5868
Jedi Knight 3
  • [HUN]Crassus
    #2980
    ha nem razoros JK-m van tudok valami peccsfelet feltenni amivel tudok neten nyumulni barmelyik szerveren?vagy kell razoros verzson?

    Ha razor kell tud valki linket?(ha lehet ne fizetoset mondjatok)thx

  • Davidsned
    #2979
    Please segítsen valaki, milyen szerverekre tudok felmenni? ...
  • Devids Pro
    #2978
    WOW nem lehet rossz ez a pálya!!
  • Davidsned
    #2977
    Nah meg az is érdekelne, hogy a Razoros final verziómmal (meg 1.01-es patchel) melyik szerverekre tudnék felmenni? Mert az egyetlen magyar szerver, ami most megy az folyton kidobál (állítólag azért mert nem eredeti gamém van).
  • Davidsned
    #2976
    Hi!
    Há' miért nincsen egy magyar szerver sem?
  • TneX
    #2975
    MOst nekem se,de tegnap még jó volt...
    Biztos áll a szerver
  • Valen
    #2974
    Tnex :

    Van egy rossz hírem

    Se a kép, se a link nem működik
  • Vaxi
    #2973
    Azta rohadt. Ez marha jó! Kösz a tippet!
  • TneX
    #2972
    Na jó ezek kicsik lettek,mindegy nézzétek meg a linket!
  • TneX
    #2971
    Pár kép az esetleges hitetleneknek:








  • TneX
    #2970
    Közérdekű hirdetés!

    Ezt a mapot mindenkinek látni kell!!

    Adottt egy csillagromboló és az azt védő Tie vadászok,és az őket támadó lázadó X-wingek és Z95 headhunterek.ÉS EZEKET MIND A JÁTÉKOSOSK IRÁNYÍTJÁK!
    Én nem is mondok többet csekkolja mindenki,a fejlesztők készítették nem régen, a minőség garantált!
  • gallik
    #2969
    Segítség!
    Valaki mondja már meg,hogy LAN-on keresztül miért nem működik a játék.Létrehozunk egy játékot, a másik gép meg is találja,de a csatlakozásnál csak vár vár és vár,nem csinál semmit.Van multihoz patch?
    Köszi!
  • maxius
    #2968
    Van 1 földbe süppedt lépegető, amelynek az oldalán van 1 nagy lyuk erőtérrel fedve, azt verd szét, és menj be és ott lesz vhol 1 a földön 1 lyuk, ott hopi le!
  • kyle reese
    #2967
    ha jól gondolom akkor te hoth bolygón vagy akkor az echo bázisba kell behatolnod,a falnál pedig a +oldás egyszerű ha elindulsz a fal jobb vége felé akkor az ott lévő lűádárol át birod ugrani ! ha jól emlékszem.ha mégse, akkor írj hogy hova küldjem el a végigjátszást mert megvan.
  • Balli
    #2966
    Elakadtam.
    Ott, hogy még az elején volt 5db küldetés. Ezt sikeresen megcsináltam. Azután jött egy pálya, ahol valami hülye havilámán lovagolok, meg egy nagy grizli üldöz. Na ezen a pályán mindenkit kinyirtam, az első feladat hogy juss el valamilyen palotába? (sajna most nemtom pontosan hova). El isjotottam oda s nem történt semmi. Ott nincs se ajtó se ablak se repedés hogy be tudnék jutni: csak egy nagy fal. Szval nemtom mit kell csinálni.
    Ha valaki tudna segiteni nagyon megkoszonnem.
    + szamit hogy rossz vagy jo kepeseget fejlesztek-e? S hogy a rosszat sokat használom? Olvastam hogy majd válazstani lehet rossz/jó között? Melyiket lesz érdemes választani?
  • kyle reese
    #2965
    nekem megvan a teljes mentés a jó és rossz is csak azt írd meg hogy hova kéred:) /lacibacsinak /
  • kyle reese
    #2964
    nekem megvan a teljes mentés a jó és rossz is csak azt írd meg hogy hova kéred:)
  • lacibacsi
    #2963
    köszi:)
  • Vaxi
    #2962
    Hú nos nekem volt néhány savegame állásom, de azóta én is formáztam, és elvesztek. Szal most nemtok segíjjeni, de ha látok, szólok! :D
  • lacibacsi
    #2961
    Sziasztok!

