5868
Jedi Knight 3
  • Punker
    #2318
    áááá valami lebegő városban vagyok jeladókat kell tennem a tetőkre hogy Wedge szétlőjje az épületeket de a 3.-t (a barakk) nem találom :(
  • Punker
    #2317
    már átjutottam thx.
  • al1234
    #2316
    én úgy emlékszem, hogy a bázistól nem messze van egy bunker, aminek az oldalán vmi erőtér van. azt ki kell iktatni, és be kell ugrani. onnan meg lehet menni tovább.
  • Punker
    #2315
    ott már túljutottam szerintem.
  • BaLeeX
    #2314
    Ha ez az ahol nagy hóban meg ködben kell mászkálnod, akkor először el kell keveredni egy lépegetőhöz, azt ki kell nyírni. Át kell mászni a falon ahol egy nagy térre jutsz, ahol egy ST vadul lövöldöz egy telepített ágyúval. Na azt legyakod és annak az épületnek a hátulján be van omolva a fal, ott lehet bejutni.
  • Punker
    #2313
    az echo base-re hogy kell bejutni, ott vagyok ahol fellehet tölteni a lőszert meg a pajzsot, de semmi bejáratot nem találtam.
  • Braveheart
    #2312
    Videókártya driver reinstall. Nálam a 2-nél ez segített.
  • aniko
    #2311
    Sziasztok!

    Két problémám van a multiplayerrel:
    Az egyik, hogy néha, map váltásnál mikor betölti az új mapot, lefagy a játék, de olyan szinten, hogy csak a reset segít :( Ez single -nél is volt, de a Lucasarts oldalán írták a megoldást rá, hogy kapcsoljam ki a force feedback -et. Kikapcsoltam, meg is szűnt. Multinál viszont nincs ilyen opció, hogy force feedback, ott nem tudom kikapcsolni :(

    A másik, hogy egy idő után akármelyik szerverre csatlakozok, mindig egyedül leszek rajta (hiába írja ki a szerverinfónál, hogy vannak rajta, én nem látok senkit bent) és TAB-ra is csak engem listáz. Több crack-el, patch-el is ezt csinálta :( Csak a játék újratelepítése segít, utána működik egy ideig.
    /WinXP, Radeon 9600 Pro - ha számít/

    Találkozott már valaki ezekkel a problémákkal, vagy van valakinek ötlete, hogy oldhatnám meg?

    Előre is köszönöm:
    Anikó (Jade)
  • Braveheart
    #2309
    Én ma játszottam végig másodszorra :) már csak a dupla fénykarot nem próbáltam ki. Ja és 3. nehézségi fokozaton a game vége felé már olyanokat mondogattam, hogy sztem az egész fejlesztőgárta elkezdett csuklani :))
  • mukika
    #2308
    Hali.

    Szerintem a Jedi Academy hozta a Lucasarts mostani formáját. Nem lehet ebben csalódni. A végén mondjuk mikor átálok a sötét oldalra vártam volna valami fordulatosabb befejezést. Nekem hiányzott a piros szinű fénykard is. De azért már 4-szer játszottam végig. ISTENI....
  • Ron Ragm
    #2306
    Grrr vki mondjon má vmi módot hogy lehet kiiktatni az invalid game foldert mert 20 szerverből 20 szervernél jön elő
  • marsu
    #2305
    Szia.

