5868
Jedi Knight 3
  • Jack_x
    #2159
    No akkor senki sem tudja hogyan lehet pontosan ugy megcsinalni a játékot,hogy menjen multiban?Mert én is probáltam a jamp.exe-t,és az all-seeinget,de nem nagyon sikerult.
    Van egyáltalán,akinek sikerult multiban jatszani?
  • lwb
    #2158
    Force Sense... aztán a két jel alatt megjelenő két kapcsolót Push és rohanás kifelé.
  • Braveheart
    #2157
    Hali midnenki! Elakadtam azon a pályán (az első 45 között van) ahol 5 bombát kell kikapcsolni... miután megvan mind az 5, megyek vissza az űrhajómhoz de az utolsó ajtó nem nyílik ki. Ez vmi bug? Ja és multiban csak az a pár pálya van?
  • zoleee
    #2156
    Kellene egy kis segítség! A Jedi sírjánál vagyok a kék kristályos pályán. Lenyomtam a sötét jediket de a sírnál megakadtam. Mit kell itt csinálni?
  • NeoMaN
    #2155
    LOL én is LUCASATRS-t írtam
    :)))
  • NeoMaN
    #2154
    Egy ötlet:
    Helyezd át (nem kell újrainstallálni). És prószáld ki, hátha....
    Ha nem jó, akkor helyezd vissza..
  • Road Lee
    #2153
    program files/games\lucasatrs/jedi knight jedi academy
    én ide jelöltem neki
  • NeoMaN
    #2152
    Nem lehet hogy más könyvtárbas installálta magát a ti verziótok. Viszont a multija az eredeti (monnyuk ahova a final tenné magát) könyvtárban keresi a multis file-okat?
    Meg kéne kérdeznetek valakit, hogy pontosan hová teszi magát a game, és installkor azt az utat megadni neki.
    Én most nem otthon vagyok, de ugyemléxem:
    program files/lucasatrs/jedi knight jedi academy
    Lehet hogy különböző verziók forognak közkézen, és van olyan példány ami nem ebbe a folderbe installálja magát...
    Csak 1 ötlet....
  • Road Lee
    #2151
    basszus !! nekem is! :((
  • radeer
    #2150
    Hát én leszedtem az a JK3 multi crack-et és hiába indítom a startmp.exe-vel ugyanúgy invalid game folder :(
  • Terra
    #2149
    Ha kell valakinek magyarítás akkor fáradjon el
    ide és szedje le!

    Még csak 80% os állapotban van, de nemsokára lesz teljes is.

  • Corey
    #2146
    Na nekem is az Invalid Folder a hibám, all seeing eye-ból próbálok indítani, awaiting gamestate, aztán IVALID FOLDER-rel kivág.. mi a hiba? A FINAL razoros versönöm van, lehet, hogy a régebbi GAME verzióval kéne próbálkozni? plz HELP!!
  • TommyGun
    #2145
    Na akkor még ebbe a Saber realistic dologban segítsetek lécci :)

    Szóval hogy Outcasba volt valami ilyen kód itt nincs véletlenül nagyot dobna a hangulaton egy kaszabolás végeztével hoyg szétesik a Sith Jedi :-D
  • TommyGun
    #2144
    EJJJJJ BAZZZE de csöcs vagyok :-D

    csak azt néztem hogy JEDI bazze :-D

  • NeoMaN
    #2143
    LOL :))
    Az invalid folder nemtom mi lehet.
  • Vialis
    #2142
    Magyarítás? hol? :)
  • Mayday
    #2140
    Figyusz mar, azon az oldalon nem csak a masodik reszhez van magyaritas?
    Szedd innen: www.gamehunter.hu
    Ez meg nem teljes (83%), de mukodik, ameddig en jatszottam vele, teljesen o.k. volt! (Ugysem szoktak a GameHuntert dicserni...)
  • TommyGun
    #2138
    Halle

    Segítsetek PLS leszedtem a magyarítást hozzzá a jatekok.hu-ról egy exe ami bemásolja magát és egy pk3 filet másol be a gamedatába de qurvára nem lesz tőle Magyar a game.....a játékban ha a controllra rámegyek eltünik minden és csak egy magyar felirat láccik a többi írás eltünik de ekkor se magyar........
    A másik gáz nem lehet valahol beállítani hogyha valakit kettévágok az ketté is essen úgy mint az első részben volt valami kód rája.....esetleg ha valaki tud ilyet mert az ok hogy ahol vágom ott fáj neki az klafa de ha fejen vágom akkor essen mán az le :))

