5868
Jedi Knight 3
  • cervin
    #2003
    Én egy órát nézegettem a felettébb érdekes hozzá szólásokat,arra övetkeztetésre jutván vannak profik és gyorsan ledarálók,valamint lassab játékosok.
  • cervin
    #2002
    Amugy hogy kell tovább menni az előbb fevázolt problémánál.:?
  • cervin
    #2001
    Én Batterfieldes vagyok de ezt singleben akarom végig nyomni mert király egynek.Lehet hogy beszállok a multiba de előbb single...
  • Gnome
    #2000
    Eleinte én is igy éreztem de ha hosszabb időt eltöltesz itt rájössz hogy vannak olyan emberek akik egy kicsit sem olvasnak le csak beirjak ide a kerdeseiket amiket harom hozzaszolassal lentebb mar leirtak..Nem amator kerdes de a vilag is valtozott a q1 megjelenese ota ugyanigy az emberek is..egyre turelmetlenebbek egyre sietnek elore elore..es ez itt latszodik a beiro is siet a valaszolo meg nem akar idot pocsekolni a kerdes megvalaszolasara
  • cervin
    #1999
    És most valaki ha megtenné hogy a vissza térő problémát elmondaná részletesen mert itt mindenki megakad.A bomba hatástalanitás után hogy megy vissza a hajóhoz?---Mert 1000 oldalt végig nézni qrva hosszú.A további kérdésekre itt minden játék kezdő kapna választ.Tehát valaki irja le és utána erröl már nem kell baszélni csak hivatkozni.Szerintem.Amugy üdv all.....
  • cervin
    #1998
    Az előbbi esszém őszinte kérés volt a kezdők nevében.
  • antijedi
    #1997
    ki itt a nagyképü??? én pl nem is jacotam nagyon singlevel aze nem valaszolok nem aze mert nayira profi lennek :P
  • cervin
    #1996
    Tudom hogy sok az amatőr kérdés de szerintem azokkal is foglalkozni kell valami-jen szinten akik nem annyira profik.Én már legaláb a kvék megjelenése óta mindegyiket végig csináltam.Ha kértem segitséget mindig volt készséges gamer.Persze ez vissza is igaz.Tehát nem értem az arcokat. Én is azzá válhatnék minden egyes pálya után.A nagyképű csak a pálya teljesitése után lekezelő elötte nem.Miért?
  • Vaxi
    #1995
    jaja jedi. el kéne már menned orvoshoz :PPPP
  • antijedi
    #1994
    dio??
    eheh vanak még beteg emberek a földön :P
  • Vaxi
    #1992
    Persze, mert diablózunk:P
  • antijedi
    #1991
    elöbb voltam, nem is eccer...
    csak hát ottis tümmedt a légkör :PP
  • Vaxi
    #1990
    antijedi. ircre ménem jössz?
  • antijedi
    #1989
    jah, jó szorakozást :)
  • Vaxi
    #1988
    Úgy látom gépelhetek a hétvégén :D
  • antijedi
    #1987
    végre valaki aki nem sablon kérdést tesz fel
    jah az én válaszom az hogy: nemtudom
    mivel finalal meg nem szingleztem azt ere nem emléxek :)
  • Blasta
    #1986
    Sziasztok!
    Elakadtam a single-ben!
    Nem tudom melyik bolygón vagyok. Elkapott az a dagatt köcsög, elvette a fénykardom és ki kell szabadulnom.
    Egy nagy teremben vagyok, kurva magas, fémpallók vannak felfelé és ott áll a hajóm is.
    Már csak egy direktivám nincs meg:
    Gain acces to the Docking Bay.

    Namost én elmentem fel-le, használtam a Jedi-látást meg lőttem mindenre, de egyik ajtó sem akar kinyilni.

    Mi a teendő, tudna valaki segiteni?

    (ne essen nekem senki, visszaolvastam vagy 4 oldalt...:-)))
  • Bandew
    #1985
    Most nem én csinálom. Eskü.
    Én csak a hahotás beírást nyomtam.
  • Gnome
    #1984
    hmmm..2megoldás van
    1.Bandew barátunk szorakozik megint unreg beirásokkal

    2.Az kizárt dolog mert nemtudom..