    Várd meg amíg a faszit elkezdik gyógyítani, és ekkor essél nekik a gyógyítóknak, először őket kell megölnöd, és csak utána tudod elintézni a faszit is.
    Én úgy csináltam, hogy messze mentem mindhármuktól, elővettem egy erős fegyver, pl gránátlövőt, és kilőttem két gyógyítót.
    Utána végeztem a faszival is.
    Sok sikert szia.
  • Palleon_home
    #2303
    Mi csak néhánynál észleltük.
  • Braveheart
    #2302
    Nekem ugyanez volt a bajom, ez egy bug, restart mission...
  • Ron Ragm
    #2301
    szerencsés, nekem szinte az összes szervernél ez jön elő
  • Palleon_home
    #2300
    Nekem csak néhány szerverre csatlakozásnál jött elő, egyenlőre nem tudjuk a megoldást.
  • Ron Ragm
    #2299
    Invalig game folderre van vmi megoldás?
  • Palleon_home
    #2298
    Üdv emberek! Kéne egy kis segítség, pontosabban egy mentés a vjun-i pályához. Sajnos a játék "első verziójának" a mentései nem használhatóak az újabb változathoz. Se kedvem se időm nincs újrakezdeni.
    mail: [email protected]
    Előre is köszönöm:)
  • PszihoApu
    #2296
    t1 fatal
  • Ron Ragm
    #2295
    A hf szerverre mi a jelszó? Vgy melyik szerveren van a csati ahol meg lehet kérdezni?
  • lóbébi
    #2294
    Pontosan melyik pályán vagy?mi a pályának a neve mert talán tudnék neked segiteni!Lóbébi
  • lóbébi
    #2293
    Ha már végigjátszottál és legalább ird le azt a megoldást ami egy Cult nevű pali két energiatöltővel van és mit kell csinálnom vele mert ezen a pályán már több mint 3 órája vacakolom!!!!Bármit csináltam mindig feltölti energiával ennek a pasinak!Köszi Lóbébi
  • PszihoApu
    #2292
    Ismét itt vagyok a 3 küldetésnél járok asszem mikor 5 bombát kell aktiválni én mindet aktiváltam és azt irja a küldetéses papirusz hogy mennyek vissza a repülömhöz. De az az ajtó zárva van amerről befele jöttem nem tom merre kel kimenni ebbe kéne segítenetek köszi
  • marsu
    #2291
    Végig játszottam, legyőztem mindenkit. He he.
  • Hixer
    #2290
    Sehogy sem tudod bénítani őket. A legjobb, ha amikor lőnek, közelfutsz a speed-elve és belepörgeted a karododat. Én először elhasználtam az ÖSSZES lőszeremet, akkor amikor leeresztették a pajzsukat, majd azután dobáltam a kardot. Vigyázz! ha a pajzsra lőssz, visszapattan a lövedék!!!!!
  • Hixer
    #2289
    Rush a neve a palinak és ő az akivel a játék legelső videójában beszélgettél. Először kell kinyírni a gyógyítókat, mégpedig úgy, hogy lesebzed a manust, amíg gyógyítani nem kezdik és akkor kinyírod az egyik gyógyítót. Majd újra eljátszod ezt, és utoljára pedig kinyírod a gyereket.Ha ez az az ellenség akire én gondolok.
  • lóbébi
    #2288
    Szia!Hogy menjek vissza lőszerért mert be vagyok zárva teremben!Csak azt szeretném tudni hogy milyen fegyverrel illetve megoldással lehet bénitani a pajzsos robotokat?Köszi Lóbébi
  • al1234
    #2287
    ha nagyon nem megy, szerintem biztos vannak csítek a játékhoz, és az ilyenekhez szokott lenni pályamegcsinálós is.

    persze csak ha már tényleg feladnád.
  • Davidsned
    #2286
    Még mindig nincs megoldás multihoz???
  • cervin
    #2284
    HOGY OLDOTTAD MEG?
  • cervin
    #2283
    ASSZEM CULT A NEVE A PALINAK KÉT SEGÍTŐVEL AKIK TÖLTIK ENERGIVEL.hOGY LEHET MEG ÖLNI MERT MEGAKADÁS VAN SEGITSEN VALAKI....KÖSZ
  • cervin
    #2282
    MENJ VISSZA LŐSZERÉRT LÖNI ŐKET ÉS MENTENI.A BUROKRA NE LÖJJJJ MERT FOGY A CUCC
  • al1234
    #2281
    single-ben az ellenfelek is elég buták, a motoros résznél kb 3-4 zsoldos nekivezette fullgázzal a gépét a falnak, amíg fent álltam a párkányon.
  • Braveheart
    #2280
    A multi részén lehetne mit javítani, pl. a botok rendszeres beakadnak tereptárgyakba, meg van hogy csak egymást nézik, semmit nem csinálnak csak ütögetnek egyfolytában... semmi ugrálás, oldalazás... meg nagyobb gép kell neki, mint a 2-höz, de a grafikája semmivel sem szebb, mint annak...
  • al1234
    #2279
    megcsináltam a motorozós pályát. nagyon tetszik, amikor levágom az ellent karddal, és belassít a játék. :)

  • lóbébi
    #2278
    Sziasztok!Most a 12 rogue pályán vagyok és ott akadtam el amikor egy teremben vagyok négy pajzsos robottal!Mi a megoldása?Meg kell küzdenem vagy keresem meg a kiutat?Eddig simán átmentem végig és pont ott akadtam el amikor nem kellene!Köszi a segitséget! Lóbébi
  • al1234
    #2277
    sejtettem :)

    csak az a baj, hogy már belelőttem az összes fegyveremből a tárat, innentől kezdve "csak" kardom van.

    más: most választhattam új harcmodort. kiválasztottam a gyors támadást, mert az volt szimpi. Kardot mikor kapok újat? KELL nekem olyan kétkezes. :)
  • al1234
    #2275
    köszi, közben megoldottam.

    most a Rancorral kergetőzöm a börtönben. egyszerűen nem találom a második két ajtónyitó bizgenytyűhöz a feljáratot.

    az furcsa , hogy már hármat kinyírtam, de mindig van egy másik. lehet, hogy hallhatatlan ez a dög? :)
  • al1234
    #2272
    nekem is segíthetne vki.

    a havas bolygón vagyok, ahol vmi bázisba kell bejutni (a második fejezet első pályája). megtaláltam a bázist, ajtó sehol. találtam egy bunkert, de ott meg vmi erőtér van, de kapcsoló sehol.

    szóval mit csináljak?
  • al1234
    #2271
    kicsit konkrétabban, hol akadtál el? nemrég csináltam azt a pályát, talán tudok segíteni.

    ha ott, ahol vhogy fel kell jutni, de ugrálni nem lehet, akkor ott be kell menni a jobb oldalon egy ajtón, szétlőni a két kapcsolót a falon, és akkor megszűnik az az erőtér szerűség.