5868
Jedi Knight 3
  • szutyok
    #2936
    Hogy buktak el ők? Ezt kicsit jobban kifejtenéd nekem? :)
    Mondjuk megértem, hogy abbahagyták, én is, csak aztán megint visszatértem, mert rájöttem, hogy nem lehet SW nélkül élni. :D bár az igazat megvallva, inkább JK2-t folytatnám, de annak meg nincs cd-m, a jk3-t meg megtaláltam már. Tomax-al nyomtam is tegnap egy kicsit. Csak azt sajnálom, hogy az egyensúly még mindig romokban hever, 1 ütés a pirossal lazán lehúzott 100/50-ről, azon csak néztem, meg a kék kombo is hasonló csúnyákat művelt velem, hát ilyen a 2-ben nincs... Meg hát tényleg elvesztette valamennyire a dinamikáját is, ahogy most újból nekiestem éreztem csak, hogy mennyivel élethűbb volt a 2-ben minden. Hátha majd egy sokadik patchel megoljdák ezt a problémát azért...
  • Arthas
    #2935
    Lirion: Sajnos a HUF megszünt. A tagok többsége abbahagyta a multiplayerezést, meg el se érem őket...Akik meg maradtak azok próbáltak bekerülni a HJF-be ,de ott elbuktak.
  • Ben C
    #2934
    Igen, ez egy bug.sajnos. nelem is volt.
    Meg kell csinálni mégeccer a pályát.
  • ttc2
    #2933
    Sziasztok
    A 3-ik pályánál elakadtam, ott ahol a detonátorokat kell hatástalanítani. Mikor megcsinálom nem tudok visszamenni mert bezárja az ajtot ami a ship-hez vinne???
  • szutyok
    #2932
    Ez a HFJ minek a rövidítése, és mi lett a HUF-al, Arthas? Egyesült a HFJ-vel, vagy mi? :)
    Eléggé le vagyok maradva úgy látom, ráadásul a cd-met se találom.
    Micsoda rímek :D
    Egyébként Lirion néven ismerhetsz Arthas, meg aki még ismer JA-ben.
  • szutyok
    #2931
    Működik JA magyar server???
  • gerger
    #2930
    akkor mind1
  • czky
    #2929
    Köszi
  • Arthas
    #2928
    www.gamehunter.hu
    hjfclan.uw.hu

    Innen le lehet tölteni!
  • czky
    #2927
    ok
  • gerger
    #2926
    na küldöm bazz de nem most rögtön de még ma elküldöm és elmondom mit tegyé vele
  • czky
    #2925
    [email protected]