    Na kösike

    amúgy a magyarítást innen szedtem le:
    http://magyaritasok.jatekok.hu
  • szmöre
    #2137
    Engem ezzel is kivág az invalid folder errorral
  • Road Lee
    #2135
    hoppsza!
    ez műxik (még)...
    thanx man!
  • NeoMaN
    #2134
    NA MEGOLDOTTAM!!
    Konzol nem jön le a szokásos gombokkal, azért kérdeztem.
    Mind1.
    A következő volt a megoldás nálam:

    Innen leszed a fájl valamelyik mirrorról
    JK3 multi crack
    Bemásol, és STARTMP.EXE-vel indít. Az összes többi crack és általatok javasolt mergoldás nem műxött. Ez viszonyt tökély.
  • Lacc
    #2131
    Most én nem nagyon látom ezt át, akkor van már multi patch? Vagy kiadtak egy újabb verziót amiben jó a multi?
  • Blasta
    #2129
    Húzni kell az erővel azokat a lézer"antennákat" vagy miket
    Túl kell velük heviteni a cuccost.
  • NeoMaN
    #2126
    LOl akko lehet az a gond, hogy FINAL-ra tettem fel?? LOLka...
  • NeoMaN
    #2125
    Ez volt az első amit megtettem, mégis kilép 2-3 perc multis game után. Nem ma kezdtem, úgyhogy ne hüjézzetek.
    Elvileg FINAL-om van, de má nem vagyok benne biztos.
    1.0.0. verzió
    Ja, hogy lehet lehívni a consolet? Avval talán megoldom, mert cl_packetakármi hibával száll el. Konzolban át tom állítani. CFG-t nincs kedvem átnyálazni...
  • Tom Alien
    #2124
    Én a finalt használom és minden gond nélül megy a multi. Semmilyen peccset nem raktam fel.
  • Road Lee
    #2122
    stein !
    hogy a rákba oldottad meg a multit??
    nekem állandoan hibaüzivel kilép :((
    pedig azt amit itt pár oldallal elöbb írtak megtettem.... de akkor is kilép ....a francba :((
  • Vialis
    #2119
    Hát ezt nem értem.
    KIyle nem szereti ha csalok a játékban?
    Beírtam a God kódot erre nekem ront mint állat.
    Egy másik alkalommal beírtam a Give ammo kódot minden rohamosztagos sérthetetlen lett.
  • NeoMaN
    #2118
    Amúgyqúrva jó a game, hardon sajna 1 hétvégés.
    Viszont a multi nagyon bejönne, de sajna hibaüzenettel kidob, ha indítok egyjátékos nultit botok ellen.
    Ma megporószálom lanon.
    Jah, a peccsekkel kezdtem, és nem oldják meg a problémámat.
  • NeoMaN
    #2117
    Ne viccezzetek, kúrvára nem oldja meg a problemet...
  • lwb
    #2116
    Nem lehet. Két pályán van rancor
    1. rabmenekítés: csak tereld el és fuss előle
    2. a mutáns rancor: a pálya végén majd be lehet szoítani egy kapcsoló menyomásával és akkor megdöglik. Addig menekülj előle.
  • pivo
    #2115
    Sziasztok!Meg tudjátok nekem mondani,hogy meg lehet e valahogy ölni a rancoort?Kösz
  • Zsoly
    #2114
    Srácok,
    küldjön már valaki egy mentést Darth Vader vára környékéről
    a végleges verzióból.
    kösz
  • Osono
    #2111
    Most sem jo! :(
    Letöltöttem, fellülírtam. de most is ugyan az a gond! :(
    Segítség!!!
  • Zsoly
    #2110
    Sziasztok,
    tudna valaki küldeni egy mentést Darth Vader várában voltam a beta verzióban,ott ahol a 3 lézert kellett volna force pull-al irányítani,de ott nekem valami hiba miatt nem működött.Most megvan az eredeti, ha valakinek lenne egy mentése nagyon megköszönném
  • Gnome
    #2109
    Nem tudod megölni..használd a gyorsitást és fuss el előle ne foglalkozz vele....Helyezd el a bombákat menyj vissza a hajódhoz és ott sebezheted de akkorsem fog meghalni...
  • Osono
    #2108
    Köszi a segítséget!
  • NF
    #2106
    üdv!

    Ott vagyok hogy boba fettel kell harcolni de nem akar meghalni pedig a legkeményebb fegyverekkel soroztam meg, mi a trükkje?
  • Blasta
    #2104
    De tényleg... :-)))))
  • Takigabi
    #2103
    ez már vicc