5868
Jedi Knight 3
  • Davidsned
    #2268
    Van már megoldás a multiplayer-re, hogy nem írjon ki hibákat (a gamempfixen és a gruswajkcd-n kívül mert ezek nem jók)???
  • qrz
    #2267
    Az Alcohol120% nevű progi tud néhány másolásvédelmet emulálni.Beállítottam az alcsatornahibák javítása&emulálása opciót,és így ment a multi botok ellen.Ha ez nincs akkor néhány perc után jön az ismert hibaüzenet
  • Jack_x
    #2266
    Én is ugy játszok hogy demonnal berakom,de nem értem mit irtál hogyan csinaltad meg :D
  • qrz
    #2265
    Hali!
    Én is szivtam ezzel.Nállam úgy oldódott meg,h a virtuális cd meghajtóba bemountoltam a cd képet és beállitottam a securom emulálást.(Alcohol120%)
  • spatz
    #2264
    A veled lévő jedi tanitvány fogja kinyitni, csak enged át a folyo felett, ledöntve a fát.
  • PszihoApu
    #2263
    szevasztok nagyon béna vagyok még az 1 ső pályán se tudok átjutni van valami ajtó az mellet meg egy rácsos hely amibe egy kar van gondolom azt kéne megnyomni a jedi erőmmel de nem tom hogy kell
  • PszihoApu
    #2262
    szasztok nekem egy magyarosítás kéne ehez a star wars jedi knight jedi academy hoz ha valaki tud segítsen
  • al1234
    #2261
    köszi!
  • al1234
    #2259
    plíz help!

    elakadtam azon a pályán, ahol a jawak böhöm nagy járművét kell megtalálni, likvidálni vmi raidereket, meg visszaszerezni egy robotot.

    ott állok a jawak izéje mellett, bejutni nem tudok, mert az ajtó zárva van. + találtam egy barlangot, ahova viszont nem tudok bemenni, mert nagyon szűk a bejárata.

    mi a fenét kell csinálnom? :)
  • Shaman
    #2258
    ööö az melyik pálya? lehet én még nem járok ott...
    De sztem má nálad kéne hogy legyen,nem? S amiket le kell helyezni (általában bombák),azok ilyen átlátszó piros árnyalatok szoktak lenni,s oda kell tenni.
  • tomsolo
    #2254
    http://www.wiretarget.com/games/pc_sw_jedi_academy.shtml
  • Chapman
    #2253
    Hi mindenki.Szeretnék afelől érdeklődni van e itt jk2-es ember aki mondjuk nem a vegen kapcsolodott be a jatekba,hanem ugy 1,5 evet min. jatszott a jk2-vel.Ha van irjon.
  • gonosz
    #2252
    hopsz ott valami hiba lesz. tenyleg abba a lyukba kell beesni a lepegetonel.
  • Jack_x
    #2251
    Jaja,én is erre várok,csak az a baj,hogy van akinek ez,másnak meg az mukodik,és ezert akinek mukodik mindegyik,azt hiszi másnak is jo.
  • Jano
    #2248
    A pumpákat kell erővel beindtani, asszem 4 darabot, amik leszivattyúzzák a vizet. Kis piros színű szerkezetek körben a teremben.
  • Shaman
    #2245
    Az hol is van?
  • marsu
    #2243
    Helló mindenkinek,

    Kösz a segítséget, tovább tudtam menni.

  • Eye-scream
    #2242
    Ugyan ez van nekem is... 2 multifixet is próbáltam, de még mindig kivág error messeggel. Még botok ellen se tudom nyomni...:(
  • Braveheart
    #2241
    Majd egy idő után választhatsz a többi közűl is.
  • kyle reese
    #2240
    mitöl van az hogy new game nél csaka alap lightsabert engedi más fajtát nem ? Seggíccsetek léci!
  • Jack_x
    #2239
    Na SZOVAL!!!!
    Mielott mindenki elkezdene anyázni,CSOMOSZOR visszaolvastam,es ki is probáltam.Na...
    En is csomó helyrol toltottem le azt az exe-t,a jamp-t,de egyik sem jo,se a másik.Tudom,hogy van akinek ez,van akinek az mukxik.De,nem tud valaki olyan helyet,ahol olyan van,amelyik jo mindenkinek?
    Akinek meg megy,annak milyen windows-a van és milyen configja???
  • NeoMaN
    #2237
    Természetes egyensúlyra kell törekedni.... :)
    Pici ebbő, pici abból.
    Amúgy elsőre a Healt basszátok fel maxra, aztán speed, aztán düh. Így 2 délután alatt kivégezhető.
  • Shaman
    #2236
    Egyébként aki már többször végigtolta mondja már meg szerinte melyik jobb. A duplapengés fénykard,vagy a 2db fénykard? (mondjuk én már a 2db-ot választottam) És annak van jelentösége,hogy milyen a markolat,vagy csak design,magad öröme miatt választhatod (mint a penge színét)
  • Shaman
    #2235
    Ott abban a szobában ahol a víz van vannak ilyen piros szivattyúszerüségek (2 db) a szürkék között a falon.Azokat kell Pusholni,vagy pullozni. Nem kell sevoha másik szobába menned.
  • kyle reese
    #2234
    Hali! Elakadtam, tud valaki segíteni ?

