5868
Jedi Knight 3
  • _Vegeta_
    #3307
    Ha az erokre gondolsz azokat be lehet allitani ha beleptel illeve adminok allitgathatnak maguknak. Erre mondtam h legtobbjuk szemet egy alak. :)
    Az meg h gyorsabbak, hat ez gyakorlas es kepesseg kerdese ugyanugy mint kvékbe. :)
  • zotyesz23
    #3306
    De valahogy csak lehet fejlődni.Mert észrevettem,hogy tudnak olyan képességeket használni amit én nem.Ráadásul sokkal gyorsabbak nálam.Meg én sem tudok minden képességet használni.
  • _Vegeta_
    #3305
    Sehogy. Nem rpg.
  • zotyesz23
    #3304
    Itt,hogy lehet szinteket lépni?
  • zotyesz23
    #3303
    Valóban próbáltad már a sof multyt?Majd este jobban szétnézek a pályákon.Itt is van zászlórablás?
  • _Vegeta_
    #3302
    Assaultba vagy mi a görcsbe van kuldetes ahol vagy lazado vagy vagy birodalmi lehet valasztani. A tobbin altalaban csak a fragszerzes a cel. Viszont en altalaban csak mulatozni megyek fel. :)
  • _Vegeta_
    #3301
    Honnan veszed h nemismerem? Egyebkent jk3ben obi-wan skinnel kekszinu 1pengessel, jk2ben pedig vagy a klanskinnel vagy kyle-val termeszetesen kek pengeszinu karddal. ;)
  • Palleon_home
    #3300
    Az attól függ milyen szerverre mentél (Duel, FFA, stb.).
  • zotyesz23
    #3299
    Hali!!Felmentem egy szerverre!!Csak nem tudom,hogy itt vannak-e küldetések vagy csak forgatni kell a kardot?Magyar szerveren voltam,de egyis se akart válaszolni erre a kérdésre.
  • Palleon_home
    #3298
    Értelmes ember vagy...fikázod azt amit nem ismersz. Fogadjunk, hogy vörös a fénykardod és SÖTÉT jedi skinnel játszol
  • _Vegeta_
    #3297
    Az ase kiirja h futtathato e a szerver. ipcimet nem adok ki még ha publikus se, keresgelj, mert televan jo szerverekkel. :)
  • zotyesz23
    #3296
    Tudsz adni ip címet?Mindegyik szerver rögtön elkezd letölteni.
  • _Vegeta_
    #3295
    lovoldozzé jobb? :D
  • Palleon_home
    #3294
    Látom ez is ilyen kis belterjes scene
    "agyatlan sofozzal"
  • _Vegeta_
    #3293
    Palleon: no komment. :)

    zotyi: egy vagon szerver megy az alap mapokkal. :|
  • zotyesz23
    #3292
    Na jó én már nem idegesítem magam ezzel,hogy egy óráig tölti a cuccokat.Inkább hagyom az egészet.Nekem csak a pálya nevek kellenének,hogy miket töltsek le a jk3 files ről.Mert rengeteg van,valamelyik el sem indul automatikusan.Elég ha megírjátok,hogy a base könyvtárban milyen map-ok vannak.
  • Palleon_home
    #3291
    Veled ellentétben, gondolom te nem játszottál multiban a SOF-al, én nyomtam a JA-vel. Csak aztán meguntam, a Jedi Outcast után nem jött be már annyira. Mindenesetre ebben a játékban nem igazán kell taktika véleményem szerint. Meglehet változott azóta mióta utoljára játszottam vele. Viszont a SOF multiban teljesen más mint a single-ben.
  • _Vegeta_
    #3290
    Palleon: Lovoldozes osszevissza.. inkabb akkor quake1Lek. :)

    zotyi: nemtom, sok szerver megy kulon palya nelkul, probald meg a jk3files.com-ot vagy hasonlot.
  • zotyesz23
    #3289
    Légyszi segítsetek milyen pályákat töltsek le mert az automatikus letöltés nagyon lassu kinő a szakállam amíg letölti a cuccokat:D
    Amugy nem kell fikázni más játékot amíg nem próbáltátok ki.Izlések és pofonok.Kinek mi jön be.Amugy a sof nál is kell taktikázni,főleg az inf és a dem pályákon.De nem csak azokon.Ott sem lehet agyatlanul rohangálni.Majd egyszer próbáld ki a sof-ot és utánna beszélgethetünk a taktikárol:D
    Palleon téged ismerlek.Ha jol tudom Imortal-os vagy.Én meg *BALFASZ*-os
  • McGrady
    #3288
    :)
    jó a jka is ne izgulj :D
  • Palleon_home
    #3287
    Miért agyatlan a SOF? Több ott a taktika, mint itt, ahol suhogtatjuk a fénykardot
  • zotyesz23
    #3286
    Honnan tudod,hogy milyen a sof?Próbáltad már?Amugy köszi a patch-ot!
  • _Vegeta_
    #3285
    Ha ez a hozzaallasod inkabb el se kezd. Inkabb agyatlan sofozzal. :P

    Jobb lenne ha megprobalnal gondolkodni es nem masnak a segitseget kerni mindenben. :P
    Patch
  • zotyesz23
    #3284
    Itt is szoktatok Warozni?Kiváncsi vagyok,hogy milyen lehet!LooooooL
  • zotyesz23
    #3283
    Idáig csak a SOF2-vel multyztam.Ami nagyon király ott klántag is vagyok.Kiváncsi voltam,hogy ez milyen lehet.Remélem a pályák jók.Imádok hentelni
  • zotyesz23
    #3282
    Köszi,hogy segítettél!!Csak nem tudom,hogy melyik patch-ot töltsem le,és melyik linkről!!
  • McGrady
    #3281
    jah a patch után még leszedhetsz japlust is de az ráér
  • _Vegeta_
    #3280
    Pont a bekepzelt klantagokkal van baj. ;)

    zotyi: A patch-et kapd le, mas nemkell.
  • zotyesz23
    #3279
    Sziasztok!!!Szeretnék multyplayer-ezni,csak nem tudom,hogy miket töltsek le hozzá.Meg azt sem tudom,hogy miket kell beállítani ahoz,hogy fel tudjak menni a szerverre.Válaszotokat előre is köszönöm!
  • McGrady
    #3278
    van pár kivételes szerver szerencsére
  • _Vegeta_
    #3277
    Rengeteg a kocsog. A nepseg 80%-a legalabb. =(
  • Vanek
    #3276
    hi! tudtok manapság vmi ehhez hasonló game-t?mert ezt már végigjátszottam....
  • McGrady
    #3275
    lol, na majd felmegyünk megnevelni őket:)
  • African
    #3274
    Ja és kéet is ,utathatok:)
  • African
    #3273
    Magyarországon a leglámább klán:DARTH!Rúgdosnak a waron kickelgetnek ..stb..
  • McGrady
    #3272
    hi, jó nyaralást!
  • Tmacy
    #3271
    nyalani mentem
    Bye all!
  • McGrady
    #3270
    őőőő.....várjá.....megnézem
  • Tmacy
    #3269
    jééé..énis...te véletlenül nem egy klánnak a tagjai vagyunk?
  • McGrady
    #3268
    nem.
    én klántag vagyok