7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • Freedom88
    #7742
    sehogy.
  • Jazzdobos
    #7741
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni tudja-e valaki hogy nem lehetne megoldani hogy ha mondjuk baleset van egyből a safety car-t a gép kihozná és ott körözne meg minden, mint az igazi f1-ben?
  • Szetaki
    #7740
    Helló!

    Lenne 1 kérdésem. AZ f1 challenge 2007-em van. de amikor rámegyek a pálya kezdésre kifagy. Valaki tudna rá megoldást?
  • Szabi Varga
    #7739
    Aki szeretne Birkuc 2010-es szerverről versenyezni velem,az lépjen bele a mod-jába.Vigyázat:Nehéz vagyok!!!
  • Szabi Varga
    #7738
    Bocsika,szimulátorra gondoltam.
  • Szabi Varga
    #7737
    Tudja valaki,hogy hogy lehet letölteni számítóra egy 2011 f1-es játékot???
  • oder hano
    #7736
    jár erre még valaki?
  • oder hano
    #7735
    ezt nem ide akartam...
  • oder hano
    #7734
    ellenfelek
  • Tóth Jozsef
    #7733
    Jelentkezz most mert a bajnokok most jelentkeznek te se hagyd ki ezt a nagyszerű lehetőséget hogy bajnok legyél mert lehet pont teleszel az. Super liga
  • URH
    #7732
    Igen azt vágom, de ettől függetlenül még mindig látom a saját autóm és + még ehhez pár látható autó is elég, hogy rohadtul szaggasson.
  • Airbus A380
    #7731
    Vedd le a látható autók számát.
  • URH
    #7730
    Sziasztok!

    Volna egy kis problémám. nem régiben a birkuc féle 2006-2009 moddal játszogattam, de közben volt egy konfig cserém. Egy 8600gts-t
    cseréltem le egy gtx460-ra. Mióta meg van ez a kártya, egyszerűen rohadtul szaggat az f1 challenge. Ahogy elnéztem a dolgokat, az autóktól fut ilyen rosszul. minél több autó van a képen, annál borzasztóbban szaggat. Ha cockpit nézetből olyan nézetbe váltok, ahol a kocsimnak semmilyen része se látszik. Akkor tökéletesen fut.

    Valami megoldást nem tudtok vénetlenül?
  • Airbus A380
    #7729
    Win7-en nagfyon sokan panaszkodnak rá . XP-n például szépen fut.
  • The Soldier
    #7728
    Segítségre lenne szükségem. Letöltöttem a f1 challenge 2010-et a program fut de a képminőség iszonyú. Mivel windows 7-em van csak windows 98-as kompatibilitásban engedi futni, de ahogy a kép kinéz szörnyű. Próbáltam újratelepíteni újraletölteni, meg minden mást, de semmi. A probléma sajnos megmaradt és semmilyen további megoldást nem tudok már.
  • terwet
    #7727
    Valaki segítene abban, hogy 1999-es modban hogyan kell jelszavas szervert csinálni??? Fontos lenne, pls segítsen vki!
  • Airbus A380
    #7726
    Nálam egyértelmű hogy először guglizok :) De ott nem találtam. köszi
  • terwet
    #7725
    Kifejezetten 2010-es ligákat nem nagyon tudok, de a Google a barátod:)
    Vannak kifejezetten kormányos pályák, pl. Brazília, ahol a kormány előnyei igencsak kijönnek, de az is csak 2-3 tized. De a pályák többsége független, szval billel is és kormánnyal is nagyjából ugyanazt az időt lehet futni.
  • Airbus A380
    #7724
    Ahol eddig nézelődtem nagyrészt ki volt kötve a kormány. Hol találhatok 2010-es ligákat ? (egyenlőre érdeklődési megnézési stb.. szinten ) eddig csak olyat találtam ahol 2-3 éves autókkal mentek. .

    köszi. (az előbbire a választ is ):)

    ui: bill-en valóban jóval lassabb köridőt lehet menni mint kormányon?
  • terwet
    #7723
    Ez minden ligában változó, de az esetek 99%-ában mindegy, hogy mit használsz. Amúgy ha ki lenne szabva, hogy mit kell használni, akkor az fel lenne tüntetve a liga oldalán.
  • Airbus A380
    #7722
    Hali . A kormány/pedál kötelező minden ligába billentyűt sehol nem fogadnak el ?
    köszi
  • terwet
    #7721
    Hogyan lehet jelszót írni ha csinálok szervert az 1999-es szezonban?
    Nemtalálok seholsem olyat, ahova be lehetne írni.
    Vki segítsen pls.
  • Freedom88
    #7720
    ezt nem tudod szabályozni. F1C-ben nem.
  • terwet
    #7719
    Hali. Indítanék egy ligát, de még nem döntöttem el, hogy lehessen-e használni setupot. Namost: meg lehet-e oldani, hogy észre lehessen venni valamilyen módon, hogy ha valaki setupot használ? Vagy erre nincsen valami megoldás? Mert ha nincsen, akkor lehet majd setupot használni. Csak ez azért lenne jó, mert akkor mindenki egyenlő eséllyel indulhatna, és vaktában nem akarok senkit sem meggyanúsítani, hogy setupol.
    Köszönöm a segítséget!
  • Felipemassa2
    #7718
    Sziasztok, remélem tudtok segíteni(ha nem, az se baj) nem tudjátok, hogy hogyan kell megváltoztatni a kilóméterórát az F1 2010-ben?