    köszi és BUÉK!
  • gerger
    #2924
    Nekem van magyarosításom a jatekhoz! mi az emailod? elküldöm ha kell
  • czky
    #2922
    Hi! Biztos volt már róla szó, de hol találok a játékhoz magyarosítást? Előre is köszi!
  • Jonny87
    #2921
    1. én tudom :D, 2. nemaz... ez jobb :D de nembaj. Csitelj csak és ugass le :(( :DD REPÜLÉS NOCLIP :DDDDDDDDDDD NC.
  • gerger
    #2920
    forgótámadást? Nehogy már netudd! odaálsz egy ellenfeledhez háttal a fénykard stílusod sárgába vagy pirosba váltod (ha kékbe akkor hátrafog szúrni nem vágni a modeled) és megnyomod a támadást. A repüléshez meg hozd elő a konzolt (shift+0) aztán írd be: helpusobi 1 vagy devmapall (tök mind1 melyiket írod) és utána meg noclip
  • Jonny87
    #2919
    Ehez pedig nem füznék commentet. De ird le plz annak a holnapnak a címét, ami a repülést, vagy aaa hmm "ww" -> forgótámadást leírta a 2ben. Thx
  • teran
    #2918
    köszönöm
  • Braveheart
    #2917
    Mennék, csak el kell vigyem anyámékat a nagymamámhoz, amjd vmikor délután még jövök.
  • aniko
    #2916
    Szia!
    Itt találsz végigjátszást
  • Arthas
    #2915
    Braveheart játszunk??
    indítok server.
    Ha jösz akkor írd meg a fórumunkba, vagy lérsz iCq-n is
    335911895
  • Arthas
    #2914
    Én is simával megyek .. az a legerősebb....
  • Braveheart
    #2913
    És a 3 féle kard miatt alig látni olyat, aki simával megy (mint pl én)
  • Arthas
    #2912
    Ja leírják a combókat, ez aztán hátrány egy játéknál:)
    a JK2- be is le voltak írva a comók ,csak a honlapokon... Mindenki tudta őket.
    A skill nam abból áll ,hogy el tudsz indítani egy combót ,hanem abból ,hogy mikor - hogyan indítod, és hogy ki tudod e védeni őket..
    a Jk3- ban ugyanaz megvan ,mint a jk2-ben ,csa kbonyoultabb lett a helyzet a 3 féle kard miatt.
    Rengeteg úly stílus jött létre.
    Az én ismerőseim közül mindenki áttért a jk3-ra, akik nem bírtak új dolgokat megtanulni , azok maradtak a jk2-nél....
    Pedig a jk3-ban is lehet küzdeni 2 kardal , annyi a különbség ,hogy sokkal több combó van.. de ezeket is ki lehet kapcsolni ,és ott a jk2 a jk3-ban..........
  • Jonny87
    #2911
    Sajnos magusnak igaza van, legfeljebb kicsit drasztikusan fogalmazott. 1 éve nyáron a jk2-t játszották nagyon, élvezték is, nem lehetett letenni. Azota a "nagy" jk2esek furcsamód nem jk3aznak. Mi az már 1 ilyen stílusú gamenál, hogy leírják a combókat ? Akkor mire kell a skill ? olvasni ? azt asszem sokan tudnak... :\ Szerintem is jobban ottvolt feelingben a 2,sajnos a szokásos "folytatást gyorsan, sok pénzért" ... Nolf1-2, worms-worms3d, nfs 4,5-nfs6, vagy sorolhatnám még. Akik játszanak a jk3al, egészségükre, mert ízlések és pofonok, de szvsz ha a hangulatot nézzük, a 2 magasan jobb (volt) . Mondom szvsz. Nem leugatni.
  • Arthas
    #2910
    Az invalied game folder ,azért jelenik meg mert a te Jk-d eltér a server Jedijétől. Ha Razorjedid vagy Cloncd-s Jedid van akkor azért nem tudsz fellépni ,mert a servert Pure-ra álították ,ami nem engedi fel a más verzióval játszó játékosokat( Pl van a mappádbam pár mod).


    Amúgy elég sok aktív magyar játékos van ,de magyar server hiányában mindenki magánserverről játszik .Ezért van ,hogy külsős szeméből nézve nincs magyar játékos.
  • Braveheart
    #2909
    De miért van az, hogy igaz, néha invalid game foldert ír ki de sokszor van hoyg tudok castlakozni?
  • HuAn82
    #2908
    lol!
  • Arthas
    #2907
    SEnki??
    Honnan van ez a statisztikád??
    Mert én nem értek veled egyet.......
    És mitől Bukás???Több ezren játszunk vele minden nap.
    Csak szarozni tudsz ,de alátámasztani a mondatodat arra nem vagy képes.
  • Arthas
    #2905
    Én nem szeretem a singler player rész a Jediben .
    A játék lényege a multiplayer harc , én már fél éve játszok vele ,de nem tudom megunni. Ha bárkinek kérdése van invalied game folder ügyben ,vag yegyébben keresse meg a klánom lapját.És az téves ,hogy kell az eredeti játék a multiplayerhez.Vanak módok az invalied game folder megszüntetésére.
    HJF clan
  • gerger
    #2903
    minő igaz dicső lovag : ). szerintem is ez lehet a baj nem vágta ki a fát csak egyszerűen tovább ment
  • teran
    #2899
    az elején elakadtam nem tudom hogy kell tovabb menii valami kaput talátam de nem nyilik?
  • gerger
    #2898
    ha elakadtál mondjad de ha elmondanád az emailod elküldeném a magyarosítást és egyből könnyebb lenne a jatek
  • teran
    #2897
    végigjátszás van e valakinek kéne nekem köszönöm
  • teran
    #2896
    privibe megirtam
  • gerger
    #2895
    ha kell a magyarosítás meg a patch akkor írd le az emailod és elküldöm
  • gerger
    #2894
    A válasz: 1.Vedd meg a jatekot eredetibe
    2. szerezz hozzá patchet (ami nekem sincs még)
  • multispeed
    #2893
    szevasztok !!! az lenne a problémám, hogy amikor multiplayerbe akarok játszani kiírja, hogy invalid game folder azt kész... mondanátok ere valamit, hogy, hogy lehet ezt kijavítani ?! előre is kösz !
  • Darth Makesz
    #2892
    igen :)
  • Darth Makesz
    #2891
    Én is. Csak kb. fél éve. Játsz mp-be interneten és megváltozik a véleményed