    Nemértem hogy a fenébe lehet ebben az egysikú egyutvonalú játékban elakadni...Vki az elején akadt el(sejtem kiaz) nemtud átmenni a másik oldalra..ehh...Ezzel a játékkal csak ilyen arcok jáccanak?? Nem hiszem el...gondolom idejönnek és csak ugy semmi utánnanézés semmi olvasás után beirják a problémájukat....
    higgyeteek higyeteek!
    CSa'
  • Sub Bass12
    #1983
    Kérdés...hogy a fenébe kerül ebbe a játékba Boba Fett? :)
    Ya..és nem tudjátok hogy miért akadozik folyton ez a szar?
  • Bandew
    #1982
    Azért ez mégsem a Day of the tantacle, hogy el lehessen akadni benne!
  • Vaxi
    #1981
    Öngyilkos leszek.
    Nah figyike. Ha lesz időm, Írok egy végigjátszást a gamehoz(olyan szép szájbarágósat)!
    Akinek kell, az jön ircre (qnet. #jk3.hu), és szól. Vagy kezdjen el gondolkozni, és kezdjen el játszani.
    nah. majd meggondolom hogy komolyan mondtam-e ezt. :D
  • Mayday
    #1979
    Ezt azert mondta Grave Digger, mert...
    Szoval olvass vissza! :)))
  • Grave Digger
    #1977
    bazze......
  • cervin
    #1974
    nem kell felmenni van ott lent ahol álsz egy fa.kardozd le
  • cervin
    #1972
    ez az ürhajó meg patak meg ilyenek?
  • cervin
    #1971
    én is itt akadtam meg,te tovább mentél?
  • cervin
    #1969
    vágd el a fát a pasinál
  • Mayday
    #1967
    Bevallom oszinten, nem tudok mit kisilabizalni belole. Van ott sok-sok szoveg, 1-es es 2-es cd osszehasonlitva, es kulonbsegek vannak szamos file-ban, de nem tudom hova tenni, nem tudom, hogy mi a valtozas.
    Ha leirnad nagyvonalakban, azt viszont tenyleg megkoszonnem! Csak nagyvonalakban. Sajnos ehhez asszem szegenyes az angol es technikai tudasom, asszem.
    Mit erzekelek, mint jatekos? Esetleg bugokat javitottak, vagy ilyesmi?
  • Mayday
    #1965
    GameStar info:
    Nemsokkal azután, hogy megjelent, máris letölthető hozzá az első patch... Annyi a különbség az ilyenkor megszokott javításokhoz képest, hogy nem 5 milliárd bugot javít ki, hanem egy kis multis segítséget nyújt: Ha letöltitek és kicsomagoljátok, használatba vétel után észrevétezhetitek, hogy van egy kis szerverlista, egy példa "config file", és azok a feltételek, melyekkel multizhattok nagyban a játékkal. Klikk ide érte!
  • Grave Digger
    #1964
    nyilván valamilyen patch
  • [Jakuza]
    #1963
    Es ez mi az isten ?

    Jedi Academy Win32 Server v1.00
    Filesize: 0.4 MB
    File-Type: application/zip


    Jedi Academy Win32 Server Patch
  • Mayday
    #1962
    En elhiszem, en is epp errol akartam kerdezni. Nekem az elozo mar cd-n van, dobjam ki? :)
    Mi az a Securom vedelem, es mire jo, mert ezen tan mar az is van...
    De asszem maradok az elozonel...
  • TneX
    #1961
    Emberek ez mi a halál f*sza?

    Star Wars Jedi Knight Jedi Academy (c) lucasarts *FINAL* 97x15 MB

    Most szedhetem le mégegyszer? :((
    Nforce-on van kinn nfo aki nem hiszi járjon utánna
  • Road Lee
    #1960
    b.i.g. thanx
  • Jack_x
    #1959
    Sziasztok!!!!!
    Én már csak azt nem tom hogy kell megcsinalni,ahol az 5 bombát hatástalanitani kellene.Amikor az utsot is hatástalanitom,nem tudok visszamenni a hajomhoz,mert zolden van az ajto,de ettol még nem akar kinyilni.Gondoltam rá,hogy masmerre,de nem találok kiutat.
    PLS HELP ME!!!
  • Lacc
    #1958
    Emberek, van már oan verzió amiben működik normálisan a multi?
  • Vaxi
    #1957
    Húha. Nagya gond. Elösször is:
    -Nézd meg a meüben hogy FORCE PULL-t melyik gombra raktad, és aztán vidd rá A EGERET (K.F.R.) arra a részre, ahol világít(ha senselsz), ott látnod kell kék körgecit, mai eltűnik, ha elviszed A EGERET (K.F.R.). Ha megvan nyomd meg azt a gombot, amire beállítottad a pullt. és ugrándozz fel.
    Jah. Ha Roshnál vagy a rankornnál elakadsz #1946 itt a válasz! Aprópó. Játszootál a JK2-vel? üdv
  • Marcus_
    #1956
    különben asszem ezekre fel kell ugrani
  • Marcus_
    #1955
    Té lenni dzsedáj mászter,akkor neked ezt illik tudni