5868
Jedi Knight 3
  • radeer
    #2215
    A linkelések nem jók azért ki lehet silabizálni a dolgokat.
  • radeer
    #2214
    Hi !!

    Jelenleg még nincs működő verzióm, de rajta vagyok.
    Ellenben szeretnék csinálni egy JK3 klánt. 4-5 főt szeretnék a klánba, akiknek bejön a játék. Gondolom hasonlóan szerverdolgok miatt a legnépeszerübb a Duel és 3v3 lesz, ahogy JK2-ben. így a 4-5 fő szerintem ideális.

    Mellesleg, hogy nem kamú a dolog és komolyan gondolom most a <A HREF="http://sf.uw.hu/index.html" TARGET=_fnew>Shark Force</A> klánnak vagyok a leadere ami egy Ut2k3 klán. Ebben <A HREF="http://deathball.net/db-league/index.php?cat=20&action=leagueranking&lid=33&asid=&psid=&teamadmin=" TARGET=_fnew>Europe DIV 2-ben</A>( Ez egy sport MOD ) nemzetközi játékossokkal kiegészülve szereplünk. Tovább iCTF-ben és Normal TDM-ben szereplünk <A HREF="http://www.clanbase.com/claninfo.php?cid=232922" TARGET=_fnew>Clanbase-en</A> vagyunk.

    Továbbá üzemeltetem az <A HREF="http://xf.uw.hu/index.php" TARGET=_fnew>xF.TV</A> oldalt, ahol riportokat (mp3) és videóinterjúkat tölthettek le klánokkal vagy játékosokkal. Példának okáért JK2 és JK3 támában Caleb-el is van fenn egy 12 perces anyag.

    Mindezt azért írtam le, hogy ebbe az érába kapcsolódna be xF.JK klánnéven az új klán. Akinek felkeltettem az érdeklődését az két helyen találhat +

    irc.quakenet.org #sforce
    irc.extra.hu #jedi.hu

    Ha épp nem találnátok ( radEEr) benn akkor nyugodtan jelenkezzetek Qneten # sforce szobában sF*Chaky-nál vagy IRCneten a #jedi.hu-n Caleb-nél és mondjátok, hogy az xF.JK klánba jelentkeznétek.

    Köszönöm.
  • szmöre
    #2213
    nekem a mulit szar ezzel me, a simgle.......
  • Hixer
    #2212
    Válaszoljatok!!! Gyorsan!!!
  • Hixer
    #2211
    Hello!
    Van valami végigjátszás, guide, cheat honlap a játékhoz???

    Vagyis rajongói oldal
  • Braveheart
    #2209
    Nekem azzal működik...

    Végigvittem a játékot mind a 2 oldallal, és nagyon király volt! Végig izgalmas volt, rengeteg ellenfél, néha egy kis fejtörő... nekem nagyon tetszett. Most jön a multi! :)
  • Adi
    #2208
    Már mint ahol van magyarosítás ha van patch crack megminden ami kellhet!! köszönöm előre is!!
  • Adi
    #2207
    Hello!! Tudna nekem vki adni egy Jedi-s oldalt?
  • Jonny87
    #2206
    Az lehet, de kb. 400szor kérdezték meg, hogy miért nem jo a multy. Egyébként pontosan igaz, hogy töltsetek le minden ***t, és probalgassatok. Nekem ahogy leirta, a startmp.exe-vel SEMMI bajom.
  • BBking
    #2205
    Ez az mpfix kb. 40x van bár beszúrva különbözőú oldalakról.
  • Blint
    #2204
    Na jo, akkor azt tanacsolom, hogy akinek gondja van, szedjen le mindent amit talall es valami csak jo lessz :))
  • szmöre
    #2203
    Nekem ezzel is ugyan olyan szar a multi
  • Takigabi
    #2201
  • Braveheart
    #2200
    Na felraktam azt a multifixet, a gamedata könyvtárba rakott vmit, de az exe-je nem megy, a régit visszaraktam és nekem így is jó... (negyed óra után)
  • radeer
    #2198
    Nekem a GAME törésnél ez sem müxik :)
  • Blint
    #2197
    Nos aszthiszem megvan a megoldas, es nekem eddig mukodot is!
    Multiplayer FIX letoltheto a
    http://destgames.hu
    cimrol!
    Megyek jatszok tovabb :)
  • Braveheart
    #2196
    Az jó lesz mert én se tudok se joinolni se hostolni. Ez amúgy egy bug vagy másolásvédelem???
  • Road Lee
    #2195
    "Le kell szedni valahonnan a Star_Wars_Jedi_Knight_Jedi_Academy_Final-Razor1911 "
    nekem ez van meg mégis kidob inv. game folgerrel ennyit a yo verzsönről
  • Blint
    #2194
    En is akarmit csinalok Invalid game Folder van minden servernel.
    Most nekiallok komolyabban keresgelni hatha rakadok valami megoldasra!
    Ha sikerul termeszetessen megosztom mindenkivel :)
  • NF
    #2191
    üdv, a mutáns rancornál mit kell csinálni fegyverrel ugye nem sebezhető akkor?
  • radeer
    #2189
    Mind1, én megcsináltam mindent. Leszedtem az összes törést, visszaolvastam a nagybetűst is ...de semmi :(
    Volt nekem ilyenem :
    start-mp.exe
    patch.exe
    startmp.exe

    legalább 3 fajta :
    jamp.exe

    Szerintem ha rossz verzíód van akkor sajnos az erő nincs veled , ahogy velem sem multiban...mert nem megy :)

