423
  • Rapid81
    #343
    Hajj mindenki!
    Olyan kérdésem lenne, hogy a Win2k3 szerver képes-e több internetkapcsolatot kezelni, és megosztani? Ugyanis hozni akarnak egy 256Ks-s wireless netet, és nem akarok külön gépet berakni neki, hanem a mostani szerverbe az ADSL mellé akarom berakni. A server tudja mindkettőt használni és meg tudja osztani a két kapcsolat között a forgalmat?
  • ffxi
    #342
    Van 2 vinyóm(40GB, 200GB) és a 40-esre installálom a rendszer úgyhpgy nincs benn a 200-as, akkor utólag már nem is ismeri fel a win. De viszont ha úgy telepítem, hogy benn van akkor rendbe. Miért van ez? win2003 server-nél van így, ami ugye 64bites. Lehet, hogy azérrt?
    Köszi
  • Steve
    #341
    Ebben nem tudok segíteni de nekem hibátlanul működött a régi Radeon 9200-al is meg a jelenlegi X200-al is nem balhézott a driver miatt.
    Nem tudom miért csinálja a balhét Nálad.
  • bazze
    #340
    hi
    mien ati driver kell ehez az op rencerhez?
    9600se m van aticsud al valamit kiiraz elején hogy en mtudta inicializálni a drcivert a többi drivernek meg inf hibát ír ki.,..
    átnyálaztam a topikot 2X er is :( help me plz
  • Snipa
    #339
    sziasztok,

    frissitettem win2003 serveremet windowsupdaterol 5db biztonsagi frissites volt, azota ez a szar win server a kovetkezot csinalja:

    1. kb 1-2 orat tokol az "applying computer settings" ablaknal
    2. vegul bejon bejelentkezo ablak ctrl+alt+del, beadom jelszot es kijon a leallito ablak, hogy adjam be milyen ok miatt allitom le gepet

    gepre fel van telepitve recovery console, de fog sincs mit kene csinalni, gondolom eltavolitani ezt az utolso 5 updatet de consollal hogy tudom ezt mecsinalni? pls ha valaki tudja akkor segitsen! koszi!

  • 2XP
    #338
    Időközben megtaláltam a probléma okát. A helyi biztonsági házirendben nem volt engedélyezve a bejelentkezés üres jelszó esetén. Most már elérhető mindkét gép megosztása a másikról is, ám a net még mindig nem akar működni.
  • 2XP
    #337
    Adott két gép, melyeket közvetlenül akarok összekötni hálókártyákkal. Azonos munkacsoportban vannak, a munkacsoportok megjelenítésénél látszik is mindkét gép, de egyikről sem tudom a másikat elérni. Azt írja a hibaüzenetben, h lehet, h nincs jogom a hálózati errőforrás használatához, illetve: bejelntkezési hiba: a felhasználói fiók korlátozása. Hol lehetne ezeket engedélyezni? Minkét gépen server 2003 van.
  • Steve
    #336
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség a win serv 2003hoz.
    Hiába "veszem meg" :) Akkor is lejár. Szóval valami normális "patch" (vásárlóprogram):) kellene. Remélem valaki tud segíteni.
  • GAAMMEER
    #335
    Ugy hallottam lehet olyat csinalni win2003mal hogy szabalzozni egy masik szamitogep savszelesseget.standard edition van fenn nekem.tud valaki segiteni?
  • zsotee
    #334
    Ami biztos, hogy mielött kimentem a netre már fenn volt a nod, ezután frissített is, A win 2003-hoz tartozó javítások valóban hiányozak, ez sajna az én hibám, de állandó nod védelem alatt jött be a vírus erre még azt mondanám megbocsátható, de hogy teljes rendszerellenőrzés alatt sem talált semmi vírus, ez már dúrva. Igaz nem vettem meg 1 demó verziót használok, de ki kellene próbálni mielött befektet rá az ember. Nehogymá azért hogy demó nem fog vírust..
    Sajna gyalulni kellett a 2003-t de legalább most a javító patch-eket már az első körben rátelepítettem.
  • Harder
    #333
    Így látatlanban is valószínűbbnek tartom, hogy vmit te rontottál el de nagyon. Az egy dolog hogy nem frissítetted, az sem biztos hogy elsőre jól állítottad be, vagy lehet hogy rossz törést (boccs ha megvetted :) ) használtál és nem is frissített.
    Azon lehet vitatkozni hogy melyik jobb, kinek melyik fekszik jobban - de azt hiszem azon kár lenne, hogy a NOD32 egy ilyen blaster szintű vírust (ráadásul nem is újdonságot) meg tud-e fogni vagy sem..
    Én arra tippelek, hogy a frissítés nem volt sikeres.
  • zsotee
    #332
    Nos, kipróbáltam ezt a Nod-ot, és csúnyán leszerepelt...
    Bejutott Nod mellett a gépemre egy olyasmi vírus mint a blaster frankón 1 perc után leállítja a gépet. Jót tudom, hogy a javító patcheket fel kellett volna tenni, de akkoris anno a panda xp alatt(javítópatc nélkül) simán fogta a blastert, meg nemrég volt még 1 olyansmi vírus vagy féreg(nevét nemtom), ami szintén ezt játszotta el(1 perc után lövi a gépet), azt is fogta. Pedig hogy dícsérték a Nod-ot, mindig a legfrisebb adatbázissal haszáltam és paff..
  • 2XP
    #331
    Nortont el kellene felejteni... Megbízhtatalan, nagy, lassú és sok vele a baj. Használjátok inkább a NOD32-t!
  • potyek
    #330
    Hi
    Én a symantec antivirus 9. akárhanyas verzioját használom, a sima norton nem megy fel rá sajnos, kiváncsi leszek az uj 2005 ös megy e majd rajta
  • zsotee
    #329
    Sziasztok!

