5868
Jedi Knight 3
  • Gnome
    #1953

    CSa'
  • Bandew
    #1952
    Nem regeltem te idiot!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDd
  • Vaxi
    #1951
    Okok. már látom magam elött a kérdést," hogy kell mégis megölni a 2 segítőt roshnál".
    Ime itt A ÉN (K.F r.) tippem.
    1. a grip szart sem ér, mert ellöknek.
    2. Letámadod Rosh, ha liheg, nyomod a lightingot (az a nagy villám, ami a kezedől jön asszem default:f4.), és a fénykardal ölöd (egér bal gomb). Ha meghalt (nem. nem Rosh, az 1ik segítő), akkor tünés a Roshhoz lesebezni, majd a másikhoz(a-aa. nem a másik roshhoz, hanem a másik segítőhöz.) ha leölted, akkor kira vagy, és mehetsz Rosht ölni.
    3. ha ez megvan, idejössz a fórumra, és tanácsot adsz a többinek, hogy kell csinálni.

    P.S.: Nekem így sikerült, felelőséget nem vállalok, és ha megjelenik nálad a KGB, akkor nem tölem tudod!
  • Vaxi
    #1950
    Lol. Én meg még mindíg hiába akarok kártyázni a stormtrooperrel, nem engedi.
    Bandew: Képes voltál regizni, és 24órát várni, csak hogy minket szopass? Hát gartulálok!
    Jah hogy kell bekapcsolni a multiban a kardot? megnyomod a SHIFT+0-t, és beírod hogy: KILL, és entert nyomsz!
    Nah m1. Sox szerencsét hahaha! :D
  • Bandew
    #1949
    Hogy kell bekapcsolni a fénykardot? :P
  • TneX
    #1948
    Őőő elkadatam a motoros pályán...:))))
  • Gnome
    #1947
    a kis szamaritánus
  • Jonny87
    #1946
    1. kérdés: "Multiplayer nem müködik, hibaüzenettel kivág."

    1. válasz: Le kell tölteni 1 netfixetnetfixet vagy ezt, kicsomagolni, a fileokat felülirni, és kész.

    2. kérdés: "Elakadtam a tombos pályán."

    2. válasz: Használd a SENSE képességedet, ennek segitségével meglátod a megoldást.

    3. kérdés: "Nem tudom megölni Rosht, és 2 segitöjét."

    3. válasz: 1 egyszerü megoldás, amit én jedi masteren használtam : Lesebzed rosht addig, hogy elkezdjen lihegni, ekkor elkezdik gyógyitani. Ekkor annyi idöt nyersz, hogy az egyik gyógyitót leüsd. Csinald meg meg1szer, es üsd le a masikat is. Amikor harmadjara csinalod, meghalt. / Tipp : oszlopok mögött élet és páncéltöltök /

    4. kérdés: "A nagy mutáns rankorral hogyan végezzek?"

    4. válasz: Csalogasd addig, amig 1 olyan helyre nem érsz, ahol 1 futószalag van, arra csald rá, aztán rohanj be a kapcsoloterembe, elöször a ládát ereszd rá a futószalagra, majd feljebb picit indítsd el a futószallagot.

    Azt hiszem ezek a kérdések a leggyakoribbak, elnézést a nagy betükért, meg mindenért, de talán így mindenkinek feltünik.

    Egyéb kérdéssel / kéréssel foduljatok hozzám ill. antijedihez ill. Vaxi-hoz ircn. Qnet - #jk3.hu:
  • Jonny87
    #1945
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Elakadt a tombos részen. 2 hozzászólással feljebb : elakadt a tombos részen... 10zel lejebb : megoldás :)

