5868
Jedi Knight 3
  • Chappy
    #2510
    Kinek kell kód??? cheatland
    Töltsd le!!!
  • Microtus
    #2509
    akárhányszor bemegyek többet nem nyílik ki... Ha kihagyom ezt a küldetést tovább tudok majd jutni a játékban?
  • Microtus
    #2508
    aha, szóval bug....lesz egy restart mission...de ha másodszorra is elöjön kivágom a fenébe a játékot.
  • Microtus
    #2507
    Hahóó, a 2. küldetésben a bombák hatástalanítása után hogyan jutok vissza a hajóra?.... a bejárat továbbra is zárva, pedig zölden ég a lámpa.
  • MX Maximus
    #2506
    Császtok jedik!

    Mikor a multiplayer játékban megjelenik egy krapek akkor ugyebár egy nagy zöld gömb lesz körülötte. Namármost. Ekkor a grafiksz igencsak bezakatol. A configom: 7000 Radeon 900-as AMD. Nemtudja valaki hogy miért?
  • Microtus
    #2505
    ..és hogy jutok vissza a hajóra? merthát a bejárat zárva.....nem fog ez nekem menni
  • Punker
    #2504
    jedi nézzéssel keresd meg...
  • Microtus
    #2503
    Sziasztok, valaki mondja már meg Factornak merre van az a bomba, mert én se tudom. Bár én még csak most kóstolgatom először a játékot.
  • Factor_007
    #2502
    ja és nem tudna valaki segíteni :) <--ez lamaradt
  • Factor_007
    #2501
    bazzeg hihetetlen!
    most kezdtem el másodszor a jedi3at(jedi masteren) és máris elakadtam a 2. pályán :) ahol bombákat kell hatástalanítani. az utolsót nem találom ami piros és kék csövekkel teli szobában van(nem az ahol reaktor szerű izék vannak)
    ájulok magamtól milyen láma vagyok :(
  • Sub Bass12
    #2500
    Semmi nem kell hozzá
    nekem legalábbis tök simán ment az egész.
    Csak annyi hogy folyton akadozott
  • lóbébi
    #2499
    Egyet szeretnék hozzá tenni hogy az utolsó kapcsolónál mégis kell sötét jedikkel harcolni mert csakúgy nem engednek meg nekünk bekapcsolni a kapcsolót!Vagyis harcolni kell a kapcsolóért!
  • Shaman
    #2498
    pálya legvégén rácsalod a futószalagra,cuccos leejt,oszt csóka!
    Na jó talán ebböl nem sokat értettél.
    Tehát: ne álls le harcolni a sötét jedikkel,csak haladj,majd a rankor megeszi öket. Ahogy mész egyik óriás teremböl a másikba,mindegyikben van egy kapcsoló,ami egy buzi nagy ládát tologat arrébb. A legvégén van egy futószalag.Arra felcsalod a szörnyet,s leengeded mögé a dobozt,s az szépen kinyírja.
    (lesz olyan rész,ami azt hiszed zsákutca,de nem az,mert ha felugrassz nagyon magasra a dobozok tetejére,tovább tucc menni)
  • aniko
    #2496
    Szia!

    Szerintem könnyebb, mint az Outcast (Jedi 2) volt. Viszont nekem ez jobban bejött. Megéri leszedni :)))
    Több választási lehetőség van benne, mint az előzőben:
    Te döntöd el, hogy melyik erődet akarod fejleszteni, hogy a jó, vagy a rossz oldalra állsz, illetve hogy milyen fajta kardod legyen.

    Ha hamar végig is játszod, még akkor is ott a multiplayer.
    A javítást (multifix) innen szedheted le:
    www.jk3.try.hu

    Szia!
    Jade
  • Tufa16
    #2495
    Megéri leszedni ezt a game-t? én a demo-val játszottam de az túl könnyű volt. ja amugy vmi javítást olvastam hogy kell az xphez hogy lehesen multizni. ez hol van?
  • precision
    #2494
    thx!:)
  • precision
    #2492
    Haliho!

    Honnan tudnam leszedni a működő multifix-et??? Pls segítsetek, v. vki mailemre küldje el...Előre is thx:)
  • aniko
    #2490
    A t -vel a csapatoddal tudsz chatelni (pl teamFFA-ban, Siege-ben). Ha az y -t használod chatre, akkor mindenki látja amit írsz, nem csak a csapattagod.
  • antijedi
    #2487
    t és z vagy y
  • Adi
    #2486
    Meg kell nyomni egy gombot:) most fejből nem megy..
  • Adi
    #2485
    Mhhh nekem nem tudnátok elküldeni?? [email protected] köszönöm előre is!
  • Davidsned
    #2484
    Na most biztos hülyét kérdezek: hogy kell chatelni a játék közben multiban???
  • Davidsned
    #2483
    Időközben észrevettem hogy a legtöbb sp modban hiba van (amit a lucasfiles-ról lehet leszedni). Pl. Anakinnál ugyanaz mint Darth Maul-nál (kidob a játékból), Jango Fett-ből meg nem látszik semmi.
  • Davidsned
    #2482
    Köszesz!
  • Sub Bass12
    #2479
    Ment mail
  • Sub Bass12
    #2477
    Az is küldöm mindjárt a magyarosítással együtt

  • Davidsned
    #2476
    Lehet valahonnan Darth Maul karaktert letölteni? (A www.lucasfiles.com-ról már töltöttem le és ki is próbáltam, de hibás volt mert amint bemásolom a fájlt az adott könyvtárba és elkezdtem játszani kidobott a windowsba microsoft hibaüzenettel.) Esetleg tud valaki valami javított változatot mondani?
  • lóbébi
    #2475
    Össze kell szedned a különböző fegyvereket és ezekkel harcolsz!Menj végig és közben likvidálnod kell a birodalmi katonákat majd a tulajdonost is azt már kicsit macerás!Szivesen segitek!Lóbébi
  • lóbébi
    #2474
    Pontosabban hol akadtál el?Lóbébi
  • lóbébi
    #2471
    Davidsned!Küldtem számodra e-mailt és benne 100%-os magyarositást!Lóbébi
  • Factor_007
    #2470
  • Davidsned
    #2469
    Figy, ez csak 90%-os magyarosítás. Pedig van már 100%-os is, nem?
  • Davidsned
    #2468
    Köszesz!
  • aniko
    #2466
    Mail ment :)
  • Davidsned
    #2465
    Csak valaki küldje már el a magyarosítást a [email protected].
  • aniko
    #2464
    Végre találtam egy helyet, ahonnan le is jött a kotor_flight_school map:
    http://www.pcgamemods.com/
    :))
  • Punker
    #2463
    felmásztam a szoborra és onnan kapta a villámokat, ennyi.....
  • Braveheart
    #2462
    nem outcastnek? az nem qutcast
  • Braveheart
    #2461
    ja én a teljes játékra gondoltam, nem a főmukira.
  • Braveheart
    #2460
    én eg jedi masteren 2 nap alatt.