36836
  • KranaZoli #15034
    Érdekes dolog:

    Volt az a kérdésem, hogy vajon miért nem tudom Turbo módba tenni a RAM-jaimat... Jött olyan válasz, hogy talán azért mert a RAM-ok nem bírják. Most Samsung RAM-ok vannak benne. Időzítései: 8,3,3,3

    Tettem bele 256-os Elixír, Hynix RAM-okat is, azokkal is ue. az helyzet. Bár én hüle single-ben nem prószáltam egyiket sem, csak dual-ban a 2 db 256-ost is :(

    Haveromnak dettó ue. az alaplapja v.mi márkátlan 2x256 RAM és neki megy a Turbo ?! Én csináltam BIOS frissítést, Ő nem.

    Nem lehetséges, hogy a BIOS frissítéssel függ össze?!

    Egyébként a Turbo mód időzítésével 7,2,2,2.5 jóval gyorsabb lenne a gép?! Teszt programban akartam volna kiprószálni, de nem tudom...
  • KranaZoli #15033
    Elnézést az OFF-ért közben megkaptam, hogy melyik az én topic-om :))) Már egy fokkal jobb :)
  • KranaZoli #15032
    OFF!

    A tököm televan az összes csajjal, hogy nem tudják eldönteni mit is akarnak egy jóideig aztán egy frankó kefélés után kérik azt, mert én ilyen hülye jószívű vagyok, hogy engedjem el mert ez így nem megy neki... Mire már az embernek kialakulnak az érzései! Ja, és ezért a csajért szakadtam le szinte teljesen a szgépről is.

    /OFF!

    Bocs! KranaZoli!
  • KranaZoli #15031
    Igen, Intel-ből is van Dual Channel-es cucc.
  • barret
    #15030
    Nekem a Power ledem kék, vinyóé piros.
  • CoolStuff
    #15029
    Jah a táp volt a legbulibb!:D
    Valami matrica nélküli tápról van szó, sztem 300W-os lehet!:D
    Szétszedtem és olyan nagy kosz csumpik voltak benne, hogy kikellett porszívózni, de faxán megy, mondjuk fűt is mint állat!:P
  • CoolStuff
    #15028
    Na elkészült a muter celkós gép mod első fázisa... (nem tom, hogy lesz-e 2., de sztem tuti:D)
    Bazz jpg képrontás miatt nem láccik a kiírás!:(((

    Na szal akkor leírom...külsején:
    vágást/plexizést már régen megcsináltam
    kellett rá fogantyú (gusztustalan aranyszínű volt a pinyóban egy szekrényen és azt smirgliztem olckúlra!:))
    Raktam be kék hdd jelző ledet...
    befaragtam a kapcsolót (itt már fogyott a türelmem, mert kiba kemény műanyag volt és nem volt se pvc vágó, se semmi, csak konyhakés és kőrző)


    Belbecs:
    Titan kúlerről leszedtem a szar kis ventit és rányomtam egy coolermastert kábelkötegelővel...
    találtam egy vantec neont meg ledes ventit, azt is benyomtam:)
    Aztán jött a GF MX440-re egy Vantec NB cooler (jobb, mint a gyári)...
    Ja a neont befőttes gumival rögzítettem, mert elfogyott a kábelkötegelő és kétoldalú ragi sem volt már!:(
    És a régebben Asus laphoz kapott lap ide kábelt csövesítve szintén hozzáadtam ehhez a hihetetlen konfighoz!:))


    Durván ennyi volt ez a szerény kis mod és ahhoz képest, hogy csak azt a kis fogantyút akartam rárakni egész jó kis cuccost állítottam össze!
    Tulképpen zavart, hogy ilyen silány a kinézete és a hűtése!;)