    NA emberek leirom szépen az alapkérdésekre a válaszkat
  • Bandew
    #1944
    A francba!
  • antijedi
    #1943
    izé, ezentul bevezetjuk azt a szabályt is hogy unregeknek nem válaszolunk, ha meg regizel magadnak ako neked azal több a munka mint nekünk :PPP
  • TneX
    #1942
    Hihi :D
  • Bandew
    #1941
    Amugy a Hahota én voltam!!!
    Csak kicsit szítani akartam az idegeket. :P
  • Bandew
    #1940
    hihi
  • TneX
    #1939
    Helló elakadtam a dzsedájsíros pályán annál a b*szott nagy ajtónál mit kell csinálni már sebbekurtam 20 négert is de akkor se nyilik az ajto.?
  • antijedi
    #1938
    OLVAS VISZA :P
  • Vaxi
    #1936
    Bandew: nincs itt gond. én is meg antijedi is meg tudtunk birkózni a hihetetlen nehéz feladattal.
    antijedi: így iagz :P
  • Grave Digger
    #1935
    winfos, driver, vagy hardverhiba. Több most nem jut eszembe.
  • antijedi
    #1932
    tőlem még akárhányszor is :PPP
    najo abbahagyom :D
  • Bandew
    #1931
    Belinkelem mégeccer a PEACE-t!
  • antijedi
    #1930
    egyértelmüen hibáztál, akik lusták viszaolvasni tuti nem jut ez eszébe csak azt látják maguk elött hogy 50 oldalt kéne végigolvasni :PP
  • Vaxi
    #1929
    Jonci.Jonci.Jonci. Faszláma vagy!
    Nah. komolyra fordítva.
    jól teszed ha leírod, mert utdunk rá hivatkozni, ha bárki kérdezi. szal GZ.
    De akkor is ERDÉLYI A MI URUNK, AKI MEGÖLTE A MUTÁNST!!!
    szal jonny. jedi masteren rosh igenis nehéz volt. 1.5 percet vett igénybe!!! kész
    nah jó8!
  • Jonny87
    #1928
    De holnap az átlagkérdésekre leirom 1esével a választ, csak hogy ne legyek elásva azért, hogy nem vagyok faszláma. Mára bye all
  • Jonny87
    #1927
    Nc akkoris érdekes én hajdadán nem sirtam, hogy jedi masteren nehéz rosh, vagy valami, hanem addig vertem még meg nem halt :) Erre nem tudok mit mondani, az 1 dolog hogy valaki láma megölni 1 csákót jediben, de hogy olvasni se legyen képes, az már 1 pöppet kiborito... Vagyis nagyon... Végülis érthetö, hisz rosht annyira nehéz volt megölni, hogy 2 csapás 1.segitö 2 csapás másik és 2 csapás rosh :)
  • Bandew
    #1926

  • Vaxi
    #1925
  • Vaxi
    #1924
    Feltételeztem ennyi hozzáértést. Vagy hibáztam?
  • antijedi
    #1923
    izé még egy tuti trükk:
    illető megfogalmaza magában a kérdést ugye, nah most kinéz belőle jelegzetes szót (pl Rosh) és ie-ben szerkesztés > keresés ezen a lapon
    igaz lapozgatni alul még igyis kel de máris nem anyi idő, komplet forumot vegig lehet progetni par perc alatt... :P
  • Vaxi
    #1922
    Nem is arról van szó. A game kurva jó.
    Fiygike. Mindenkit meg lehet érteni.
    Bandewnak igaza van, mert vili hogy nem olvas végig 4325543 üzit.
    DE!
    Tudod már nagyon uncsi, hogy mindenki azzal jön (lehet h te nem.. és tisztelet a kivételnek), hogy mit kell csinálni roshnál, meg a mutánsnál, a jedi sírnál meg egyebek. Ezért tessék megértőeknek lenni a másikkal, a kérdezők pedgi olvassanak vissza, ha nem is végig, hogy van-e válasz a kérdésükre. Jó tanács: nem kell végignézni a fórumot, mert vili hogy az első 300 üzi azzal foglalkozik, hogy milyen lesz a game, hisz akkor még senkinek sem volt meg!
    De ha be tudja időbe tenni azt a kort,amikor kijött a game (warezra, akkor megnézheti az uidőpontot, és úgy keresheti meg a választ. huhh :D
  • baca01
    #1921
    nemtom mé kell szidni a gamet. szerintem kurva jó.
  • Bandew
    #1920
    Én ezt nagyon jól tudom, de ha valaki egy ilyen hsszú lebaszást ír, akkor inkább miért nem írja meg a választ? Ugyanannyit kell hozzá gépelnie.
  • BBking
    #1919
    Nem akrok senkitg bántani,de ha valaki elakad ebben a játékban az igen béne.Sima hack and slash progi,gondolkodni szinte semmit sem kell.Még jó hogy idegesítő,ha valaki(k) 80* teszik fel ugyan azt a kérdést.
  • Vaxi
    #1917
    hopp
  • Vaxi
    #1916
    Gnome. Nem mész el óvóbácsinak?
    Olyan segítőkész vagy !
  • Vaxi
    #1915
    Gnome. Nem mész el óvóbácsinak?
    Olyan segítőkész vagy !
  • Road Lee
    #1914
    nos ,.... ez sem oldja meg a problemet :((
    hiába indítom onnan nem gömbölyű a multi :((
    azt a peccset meg nemtom honnan???????
  • Grave Digger
    #1913
    hát a karddal és az erők segítségével. Nekem úgy sikerült:D
  • Grave Digger
    #1911
    csak simán nyírd ki:DD
  • Blasta
    #1909
    Ahha!
    Kösz, megprószálom...
  • Bandew
    #1908
    Ott van a többi, csak előszőr vissza kell vinned az előzőt a hajódba, különben nem tudod többit felvenni.