5868
Jedi Knight 3
  • Zsolo007
    #3187
    Már korábban le lett írva hogy a nocd crackkel nem lehet multizni. Van egy mini image azzal lehet tolni, én is azt használom. 7mbos a kicsike gamecopyworldön tuti fentvan....
  • Che
    #3186
    Újjabb gondok!
    Újra crackeltem, most az singli része betölt, lemegy a demo és kilép, a multi része meg elkezd tölteni és kilép....erre nem tk gombot varrni :(
  • Che
    #3185
    Hy all!
    Lene egy kis gondom!
    1 éve(pont) már játszottam jeti akadémiát neten!(akkor simán ment)
    Most megint szeretném játszani de miután fel rakom, és fel teszem az 1.01-es patchet és csatlakozni akarok egy serverhez(magyarhoz,ase-ből) akkor nem megy fel hanem ki írja(játékmenűbe lép be), hogy tegyem be az 1. Cd.-t!
    Ez mért lehet?
    Help me plz?!
    Előre is kösssz!
  • Cicero
    #3184
    Jáj akkor 15 :]
  • bld
    #3183
    vki tudna segíteni h milyen modok vannak? és honnan lehet hozzájuk jutni akár privibe akár mailba is ha nm fér a topicba THX
    én amúgy most kezdek újra fan lenni
  • McGrady
    #3182
    hm....nem a cd-t kell tisztogatni...
    nekem is volt ien probom vmien játéknál de aztán a végén sikerült...mit is ír ki pontosan?
  • laliking
    #3181
    ha lecsulom és megtörlöm a farmeromba úgy jó??

    (viccel)
  • haxoror
    #3180
    vagy csak koszos (ha mázlid van)
  • laliking
    #3179
    van gondom az insallálással
    na szal elindítom automatc-on, és 47%nál kéri a kettes cdt...
    berakom aztán 59 %nál kiírja hogy adathiba.. már vagy 5x megpróbáltam..

    akkor rosszul van írva a cd??
  • BBird
    #3178
    Ki állította, hogy annyi vagy? Csak annyit írtam, hogy gyerkőc. :-)
  • N1ggA
    #3177
    Én se 14 vagyok. :)
  • Cicero
    #3176
  • BBird
    #3175
    Kivételek mindig vannak, és direkt odaírtam, hogy "Neked még..."
    Akinek nem inge, vasalja ki... :-)
  • Cicero
    #3174
    Kikérem magamnak! Én is 14 vagyok és rohadtul nem így állok hozzá!
  • BBird
    #3173
    Te ezt nem fogod megérteni... túlságosan is gyerkőc vagy ehhez a témához. :-) Neked még csak a legújabb számít, mert az a menő-manó, meg a dörmögő dömötör. :-))
  • N1ggA
    #3172
    Annyira imádtam a jka-t hogy 1 éven át az volt a kedvenc játékom. Csak nem értem, hogy hogyhogy van még olyan, aki most kezdi el.
  • Cicero
    #3171
    Egyszerűbb lenne DosBOX-ot használni :))))
  • RaveAir
    #3170
    De csak akkor, ha az monitor nem színes... :P
  • Bucser
    #3169
    Nekem van egy P166-os gépem pont az oldschool gamek miatt:D Zsír kis 14 colos moncsival:) nagyon Poén:)
  • Cicero
    #3168
    Nyá' tényleg eléggé fura az a textúra
  • Cicero
    #3167
    Hmmm... ezt sohase fogom megérteni, hogy miért kell kidobni egy játékot, amikor már egy kicsit "régi". A grafja miatt? Szerintem még mindig helytálló a JK 3 grafja, nekem nincs vele semmi bajom, sőt én még a Prehistorik 2-vel is játszottam 1 hónapja (ki is vittem egy délután alatt, marhajó volt a nosztalgiázás)
  • Zsolo007
    #3166
    régi régi...mondjak neked valamit? én a mai napig transport tycoonozom, meg settlers 2zöm szal a jedi academy nem régi. Amúgy meg mivan abban ha régi, ha valami régi azt már ki kell dobini? inkább nézzem azt a borzalmas műanyagbőrű doom3 textúrát?
  • N1ggA
    #3165
    Amikor megjelent játszottam vele 1 évet. Azóta nem. K*rva régi
  • Zsolo007
    #3164
    Elavult???pff kifejezetten jól néz ki még most is....én spec most játszom végig megint már kitudja hanyadszorra...
  • N1ggA
    #3163
    Talán nem kéne a jedi academyvel játszani. Kicsit elvault.
  • Cicero
    #3162
    Talán egy gépcsere nem ártana :DDDD
  • Cicero
    #3161
    :|
  • Istencsászár
    #3160
    mer madarak vagytok, megy simán a gém
  • cicai
    #3159
    NEKEM AZT CSINÁLJA HOGY BELÉP , JÁTSZOK RAJT 2 PERCET ÉS KILÉP
    ENNYIT ÉR EZ A JÁTÉK
  • Cicero
    #3158
    Sziasztok!

    Feltelepítettem a Star Wars Jedi Academy-t, a multiplayer el is indul, de a Single gombra kattintva nem csinál semmit. A autorun eltűnik, megpörgeti a CD-t, sőt még a "Folyamatok"-ban is kiírja hogy van elindítási parancs, de nem tölti be! Mi lehet a gond?
  • Adam5
    #3157
    Hi

    Van itt olyan aki ért a skinezéshez? Mert lenne egy kis gondom. Letöltöttem játékhoz több kard modellt is és 2őt össze alakitottam úgy hogy az eggyiknek a pengéjét hagytam meg a másiknak a nyelét és összeraktam őket 1modellé. Na mármost, a modell működik faxán csak az a baj hogy a skint nem akarja rá rakni pedig a modell neve ugyan az mint azé amelyktől a pengét vettem és ki is lett cserélve, szal a skint rákéne tennie, nem tudom miért nem teszi :S
    Remélem tud vki segíteni.
  • Metercsik
    #3156
    valaki légszi küldjön 1 URL-t honnan lehet letölteni.
  • Zsolo007
    #3155
    1.3 béta? OLyan nekem is kén....van 1.1, 1.2, 1.3 de béta nincs :(
  • flashX
    #3154
    vki tud adni egy clientplugin 1.3betát? köszi
  • Venom
    #3153
    nemvéletlenül olyan szerverre mentél amin olyan map ment ami neked nincs meg vagy olyan vehicle van a szerveren ami neked nincs?
    vagy nemirt kis semmi hiba üzenetet? amúgy ASE jó mert hamarabb megtalálni a magyar szervereket :D meg más szervereket is.
  • BBird
    #3152
    Én egy volt osztálytársam leírását használtam, még a JK2 -nél. Hcgameren fenn találod, remélem. Csak keress rá RayPark-ra vagy a Radiant-ra. :-)
  • Buci
    #3151
    oké, már megvan, kössz (amugy én azt nem tudtam h utána hogyan tovább...)
  • N1ggA
    #3150
    melletted balra
  • Buci
    #3149
    melyik?...
  • N1ggA
    #3148
    Hi!

    A GTK Radianthoz vki tud magyar leírást?