277
Budapesti Orvos Pecsétjével...
  • csabawarchief
    #45
    annyit irj még be lszi, hogy hányszor hány centis.
    és pihenek nlhány napot :)
  • Narancs
    #46
    Milyen suli ez?
    Vigyázz az igazolással, ne mutass be kamut ilyenkor, mert nagyon utánanéznek! Nálunk 1X kirúgtak egy gyereket mer hamis igazolással bukott...az orvosi kamarával, meg az államtitkárral is konzultáltak, nagyon komoly szívás lett belőle...
    De nekem most kurva mázlim van az ofö tök hal!
    Lógtam igaz csak 1 napot, aztán megkérdeztem hol az igazolás, mondom már bemutattam...erre bevési a naplóba hogy igazolva...:)
  • mukika
    #47
    pasz! rendes igazolás méret ha kinyomtatod! Nem tom, most azé nem fogom kinyomtatni! :))
  • A nick nevem
    #48
    kb. 20 perc alatt lehet rajzolni pecsétet ceruzával is. Nem vicc, csak egy kis ügyesség kérdése. Egyszer kipróbáltam, és működött.

    De ilyen hamisításokba nem érdemes belemenni. 1-2 napot (dolgozat) igazolnak a szemészeten, ill. fülészeten. Oda nem kell beutaló. Csak kíváncsi vagyok, hogy jól látok-e (jól látom-e a pecsétet az ellenőrzőmben)...
    Egy nagyobb városban van min. 2-3 szemészet, ill. ugyanennyi fülészet. Nem tudják, hogy tegnap voltál a másik kórházban. Hogy nem oda tartozol, az egy dolog. "Hallottam jó hírét dokibácsinak". Egyből ad igazolást.

    Én egyébként nem voltam lógós, de 2 havonta egy hét minimum befigyelt anno. Elmentem a körzetihez, hogy fáj a torkom. Mivel mindenkinek piros valamennyire, így elhiszi...

    Szóval én az ilyen hamisításokat nem nagyon ajánlom. Sokkal egyszerűbb "legális" úton kivenni a szabit.

    Ilyen, hogy 6-7 rajz óráról való ellógás, papírgyűjtésen önkéntes segítség vállalása iskolaidőben, csengetősség (ügyeletes a portán) is a lehetőségek közé tartoznak. :)

    Aki 15 napig hiányzik anélkül, hogy gondoskodna az igazolásról, az (bocsánat), de nem normális szerintem. :)
    Előbb intézni az igazolást, aztán lógni.
    Csak azt tudom ajánlani, hogy megmondod: számítógéppel csináltad (nem a haverod), de anyukád megtudta, és eladta a gépet.
    Így nem vehetik el a gépet átnézés céljából, és nem csinálnak akkora balhét, mintha rádkennék, hogy elloptad a pecsétet a dokitól.
    VAGY: muterod beszél helyetted. Max. jó elver, meg kapsz egy igazgatóit, ami ugye nem fáj. És 5 év múlva még büszke is leszel magadra... :)

    A középiskola meg nem kötelező. Mehetsz dolgozni utcaseprőként, akkor nem kell igazolás, senki sem szólhat bele, ha egész nap az utcán sétálsz...

    "Nálunk 1X kirúgtak egy gyereket mer hamis igazolással bukott..."

    És, van más iskola is a világon... Olyan meg nem lehet, hogy sehol se vegyék át. Vagy ha nem, akkor úgyis ez volt a cél.
  • antijedi
    #49
    én a hasfájásra esküszöm...
    tipikus ember bemegy fáj a has, egyéb probléma nincs hasmenés van jó kezdődátum rajta igazolásan a végét meg majd irjam rá ha jólleszek..., én ezzel tökéletesen elvagyok :P
  • cyrus #50
    nekem 2 ellenőrzőm van :)
    Év elején, szóltam az ofőnek hogy az ujonnan kapott ellenőrzőm elveszett és kellene másik... adott szó nélkül
    Ez pl BKV ellen is jó, mert általában az megy hogy :
    -Jaj, nemá nincs nálam személyi....
    -Ellenőrző?
    -jaaa ! Az van !

