5868
Jedi Knight 3
  • BBking
    #2044
    kezd el újra a pályát.nem olyan hosszú
  • BBking
    #2043
    Nálam úgy ment el az erkélyről,hogy beszáltam 1 at-st-be ás lődöztem,majd elmenekült a hangárba
  • Blasta
    #2042
    Ahha.
    A gond csak ott van, hogy a dagadt nincs itt.
    Teljesen máshol van, szerintem beragadt egy kis szobába, ami az erkélyről nyilik, ahonnan nemrég lövöldözött rám.
    Szal szerintem itt bug lesz.

    Már csak azért is, mert amikor bemegyek ebbe a hangárba, és becsukódna az ajtó mögöttem, megjelenik mellettem egy player modell. Saját magam.
    Csak áll ott, tök úgy néz ki mint én, de nem csinál semmit. Akkor se, ha kinyirom. És nem is történik semmi.
    Szal szerintem bugos a program itt....
  • shaba23 #2041
    thx
  • BBking
    #2040
    Baszki,le van már írva,be is van loinkelve,hogy mit kell leszedni...
  • BBking
    #2039
    A mpfix csak arra szolgál,hogy tökéletesen fusson a játék.Server listának kellene lennie tegnaptól.A többiről I dont now...
  • djcom
    #2038
    Abban,hogy ez final,de.....
    A RAZOR911 könyvtárban csak a singleplayer részhez van patch,a multihoz nincs.Megjelent tegnap egy dedikált szerver patch de valami miatt nem lehet a vele indított szerverre csatlakozni:(
  • BBking
    #2037
    Nyírd ki a dagattat,elvileg folymatosan lő.menj fel a tetőre-persze kell ám ugrálgatnod-még talán azt is meg kell ám keresni,hogy honann hova kell.Végén meg kaszabold le.Hááát
  • shaba23 #2036
    Miben különbözik a razor féle a többitől??
  • djcom
    #2035
    Naszóval nekem meg mondja meg valaki,hogy miért nem tudok dedikált szervert csinálni illetve miér tnincs most sem szerverlista
    LOL
  • Blasta
    #2034
    Na szóval itt akadtam el. Azóta se tudok továbbmenni.
    Már visszatöltöttem állást, bekapcsoltam noclip-et, minden.
    Kezd az agyamra menni. Segítséééééééég :-DDDDDD
  • Piccolo
    #2032
    JEDY POWA

    Jó a szingli, de a multi is az? Nekem nem megy, és ha nem éri meg akkor meg sem csinálom.

    Nektek bejön a multija?
  • BBking
    #2031
    A server már jó,kell lennie serverlistának,persze,ha nem a final beta.Abban biztosan nem müxik a mp.-Írja is
  • BBking
    #2030
    A hajóhoz úgy lehet visszamenni, ahogyan jöttél,ki kell nyitódnia az ajtónak.Mondjuk nálam volt 1 olyan bug,hogy az utolsó robbantásos helynél nem ment le a lift-ott leestem-fel már fel ment,mikor alulról lehívtam-ott szerencsém volt.
    A dagattt faszit meg meg kell ölni és vége a pályának.
  • djcom
    #2029
    Hát..Ebben sincs szerverlista.Ugyértem nem látni a szervereket(a FINAL-ról beszélek)
    És nem tudok indítani dedikált szervert.Pedig már van hozzá patch::::(
  • Blasta
    #2028
    Nincs mit...
  • Blasta
    #2027
    Ahol elakadtam, az ez után van kicsivel a nagy hangárban...
  • cervin
    #2026
    Kööszi...
  • Blasta
    #2025
    Ja, kösz, azon már túl vagyok....:-)
  • Gnome
    #2024
    Blasta a #2011 es valasz neked ment
  • Blasta
    #2023
    Az 1-es melletti gombbal.
    Elvileg az a 0-ás gomb.
  • Blasta
    #2022
    Sajna nem jut eszembe a megoldás, én ott nem akadtam el, minden egyértelmü volt.
    Meg oz felsorolt pár lehetséges megoldást....
    :-)))
  • cervin
    #2021
    Konzol mivel hiv le?
    mivel?
  • cervin
    #2020
    Jo OK elolvastam.
  • cervin
    #2019
    Konzol mivel hiv le?
  • cervin
    #2018
    Egy normális emberi válasz.Köszi!!!!!!
  • oz
    #2017
    Én is beleütköztem a problémába, és fel is tettem a kérdést, de csak lebaszást kaptam, hogy miért nem olvasok vissza. Bár végignyálaztam a topicot, nem találtam utalást a megoldásra. Ígyhát más fórumokon olvasgattam és a következőre jutottam: ez egy bug, ami valószínűleg azért van, mert nem a megfelelő sorrendben és úton jutottál el a bizonyos ajtóig. Valakinek nyílik, valakinek nem. Megoldás 1: kihagyod a pályát, és egy régebbi mentéstől folytatod a következő küldetéstől (de így vesztesz kiosztható erőpontot). Megoldás 2: újrajátszod a pályát, és próbálsz más úton a végére járni a dolgokat (a pontos utat nem tudom). Megoldás 3: konzol lehív, beír devmapall, enter, beír noclip, enter. Ezzel bekapcsolod a falonátjárás csítet. Átmész az ajtón, kikapcsolod a falonátjárást, és folytatod a pályát (én ezt alkalmaztam).
  • cervin
    #2016
    bővebben
  • antijedi
    #2015
    goto visz hajodhoz nem?
  • cervin
    #2014
    Nagyon tovább mennék valaki segitsen mertr tele van a..
  • antijedi
    #2013
    jah vagy megse aszitem a bombasre ez a valasz, ot tlehet tenyleg ez a megodlas :P
  • antijedi
    #2012
    az masik mapp... :P
  • Gnome
    #2011
    Nememlekszem pontosan...De van egy olyan hogy loveszpalya ott ki kell kapcsolni az eroteret es a falba lonni akkor kiszabadulsz a terre
  • cervin
    #2010
    Én még nem tartok ott sorry pedig segitenék.Te tudsz nekem?
  • Blasta
    #2009
    Felteszem a kérdést ismét, hátha tudtok segiteni, én nem jutottam tovább magamtól...

    "Nem tudom melyik bolygón vagyok. Elkapott az a dagatt köcsög, elvette a fénykardom és ki kell szabadulnom.
    Egy nagy teremben vagyok, kurva magas, fémpallók vannak felfelé és ott áll a hajóm is.
    Már csak egy direktivám nincs meg:
    Gain acces to the Docking Bay.

    Namost én elmentem fel-le, használtam a Jedi-látást meg lőttem mindenre, de egyik ajtó sem akar kinyilni.

    Mi a teendő, tudna valaki segiteni?"

  • cervin
    #2008
    ja, segitesz?
  • HuAn82
    #2007
    Az ajtó nem nyíllik?
  • cervin
    #2006
    Szoval hogy tudnék tovább jutni a bomba hatástalanitás után mert szeretnék további problémákat felfedni...Valaki segit.?
  • cervin
    #2005
    Amiért sokat dumáltam egy magyaritás csak ugy önzetlenül...
    http://www.gamehunter.hu/letoltes/fajlok/jediacademy_hun.exe
  • cervin
    #2004
    Szoval hogy tudnék tovább jutni a bomba hatástalanitás után mert szeretnék további problémákat felfedni...Valaki segit.?