    Na, arról a Darth Vader féle kastély pályáról van szó, ahol a savas eső van. A második "nagy" Mission.

    A szemétzúzdán már túl vagyok. Ott akadtam el, ahol Kyle bemegy egy elég nedves terembe, ahol egy kis videó után leszakad egy elektromos cső. Asszongya, találjak ki valamit amivel a vízet ki lehetne szivattyúzni a szobából...

    MI A RÁKOT KELL CSINÁLNI, végigpróbáltam az összes szobát, de sehol egy használható kapcsoló vagy valami ami szét kéne baszni a továbbjutáshoz... már ott tartok hogy biztos bug...

    Seggíccsetek léci... jah és bocs ha volt már egyszer, visszanéztem 250 hozzászólást de semmi... majd most olvasom tovább
  • Shaman
    #2233
    Én pont tegnap fejeztem be azt a pályát. Ha használod a senset akkor meglátsz 2 rúnaszerüséget a falon. Na én kb eddig jutottam,aztán pusholgattam,meg pullolgattam a 2 gombot,meg még össze-vissza vagy 10 percig,s eccer csak (télleg nem tudom mitöl) összezúzódott a koporsó,s mehettem ki. De egyébként ha visszaolvasol volt itt egy nagybetüs spoiler,talán ott le volt írva.
  • Eye-scream
    #2232
    Ha ez a Jedi templomos pálya akkor töltsd be újra, elsőre nekem sem akart befejeződni...
  • marsu
    #2231
    hahó
    abban a teremben nincsenek szobrok, csak világító kövek, de azokkal nem lehet semmit csinálni.
  • marsu
    #2229
    segítsen már valaki!!!!
    ezen a pályán ven egy koporsó is, de semmit nem lehet vel csinálni.
    mi a megoldás.
  • Blint
    #2228
    Igen am, de a Duh Sit ero!
    Vannak akik velem egyetemben soha nem alnak at a sotet oldalra! :)
  • NeoMaN
    #2226
    Hát ja. 2 penge+gyorsítás+düh.
    Nincs ellenfél....
    Monnyuk nem is látni sokat, csak villanásokat....... :)
    de 3-4 sith pár másodpercig tart...
  • marsu
    #2224
    helló.
    elakadtam a 13_rift pályán. nem tudom mit kell csinálni, mindenkit kinyirtam, fel és le ugráltam minden ajtóhoz, de semmi. egy ajtó volt amit force erővel kitudtam nyitni, de az mögött is ehy nagy fal volt.

    segítsetek.
  • antijedi
    #2223
    hátránya hogy igy 3adszor is be kell irnod :DDDD
  • antijedi
    #2222
    link irás alat vanak gombok, nah ott url oda beirod és máris beirja neked jól katinthatóan a cimeket... :p
  • radeer
    #2221
    Azért beírom rendesen mert ez így elég gagyi.

    Röviden :
    Az xF.JK ( xForce.Jedi Knight3 )klán tagokat keres JK3 -ban.

    A klánhoz kapcsolódó eddigi oldalak :

    xF.TV -- http://xf.uw.hu/index.php
    sF ( sHark Force ) -- http://sf.uw.hu/index.html

    Jelentkezni lehet :

    irc.quakenet.org -- #sforce -- sF*Chaky vagy radEEr
    irc.extra.hu -- #jedi.hu -- Caleb vagy radEEr

    Az előző értelmetlen és kibogozhatatlan volt, hogy nincs HTML a href itt
  • antijedi
    #2220
    :)))
    nm :P
  • radeer
    #2219
    Már nincs időm, megyek aluszkázni aki akarja úgy is kisilabizálja a dolgokat. De kössz, hogy szóltál html ügyben.
  • antijedi
    #2218
    próbálj szépen nézni egy moderátora és kérd meg hogy javitsa ki :P
  • antijedi
    #2217
    jah, elkétem... :P
  • antijedi
    #2216
    ehez anyi hozáfüznivalóm van hogy már nem menek a html kódok :PP