7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • kz
    #7462
    tudom, hogy ez nem az a topik... de hátha tudjátok.
    F1GP2-höz megvannak a 2008-as pályák? ha nincs, akkor mi az utolsó elérhető évad?
  • Zsolti9014
    #7461
    azt hiszem megoldottam, ha mégsem, akkor még írok. :D
  • Zsolti9014
    #7460
    Tudnátok nekem segíteni?
    A BTCC 93-94 modot keresem, de csak halott linket találtam.
    Ha valaki tud segíteni, azt előre is nagyon köszönöm!
  • Tannana
    #7459
    A pályák .SCN fájljában hivathozások vannak, olyan, mint pl.: MASFile=CDB.MAS
    Nah oda kell beírni a mód masfájl hivatkozásait,
    vagy pedig hiányzik egy fájl (néha meglehet, ilyen is szokott lenni).

    Elsőnek az elsőt próbáld meg, ha így sem megy csak utána nézd meg a mód (autó)fájljainak hivatkozásait.
  • Tannana
    #7458
    üdv mindenkinek!
    Valakinek megvan a PannoniaRing f1ch-re? Fontos lenne.
  • Jeff Gordon
    #7457
    az a baj azzal a honlappal,hogy általában mindent extrára,vagy uw-re vagy freewebre raknak,tudom is én,és egy idő után nem elérhetőek.két lehetőség van,vagy tárhely hiány miatt ők törölték(az azért problémás,mert akkor a honlapon olyat mutatnak,ami nincs is..) vagy az egészet a szolgáltató törölte,második valószínűbb.

    rossz hír,hogy mateka oldalán sincs fent,tehát majdnem biztosan lehet mondani,hogy sehonnan se tudod leszedni.
  • Game Hunter
    #7456
    ShoMateka Mod 2007 Final Version-t honnan lehetne letolteni, mert a gphungary-n nem elerheto?
  • GyaxyBoy
    #7455
    Sziasztok!

    Nem találom sehol az RSDG "test" pályát! Valaki el tudná küldeni nekem, vagy dobna egy linket? Köszönöm!

    [email protected]

    (rákerestem a fórumban, de a link már nem él, ami meg van ott adva :S )
  • Tannana
    #7454
    Szeretném feltelepíteni a SporCarChallenge-et, és valami telepítési üzenetet ír ki. (valami .NET 1.1.4322 kellene neki)
    Kell hozzá ez?
    Ha igen, valaki küldje át!

    Vagy ha nem így kell föltelepíteni, akkor hogyan kell?
  • laci 700
    #7453
    Vistán nem megy sajnos az alap játék... De a Birkuc mód elméletileg megy vistán is! még nem próbáltam csak XP-n...
  • oneal1
    #7452
    hali!

    az lenne a problémám hogy akármilyen módot teszek fel a játékhoz, nemtudok velük játszani mert mikor töltené be a pályát akkor kilép a játékból...

    Vistám van ha ez számit valamit
  • akaaka
    #7451
    Hát tényleg kiábrándito a PDK2008!!!!!!!
  • antijuve
    #7450
    miket nem tudsz vazz
  • Jeff Gordon
    #7449
    elég egyszerüen.angolosítást kell keresned a neten vhol.két txt fájl asszem,egy telem.txt és egy game.txt

    viszont általában ezekhez a modokhoz patchben kiadják az angol nyelvet,általában rar formátumban:)
  • dtommy79
    #7448
    Hi,

    Nekem megvan ez a PDK, de a nyelv az spanyol. Valahogy átlehet állítani angolra?
  • leho94
    #7447
    Ne várj sokat :)
  • akaaka
    #7446
    Azért keresgéltem a neten és találtam valamit!
    PDK2008:
    http://dodownload.filefront.com/9703045//ae6b60cd2b1792fe032681c5d7a3e2587492659caef4309ccf8955bbd8e93826ff7eb7cb6974cf41
    Most kezdtem el letölteni nem tudom ,hogy milyen!!!!
  • Jeff Gordon
    #7445
    nyugalom,nemsokára lesz f1rft-ből átkonvertált 2008 mod f1c-re,másfél-két hónap max azt mondják,az már normális is lesz állítólag.

