5868
Jedi Knight 3
  • ollie
    #2383
    Ja igen, az akadozásokkal kapcsolatban. Próbáld bekapcsolni a függőleges zsinkronizációt a vidkaresz driverében és talán úgy eltűnik. Egyébként van nár 3.8-as Catalyst, pár napja jelent meg. Az opengl-en (sok más mellett) sokat javítottak (gyorsabb lett). Talán érdemes kipróbálnod, bár azt mondják mások, hogy vannak benne bugok. Én még nem tapasztaltam benne bugokat.
  • Amiga
    #2382
    Most elég stabil a konfig, nem fagy. Csak a Wizardry 8 akadozik, meg a Rally Trophy.
  • ollie
    #2381
    És hogy fut a mostani konfigodon? Tényleg vannak még fagyások?
  • Amiga
    #2380
    Szerintem hétbe.
  • ollie
    #2379
    Most menniybe kerül az Outcast?
  • Amiga
    #2378
    Ja hogy azt hitted, ez az Outcast? Uff.

    Outcastot tegnap tettem fel, hát szerintem csodás, az Academy meg még szebb, miért sírnak a kritikusok?
  • ollie
    #2377
    Ja de azt hittem, hogy a 2. részt veszem meg, egész addig, amíg otthon nem kezdtem el installálni és akkor jött a pofáraesés. Nagyot szívtam. Nem gontoltam, hoyg egy ilyen régi játékot még ennyiért árulnak. Elvére Ha az összes 1. részes játékot 4-ért adják, akkor a JEdi Knight2-őt is adhatnák...
  • Amiga
    #2376
    Most vetted...
  • ollie
    #2375
    én odaadom 3-ért
  • Amiga
    #2374
    Media Markt, gold verzió 4 eFt.-
  • kyle reese
    #2373
    tudom nem ide tartozik de tud e segíteni valaki hogy honnan lehetne beszerezni a jedi knight 1 mysteries of the sith című kiegészítőjét?előre is tanx
  • Punker
    #2371
    az ellenfelekkel ne törödj soha nem fogynak el, csak nyomd a gázt és előre.....
  • ricsi1
    #2369
    helló!
    elakadtam a játékban és ezért írok ide:
    ott vagyok amikor megkapod a második"5-ös litát"itt van egy oolyan pálya amikor ilyen repülő motor féleséggel kell menni.ugyebár jönnek az ellenségek kinyirom őket...
    mit kell csinálni?
  • Punker
    #2365
    a sír két oldalán van 2 kapcsoló azokat kell benyomni a lökéssel, aszem
  • aniko
    #2363
    Szia!
    Single Playerben ha a játék közben nyomsz egy TAB -ot, és a megjelenő ablakon a "MOVES" vagy "MOZGÁSOK" -ra kattintasz, ott le vannak részletesen írva.
  • Punker
    #2362
    ügyesen :)
    amúgy valahol benne vannak a játékban a bill. kombinációk aszem
  • Punker
    #2360
    én nero-val írtam ki de nem volt semmi baja...
  • Punker
    #2357
    na végig vittem :)
  • Punker
    #2356
    na végig vittem :)
  • NeoMaN
    #2349
    Ugyanez volt a problémám. CL_ParsePacketakármi hiba.
    Megoldást leírtam párszor ide.
    Keress vissza.
  • Sub Bass12
    #2347

    kábé így néz ki a játék
  • Sub Bass12
    #2346
    Hogy kell CD-t másolni? elősször is szerezz egy CD-írót. Utána tölts le egy olyat hogy nero...azzal már tudsz
  • Punker
    #2344
    jobbra és balra lent vannak
  • Vaxi
    #2341
    A baj:
    CLesre:tölts le ezt kitömöríted, és felülíratod a fileokat.
    Inaviled: megoldás egyszerű! Vagy razor 1911es jedid van, és a servernek nem, vagy más jedid van, és a servernek razoros. ennyi!
  • aniko
    #2338
    Ha a második rankornál vagy (nem a börtönös pálya), akkor a teremben van egy ajtó, ami ha a közelébe mész, zöld lesz, és átjutsz egy másik terembe. Ott egy kapcsolót át kell állítani, majd a következő teremben szintén, és akkor a rankor a futószalagon betolódik egy "kék kapuba" ahol meghal. Az ellenségekkel nem kell foglalkozni, mert a rankor megöli őket, csak futni kell gyorsan.
  • Punker
    #2337
    Boba Fett szerintetek miért halhatatlan? kicsit lol hogy nem lehet kinyírni...
  • Punker
    #2336
    ááááá mit kell csinálni a mutáns rankorral?
  • Punker
    #2334
    passz
  • Patesz
    #2333
    DC -n kívül
  • Sub Bass12
    #2332


























  • Sub Bass12
    #2331


  • Punker
    #2330
    átjutottam :)
  • Taptarap
    #2329
    de az nem lopott hanem biztonság másolata lopás törvénybe ütközik
  • Taptarap
    #2328
    már rég:)))
  • Punker
    #2326
    plz valaki mondja már el hogy hol van aza rohadt barakk amit fel kell robbantani mert nem találom....
  • Punker
    #2324
    DC++.... koli hub
  • Punker
    #2323
    http://www.supergamez.hu/cikk.php?cid=29022
  • Patesz
    #2322
    letöltő helye a játéknak?????
  • seAke
    #2321
    De srácok még meg sem jelent...hogyían játszotok ti vele?
    www.bsa.hu
  • Punker
    #2320
    nem látom azzal se, van itt 1 lift amit nem tudok bekapcsolni...