73
Tropico 2 Private Cove
  • Plata
    #73
    Sziasztok,remélem valaki tud nekem segíteni,hogyan lehet kiküldeni a hajókat ismeretlen területek felderítésére?Dél florida-ban kezdtem és ha elküldöm öket felderíteni mindig csak a kezdöhelyt derítik fel.
  • MhyCroft
    #72
    Hella, van itt vki?
  • DJ Skyline
    #71
    jó gém!:)
    tetszik...
  • tmate6
    #70
    Re Vki tudna nekem segiteni a T2-ben mert már az 1. kuldetesben elakadtam!!

    Előre is THX

    ui.:nem ártana 1 végig játszás :D
  • Sephi
    #69
    Bazkeee.. most volt egy olyan kuldim hogy 1898 vegee legyen 5000 penzem es egyeb epuleteim :)

    Es nekem 1898 DEC -eben volt 4750 penzem es hirtelen az utolso pillanatba ugrotta at a 5000 hatart es nyertem :) Bele izadtam haha :)
  • Hmuda
    #68
    Okés kösz. Megnézem. :-)
  • Botond #67
    elég jól el lehet vele szöszmötölni,az 1nél klasszisokkal jobb az tuti
  • neménvoltam
    #66
    Igen! egész nap azzal jáccottam!
  • Hmuda
    #65
    Még nem próbáltam, de az egy tetszett. Érdemes utánanézni?
  • neménvoltam
    #64
    Már le tudod tölteni a teljesen magyar verziót, szinkronhangokkal együtt.
  • Botond #62
    mindezeket a rendeletekkel tudod elérni,amik az építkezés gomb alatt találhatók meg :-)
  • Botond #61
    harmonius kapcsolatba kell kerülni egy nemzettel,nem?ahhoz köss velük békét,mondd meg a kapitányoknak,hogy ehhez tartsák magukat,és engedd el az adott nemzetiségű foglyokat,ezután bekaszálsz 1500pénzt,és bingó
  • Botond #60
    hmm,kicsit megkésve,de nálam mostanság indult be ennek a cuccnak a végigjátszása,szal az 5ös pályán építeni kell egy koponya izét(az építésre klickelve az első adag között van,ahol az út az alsó sorban a 3dik asszem),és oda betározni 1000+aranyat,itt is 4 opció van,ha maxot raktározol,akkor kb a zsákmányolt lové 10%a megy be oda,szal 10rugót dobbantassz,már nyertél is :-)...remélem azért már tovább jutottál ;-) én most jutottam lvl11 vagy 12re,de még csak elolvastam a missiont,és már most tom,hogy nem fog menni :-D az hogy 10rugót kell beraktárotni még csak csak,végülis előző pályán is az volt a feladat,de emelett még 67%+os boldogság a kalózoknak,azt kétlem hogy simán menne...
  • a.carkey
    #59
    OFF:
    Na ja, de 250kb/sec letöltési sebességgel kötöttem meg a szerződest, aztán a tvnet önhatalmúlag módosított, mert szerintük elvileg nem konkrétan van benne a szerződésben, hogy mennyi a minimum (kiskapu). Ha mégegyszer csökkentik a letöltési sebességet, lelépek, mert akkor már szinte chello szintű lesz. Bár az egyik jogász haveronak szóltam, hogy nézze át tüzetesebben a szerződést - aki mellesleg a nemzetbiztonságnál dolgozik -, vagy kérjen meg valakit ott, hogy "kukkantson" rájuk egy kicsit, mert néha megérdemelnék ...
    Elhiszem, hogy neked a 17 is öröm, de ha 250ről esik vissza 88ra, na az már kicsit enyhén pofátlanság ...
    Ennyit a fogyasztóvédelemről. Ja és még a net árát is emelték ...
  • Sephi
    #58
    120-rol 88-ra? boldog ember!! En orulok amikor megy 17-el vazz! Es az se stabil!:))