    ilyen "budget" modokkal meg nem érdemes próbálkozni,mert amit ilyen hamar kiadnak,az tutira nem vmi nagy szám
  • antijuve
    #7444
    részemről nincs
  • akaaka
    #7443
    Hello!
    Vannak akik már használják a 2008 F1 pit-lane modot!
    Ezt honnan lehetne letölteni!
    Van ötlet?
  • Goodwill
    #7442
    nah közben megoldottam BIOS-frissítéssel jó lett, bár ahogy látom le se szart itt senki :D
  • GyaxyBoy
    #7441
    ok, köszi a segítséget! Akkor marad a próbálkozás! :D
  • antijuve
    #7440
    hmm valóban nem írja ki. hát akkor max a pályákból tudsz következtetni sztem.
    -1 pont a multirésznek
  • antijuve
    #7439
    azért mert nincs meg neked az a mod valszeg
    rakás mod van,bármelyikkel játszhatnak
    tudtommal nincs

    régen játszottam már kisszerveren,de esetleg nem írja ki a modokat?
  • GyaxyBoy
    #7438
    Miért van az, hogy egyik netes játékra fel tudok csatlakozni, a másikra viszont nem, mert kilép hiba üzenettel az F1!
    Milyen MOD al játszanak a neten? Melyik az verzió?
    Van olyan progi, ami csak azokat a szervereket jeleníti meg nekem, amivel kompatibilis az én MOD om?
    Köszönöm a segítséget előre!

  • Goodwill
    #7437
    Van 1 kis gond az F1CH2007-el felraktam újra régebben semmi gond nem volt és egy idő után mindig kifagy (kékhalállal) vagy rebútol a gép. Csak ennél a játéknál, sehol máshol. Ez mi? Már próbáltam mind3 féle seth verziót, sőt még a 1,5 éves xp-met is újra felraktam, az eredmény ugyanaz, sőt már drivereket is cserélgettem. Mi lehet a baj?
  • Zsolti9014
    #7436
    Miért?
    Az F1C-t is ők adták ki. Igaz, nem ők fejlesztették, de akkor is.
  • N o N a m e
    #7435
    Mit? Szimulátort? Álmodozz csak..
  • laci 700
    #7434
    Birkuc is elkezdte a 2008-as módot. Remélem h az EA tényleg kiadja a 08-as F1 szimulátort... Én várom:p
  • akaaka
    #7433
    Fújjj rfactor!Én az Spanyol F1Mániásokban bízok,hogy hamarosan megcsinálják a 2008-at!
  • Istencsászár
    #7432
    Ez mind biztos, de a játék valszeg nyár végére/őszre várható ugy lenne ésszerű.
  • N o N a m e
    #7431
    Az EA megvette a jogokat és azt hiszem hogy már neki is fogtak egy F1 játék készitésén, ahol Hamilton lesz a reklám arc :D de ez még nem biztos, semmi hir róla
  • Freedom88
    #7430
    thank you master:)
  • Jeff Gordon
    #7429
    igen készül.
    van a bfo08 amit elkezdtek,egészen szépen haladtak vele,aztán vmin besértődtek,ki tudja min,és most azt mondják h nem adják ki,de lehet ki fogják,náluk sose lehet tudni,meg főként a hsw fórum miatt,vannak ott olyanok,akik mindent fikáznak,és semmi se jó nekik.na mind1.

    és akkor elvileg még van a pft08,amit bettes péter csinál,aki a pft07et is csinálta,demo már elérhető.teljes mod nemtudni mikor lesz.

    f1ct mod már szinte biztos,hogy nem lesz,lévén hogy átalakul a liga,és rfactorral folytatják.

    más nem jut eszembe,és nem is hallottam mintha készülne,a magyar modellezők,mint mateka és hexenking szerintem már biztosan nem foglalkozik ezzel,vagy ha igen,akkor nem f1c alá,hanem rfactor alá,tehát asszem legyen ez a konklúzió,lényeg,hogy lassan váltani kell faktorra,ha aktuális modokkal akarsz menni.
  • antijuve
    #7428
    valaki biztos csinál
  • Herold
    #7427
    Üdv

    Készül 2008-as mod az F1C-hez?
  • Ricko87
    #7426
    most már csak az érdekelne, hogy mi a port száma, amit meg kell adni?
  • leho94
    #7425
    Tudom
  • Ricko87
    #7424
    köszi, isten vagy!!!
  • leho94
    #7423
    Itt is van ! Linket adok inkább mert képek is vannak! A Router beállításától nézzétek az eleje nem lényeg.. Tess