5868
Jedi Knight 3
  • Vaxi
    #2845
    hmmm. asszem ott le kell menni a földre, és elmenni a gépek fele, és ott kell bemenni valahová.. loál. rég volt :D
  • Tikal #2843
    rushnak meg van a helyes verzio, nekem is onnan van, beszéld meg vele...
  • [HUN]Crassus
    #2842
    azért köszönöm!!
  • Vaxi
    #2841
    sajnos nincs :(
  • [HUN]Crassus
    #2840
    Az egész gammát le kell töltenem? és újra felrakni?? nincs más megoldás??
  • Vaxi
    #2839
    Szerezz be razor1911-es jedit.
    így keresd:
    -dc++-on:rzr-ja final
    -neten: razor1911 jedi academy final
    Az kell neked!
    Üdv
  • [HUN]Crassus
    #2838
    Sziasztok!

    A netre való csatlakozáskor 10-ből 8x "Invalid game folder"hibaüzenetet jelez:(( MIÉRT?? fel van pöcsölve pedig...
  • Gandibá
    #2834
    Hát, Force Heal csodákat tesz :)
  • wizy
    #2833
    hi
    azt nem csak úgy lehet, hanem:
    a játék közben, ott ,ahol meg lehet nézni a küldetést is, és ott a mozdulatoknál.
  • lacibacsi
    #2832
    És van valami különleges technika? Mert valahogy nem akar sikeredni a dolog. (mindig odébb ugranak, meg ha elkezdenek fojtogatni pár másodperc alatt kinyiffanok...)
  • Gandibá
    #2831
    Elösször a két "testőrt" kell levágni, mert azok adják neki az életerőt. Miután levágtad őket, nem lesz nehéz Rosh se.
  • lacibacsi
    #2830
    Sajnos csak most jutottam oda, hogy nekiiramodjak, de igazad volt a megoldást illetően, köszönöm!

    Most azonban a következő pálya okoz gondot...

    Legyőztem, vagy harminc fénykardos fickót, eljutottam egy terembe, ahol valami ismerősbe botlottam, aki sötét jedi lett. Van két drabál testőre is...

    Nos itt csak halni tudok, mást nemigen. Mi a titka a legyőzésüknek? (cheat-elni nem akarok)

    Aki tud segítsen legyen oly kedves!
  • Gandibá
    #2829
    A játéknak a multiplayer részében van egy olyan, hogy Rules (vagy valami ilyesmi), és ott meg lehet nézni.
  • Vaxi
    #2826
    mindenki kotorozik
  • Hixer
    #2825
    Ajjaj, hova süllyedt ez a játék! Mindenki kotorozik, vagy csak nem ér rá irogatni...
  • lacibacsi
    #2824
    Most nem vagyok otthon, de holnap délután megnézem. Addig is köszi!
  • Gandibá
    #2823
    Ez a teljes Jedi Academy, amiben már a multiplayer is műxik.
  • aniko
    #2822
    Szia!
    Ha ott vagy, ahol gondolom, akkor annál a kürtőnél felmész a legfelső szintre, ott találsz 4 "tükröt" a pafonnál. Azokat Force Pull -al a generátor felé állítod, és akkor az túltöltődik, és felrobban.
    Ha nem értehető, szólj :)
  • Vaxi
    #2821
    Mittomén. LOL.txt-ben találtam. Csak nem?! :)
  • lacibacsi
    #2820
    Sziasztok!

    A Vjun bolygón vagyok. Végigmentem szerintem mindenhol, lekaszaboltam mindenkit. Most itt állok annál a kürtőnél, amiben a zöld sugár működik. Itt van velem Katarn is. de nem tudom, hogy mit tudnék csinálni. Bármerre megyek mindig ide jutok vissza. Segítsetek kérlek!

    Hali!
  • Jonny87
    #2819
    Vaxi képzeld, azt a dumát az alter infodban ismerem. HONNAN ? ........
  • Vaxi
    #2818
    az kell neked!
  • marsu
    #2817
    sziasztok mit takar ez a játék????

    Star_Wars_Jedi_Knight_Jedi_Academy_Final-Razor1911
  • Kojiro
    #2816
    JOIN ME
  • kyle reese
    #2815
    szeretném feltölteni a jedi academy végigjátszását de nem tudok rájönni hogy kell segitsen valaki !
  • Jonny87
    #2814
    Hm vaxi . . . :\
  • Tikal #2813
    noCD-je van vkinek hozzá? amit leszedtem nem müködik
  • Myrkul
    #2812
    Megtettem, most már elindul és hang is van, de a monitor valami oknál fogva mindig kikapcsol :((
  • Myrkul
    #2810
    Hali!

    Volt egy kis gond a gépemmel és a magyar Xp-t kellett felraknom, viszont itt meg nem megy a játék valami olyasmit ir ki, hogy nem tudja megnyitni a OpenGl-t. Mit kellene tennem, hogy ismét tudjak nyomulni??? Köszi a segítséget!!
  • Vaxi
    #2809
    Hmm. Lehet kicsit késő /vagy korán?!/ van már. Ideje lefeküdni:D
  • Vaxi
    #2808
    Te engem nem kussoltatsz! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jonny87
    #2807
    :DDD jo csend :\
  • Vaxi
    #2806
    LOL. Jonny.
    Megyünk Kedden dokihoz. Én lesem a babok könyvet, te meg
    a számokat olvasod neki hangosan :DDDDDDDDDDD
    Pety:
    Regelni magad nem kötelező, de nagyon erősen ajánlott :D
  • fm
    #2805
    hali. megszereztem a gamét, razor-os tört..ha multizni akarok kiírja hogy nincs benn az 1es cd. mit tegyek?

    próbáltam leszedni no-cd mp exe-t,de a gamecopyworld offline, a hunt-on meg nem razor-oshoz találtam. próbáltam visszaolv. is de nem lelem. plz hlp me..thx!
  • Jonny87
    #2804
    Vaxi nehazudj :D

    Színek hm, hát annyit azért te is tudsz, hogy 7 van a gameban belölük :) vagy 8?! ööö :)
  • Vaxi
    #2802
    Ja és ahhoz, hogy működjön az egész regisztrálnod kell itt magad :)
    Na jó nem kell, csak kötelező :DDD
  • Vaxi
    #2801
    shift+0-t megnyomod és beírod
    bind "x" "name Pety"
    x lehet:
    -szám
    -betű
    -end,home stb /bind "end" ""/
    -f1 - f12 /bind "f10" ""

    Színezés:
    Alt Gr+3= ^ a jel után írod a színkódot.
    Színeket ne várj tőlem, mert képtelen vagyok leírni, melyik milyen szín. Szal tapasztald ki :)
  • aniko
    #2799
    Sziasztok!

    Mostmár gyakrabban működik a HUNT magyar szerver. Az IP változó, de az All Seeing Eye progi látja. A jelszót a HUNT oldalon a fórumok között megtaláljátok.
  • kyle reese
    #2798
    pontos címet tudsz mertt én nem találtam meg de lehet hogy rossziul kerestem
  • Kojiro
    #2797
    Azoknak, akik nem tudnak a serverünkre feljönni:

    A HUNT oldalon, a fórum közös pk3-ak topicjában vannak azok a file-ok linkjei, amiket le kell tölteni....