5868
Jedi Knight 3
  • CarajoEsp
    #1751
    nem lessz multi? Énis jönnék.
  • antijedi
    #1750
    mért azis meghalt? :P
  • Bandew
    #1749
    A történelem ismétli önmagát!
    A'la: Jedi Outcast topic
  • Takigabi
    #1747
    nincs :(
  • antijedi
    #1746
    van ma valami multy?
  • antijedi
    #1745
    1. azé mert oldalanként 10szer becopyzod nem elsz rá válasz :D
    2. mintha már lett volna szo hasonlokrol, olvass vissza...
  • yellowcab
    #1744
    © yellowcab ma 17:29 | Válasz erre | #1731

    Fiúk!
    Kis segítség kéne: nem tudom mit kell csinálni,amikor valami nagy mutálódott szörnyet kell kinyírni,arra rájöttem,hogyan kell átmenni a másik csarnokba(felemelve valami szart)de miután kinyírtam mindenkit,egyszerűen nem találok kiutat.
    Előre is köszi
    Bye
  • Re-tech
    #1743
    Köszi!
  • Bandew
    #1742
    MAGYARÍTÁS!!!
  • antijedi
    #1741
    egyszer is elég...
  • antijedi
    #1740
    van má magyarositás?
  • Re-tech
    #1739
    Valaki légyszi írja be a magyarosítás címét!!! Nem találom visszamenőleg sehol. PLEASE!
  • Re-tech
    #1738
    Valaki légyszi írja be a magyarosítás címét!!! Nem találom visszamenőleg sehol. PLEASE!
  • Re-tech
    #1737
    Valaki légyszi írja be a magyarosítás címét!!! Nem találom visszamenőleg sehol. PLEASE!
  • Aquli
    #1736
    de nem hiszem hogy bena lennek, mert jk2-t komolyabban nyomtam multiba is, reflexbol ment minden akrobatika...
  • Aquli
    #1735
    Az nem lehet gond, hogy nincs eleg nagy force jumpom? De azt irja hogy egyes kell, akkora meg van!
    Szoval nem tudom mi lehet. A kard kombok azok mind mukodnek (kiveve a carthweelt nem tudom megcsinalni)
  • antijedi
    #1734
    nah még nem tom mi lesz este de majdcsak lesz valami :P
  • Jacky
    #1733
    Magyarokkal játszanék végre! Magyar szerver? Multiban ki nyomul estefele?
  • yellowcab
    #1731
    Fiúk!
    Kis segítség kéne: nem tudom mit kell csinálni,amikor valami nagy mutálódott szörnyet kell kinyírni,arra rájöttem,hogyan kell átmenni a másik csarnokba(felemelve valami szart)de miután kinyírtam mindenkit,egyszerűen nem találok kiutat.
    Előre is köszi
    Bye
  • BBking
    #1730
    Ha lesz magyar server indítás,szóljatok ááááám.
  • TheZsenyka
    #1728
    Hát nekem minden működött. Legkirályabb az előre/hátra szúrás a karddal, azzal sokat kinyiffantottam, ja meg a duál kard kombó amikor körberepkednek a kardok!!! Az is hazavágott pár arcot... A falon futás nekem simán ment. Akár fölfelé is lehet futni a falon :D
  • Mayday
    #1727
    Hi All,
    Miert nem tudok multiba csatlakozni?
    Kivalasztom a szervert, aztan asszem "Awaiting Challenge" felirat, es szamol, szamol szamol, de nem csatlakozik.
    Ez a normalis, vagy azonnal kellene neki csatlakoznia?
    Pls help!
  • gonosz
    #1726
    futsz a fal mellett, nekioldalazol es ugrasz.
    ugyanugy mint a jk2-ben, ugyanugy mint ahogy a leirasban van.

    nem kell osszeeskuveselmeleteket gyartani egybol :)
  • [JoE]
    #1724
    www.cdgalaxis.hu <<< es nem reklam !
  • TheZsenyka
    #1723
    1., nem kell épületbe bemenni a 'homokkúszós' küldetésben, hanem magába a 'homokkúszóba kell berombolni'. Az fantasztikus force segítségével le kell rántani (pull) a darut (vagy micsodát) a sandcrawler hátúlján.

    2., Mozgások, ugrások, kombók leírása a TAB billentyűvel hívható elő (gombokat megmagyarázza, mozdulatokat megmutatja egykezesre, kétkezesre, dualpengésre és akrobatikára). A TAB megnyomása után az alsó vízszintes menüből válthatsz át a mozgásokra. Ha a kardos részre kapcsolsz, akkor kattints magár az elnevezésre (asszem 'One handed saber combo' vagy ilyesmi' és pörgesd az akrobatikáig.

    3., complacent = öntelt
  • Lazarus
    #1722
    dezsávű
  • kyle reese
    #1721
    tudom hogy nem ide tartozik de tud e valaki segíteni hogy honnan lehetne beszerezni a jedi knight 1 mysteries of nthe sith című kiegészítőjét?
  • szmöre
    #1720
    én nem látom ezt a servert
  • antijedi
    #1719
    62.201.94.51:137
    ide lehet jöni elvileg
  • Gnome
    #1718
    En vegigjaccottam de asse tudom melyik a masodik tatooineos kuldetes se azt hogy mi az a sandcrawler...ird mar korul a palyat:)
  • Aquli
    #1717
    Hello!
    A masodik tatooineos kuldetesen, ahol a sandcrawlert kell megtalalni, egy nagy kulso teren van egy hatalmas epulet, azon egy ajto, es az kene nekem hogy hogy lehet bejutni.
    Ujabb kerdes: Hogyan kell csinalni a falrol ugrast, a falon futast, stb, a jk2-ben olyan konnyen ment. De itt, hiaba probalom ugy ahogy a jk2-ben volt, vagy ugy ahogy a mozgásoknál le van irva, sehogy se mukodik. Plz segitsetek!!
    Masik: mit jelent ez:
    The Republic is getting complacent.
    A complacent szót sehol sem találom. Apropó valaki nem tudja hogy Mobimouset honnan lehet letolteni?

    Na ezekre kéne a válasz PLZ!
    Márk

  • Takigabi
    #1716
    argh :(
  • Jonny87
    #1715
    Gyere irc-re, de amúgy ott sincs IP, sztem holnap gamelünk csak :)
  • Takigabi
    #1714
    ip-t ide ne a chatre :)
  • antijedi
    #1713
    és az már scriptes meg mindenes verzio :P
  • Jonny87
    #1712
    Folytatás : Bekapod az összes ***** / folytatást tudod /
  • antijedi
    #1711
    jaj azt ne rakd fel kurva sokat foglal, majdnem 5 megát felrakva... :D
  • antijedi
    #1710
    ok qunet ako , tudni ilik az okos enged , a folytatást tudod :DDD
  • Grave Digger
    #1709
    alig van már hely a gépemen:D
  • Grave Digger
    #1708
    jujjj, akkor most fel kéne raknom a mirc-et?:DD