36836
  • 0ppika
    #14994
    Nincs, de nemhinném hogy ez a gond, mert régebben már próbáltam egy úgyanilyen kártyát és az ment ... de azért megnézem.
  • Punkerwork
    #14993
    award vagy ami bios-od van? :)
  • Pogi
    #14992
    Az integrált levan tíltva BIOS-ban?
  • Kaszi46
    #14991
    köszi.
    bios itt csücsül a gépemen. readme-t bugázom éppen. itt kapásból 3 féle frisstési leírást találok:
    1:Award BIOS Flash Procedure
    2:AMI BIOS Flash Procedure
    3:Flashing the BIOS for Non-FAT file system
    óóó mond, te kit választanál:)
  • 0ppika
    #14990
    Hi! Kicsit off a téma, de remélem tudja valaki a megoldást, a saját topikjába senki sem írt :(
    Vettem egy SB Live 5.1-es hangkártyát és gyári driver azt írja, hogy nem találja a kártyát és így nem tudja telepíteni, az XP felismeri, és a cdről telepít is magának azt a néhány driver fájlt ami kell, de így nem szól 5.1be :( Próbáltam a legújabb driverrel is amit a honaljukon találtam, de ugyan ez a gond ...
    Emu10Kx Audio (9000) a pontos neve winbe.
    Mi a lehet megoldás?
  • CoolStuff
    #14989
    A legegyszerűbb, hogy fölmész az adott gyártó oldalára, letöltöd és némi angol tudással kibogozod, hogy gány msi hogyan frissíti a biosát!
    A miértet ne kérdezd, mert minden alaplapnál más...:)
  • Punkerwork
    #14988
    pl leszeded a friss bios-t a gyártó honlapjáról
  • Kaszi46
    #14987
    huhh jol meggondoltad te ezt?:D

    na akkor kezdjük: biost érdemes e frissiteni? ha igen miert, és hogyan kell ezt megcsinálni egy msi 865pe neo2-es alaplapnál?
  • CoolStuff
    #14986
    Hú, régebben láttam egy ilyet a prohardveren, de az már nem aktuális sztem...
    Kérdezz, aztán próbálunk érthetően válaszolni!:))
  • KranaZoli #14985
    Lehet, majd megnézem, hogy single-ben bírja-e.

    Most Optimal beállításon van. Ugyanezek az értékek vannak akkor is amikor Agressive módot választok.

    1.) Mi a különbség a kettő között akkor?

    2.) Ha a Turbo opciót nem bírja, akkor mely értékekkel lenne érdemes manipulálni, hogy gyorsabb legyen a memória működés? Az Expert módban tudom kézzel állítgani az egyes lehetőségeket. Tudom, most jó lenne ha le tudnám írni milyenek a jelenlegiek. De sajnos nem írtam fel. Samsung RAM-ok vannak benne az 100% és v.mi 8,3,3,0 vagy vmi hasonló, de lehetséges, hogy butaságot írtam.

    3.) Feszültség értékeken nem kellene változtatni, ha átállítom Turbo-ra?! Csak azé me ilyen is van a BIOS-ban?!
  • Zetorg
    #14984
    lehet, hogy a ramod nem bírja
  • Kaszi46
    #14983
    sziasztok!
    tudnátok ajánlani valami oldalt ahol részletesen, tuningolásban teljesen kezdő userek számára is, érthetően le van irva(magyarul), össze van foglalva a pc tuningolás mikéntje?
    a konfigom amugy dobozos p4 2.4(ezt mindenképpen szertném húzni addig amíg a gyári hűtés engedi), 1gb kingston v2.6 ram(szintén szeretném húzni), 9800pro.

    minden segítséget megköszönnék ahoz, hogy el tudjak indulni a tuningolás rögös útján:)
  • KranaZoli #14982
    Az mitől lehet, hogy a Turbo opciót nem fogadja el a gépem a RAM beállításoknál?! A Dual Channel miatt lehetséges ilyen?
  • CoolStuff
    #14981
    Azt arra értettem, hogy Narancs előfituja 512-esre szól, azárt nem konkrétan 1.5, hanem 1.24, csak túlmérve!