    Ahhoz, hogy a gép full készlegyen hardverileg már csak egy kisebb vinyó kéne, ha tud valaki akkor szóljon plz!
  • ollie
    #15027
    Ez egy tipikus sb driver install probléma. Ki lehet kapcsolni a hangkari detektálást install közben, és akkor működik.
  • CoolStuff
    #15026
    ápp!
    Hupsz, ez nem a PH!:DDD
  • CoolStuff
    #15025
    NF4 ultra lapka 1ik érdekessége:

    NVIDIA Disk Alert



    A rengeteg alaplapi csatlakozó, és a számítógépben keletkező kábeldzsumbuj sok esetben megnehezítheti a dolgunkat, amikor több merevlemezt használunk egyszerre. Tetőzi a problémát, ha ezek közül valamelyik meghibásodik, vagy ha lecsúszik egy kábel, vagy csak elfelejtjük csatlakoztatni. Ezekben az esetekben segít a Disk Alert nevezetű funkció. Amennyiben a problémák valamelyike bekövetkezne, Windows alatt felbukkan egy ablak, benne az alaplap képével, mely megmutatja, hogy mely csatlakozónál detektált problémát.
  • CoolStuff
    #15024
    :))
  • Kaszi46
    #15023
    javarészt a játékosok fórumában garázdálkodtam
  • CoolStuff
    #15022
    Na £, majd re!
  • CoolStuff
    #15021
    hupsz, nem is az én gépem ez, hanem anyámé!:DDDDDDDDDD
    LOOOOOOOl!
    Persze, hogy nem látja, ha nincs is!:DDD
  • CoolStuff
    #15020
    A gyári cd-ről sem rakja föl a cuccot?
  • 0ppika
    #15019
    Az eszközkezelőbe látja nekem rendesen SB Live-nek ...
  • CoolStuff
    #15018
    nem írja!:(
    nem is látja:D
  • 0ppika
    #15017
    Vezérlőpult/Hang- és audióeszközök/
  • CoolStuff
    #15016
    Nem cserélsz müxőre?
  • CoolStuff
    #15015
    Verziószámot hol nézted meg winbe?
    Nekem nem írja sehol...:P
  • 0ppika
    #15014
    Új, 6K
  • CoolStuff
    #15013
    Hm!
  • 0ppika
    #15012
    Már hirtelen win reinstallt is akrtam :P csak előtte szerencsére kipróbáltam a másik gépben is, ahol ugyan ez a helyzet :(
  • CUCLI
    #15011
    bah...
  • CoolStuff
    #15010
    mennyibe vetted?
    zsír új?
  • 0ppika
    #15009
    OEM
  • CoolStuff
    #15008
    Van távirányító + minden a hangkaridhoz, vagy csak oem?
  • 0ppika
    #15007
  • CoolStuff
    #15006
    Pont ezt írja nálam is, csak nekem nincs ott NV logó!:DDD
  • 0ppika
    #15005
    Na letiltottam biosban de semmi változás :(

  • CoolStuff
    #15004
    Asus alkot:

  • CoolStuff
    #15003
    Nem kell a duma, véletlen volt!
  • CoolStuff
    #15002
    Ja, nem tudja valaki, hogy a nikkel nem pereg le a rézről?
  • CUCLI
    #15001
    lál szpemerek ó nagy császára
  • CoolStuff
    #15000
    De kira, ma viszik el a Zalman C-met és annak az árából meglesz a nikkelezett légtelenítő a vízhűtéshez!:)
    Na csákóság!
  • CoolStuff
    #14999
    Te hova írtál 2002 óta, hogy nem láttalak?:D
  • CoolStuff
    #14998
    Kb mindent így kell magadnak megmagyarázni!:D
  • CoolStuff
    #14997
    én is ezt kérdezem!
  • Kaszi46
    #14996
    ufff de hüle vagyok:DDD letöltésnél ott virít a :BIOS Type AMI® BIOS felirat. más fajtát nem is tölthetnék le az én tipusomnál. kösz a figyelmeztetést:)
  • CoolStuff
    #14995
    Nem tom, de nekem is ez a gondom most...
    Szolj, ha rájöttél!:)