522
Arnold Schwarzenegger Forever
  • quantumfeather
    #522
    A T1-T2-T3-T4-TSCC egyesített idővonala

    Terminator egyesített idővonal




    Utoljára szerkesztette: quantumfeather, 2018.08.14. 14:20:38
  • kill3r21
    #521
  • akyyy
    #520
    Múltkor láttam valami extra gagyi képeket az új részről, viszont most néztem meg az előzetest, és brutálisan jól néz ki!
  • cassoneitaly
    #519
    Ma 30 éve (1984-10-26) adták először a mozik Amerikában a Terminátor 1-et...

  • Sippie
    #518
    Második részből van magyar nyelvű blu-ray kiadás? kb sehol nem látok erről infót.
  • Smithie
    #517
    Aki tud bármilyen Schwarzeneggeres-Terminatoros cuccot,BÁRMI(film,zene,képek,figurák),az dobjon rám egy privit!

    Még visszatérek!
  • Jont100
    #516
    Termiantor 1-es póló kapható!
    Éreklődni lehet:
    [email protected] címen, privátban,
    illetve üzletünkben: 1077 Király u. 69.
    A legmodernebb eljárással készült egyedi pólók saját ötleted és grafikád szeint is elkészítjük!
  • pauly
    #515
    Sly meg 62 éves :)
    Ajj de kár hogy így megöregedtek
  • cassoneitaly
    #514
    Swarzy ma 61 éves...

    Vajon még VISSZATÉR?
  • gabeszg
    #513
    Én úgy utálom ezeket a fan made cuccokat rákatt és neb*ssz már van előzetes kb 2mp ig nagy öröm míg olvasom h nem a hivatalos
  • spike0007
    #512
    http://youtube.com/watch?v=MjEbeUkjjVQ
    Ha valami hasonlóra számíthatunk és valszeg így lesz többször is meg fogom nézni a 4ik részt anno moziban!:)Nagyon jó videó!!!
  • Daza500
    #511
    Gondoltátok volna, hogy a Cyberdyne Systems valóban létezik, és szinte ugyanazzal foglalkozik ?

    klikk

    És tényleg Californiai cég. Nem semmi.
  • pauly
    #510
    Ja,azóta már picit összement :))
  • RelakS
    #509
    Most megy a TCM-en az első rész.
    Swarci itt még jókora darab ember volt :]
  • saw1234
    #508
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=0&na_step=10&t=9160151&na_order=


    ez igen!!
  • bigfoot
    #507
    nah végre egy jó hír
  • bcrics
    #506
    terminator 4
  • DarkSector
    #505
    Nem!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ebben a kategóriában a ROBOCOP első része a besztván!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pauly
    #504
    AZ 1 nem gagyi,csak már kicsit régi,de bizonyos szempontből még jobb is mint a 2.része.De ugyanolyan jó legalábbis mint a 2.
    A 3.-ból meg minden hiányzik ami miatt a 1,2 annyira jó volt...Kivéve swarcit :)
    Már akkor éreztem hogy a 3. gyenge lesz,amikor megláttam a főcímet...
    A szemüveges rész után meg tudtam :)
  • Sawyer2
    #503
    Végülis én nem utálom a T3-at csak nincs meg az az igazi terminátor hangulad meg már Schwarzenegger is kezd kiöregedni... Nameg a rendező... Visszasírjuk még Cameront...

    Az 1el semmi bajom, mert ebben a műfajban ez az alap film... És jól meg van komponálva az adott akkori körülményekhez mérten..

    A 2. a legjobb, amit ebben a műfajban láttam... no comment
  • barnie1990
    #502
    A 2-es Terminátor mindent visz szvsz.Az 1. gagyisága után a 2-esnél nem tértem magamhoz.Ja,és nekem a 3-as is nagyon tetszett,nem tudom,miért van ekkora közutálatnak kitéve.
  • saw123
    #501
    Na ez meg a másik:

    http://www.youtube.com/watch?v=gtPCWQYhH_I&mode=related&search=

    jobboldalon meg még csettintgethetsz a videókra mer vannak jók
  • saw123
    #500
    Szevasztok!