    Előre is köszi :)
  • FGB
    #7717
    feltettem a játékot laptopra és irányításnál van kb. 1 mp késés, ha kanyarodni, fékezni akarok mindig egy másodperccel előbb kell. Ezen lehet állítani valahol?
  • Tóth Jozsef
    #7716
    DTM ligaAkit érdekel az jelentkezzen.
  • Airbus A380
    #7715
    Hali hogy lehet beállítani hogy mennyí versenyzőt szeretnék, a játékon belüli szám 1 adottnál nem megy feljebb.


    (nem F1 mod) köszi
  • Tóth Jozsef
    #7714
    F1 2010 liga
  • Szemy1994
    #7713
    Én teljes mértékben egyetértek veletek,de ne mocskoljon be senki se engem,se a GPH-t,pláne ne egy ilyen...
  • laci 700
    #7712
    Ne szemeteljétek tele a topikot pls! Megértem a felháborodást (ami jogos is) de már unjuk! :D
  • brandd
    #7711
    Édeskettes meg öjömbódottá:) Légyszí' ne itt intézzétek el a családi életeteket. Valahogy qrvára leech-t szagot áraszt.
  • Szemy1994
    #7710
    forrás: http://sennamoddingteam.qwqw.hu/?modul=vendegkonyv
  • Szemy1994
    #7709
    Nos,akkor kezjük a megísmekedéstől a szemétségedig:

    bokala 2009.12.02 11:45:37
    ja és szemy lehetünk társ oldalak itt a link:www.bokala.5mp.eu

    Szemy 2009.12.03 17:00:08
    Ezer bocs,vasárnap óta nem jó a gép,most telepítettem újra(előző hsz-em sulibol volt), ma ecdl vizsgám volt , stb.stb... szal,igen mindjárt kiteszlek

    bokala 2009.12.03 17:32:08
    kiteszlek szemy akor én is és leszedheted a modomat a honlaprol
    f1 bmt 09 final szerintem elsore anyira nem lett rossz a mani a birkuc és az f1 racing keveréke de saját ötletek is vanak benne (megj.:leszedtem,és a Final az teljesen MANIA)

    bokala 2009.12.04 17:07:30
    csak jo lenne ha a csapatom nevét beleirnád a képbe

    kossz

    bokala 2009.12.05 18:54:10
    szemy

    leszedtem a módodat és a zenét a menü alat kicseréltem a karib tenger kalózaibol ismer he's pirate zenére szoval anyi lenne a kerdesem hogy feltolthetem e igy a megauploadra (megj.én ere nem dtam engedélyt)

    bokala 2009.12.06 11:40:04
    lenne még egy kérdésem mejik szinező progival fested a kocsikat

    Szemy 2009.12.16 14:11:17
    Bokala,ezt már befejezhetnéd,a BMT is nem más,mint F1 MANIA más menüvel ...

    Szemy 2009.12.17 15:46:31
    Egyébként kocsik festéséhez a Photo Filtre-Paint párosítást használo,és sztem nagyon jó

    Szemy 2009.12.17 18:49:45
    Bokala!Ma megnéztem a te ultimate-det az meg bizony SMT!Töröld le nagyon gyorsan a gph-ról,mert nem adtam engedélyt,h feltedd így!

    bokala 2009.12.19 14:54:07
    ide figyuz szemikém nem hinném hogy engedéjt kell kérnem azér mer atvettem a kocsikat a mododbol ez nem iillegális csomo játék van ami ezt csinalja ha nem tetszik sajnálom

    Szemy 2009.12.19 15:00:22
    Na idefigyelj bokala!Nem az autókat vetted át,hanem az egész játék felépítése ugyanaz,ott van a hdv választás a menüválasztás(amit el is csesztél...)egyszal minden ott van,és tudd meg én töröltettem a modod,mert mit képzelsz magadról,hogy más néven kiadod a más munkáját!

    bokala 2009.12.21 15:01:31
    nem azt képzelem hanem azt hogy elveszek több játékbol dolgokat
    és azt egyé csinálom és igy egy tökéletesen élvezetes dolgot kapunk
    ha valaki ezt nem érti azt magára vessen
    ja és megjegyzem te is elcsortál egy csomo mindent bettes-töl

    Szemy 2009.12.21 18:56:01
    bokala hány játékból raktad össze???Mert én kizárólag SMT-t látok benne,kivéve a szezon ikon,meg hogy elcseszted a menüválasztást,ezeken felül,kitörölted a Szemy GP-t...ezt 2 perc megcsinálni,úgyhogy megkérnélek,hogy töröld le a modod,a régibe is kb ezek voltak mások,mint az enyimbe,csak ott Mania volt az egész...