    Közben MSN-eztünk és kavarodtam...
  • Zetorg
    #14980
    Cucli: "768ast rendelt ami duplázódott. 1,5re "
    erre Te: "Az nem 1.5, hanem 1.24"
  • CoolStuff
    #14979
    2*512=1024 + szolg sebesség, amiről beszélek = 1536!
  • CoolStuff
    #14978
    jójó, ez lényegtelen...
    Kicsit keverem a proci, erősítő és netsebesség számozásokat!:D
  • ollie
    #14977
    768-as van, nem pedig 756-os :P
  • Zetorg
    #14976
    nem erre gondoltam...
    2*768=1536
  • CoolStuff
    #14975
    Nem, komolyan ennyi, mivel egy csomószor a max határon felül van...
    Az 512-es is jóval 756-oson teljesített!
    Ilyen szempontból enternet a best of!
  • Zetorg
    #14974
    ezt számold át mégegyszer!
  • CoolStuff
    #14973
    Csőkábel, szalag már nincs sehol!:))
  • RelakSfromhome
    #14972
    csőkábel, vagy sima szalag?
  • CoolStuff
    #14971
    Pont annyiba kerül a 90-es, 60-as és 45-ös...
    Sőt 1200-ért is van PH!-n, csak az sima foszforeszkáló, nem uv reagens.
    Revoltec az 1600-ba kerül pl...
    FDD kábel az 500Ft!

    Keresd meg a topikját!
  • CoolStuff
    #14970
    Ja, nem akart senki 1-et adni, ezért a cs:s topikba kérdeztem egy olyat ami a faq-ban is benne van és ezért pont 1 pont jár!:D
  • RelakSfromhome
    #14969
    90 centist?! 45-öst esetleg
  • ollie
    #14968
    A lámák helyett van a büntetőpont?
  • Narancs
    #14967
    Szopó!
    Én freemail & hotmail kombót használom, évek óta...ha 1ik meghal, küldök a másikról...
  • CoolStuff
    #14966
    váááááá!
    [tombol]
  • CoolStuff
    #14965
    Fassssssssssszzzzzzzzzoooommmmmmm!!!
    Geci enternet baszta az e-mailt és nem kaptam meg egy csomó üzit, ezért nem voltam ott néhány talin mert nem kaptam meg a méleket!:(((
    LOL, eszem-faszom megáll... Pudvás DSL gecó szolgáltató!! [mindenkit szíd]
  • CoolStuff
    #14964
    2000 az sok...
    Aszhittem tudsz 1500 alatt!:)
  • CoolStuff
    #14963
    PH!-n vette!
  • Narancs
    #14962
    Amúgy én visszaragasztottam volna a sapit, és értelen fejjel, mint aki semmit sem ért visszavittem volna garba...
  • CoolStuff
    #14961
    Jaja, én kiröhögtem azt, aki mondta!:D
  • RelakSfromhome
    #14960
    Simán tépjem ki azt a két szálat?

    Az Őrsön lévő Sugár emeletén van egy kis bodega, ott volt a 90 centis kábel 2000-ft-ért.

    Mellesleg eleinte nekem is kicsit zavarónak tűnt a cucc, de elég hasznos tud lenni, hidd el.
  • Narancs
    #14959
    Az szopacs!
    Mondjuk azért érdekelne, hogy hogyan tudták összeforrasztani...sztem vszínű inkább ragasztva volt, vagy rűkövült a paszta...mindenesetre szopacs a dolog...
  • CoolStuff
    #14958
    Pont elég az a két szál, simán tépd ki, nem lesz semmi baja, hidd el!
  • CoolStuff
    #14957
    Őszintén szólva én mindig letépem róla azt a fölösleges kis fület, mert idegesít...
    Szal sztem örülj neki, hogy nincs rajta!

    Kéne nekem is egy ilyen ide kábel, nem tudsz?
  • RelakSfromhome
    #14956
    Mert ha le akarom húzni, így gyakorlatilag csak a két szélső szál fogja a cuccost.
  • CoolStuff
    #14955
    Jaja, sőt hallottam olyanról is, hogy a mag és a sapi egybe volt forrasztva és 3.2-es nw-s sima p4 mag kettészakadt és elúszott 40 ropesz!