7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • kroky3
    #7502
    Save mappa>neved>PLR file-ban (Jegyzettömbbel, worldpaddal megnyitva)
    Formation lap="0" >átírni>Formation lap="1" re és lesz felvezetőkör.
    Van több is minden versenytipusra tetszés szerint.
  • antijuve
    #7501
    húha.talán a plr fájlodban a No AI controlt állítsd át :S
  • akaaka
    #7500
    Srácok!
    Mit kell ahoz állitani ,hogy a verseny indulásakor a rajtrácsra az autokat ne automatikusan pakolja ki a gép hanem nekem és a többi versenyzönek a boxbol keljen felsorakozni a rajtrácsra?
  • SkylineGTR
    #7499
    milyen mod?
  • leho94
    #7498
    Sztem nem egyezik a mod.
  • SkylineGTR
    #7497
    hy. nekem meg van a 99-02 ilyen 2007 változatba, és mikor akarok multizni, kiválasztom a szerót vagy pályát ahová akarok felmenni kiírja hogy a játék hibát észlelt és leáll. most akk mit csináljak? bocs ha hülye kérdést tettem fel nem nagyon vagyok otthon ebbe az f1-es gamekbe
  • david9205
    #7496
    Egy uj F1-es liga indult akit érdekel kat.ide: f1ct2008liga Gyertek minnél többen!!!4
  • argo001
    #7495
    Valaki tud adni egy linket a hexenking féle 2006-os modhoz? (Nekem a gphungary-s nem működik).
  • akaaka
    #7494
    F1Mania2008-nál mely beállitásokkal lehet még jobban finomitani a kipörgésgátlót?
  • dtommy79
    #7493
    Yes, lesz újra új F1-es játék PC-re: http://www.a5.hu/cikkek/53/26004.shtml
  • eiduR
    #7492
    Sziasztok!

    Ha valaki el tudná küldeni az alapjáték F1 Challenge 99-02 Options mappájában található F12K2.osc fájlt, az legyen szíves küldje el az [email protected] e-mail címre! Köszönöm szépen!
  • Freedom88
    #7491
    de az vasárnap volt:)
  • argo001
    #7490
    Aki nemrég kezdett el F1 Challengezni, de szeretné magát kipróbálni egy ligában, és szeretne fejlődni, vegyen fel msn-re ([email protected]).
    Lehet, indítok majd egy ligát, csapatfőnökökkel. :) De még nem tuti.
  • GyaxyBoy
    #7489
    Nem találom sehol az RSDG "test" pályát! Valaki el tudná küldeni nekem, vagy dobna egy linket? Köszönöm!
  • kz
    #7488
    de ehez is tudnom kéne, hogy milyen verzióval érdemes.
  • kz
    #7487
    végül is nem fontos, hogy liga legyen.
    elég ha összejön a csapat.
    mondom, én pl minden hétköznap ebédidőben ráérek.
  • antijuve
    #7486
    Szia!
    Fogalmam sincs mi a legnépszerűbb mod manapság,nem nagyon játszom F1C-t

    Ami a ligaidőpontokat illeti:lehet hogy van olyan:).De ritka mint a fehér holló,ahogy szokták mondani.
    Én még nem láttam délelőtt kezdődő ligát (kivéve az INDEX-eseket).Jobbat nem tudok,minthogy keresgélsz.
  • kz
    #7485
    próbáltam visszaolvasni, de nem leltem amit kerestem.

    töltöttem le egy F1CH2007 -et, de nem tudom milyen verzió. szólóban jó, de online nem megy. látok hosztokat, de csatlakozáskor kilép.
    gondolom nem jó verzió.
    mi jelenleg a legnépszerűbb mod?? gondolom azzal majd tudok online tolni.

