem tudjátok hol tudnék Miskolcon Lee farmert venni?:)
  • melcsiw
    #9883
    Ár-érték arányban a teva nagyon jó. Én elégedett vagyok vele. Amikor vásároltam, akkor úgy voltam vele, hogy inkább egyszer adok ki többet, mint hogy évente/félévente megint ki kelljen adnom igaz egy kisebb összeget...de sok kicsi sokra megy.
    Szóval szerintem ezek a termékek kifizetődőek.
  • tarus21
    #9882
    az Olang nekem is jó volt,nekem vízálló volt és tényleg nem ázott be.a Tevát kevésbé ismerem,de sokan dicsérik
  • zsoflas
    #9881
    ansgar aryanről hallottam már,de sajnos nekem sem nagyon van tapasztalatom a márkával kapcsolatosan,de így első ránézésre nekem jó minőségűnek tűnik és az ára is ezt mutatja.
    sportruháknál nekem is bejön a Teva vagy a Merrell,esetleg Olang,de talán tényleg a Teva a legjobb
  • Narusco
    #9880
    ansgar aryan terméket vett már valaki? elég drága, egy póló 8-9k és a pulcsik 20k, érdekelne hogy valaki a minőségről tud e valamit
  • melcsiw
    #9879
    nekem is van teva csizmám,meg szandálom is,én is inkább a minőségre meg a kényelemre szavatok,ha cipőről van szó és ezt szerintem a lábam is értékeli :D
  • Viola77
    #9878
    a sportruhákat én is imádom,ami nekem most nagyon bejött azok a Teva cuccok.Nemrég vettem ott csizmát és meg kell,hogy mondjam nagyon jó!
  • predator1982
    #9877
    köszi szépen:-) hát vannak kisebb verziók, két fazonja is van amit utcára is ajánlanak, meg is lehet nézni az egyik biciklisboltban, hogy néznek ki.
  • Csuhai G
    #9876
    Személyes tapasztalatom nincs, de több osztálytársamnak van Bagabooja. Régóta megvan nekik és semmi bajuk, tényleg jó minőség. A rávarrt (?) minta is szép, nem foszlik, nem kopik. Már én is vettem volna egyet, ha nem csak bringás táskáik lennének.
  • mogyi33
    #9875
    Én sem vagyok az a mászós típus:), de a sportruhákat szeretem...a hétköznapokban, mivel kényelmesek és tartósak.
  • predator1982
    #9874
    hát nem tudom de egy fárasztó napokkal teli hét után én még egy késdobálónak is örülök, ha normális sört szolgálnak fel, nemhogy még megmásszak bármit is:-)


    amúgy bagaboo táskával kapcsolatban senkinek sincs tapasztalata, már egyszer kérdeztem, de hátha....
  • jezjezjez
    #9873
    maximálisan egyetértek. Elég volt kb 2szer vennem olcsó, noname terméket h rájöjjek, sokkal rosszabbul jársz ha fillérekért veszel egy használhatatlan ruhát, mint jópénzért egy tartósat..
  • akhork
    #9872
    hát igen a nagyon jó minőséget meg kell fizetni, így van ez a mountexnél is, de a premierbe is vannak jó boltok adok egy esélyt neki h hátha találok olcsóbban is megfelelőt. Amúgy a tátrába megyek néhány jó barátommal. :-)