    Davis Rules! itt van az egyik száma mit megakarsz hallgatni, engem is érdekeltek már régóta és most megvan az egyik. Nagyon zsír!!

    http://www.youtube.com/watch?v=w35ylYNy0OY

    Terminator forever!
  • bigfoot
    #499
    hát sztem mikor Sarah kiakarja kapcsolni azt kihagyhatták volna,mert így olyan távoli lesz a kapcsolata a Terminátorral,szal nekem az nem tetszett:D
  • pauly
    #498
    Mármint jobb a kihagyott jelenetekkel :P
  • pauly
    #497
    Szerintem meg jobb :)
    Pl amikor kiszedik a fejéből a chipet,vagy amikor a t1000-es john-nál kutat,na ezeket nem kellett volna kihagyni,elég fontos jelenetek...
    mondjuk amikor nevetni tanul swarci,na azt nem baj hogy kihagyták :)
  • bigfoot
    #496
    én láttam,de sokkal jobb anélkül!!!
    van benne pár jelenet ami annyira nem dobja meg a filmet
  • minigirl
    #495
    Annyit tudok róla, h Guns 'n Roses... De konkrétabban sajna nem megy, sorry.
  • DarkSector
    #494
    Ki látta már a T2 Director's Cut-ot?
    Létezik T1 vagy T3-ban is DC???
  • saw123
    #493
    ejj ezek télleg sukár számok! és azt nrm tudja valaki honnan lehet ezt a 2 számot? érdekelne
  • Bokafix2
    #492
    Nem valamelyik Balázs Pali szám ment...?
  • Csaba
    #491
    Én tudom:
    Tahnee Cain & Trianglz: Burnin' In The Third Degree
    Tahnee Cain & Trianglz: Photoplay

    Egyébként ezt csekkold le:
    T1Soundtrack
  • JonDavis
    #490
    Előadó és szám címe kéretik
  • JonDavis
    #489
    MEgtudná valamelyik fanatikus Terminator film rajongója mondani nekem,hogy az ELSŐ részben,mikor Sarah Connor a Technobarban volt, melyik az a két 80as évekbeli slágerszám, amit hallhattunk a film alatt.

    Mindkét szám nagyon jó, de főleg, amikor Swarci bevonul a szórakozóhelyre, és Sarah-t keresi, na az a nóta nagyon jó közbe.
  • Csabesz6
    #488
    a t1!!!!!!!!!!!!!!4444444444444444
  • Csabesz6
    #487
    most megy tv2ön
  • SZU
    #486
    Csekk díz ól!
  • GErYkE83
    #485
    Tudja valaki Vajnának az emil címét?
  • GErYkE83
    #484
    Nagyon jól mondod, és rávilágítottál a lényegre, "sajnos" ezeket a könyveket magyarok írták ( Wilsonnal vagy Sethfieldel volt 1 interju az rtlclubbon anno fokuszban), aminek személy szerint énis nagyon örülök, abból a szempontból nem szerencsés a dolog, hogy Vajnáéknak és a forgatókönyvíróknak gőzük sincs, hogy léteznek eme nagyszerű regények, ezért a 4. rész teljesen más lesz mint amire mi könyvfanok számítunk ergo tuti valami bugyuta forgatókönyvet csapnak össze amilyen a 3. részé is volt... de én még reménykedek.... gondolkodtam rajta, hogy írok Vajnának 1 levelet, hátha segít valamit.. azokat a könyveket, ha megfilmesítenék fantasztikus lenne...
    Reménykedjünk és felejtsük el ezta visszaküldünk a jövőből 1 ujabb halalosztos baromsagot...
  • KnightRider
    #483
    Olvassátok el Sethfield hétkötetesét: Halálzóna, Ellencsapás, Invázió, Folyékony Fém I-II-II, Fémpokol. Nagyon durva! De csak együtt jók, teljesen egybeföggő történetfolyam.

    A másik nagyon jó Ricardo Crosa Drótfátyol-Végítélet gyermeke kétkötetese. Teljesen új oldalrólo mutatja be a háborút, nagyon jók.