522
Arnold Schwarzenegger Forever
  • bigfoot
    #482
    a rendezői változatú terminátor 2 dvd nem tudjátok hol lehet megvenni?mert sehol sem találom!
  • Csaba
    #481
    Tudtátok, hogy ez a középkori Terminator sorozat magyar emberek tollából származik, és a Mark Wilson az csak egy írói álnév volt? Kb. öten írták.
    Most néztem utána a neten. Eddig azt hittem, hogy ők fordították, de nem, ők írták! Nem semmi, így még értékesebb a könyv.
  • darky
    #480
    http://slp.dwalin.ru/

    Texts

    Köszi
  • attilka28
    #479
    Hi Darkly.
    A könyv címe,aszem: A pusztítás démona

    Én Wilsonos könyveket keresek, tudna vki néhány címet mondani? Thank előre is.
  • darky
    #478
    Hali

    Könyvről akarok kérdezni...
    Kb 7-8 éve olvastam egy Terminátor könyvet, amiben a középkorban játszódott..
    Mivel oda utazott vissza egy ellenálló, meg egy Terminátor...

    Nagyon kellene a címe...

    Előre kösz!

    Darky
  • stupido
    #477
    de mi a cíímeee jááááááááááájjjjjj?
  • jointeer
    #476
    az rohadtjó muzik, nekem is tetszik
  • stupido
    #475
    sziasztok!
    Az volna a kérdésem, hogy mi az a zene, ami akkor szólal meg, amikor Svarci papi megszerzi magának az elején a motort meg a ruháját.

    Plíz segítsetek!
  • nyikolaj
    #474
    sztem John Y. Olineast a sorozatba irt könyve, illetve könyvei bár kiadás alatt áll még a következő is elég jó irományok :)
  • Panzermeyer
    #473
    Hm... személy szerint úgy gondolom, hogy Mark F. Wilson jobb Terminator könyveket ír(t?). De persze Sethfield se rossz :)
  • nyikolaj
    #472
    Aki jó terminátoros könyvekre vágyik annak ajánlom a 'Halálosztó 2029' sorozatot! Igaz még csak 5 kötetet olvastam el a sorozatbol - majd a többi is sorra kerül :) - de jó mindegyik, legalábbis nekem nagyon bejön! Kétségtelen Christopher Sethfield elég jó könyveket ír...
  • Csaba
    #471
    Végülis igen, ez az összefoglaló könyv címe is.
  • Panzermeyer
    #470
    Tudom, hogy négy könyv, de azt hittem, hogy ez az összefoglaló cím is.
  • Csaba
    #469
    Igen, de ez 4 könyv. Szerencsére ráakadtam 9 éve (amikor kiadták) egy könyvesboltban mindre, egy kötetbe kiadva.
    A könyvek címe:A Pusztítás démona; Az orgyilkos; A gólem; A leszámolás.

  • Panzermeyer
    #468
    Nagy nehezen sikerült kiderítenem, mi a könyv címe.

    Mark F. Wilson - A pusztítás démona
  • Panzermeyer
    #467
    Hát igen, Mark F. Wilson az tud írni... Főleg terminatorokat :)
    Christopher Sethfield pedig sztem csak picit ír jobban, mint ahogyan én tenném :)
    A 2017-es vagy milyen regénysorozat, amit már nem is tudom, hogy ki írt, nekem abszolute nem jön be.
    Bera Károly pedig piszok jó borítókat tudott készíteni a könyvekhze, de ezek a mostaniak... látszik, hogy nem Bera munkái.
  • Panzermeyer
    #466
    Loál!
  • Vlala #465
    kíváncsivá tettél. Mi a könyvezet pontos címe?
  • Csaba
    #464
    Igen, a középkori történetben azt mondták a Terminatorra, hogy Sejtán, Démon, meg hogy páncélt visel a bőre alatt!.:-) Egyébiránt tényleg iszonyú jó regény, kiolvastam vagy 4-szer. A sztori menete tökéletesen van megírva. Az az Assassin benne jól elbánik szegény T-101-esünkkel modern fegyverek nélkül.
  • Vlala #463
    az jó, én T betűs autón tanultam meg vezetni :-)
    T-mobile? Telefon a Skynettől?
    T-amagochi :-)
    T-oldi: megvan, honnan volt olyan nagy ereje...
    Nekem T100-as Sony-Ericsson telefonom van. Ez a T-101-es előtti modell, még nincs keze, meg lába, de az őrületbe tud kergetni, és már tud szólni, mielőtt lemerül :-) és néha öntudatra ébred, "csak segélyhívás" felirattal tudatja velem, hogy nem bántam jól vele. Ja, és ennek még kék a szeme, nem piros, ezt a T-X-nél újra gyártásba helyezték.