    a másik, hogy látom, hogy sok liga van. és ez jó. de gondolom mindegyik délután, este megy. olyan nincs ami pl ebédidőben van? mer nekem lenne rá igényem.
  • Renaissance86
    #7484
    Van magyarosítás a F1 Challenge 2007 Olimpus F1CRC-hez?
  • antijuve
    #7483
    szivesen.sok sikert
  • Renaissance86
    #7482
    THX ok majd próbálkozom, a 2 variációval
  • antijuve
    #7481
    azért mert be van kapcsolva a mechanikai hiba
    1.vagy kapcsold ki a mech hibákat
    2.vagy csinálj olyan setupot ami kibírja a megpróbáltatásokat (motorra vonatkoztatva:vedd feljebb a hűtő méretét,és lehetőleg ne pörgesd túl a motort nagyon)
  • Renaissance86
    #7480
    persze az F1 2007 challenge-ről van szó
  • Renaissance86
    #7479
    Hy All!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért van az, hogy folyamatosan elfüstől a kocsim a játékban? kb 1-2 kört tudok menni mikor megjelenik valmi jel a monitor jobb felső sarkában, aztán nemsokára elfüstől a járgány!
    Miért van ez?
  • Zsolti9014
    #7478
    nincs mit, remélem hasznát veszed!
  • kz
    #7477
    köszi
  • Minstrel
    #7476
    ja elfelejtettem, hogy Silverstone-ról van szó:)
  • Minstrel
    #7475
    rh2004-hez tudtok valami penge beállítást billentyűzetre? mert emacf1-en fórumban irják, hogy 1:08-at is tudtak menni, de semmi setup vagy hotlap nincs fent.
    a findthelimits meg nem működik most éppen, eddig 1:12.6xx-at sikerült mennem, de többiek vidáman nyomják az 1:11-eket és oda kevés már ez.
  • Zsolti9014
    #7474
    az előző hozzászólásomat neked szántam.
  • Zsolti9014
    #7473
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ITT találsz többet is
  • antijuve
    #7472
    Szia!Sztem nézd meg a GP3 topikban.Én ott láttam vmi linket,amin elvileg patch meg crack van,bár az a hsz már 6-7 éves.

    Sajnos többet nem tudok mondani.Nem igen játszottam ezzel a játékkal.
  • Tóth Jozsef
    #7471
    Hellosztok!!!
    Nagyon kéne a segicségetek met most töltötem le a Grand Prix 3-mat és kéne hozá egy krek keresek de nem találok aki talál egyet az szóljon nekem itt az e-mail címem:[email protected]

    Köszi!!!
  • Game Hunter
    #7470
    Mind a harom(Base Pack 1.0, Service Pack 1.0, Service Pack Fix)benne van egy csomagban.
  • Zsolti9014
    #7469
    ja, az utolsó linken, ha végignézegeted az oldalakat 1-5-ig, ott lesz egy csomó pálya, olyan is hogy 300-as pályagíűjtemény.

    sajnos azt hogy hogyan kell autót-pályát betenni, mgadnak kell kitapasztalni, mert már nem emlékszem.
  • Zsolti9014
    #7468
    sajnos a cd nincs még meg, lehet nem is lesz, de:

    2007-es szezon (csak autók)

    Editor a játékhoz, ha emlékezetem nem csal, ez szükséges ahhoz, hogy bármit is betegyek a játékba.

    IITT pedig nézelődhetsz, van sok más.
  • Zsolti9014
    #7467
    okés, megpróbálom megkeresni, aztán majd leírom, hogy mik vannak, és azokból válogatsz, ami olyan azt feltöltöm. remélem meglesz, mert régen láttam már azt a lemezt.
  • Game Hunter
    #7466
    Hello!

    EZ most a CTDP 2005 F1CH-hez? Mit jelent az, hogy allinone, Standalone? Mi a kulonbseg a ketto kozott? Koszonom!)
  • kz
    #7465
    őőő...
    akkor....
    várom, hogy megleld!
  • Zsolti9014
    #7464
    a Microprose félére gondolsz?
    mert ahhoz autófestések + pilótanevek azt hiszem 2005 vagy 2006-os van nekem, meg egy csomó pálya, nem a legújabbak, de van egy csomó cuccom ahhoz a játékhoz, csak a cd-t kellene megtalálni.
  • antijuve
    #7463
    én nem tom