    És vigyorogva bemutatod a kamu adatokkal :)
  • csabawarchief
    #51
    OK.
  • Shaman
    #52
    egy haveromat anno azért csapták ki,mert a dátumot kissé átírta az igazoláson.....tiszta hülye volt,mert eléggé látszott,aztán felhívták az orvost..... okirít hamisításért rendőrségi eljárás,stb.
    Szal vigyázzatok!
  • Shaman
    #53
    okirít=okirat
  • Shaman
    #54
    Amúgy én anno elég szerencsés helyzetben voltam,mert apám-anyám orvos,s egy kis fiókban otthon voltak a kitöltetlen,de LEPECSÉTELT orvosi igazolások. na innetöl nem volt különösebb gond:-))))
  • csabawarchief
    #55
    nem hiába nincs is szebb, mint ezek a cseles, ügyes hozzáállás :)
  • antijedi
    #56
    tölem még soha nem kértek ellenörzőt... :) bár ált a legtöbbje le se áll tárgyalni nagyon mert ugyis tugya mi lesz, max szolnak hogy akkor száljak le megvárom a köv buszt/villamost/akármit azt anyi :)
  • Match
    #57
    Tesi felmenzés van valakinek?
  • A nick nevem
    #58
    Hogyne lett volna! ;)

    Engem nagyon útált a tanár. Kicsit túlsúlyos voltam, a vérnyomásom magas volt. Írtak rá orvosságot.
    Végtelenül bunkó tesitanárom volt. Pl. magasugrásnál nem azt nézte, hogy milyenek az adottságaim, hanem megvolt a táblázat, xy méter még egyes...
    Pedig qrvára nem mind1, hogy 35 kilósan, vagy 105 kilósan ugrál az ember... Gravitáció, meg ilyen hülyeségek... Hiába, nem fizika tanár volt.

    Szóval nekem járnom kellett kardiológushoz a vérnyomásom miatt. Egyszer megkértem, hogy írjon má' egy felmentést, mert nem bírom az iramot.
    Egyszer meg is akartak húzni tesiből! Mindenből 4-es 5-ös voltam, és tesiből akartak meghúzni. Ki a francnak kell a testnevelés? Azóta emberibb formát öltöttem, de most sem tudnám megcsinálni azokat a hülye gyakorlatokat. Minek is csinálnám, nem akarok cirkuszi mutatványos lenni. :)

    De a tesire vannak még egy jó ötletem: ha megrándul a térded, menj el orvoshoz. Meg akkor is, ha nem...
    Az igazoláson átírta egy haverom a dátumot, így egy hét helyett egy hónapig volt felmentése.

    Ez a hasfájásos dolog jó ötlet. Bár én nem mertem megcsinálni, mert egy oszt. társam folyton ezzel lógott. Aztán ráragasztották a "fosos" jelzőt...

    Ja, igen: hetedikes koromtól összehaverkodtam az ápolónővel! Megjavítottam a rádióját. Aztán ha beteg voltam, sosem töltötte ki a betegség vége dátumot. :)
  • cyrus #59
    JA, én is gimibe járok, nekünk is ilyen etalon táblázatból nézi a tanár, kinek hányas, bár nekem ezzel nem nagyon van gond, 3as de inkább 4es szintet hozom... bár elég gáz hogy a 2méteres colosok átlépnek a rúd felett én meg az 1,70emmel szenvedek....
  • Punker
    #60
    nekem 2.-os koromban ment szét a térdem, onnantól kezdve végig felmentett voltam....
  • Match
    #61
    én meg unom eccerüen....
  • Pontius #62
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLER

    Olvasta valaki a mai BLIKK-et?
    Lehozták
    PANCSÓ #48
    TIBOY #40
    MATCH #28
    GARRETT #23
    hozzászólását!!!!

