7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • kz
    #7542
    ez a peccs.
    de az egészet (pro) honnan tölthetem?
  • Frentzen
    #7541
    Az F-1 Mania 2008 van normál és pro fizikával is.

    A normál esetén van kipörgés gátló, így nem kell változtatni a vezetési stílust.

    Itt a Pro verziót normál móddá alakító Patch: Download
  • akaaka
    #7540
    KZ-nek ment!!!!!
  • akaaka
    #7539
    Nekem az F-1 Mania jön be a legjobban!
    Online is a legtöbben vannak fent ezzel a moddal.Az már más kérdés hogy nagyban meg kell változtatni a vezetési stilust hogy megpörgés nélkül végig tudj menni egy pályán.
  • leho94
    #7538
    szvsz semmi XD
  • kz
    #7537
    most akkor mi a végeredmény a legjobb 2008-as modok versenygésében?
  • Freedom88
    #7536
    igy van:)
  • antijuve
    #7535
    Free nemtom mit pofázik bele, mikor ki se próbálta egyiket se :D
  • laci 700
    #7534
    Ügyesen összelopta a módokat és mintha ő csinálta volna kiadja! a 2007 es mód még elment de a 2008 totál béna volt!
  • leho94
    #7533
    space
  • aadamka
    #7532
    Ja és hogy a fenébe lehet kikapcsolni a versenyek előtt a rajtrács végigvevését??? Van egy olyan a menüben, hogy "movies", de az sem segít...
  • aadamka
    #7531
    Köszi!

    Elég szembetűnő volt, hogy a profi srác friction circle grafikonja szerint sokszor 5 G körüli oldalirányú erőhatások is előfordulnak, míg nálam sose lépi túl a 3 G-t... Ez mire utalhat?
  • Freedom88
    #7530
    omm,a birkuc elég jó:)
  • laci 700
    #7529
    Üdv! már rengeteg mód van és nem nagyon van kedvem mindet egyesével kipróbálni:P Szerintetek melyik a legjobb 2008-as mód? vagyis milyen módok 2008vannak amik(et) (működnek is) érdemes kipróbálni?:D Birkuccal hagyatok az a mód egyszerűen állati béna! meg "kicsit" beképzelt is a srác:P
    Thx!
  • laci 700
    #7528
    Valószínűleg ők olyan módot használnak ami neked nincs meg!
  • Freedom88
    #7527
    eltér vmelyik fájlod a szerverhez képest
  • sombre
    #7526
    sziasztok

    volna egy kérdésem!ha felmegyek az online játékra és be akarok menni valamelyik szerverre hibaüzenetet ír ki.mi lehet az oka?
  • Gyocsika
    #7525
    Próbáld ezt
  • aadamka
    #7524
    Sziasztok!

    Ismer valaki olyan oldalt, ahonnan a telemetria segédprogramhoz le lehet tölteni más játékosok elmentett köreit, a megfelelő formátumban?
  • Frentzen
    #7523
    Üdv mindenkinek!

    Indítottam egy DTM-ligát.

    Jelentkezni lehet ezen az
    oldalon
  • kz
    #7522
    én is fontoplgatom egy ebédidős liga indítását, de eddig kevés a pozitív visszajelzés...
  • emokiller
    #7521
    igazából nekem se ruterem van és mégse volt jó meg másnak az van és azzal se volt...
    hamachival probáltuk régebben most utánaolvasta h. azzal mértnem lehet jó és irta h. a z új verziók nem éppen megfelelőek , így most 1.0.1.5-el működik=)
    azért köszi a választ
  • Gyocsika
    #7520
    Valószínűleg annak a 3 embernek Routere van, és ezért nem látjátok.
    Próbáljatok hamachit használni. Az tuti segít.
  • emokiller
    #7519
    hi , a segitségeteket szeretném kérni...
    már másfél éve játszunk neten a különféle F1 Challange 99-02 módokkal
    nah és 4en szoktunk de olyan problémám van h. a 4 ember közül csak 1 ember tud szervert csinálni mert ha más csinálja egyszerűen nem látod a listában...=( nem értem h. ez miért van...remélem tudtok segiteni
    köszi előre is
  • argo001
    #7518
    Töröm a fejem egy F1-es liga indításán. Elsősorban nem profik jelentkezését várnám az MSN címemre ([email protected]). Szívesen segíthettek nekem ötletek kitalálásában, a hamachi működtetése, használata nem hátrány.
    Ha úgy érzed, hogy nem vagy még túl nagy játékos, de mindenképp tanulni akarsz, jelentkezz, és szerezd be az F1CT-t!
    (A liga indulása még nem biztos, ettől függetlenül jelentkezzetek, mert az F1-ről mindig jó beszélni!)
  • Frentzen
    #7517
    Kipróbálom köszi
  • Zsolti9014
    #7516
    Miután feltelepítetted a programot, elindítod.
    A bal alsó sarokban látni fogsz egy gombot, arra kell kattintani.
    Ekkor felül, ahol egy IP-címet láthatsz, a cím alatt követheted az állapotodat hogy szinkronizálás, stb. ha ez kész, akkor a felhasználónevet írja ki, akkor már beléptél sikeresen.
    Sajnos az első indításra nem emlékszem, de ha nem kínálja fel a regisztrációt magától, akkor a jobb alsó sarokban lévő fogaskerék ikonra kattintva, majd a Beállítások pontot választva jutsz el egy ablakhoz, ahol az állapot fülön tudsz talán felhasználót regisztrálni, felhasználónevet változtatni.