    Le kell szedni valahonnan a Star_Wars_Jedi_Knight_Jedi_Academy_Final-Razor1911 -t ennyi.
    Honnan azt passz, próbáljátok + DC++-on vagy ha annyira és gyorsan kell akkor tuti megtalálod valemyik smsweb-s warez-en.
  • Braveheart
    #2188
    Én leszedtem az egyik verziót, és nincs multi, ki lehet vhogy javítani? Patch/crack vagy vmi...
  • Blint
    #2187
    Sikerult elinditani, csak minden servernel Invail game folder van!
    Van ra mar valami megoldas?
  • Blint
    #2184
    Linuxon valaki probalta mar futtatni WineX emulatoral?
    Mert en hiaba szedtem a NOCD Cracket a Single jo, de a multi ker CD -t akkor is ha a startmp.exe -vel inditom!
    Szal?
  • Patesz
    #2181
    Honnét lehet letölteni a játékot??????????
  • Braveheart
    #2180
    kyle ezzel kezdi a traininget, hogy nem attól gonost jedi vki, hogy a gonosz erőket használja, hanem attól pl. hogy rosszra használja azokat...
  • Vialis
    #2178
    Multiban? bármikor...csak ha játék közben váltassz akkor meg kell halnod hogy lecserélődjön
  • Shaman
    #2176
    Na kérdés!
    Én nemrég kezdtem,még csak Hoth-nál járok,de már kikoppoltam a sötét oldalból a villámot (kurva jól lehet vele irtani),szal attól hogy ezt kikoppoltam,meg használom,attól még lehetek jó jedi? vagy ezzel már a sötét utat választottam?
  • NeoMaN
    #2174
    EZ A FINAL VERZIÓNÁL MŰXÖTT NEKEM. SAJNA JOHNNY87 MEGOLDÁSA NEM SEGÍTETT.
  • NeoMaN
    #2173
    MULTI MEGOLDÁS NÁLAM:
    JK3 MULTI FIX
    LETÖLT INNEN VALAMELYIK MIRORRÓL.
    EZUTÁN A STARTMP.EXE-VEL INDÍTANI.
  • Vialis
    #2172
    Marka Ragnos
  • antijedi
    #2171
    azal a kivételel hogy kijöt egy uj "final" azal nem tom hogy van a dolog :P
  • antijedi
    #2170
    meglehet ölni csak mindig ujá fog éledni... :P
  • Braveheart
    #2169
    Elakadtam azon a pályán (az első 45 között van) ahol 5 bombát kell kikapcsolni... miután megvan mind az 5, megyek vissza az űrhajómhoz de az utolsó ajtó nem nyílik ki. Ez vmi bug? Ja és multiban csak az a pár pálya van?
  • Jonny87
    #2168
    Multi jo úgy, ahogy leirtam, viszont az 1. hivatalon serverpatch kijöttéig nem minden szerver enged be. Invalid game folder hibát 1 szerverpatch tudja kijavitani, addig más szerverekre kell menni. Egyébként ezen kivül a régi helpem jo.
  • Jack_x
    #2166
    Na,megtaláltam,koszi.Mar toltom is a filéket,hogy megnézzem mukxik e
  • Jack_x
    #2165
    Renben,megnézem hogy van leirás,hogy hogyan lehet megcsinalni a multit.De ha nincsen,akkor máskor pls beszélj igy.
  • Jonny87
    #2164
    Figy nem igazán értem, hol van a problémád. A rabos pályán ha figyelmes voltál, tudnod kellett, hogy azt nem lehet megölni, illetve ha megölöd, ujraéled. Ha pedig a helpemnél figyelmes voltál, akkor azt tudod, hogy a másik rankoros résznél pedig hogy kell megölni. Tehát menekülésröl szó nincs :) Ja és kb. az uccso 5 hozzászólónak : OLVASSATOK VISSZA 2 V 3 OLDALT, ÉS TALÁLTOK 1 K** NAGY BETÜS HOZZÁSZÓLÁST SZINTÉN TÖLEM ! OTT A HELP!
  • Vaxi
    #2161
    Keresd meg Jonnynak a kurva nagy betűs leírását. 2lappal vissza asszem....
  • GoatHunter
    #2160
    Hello!
    Elakadtam a Marka Ragnos-féle pályán. Ott vagyok, ahol a terem fölött rács van, bent meg két oldalt emelvény. Ahogy megyek előre van egy bemélyedés. Ott fentről két sötétjedi ugrik le. Miután megöltem őket egy oszlop két tartópillérét kell szétzúzni. Miután ez megvan bejön a kis video, hogy egy sötétjedi mögött kinyílik az ajtó. Na innen nem tudom merre kéne menni.
    Kösz a helpet! Csá