    bokala 2009.12.21 19:07:28
    te ne szoljál bele abba amit én csinálok én se szolok a te dolgodba

    Szemy Tegnap 13:37:55
    A saját készítésű modomba csak beleszólhatok!!! Én fél évnél is több ideig dolgoztam rajta,javítottam,te meg 5 perc alatt lenyúlod?! Na ne!!!Állítsd le magad,mert midnen fórumon megírom,hoyg ezt csinálod más modjával!

    bokala Tegnap 14:58:40
    egy tanulj meg írni 2 kussolj 3 en nem tettem semit a te mododal csak a kocsikat meg a hudot nyultam le 4 te menyi mindent le nyulsz mar én a hejedbe nem dumálnék lenyultad betes csomo kocsiját aztán birkuc pályáit
    és még neked áll feljebb ugyan azt csinájuk mind a ketten neked az a bajod hogy vetéjtársad akadt

    Szemy Tegnap 18:01:39
    röhög a vakbelem!!!
    Nah jó,akkor
    1: csak a hogy-ot írtam véletlenül el mindenkivel megesik
    2: ne merj így beszélni,mert megjárod te kis pofátlan
    3: nem az autókat,meg a hudokat nyúltad le,mivel az egész !Cinfig mappa ugyanaz,a menübe is ott maradt smt,a creditsbe is a lel is ua,a pályák betöltői is ua,el...tad a menüválasztást...
    4 : a kocsik nem bettestől vannak,lehet van abból is,de több modban is ez van,a pályák meg Mania,Birkuc,PRT,mindből a lehető legkisebb méretű és gépigényű változat
    5: vetélytárs? ez milyen vetélytárs,aki megváltoztat egy szezonikont,egy gametitle-t(azt is rosszul ),elrontja a menüválasztást(az Options mappában az SMT.mas-t átírtad BMT-re,de az F12K2.osc-ban nem írtad át BMT-re)jah és kitörölted a Szemy GP-t te nem egy vetélytárs vagy,hanem egy idegesítő kis hülyegyerek,mostmár kezdesz idegesíteni...

    Szemy Tegnap 18:02:20
    6:vetéjtárs ly-os,tanulj hosszú ú,nyultam hosszú ú,mar hosszú á , lenyultad hosszú ú,bettes nagy B,csomo hosszú ó és csomo csak a WC-be van,birkuc nagy B
    nah akkor ki tanuljon meg írni?!

    Szemy Tegnap 20:04:42
    Bokala én csak azt nem értem,miért azzal kell ezt a mocskot csinálnod,aki ha kérted(meg akárki más kérte) segített...meg kérdezted kiraklak e a linkekehez kiraktalak megkérded mivel festek elmondtam,akármit akárki kérdez megpróbálok válaszolni és ez a hála...ezé ment el Bettes is


  • katilaci
    #7708
    Én meg tájékoztato mindenkit hogy szeny egy mocsok
    ő is elvesz más modoktol egy csomo mindent és neki áll feljeb én legaláb nem vagyok ilyen beképzelt kis kö°!ög ugyhogy inkáb ne foglalkozatok vele
  • Szemy1994
    #7707
    Tájékoztatnám a jelenlevőket,hogy a BMT Ultimate nem más,mint az SMT klónja,és csak a szezonikon meg egy betöltőkép más!!!
    Ráadásul a menüválasztást is elcseszte,mivel átírt egy fájlt,de a menüt leíró fájlban ezt nem írta át...
    És itt a bizonyíték,hogy a BMT egy klón:
    "szemy leszedtem a módodat és a zenét a menü alat kicseréltem a karib tenger kalózaibol ismer he's pirate zenére szoval anyi lenne a kerdesem hogy feltolthetem e igy a megauploadra"
    (én erre nem adtam meg az engedélyt)

    Majd ugyanezen oldalon ezt írta:
    "de figyuz szemikém nem hinném hogy engedéjt kell kérnem azér mer atvettem a kocsikat a mododbol ez nem iillegális csomo játék van ami ezt csinalja ha nem tetszik sajnálom"
    És nem szemét a GPH,jogosan törölte a modot,sőt én szóltam Birkucnak,hogy távolítsa el!!!

    Hozzászólásainak forrása: www.sennamoddingteam.qwqw.hu
  • katilaci
    #7706
    kedves mindenki

    én készitettem a BMT Ultimate-t de ez a szemét gph letörölte
    de az oldalról hamarosan leszedhető lesz
    www.bodimoddingteam.mlap.hu
  • Angyalifény
    #7705
    F1 BMT 2009 ULTIMATE


    eddig nálam mindent ver
  • Angyalifény
    #7704
    VAN
  • Angyalifény
    #7703
    Hali a Birkuc féle F1 módnál van jobb ?


    Bár ez is tetszik csak gondoltam megkérdem van e jobb ami magyar.