    Kérdésem a következő: Létezik-e Panda antivírus szoftverből olyan változat amit win2003 alá tudok telepíten?
    Ha nem, akkor milyen antivírus szoftvert ajánlanátok server oprendszerhez?
    Norton Av kilőve!!
  • zsotee
    #328
    Köszi!!!
  • Icebird
    #327
    #222-dik hozzászólás
  • zsotee
    #326
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy hol lehet engedélyezni win 2003 alatt azt hogy a pen drive-ot vagy egy mobil rack-es vinyót lásson?
    Az eszköz feltelepül rendesen a windóws beépített lemezkezelője is látja, csak filekezelővel nem látom a meghajtó betüjelét. /Tisztára olyan mintha win98 mellett lenne 1 ntfs partíció. Az se látszik./
    Ha valakinek van ötlete kérem jelezze!
    Előre is köszi!
  • lck
    #325
    Na itt van.
  • lck
    #324
    Úgy látom Netről elég jól eltünt. Majd délután otthonról felrakom ftp-re és lökök ide 1 linket.
  • ent
    #323
    Ezt a fájlt honnét?
  • lck
    #322
    Én magyarhoz használtam.

    De igazából a Win2003v137Final.exe - jött be. A későbbiekkel nem csinált meg mindent.
  • ent
    #321
    Egyébként ez az xp-sítő exe a magyar win2003-hoz is jó lesz?
  • ChuckNorris
    #320
    Köszi Ice!
  • Icebird
    #319
    Win2003 alá össze dobtam egy kis kütyüt DOOM install fix
    W9x is elvileg tovább engedi, de ott valszeg a kernel miatt nem fog felmászni.
  • potyek
    #318
    Jo hir, találtam vmi patch et, amivel állitolag lehet win2003 ra is pakolni a duum ot.
  • ChuckNorris
    #317
    Sajna a kompatbilitás sem segít. :( Most már mindegy. :)
  • potyek
    #316
    ezt én is probáltam, de semmi, minden variáciot kiprobáltam már :O(
  • Icebird
    #315
    a telepítő exe-n nyomjatok egy kompatibilitás beállítást 2000 vagy XP-re!
    jópár prgt igy etettem meg a win2003-al:)
  • KOXX
    #314
    én a játék miatt nem fogom leszedni
    remélem lesz rá valami jó megoldás hogy működjön
  • ChuckNorris
    #313
    Kipróbáltam az Optimizert, a TweakNT-t is és nem. Azóta visszaraktam az Xp-t. :)
  • potyek
    #312
    na ez télleg gáz, én ezzel a optimizer el állitottam be a gépemet, megy is rajta minden , de a dum telepités megáll :O(
  • 2XP
    #311
    Ezt hogy érted? Kipróbáltad és nem működik, vagy csak a "keress rá" kifejezés megrémített? ;)
  • ChuckNorris
    #310
    Én abban semmi olyat nem találtam ami segítene...
  • 2XP
    #309
    #147

    Gondolom megoldja...
  • ChuckNorris
    #308
    Az a jobbik eset, nekem 3 hónapja van fent és elég jól "belaktam". :(
  • potyek
    #307
    4 évig csinálják és ezen fennakad telepitésnél, az gáz :o( 2 napja pakoltam fel a 2003 at, nem nagyon akarom most leszedni emiatt
  • ChuckNorris
    #306
    Sajna nem. Az installer azt köpi, hogy csak xp vagy 2000. Az eszem megáll...
  • potyek
    #305
    Nem mondod , hogy nem megy rá fel? :o(
  • ChuckNorris
    #304
    Emberek!

    Valakinek sikerült w2k3 alá felheggeszteni a Doom3-at? Azt írja, hogy csak 2000 és Xp-re hajéandó feltelpülni. Át lehet vajon verni az ellenőrzést?