5868
Jedi Knight 3
  • Davidsned
    #2796
    Szerintem nem sokan tudják. Mondjuk valszeg nem is nagyon sok helyen van meg már, de nézd meg DC-n, talán ott még megvan vkinek.
  • Darth Makesz
    #2795
    Minek az neked?
  • kyle reese
    #2794
    mi van nem segit senki se ?
  • kyle reese
    #2793
    tudom nem ide tartozik de tud e valaki segíteni hogy honnan lehetne beszerezni /letölteni/ a jedi knight 1 mysteries of the sith című kiegészítőjét?
  • Vaxi
    #2792
    Így magyarázt taki Árpi
  • Darth Makesz
    #2791
    Kojiro, sikerült valamit elérni a tegnap esti próbálgatással?
    Úgylátom igen!!!
  • aniko
    #2790
    :))))
  • Kojiro
    #2789
    Na picsiny bogárkáim, mától, lehetőség szerint minden délután fél 7-től hajnalig |HUNT| Server!!!

  • Myrkul
    #2788
    Hát még mindig semmi :(
  • Myrkul
    #2787
    de köszi most még próbálkozom vele egy kicsit, majd össze szedem a billentyüzetről lehullott gombokat és újra indítom a gépet akkora már én is lenyugszom és itt leszek beszámolok meddig jutottam
  • Myrkul
    #2786
    Ott is voltam de csak a központi épületig tudtam eljuttni (én neveztem el így szoktam még máshogy is becézgetni) az az épület amelyiken lifttel lelehet menni és láttod az egész vároros alulról, tehát addig az épületig tudok eljuttni persze a tetején állva és nem tudok átugrani sem. Remélem értelmesen írtam le
  • aniko
    #2785
    Van egy több emeletes épület, amiben liftek seítségével tudsz feljutni az emeletekre. Annak a legfelső szintjén van egy félig betört ablak - ezt az ablakot csak úgy látod, ha az ablak melletti kapcsolóval kinyitod a "redőnyt". Szal azt kell betörni, és ott kijutsz a párkányra, onnan meg már meg fogod találni az utat :)
  • Myrkul
    #2784
    Hali!!

    Elakadtam ebben az istenkirálycsászár játékban! Kint vagyok valahol a levegőben és bombákat/célmegjelőlőket kell elhelyeznem hogy egy x-wing lebombázhassa. Már majd minden titokos helyen voltam de a Barak tetejére nem tudok feljuttni, mellette van az az épület ahonnan indultam de most a hangárban csak roncs Tie vadászok vannak és a lift sem müködik, de azzal sem mennék sokra mert tehetséges jedi pilotánk a folyosot is eltüntette.

    Segítséget előre is köszi!!
  • Darth Makesz
    #2782
    Hixer, mi az ICQ címed?
    nekem: 216-093-931
  • aniko
    #2781
    Igen :)
    Az ATI kártya miatt. A beállításoknál van egy olyan, hogy DYNAMIC GLOW (a More video-nál), azt ki kell kapcsolni, és akkor megszűnik :)
  • Hixer
    #2779
    affene
  • Hixer
    #2778
    <b>ISTENKIRÁLYAGAME!!!!!</b>
  • Hixer
    #2777
    Hé makesz gyere fel ICQ-ra és dumcsizzunk
  • aniko
    #2776
    De nem mindegyik szerverhez írja ezt ki, nem? Mert nekem csak egy szervernél fordult eddig elő ez a hiba, a többi tökéletesen működik.
  • Davidsned
    #2775
    Na jó. Felraktam a javítást. Most meg ezt íeja ki: "Server uses protocol version 25." Pls help... (mostmár tényleg kezdek ideges lenni)
  • aniko
    #2774
    igen, el fog indulni, nem kell hozzá új crack.
  • Davidsned
    #2773
    Letöltöttem és feltelepítettem a razoros Academy-t, de most meg azt írja ki ha csatlakozni akarok valamelyik szerverhez, hogy rakjam fel az 1.01-es javítást. (Letöltöttem a javítást is.) Ha feltelepítem akkor nem kell újra crack hozzá? El fog indulni a játék patchelés után is?
  • Darth Makesz
    #2772
    Sziasztok!

    Kerstem a fájlaim lelőhelyét, de nem találtam meg őket, ezért sajnos nem tudom elküldeni senkinek :(

    De keressetek meg ICQ-n, ha szóltok, csinálok szervert, azt jöhettek :). ICQ: 216093931 név: Makesz-Saul
  • Hixer
    #2771
    Én megpróbáltam razorossal csinálni, kilépett.
    Megpróbáltam a ded szerver progival, megy de a Sending heartbeat ravensoft.jk3.com-nál tovább nem jut.
  • Hixer
    #2770
    Csak akkor látható egy szerver a szerverlistában, ha dedikált????
  • t. Füly
    #2769
    Nah nekem sikerült servert csinálnom..majd szolok itt sg-n ha üzemel,asszem lejelszavazom majd azt majd megmondom a jelszót.Szerintem csak jövő hét hétvégén lesz elöször mert sokat kell tanulnom:((
  • t. Füly
    #2768
    Nekem chello+ om van meg van hozzá egy izmos gép szal szerintem nem lenne olyan rossz szerver..csak nem tom majd megprobálom ezzel a gamadatával ha nem megy akkkor leszedek egy razoros jedit
  • Vaxi
    #2767
    Ja! És most néztem jó a HUNT lap. Tessék menni!!!
    Katt ide gyorsan!
  • Vaxi
    #2766
    Netfüggő is. Pl ISDN-nel, vagy 56k-sal nem fog neki tetszeni ;)
  • aniko
    #2765
    :))
    Nekem Razoros van meg, de ezzel sem tudtam szervert csinálni, hibaüzenettel elszállt.
    Remélem Neked sikerül :)
  • t. Füly
    #2764
    Nah jo van megöltem a kiscsajt:)
  • t. Füly
    #2763
    juppi elindult a gamadata töltése ez kircsi
  • t. Füly
    #2762
    Halljátok én csinálok szívesen szervert csak be kell szerválnom egy razorros jedit vagy lekell szednem azt a gamadata-t de azt enm tudtam mert nem jelenithető meg az oldal:(
  • Hixer
    #2761
    Nekem is jól jönne egy példány... ezekből.
    Nos makesz, megvan a programod hétvégére...
  • aniko
    #2760
    Már hetek óta nincs magyar szerver :(( És senki sem tud csinálni :((
    Nem lehetne, hogy találkozunk egy külföldi szerveren, ami általában üres? Rengeteg ilyet látni. Csak egy ötlet volt, ha van kedvetek, írok, vagy írjatok IP-t valamikor :)
  • t. Füly
    #2759
    Haljátok ott amikor a jedikkel megrohamozzuk azt a bolygót ott a végén Tavion megölésének nincs vmi trükkje?
  • Davidsned
    #2758
    Makesz nekem is elküldhetnéd őket és énnekem is az lenne a kérdésem: miért nincsenek magyar szerverek???
  • Darth Makesz
    #2756
    Ezt nézzétek meg. Kép, én csináltam
  • Darth Makesz
    #2754
    Most kaptam meg a razoros verziót.
  • Vaxi
    #2753
    mi?