    sarkany majd fent lesz jo? legy turelemmel.
  • antijedi
    #57
    király :D
  • a.carkey
    #56
    Lejött ...
    :)
  • antijedi
    #55
    mert sokat RvS-ezel... :DDDD
    na amugy király kis game bárki bármit mond, nekem bejön! :D
  • a.carkey
    #54
    Nekem még 44 perc a 2. cd ...
    (A qurva tvnet lefaragta a letöltésemet 120-ról, 88 kb/secre ...)
  • antijedi
    #53
    na már tulvagyok az első két küldin :D
  • antijedi
    #52
    nekem még 2 óra, a 2. már lentvan :DD
  • a.carkey
    #51
    Végre lejött az első img ...
  • Sephi
    #48
    Senki semmit nem tud javasolni?
  • Sephi
    #47
    en nem is tudtam atmeni azon a palyan ahol joba kell lenni valamelyik nemezettel es 1500 penzt beszerezni. Egyszeruen nem tudok met mindgi veszitek. Valaki segietene par jo tanacsal?
  • magus
    #43
    csak azt nem vagom, hogy ha elfogy az ember micsinaljak. hogyszerzek captive embereket?
  • zoli80
    #42
    képezni kell ujjakat civiekből.
  • PetruZ
    #39
    Grafikában, vezérlésben kopp ugyanilyen. Még a külső menürész "házbelső" stílusa is ugyanaz, csak más textúrákkal, tárgyakkal.
  • magus
    #38
    es az elso grafikaban ilyen? mert akkor sztem az jobban tetszene nekem, mert ilyenbol eleg sok van. marmint atilusbol
  • PetruZ
    #37
    Nem, az első részben te voltál a sziget ura, olyan banánköztársasági szintű vezető figura és a cél a jólét, a megélhetés volt. Persze a szigeted tele volt mindenféle frakciókkal a komcsiktól kezdve a környezetvédőkön át a vadkapitalistákig, estébé... Forradalmak, titkos társaságok, munkásszakszervezetek és sztrájkok, luxusszállók, katonai junta, nagyhatalmi törekvések, miegyéb. :) Szóval olyan kicsit mini-Kuba, mini-Közép-Amerika keverék. ;)
  • PetruZ
    #36
    A fullosban van házasodás, mint az első részben? A demóban nem volt és eléggé kiábrándító volt így egy kicsit (sokkal érdekesebb lenne, ha pl. a gazdag fogolynőket a kalózkapitányok lestoppolnák :) ). Meg úgy általában is az első rész sztem valamivel jobb volt (mondom, másodikból csak a demót láttam, az elsővel nagyon sokat játszottam).
  • magus
    #35
    anno hasonlo ehhez

    es ott ilyen turistaparadicsomo tkellet csinalni? mint egy roller coaster tycoon vgymi?
  • Sephi
    #34
    Hat erosen nem hasonlithato az egyeshez. Bar ami megmaradt azok a farmok azok csak ennyit. Minden mas es az egyesben nemvolt kalozkodas hanem a nepet kellet csabitani es szorakoztatni. Ez lehet hogy azert ilyen jo mert pont ezaz hogy ilyen jatek meg nem volt azaz ilyen stilus. Ha volt is en nem tudok rola :)
  • magus
    #33
    ez egy tok aranyos jatek

    az elso reszben is ilyen menedzseles volt? hogy banyak meg ilyenek? vagy ott mi volt?
  • Sephi
    #32
    Fene a szokasukat.

    figyejetek azokat a Defence full alatti dolgokat oda kell epiteni ahol minnel pirosabb vagy aholl minnel zoldebb a terep? Ugyertem a agyut a anchort a bokrot e van meg valami torony is amiben soha sem hajlando bemenni senki :)
  • Crem
    #31
  • Sephi
    #30
    Bakeee :))
    Eppen most lazadtak fel a fogjok es levagtak a fejem bazz. Es csak 3 honap lett meg volna a palyabol. Kellet volna templomot epiteni nekik brrr...
  • Sephi
    #29
    Szerintem ez sokkal jobb mint az elodje mert itt legalabb elmagyarazzak pontosan mit is kell csinalni vazz.

    Elvagyok rendesen es elvezetesebb is :)
  • Crem
    #28
    A CCD a CloneCD Rövidítése!
    De ott a bin-cue file is! Gondolom Démonnal akarod nyomni... Azaz akkor ezekre nincs szükséged! Viszont az egész nincs több 1Mb-nál NE töröld és nem kell aggódnod!:D
  • Iceman
    #27
    Hogy lehet embereket munkához/épülethez rendelni?
    Pl. építettem egy favágótelepet, de senki nem akar odamenni:(
  • ÁjjLe BoBBi
    #25
    :)) akkor most mi a helyzet ?:) nem akarom kiírni mert nincs íróm... akkor lehet valamit törölni ? vagy mosst mivan ?:)