    Ha ez nem sikerül, akkor sajnos nem emlékszem hogyan kell regisztrálni első alkalommal magad.

    Ha viszont sikerült, akkor írom tovább, hogyan lehet játszani:
    A fogaskerék ikon mellett van egy háromszög ikon, arra kattints.
    Itt hálózat létrehozása.
    Értelmszerűen megadsz egy hálózat-nevet és egy jelszót.
    Azoknak akikkel játszani akarsz, megadod a nevet és jelszót, ők pedig a háromszög ikonra katintva a csatlakozás meglévő hálózathoz pontot választják majd. És az általad megadott hálózatnévhez csatlakoznak a jelszavaddal.
    Ekkor megjelennek a nevek a hálózat név alatt. Minden aktív társadat egy zöld pont fogja jelezni, ha nem aktív, akkor elszürkül. A sárga valami hibát jelez, de erre nem emlékszem.

    Ha ez kész, akkor Te a felső sorban látható IP címeddel készíts játékot az F1 Challenge-en belül, és ehhez az IP-hez csatlakozzanak a többiek.
    Közben persze a hamachin mindenki csatlakozzon hozzád folyamatosan, és a progi maradjon bekapcsolva.
    Egyébként a hamchi azonnali üzenetküldésre is alkalmas, ha a társad nevére jobb gombbal klikkelsz, és a csevegést választod. Ez azért hasznos, mert az F1 Challenge netes játék közben az MSN-t és társait ajánlott kikapcsolni. Persze futam közben a hamachival sem érdemes csetelni, mert az is lassíthatja a játékot, lagot idézhet elő, megszakadhat a kapcsolat (legalábbis így tudom).

    A továbiakban, ha ismét játszani akartok, elég mindenkinek bekapcsolni a hamachit, és láthatod, hogy aktívak-e a többiek (zöld pont a név mellett).
    Természetesen a Hamachit és a játékot is át kell engedni a tűzfalon


    Remélem segítettem valamelyest, de sajnos igen régen használtam legutóbb a progit. Egyébként most frissítettem a programot, 1.0.2.2-es magyar verzió ez elvileg, de szerintem nem fontos hogy ez egyezzen mindannyiótoknál.

    További segítséget a Magyar Hamachi Oldal FAQ menüpontja, valamint a program súgója és a Google adhat.
  • Frentzen
    #7515
    Hallottam már a progiról fel is tettem de fogalmam sincs, hogy működik.

    Tudsz segíteni?
  • Zsolti9014
    #7514
    próbáld hamachival.
    Magyar Hamachi oldal
  • antijuve
    #7513
    akkor részemről passz
  • Frentzen
    #7512
    Olvastam csak az a baj, hogy a szolgáltatóm nem enged hozzáférést a routerhez még a jelszót sem adta meg.
  • antijuve
    #7511
    ha visszaolvastok volt valami megoldás erre.
  • Frentzen
    #7510
    Igen van.
  • leho94
    #7509
    Van routered?
  • akaaka
    #7508
    Ez nekem is nagy gondom!Kiváncsi lennék a megoldásra!
  • Frentzen
    #7507
    Sziasztok!

    Multiplayer módban: Készítés kapcsolónál beírok egy nevet, kiválasztom a pályát, betöltöm és mégse lát senki.
    Miért van ez?
    Én más nevére kattintva be tudok lépni az ő versenyükbe.

    Hogyan tudnék én is futamot csinálni , amibe be tudnak lépni mások is a multiplayerban?

    A válaszokat előre is köszönöm.

    Üdvözlettel: Frentzen
  • Freedom88
    #7506
    hdvben is próbálkozz
  • antijuve
    #7505
    asszem az engine.ini-t babráld.
  • Gyocsika
    #7504
    Lenne egy kérdésem, hogy tudnám azt megcsinálni h az autómnak nagyobb teljesítménye legyen? Mit kellene átírni a játék könyvtárába?

    Előre is köszönöm!
  • akaaka
    #7503
    Köszönöm!!