    Eljutottam addig, ahol választani kell a sötét és a jó jedi között. Nem nyírtam ki Rosh-t, leküzdöttem a nyanyát.

    Itt tartottam, amikor behalt a merevlemezem. A gépem újraélesztésénél azonban elfelejtettem a savegame könyvtárat elmenteni.
    Most kezdhetem elölről a játékot, hacsak valaki nem tudja elküldeni nekem a mentett állásokat, legalább eddig a szintig.

    Nagyon megköszönném.

    lacibacsi
  • Vaxi
    #2960
    Nagyon zsír, csak ne BMPbe tedd fel leközelebb,m ert az 56k-sok anyázni fognak :D:D:DD:D:D:D
  • Balli
    #2959
    Köszi, meg is próbálom
  • RSmart
    #2958
    ha jól emlékszem (már rég nyomtam a gamet) akkor a látást kell nyomnod, és a falon lessznek a jelek ahol kitutod huzni a követ majd azon felugrálni!
  • Balli
    #2957
    El se merem mondani hol akadtam el. Na jó mégis: még az elején a kiképzésnél: húzóerő segítségével kinyitottam a kaput, majd egy terembe érkeztem , ahol a fejem felett van egy híd de egyszerűen nem tudok felugrani rá (ha azt kell egyáltalán). Gondolom valamilyen erőt kellene bevetnem, de mit? Nincs még csak: látás, gyorsitás, húzás, lökés
    Aki tud az légyszi segitsen
  • Punker
    #2956
    béna :)
  • Darth Makesz
    #2955


    Na, hogy tetszik?
  • Vaxi
    #2954
    haggyámá a mircel... :D majd néha felesz a fene. akinek kellek, az meg megtalál... :)
    kivéve te bazzeg! :DDDDDD
  • Jonny87
    #2953
    Vaxi mirc :) AZ ÚJ NETEDDEL :))
  • Vaxi
    #2952
    Egy kicsit kiteszem a lábam, és él a fórum.... ehhe.
  • Arthas
    #2951
    Új klán: http://fallenpaladinz.uw.hu
    Ma alakult.
    CSak nagyon jó játékosokat veszünk fel.
    Ha jónak érzed magad ,és klánt keresel , tegyél egy próbát nálunk, és legyünk mi magyarország legerősebb klánja.
  • maxius
    #2950
    Ez télleg a warezbetegség...én is basztam már ezzel...
  • DJ_HELL
    #2949
    ja a vegso razoros valtozat mert eloszor a crackerek jol elkurtak a crackelest mondjuk dc-rol szered be
  • Adam5
    #2948
    razoros?
  • Darth Makesz
    #2947
    Nem tudom, ilyenkor Invalid Game Folder szokott lenni. Szerezd be a Razoros Jedit, vagy ne Solo-zz, inkább Join-ozz, vagy Create-ezz
  • Adam5
    #2946
    Nem tudjátok mitől van az hogy elinditom a multiplayert-solo zok és egy 2-3 perc után ki dob és ezt irja:
    "cl_parseserver message illegible sever message"
    ez mi?
  • szutyok
    #2944
    Magyarítás van, asszem a www.gamehunter.hu oldalról le lehet szedni.
    konzolt a shift+0 gombokkal hozod elő (nem a numpad 0-val, és a magyar bill-en 0, angolon idétlen hullámos vonal).
  • Darth Makesz
    #2941
    Persze van magyar is:

  • Darth Makesz
    #2940
    K.O.T.O.R :)

  • szutyok
    #2939
    Énnekem fogalmam nincs. :)
    Nekem nem fagy ki, legalábbis eddig még nem fagyott.
  • gerger
    #2937
    Ja azert lehet érezni, hogy a kettő jobb hangulatban meg ismertségben is megott nem kell tökölni a multi playerrel. De itt nincs olyan, hogy harmadik pálya mert itt neked kell a küldetéseket választani tehát nem lehet tudni melyik pályára gondolsz ennyiből! DE én attól még sejtem: ) de nekem nem bugos a jatek mert nekem nem béta! (gondolom nektek se mert amúgy nem menne multiban