    Erről a könyvről már hallottam. Egy ismerősöm olvasta.
    Ott még nem volt nagy különbség, mert a lovag kívül vas, belül ember (alul meg ló, de ezt hagyjuk), a Terminátor meg belül vas, kívül ember. :-)
  • Panzermeyer
    #462
    Én nagy Terminator rajongó vagyok. Nekem majdnem minden ami T kódú, az Terminator :) A legelső Terminatort még Sztálin idejében csinálták, az volt a T-34. Na jó... bocs :)
    1, meglátszik a kis költségvetés, a színészeknek van hová fejlődni, de a sztori az jó
    2, nálam még ma is a top filmek közt van
    3, hááááááát... ez nem lett túl jó

    Elméletben létezik a 4. rész de, hogy meg lesz-e filmesítve, azt nem tudni. Mellesleg olvastam egy regényt (sajna a címét nem tudom), ami még a leges legelső terminator visszaküldéséről szól, mikor még kísérleti stádiumban van az időutazós technika. A templomos lovagok egy villámokkal cikázott sötét fellegekkel borított éjjelen a sátánt akarják segítségül hívni, hogy legyőzzék a ellenfeleiket a szent földért vívott harcban. Kint egyre nagyobbakat villámlik. A szeánsz a vége felé közeledik, és akkor a boszorkány csillag közepén cikázó fények közepette létrejön az időburok, és megérkezik a terminator...
    Kibafott jó regény! Csak ajánlani tudom, én pár nap alatt olvastam ki a nagy könyvet (4 kisebb könyvből áll, amiket külön külön is meg lehetett kapni).

    Ha elolvasod rájöhetsz, hogy elpusztíthatnak a világon minden terminator technológiát, de még akkor is...
  • Hentes Bill #461
    tök mind1, terminátor filmet csak feliratosan lehet megnézni
  • Adam5
    #460
    a szinkorn az volt min ami a moziban...vajon miért kellett az előzetest újra szinkronizálni?
  • Serpa
    #459
    nem beszélve az alul futó csíkról.
  • Punker
    #458
    nézz be a haditechnika topic-ba, nem rég volt linkelve pár robot amin van fegyver platform
  • HoTDoG
    #457
    Ez a haditechnika tényleg létezik, vagy csak fantázia?
    Csak mert a jelenben játszódik.
  • Punker
    #456
    és telenyomják reklámmal szánalmas :(
  • Punker
    #455
    most megy a tv-ben, szerintetek mennyire lesz megvágva? :)
  • Csaba
    #454
    Ja. És a házmesternek kurva jó a szinkronhangja.
    Igazi bunkó tahó! :-))
    Kár, hogy csak 1 mondatot bíztak rá.
  • Narancs
    #453
    Azért az egyben az kurva jó, mikor épp a sebeit tisztítja, és fölzörög a házmester: "Hé, macskát rohasztasz bent, vagy mi a fasz ez a bűz?" (már rohadt róla le az élő szövet...)
    Erre megjelenik egy piros képernyő, kb 5 választható szóval, (ezt látja terminátor éppen), és kis gondolkozás után kiválasztja a legalsót: Fuck You Asshole! -magyarul ez a következőképp hangzott: Picsába Seggfej!

  • Narancs
    #452
    pontosan, 1 nevetségesen gáz, 2 nagyon ott van, 3 meg felejtős...
  • Serpa
    #451
    jól hallom, hogy Gáti Oszkár adja a vasárnapihoz a hangját ?
  • Waterhorse
    #450
    Én is pontosan az időutazgatás miatt neveztem vhol rókabőrnyúzásnak, és pontosan ezért jó a 3. vége mert végre nyitottak a történet lezárása felé, és ezért is volt a 3 méltó folytatása az elődöknek és ezért is lesz, nagyszerű történetlezárás a 4-ben, bár ez utóbbit nem állíthatom teljes bizonyossággal, de valszeg.
  • Mike
    #449
    terminátor 1 nekem annyira nem volt nagy szám
    a 2 szuper volt, szvsz ez a legdögösebb
    a 3. meg felejthető volt
  • Hentes Bill #448
    kamerún :DDDDDDDDDDDD
  • Bucser
    #447
    Váááááá nem tudok irni.. Cameron:)
  • Bucser
    #446
    Vameroon=Cameroon
  • Bucser
    #445
    és pont ezek miatt nem lehet mindenidők egyik legjobb akciófilmje.. az akciófilmekben sem csak a hentnek kell helyben lennie, hanem a történetnek.. jó alapötletű filmet láttunk már eleget. Jól átgondolt hibáktól mentes forgatókönyvet még nem.. A terminátor széri rókabőrnyúzás. Az első rész váratlan sikerén felbuzdulva csinálták a 2-t Itt ha nincs Vameroon akkor pápá T3 ugyanis irány a süllyesztőbe a filmmel...
  • Waterhorse
    #444
    Biztos erre kalkulált, de akkor megintcsak kialakul egy másik idősik, másik jövő, ahol esetleg nem Connor, hanem más veszi át az emberek vezetés, és azzal a Skynet nem tud számolni, hogy esetleg az új vezér nem-e lesz ugyanolyan, vagy esetleg jobb mint Connor. A 3. részben meg ugyanez a helyzet, hiába nyírja ki a TX Connor tábornokait, mert azoknak is más lép a helyébe. Szóval előrébb nem lesz a Skynet sehogyanse, csak ha visszaküld egy Terminatort az első emberig és azt mészárolja le, de ezáltal ő is megszűnik létezni, mert nem lesz ki megalkossa őt. Ebből is kitűnik, hogy a Skynet sajnos nem vmi intelligens és pórias emberi aggyal gondolkozik. Amúgy pontosan ezt mondtam én is lejjebb, hogy az egyetlen probléma a Terminator történetekkel, hogy sok az időparadoxon.
  • Csaba
    #443
    Egyébként a Skynet mit remélt azzal, hogy visszaküldött egy Terminatort? Ha sikerrel jár, akkor mi történt volna? Abban a pillanatban 2029-ben hirtelen eltűnik Connor (mivel 84-ben megölik az anyját, nem születik meg), és a gépek győznek? Vagy mi lett volna?