  • Mike
    #63
    azért ez meglehetősen gusztustalan a Blikk részéről
  • Pontius #64
    Szerintem is, van hozzá joga?
  • Mike
    #65
    nem hiszem
  • Punkerwork
    #66
    lol ennek mi értelme van? most nincs is suli
  • Pontius #67
    Ne tőlem kérdezd! :P
    Kérdezd tőlük!

    Amugy itt a cikk:
    Blikk Gagyiság
    Ebben a verzióban sajnos nincsenek bent az idézetek...
  • Pontius #68
    Az első link nem sikerült, mind1! A blikk levél címét akartam beszúrni:
    [email protected]
  • The Garrett
    #69
    Bennevagyuk az ujsagban :DDD
  • PrasCo
    #70
    Ehhh...
    Nálunk annyi a divat, hogy helyettesítő tanárok szoktak lenni, ugyebár. Na, most ez nem is nagy divat. Csakhogy ők nem visznek be naplót, ergo gőzük sincs, ki az, akinek ott kéne lenni - de nincs. :) Ellenben ha kb. ötnél többen "hiányoznak", akkor már célszerű bemenni, mert olyankor általában (nálunk) leesik neki nagy nehezen, és névsor írat. Na, hát ez ám suxx.
    Egyébként ekkor sincs nagyon baj, azt mondod, hiányoztál, napló nincs nála, mit tud csinálni? Az ellenőrző "elsumákolását" viszont finoman kell megoldani, vmi kifogással, mert ha bukta van, akkor armageddon lesz. :)

    1ébként én a tavalyi évben kb. 2 órát, ha lógtam. Ez komoly. :)
  • VinylToy #71
    Én is most olvasom :)
  • szacsi
    #72
    Hüje mákosok, benne vatytok a újságba...
  • cSuwwi
    #73
    Nyomi újság sem tud már miről irni :(
    Amúgy szerintem nem volt joguk a 'tulajdonosok' tudta nélkül közölni egy hozzászólásuk bármely részletét.
  • cSuwwi
    #74
    Gondolom a nikkneveket 'véletlenül' elfelejtették megemlíteni, a forrással egyetemben.
  • Pontius #75
    Neem
    Szépen odaírták, sőt még ki is emelték a nikkneveket :P
    De a forráshoz csak SG fórum van írva amiből egy halandó neten nem jártas személy nem vágja miről van szó :P
  • szacsi
    #76
    hohha...
    szerencsések DD:
  • Bandee1987
    #77
    Loál, én is "megrökönyödve" olvastam a mai blikket :))
    Nekem is van itthon orvosi igazolásom, bár én még soha nem használtam...
  • akyyy
    #78
    Na hol vannak ilyen orvosi felmentések? mondjuk egész évre? de jó egykét hétre is, sőt, első hét hiányzás, 2 hét felmetés tesiből, harmadik hét lógás, 4 hét, nincs felszerelés, heti 2 órában egyszer simán előfordulhat, majd vége 1 hónapnak, jöhet minden előről. Csak egyszer jegyeekt kell szerezni. Hülye tesi-
  • ThePartyFace
    #79
    Nem tudna valaki bescannelni a cikket?
    Megiscsak...en nyitottam a topicot es nem olvasok pletyi magazinokat.
  • akyyy
    #80
    sorry, ki volt dobva tán az ujság, csak oárat hoztam haza. de megnézem
  • ThePartyFace
    #81
    Szoritok!
  • akyyy
    #82
    pont az azelőttitt hoztam haza melóból, tod mindig vettema blikket...oszt ott bent meg nem kidobtak egy csomót :( :@
  • ThePartyFace
    #83
    Kar:(
  • M0Dair
    #84
    Ez kurva jó!:D