5868
Jedi Knight 3
  • Tmacy
    #3427
    igen rátok...
  • McGrady
    #3426
    kik min vesztek össze?
    a volt tanítványomra meg rám gondolsz?
  • Tmacy
    #3425
    ez szép volt :)
    és bocs ha valamit rosszul értelmeztem...
    AMugy min vesztetek össze?
  • _Vegeta_
    #3424
    :)
  • IlluminatoR
    #3423
    loál!
  • McGrady
    #3422
    ...
  • Bucser
    #3421
    Szerintem meg hülye vagy:) Közben rájöttem, hogy én voltam a hülye:) csak hülye kifejezés mert soha nem használták még előttem:)


    btw:) a SZTAKI szerint lamer=béna:) Szóval angoltudósok még csak átvitt értelmet sem kell keresni:D ÉS ebben az esetben a fucking lamer ugyanolyan pejoratív szószedet mint a fucking noob csak itt szótári alakot használnak a szlengesített verzió helyett:) Ha valaki pedig fizikailag béna azt lesajnálni igencsak bunkó viselkedés:D

    BUNKÓK vagytok MIND!!:D
  • McGrady
    #3420
    a mestered letiltott, csak hogy tudd....
  • IlluminatoR
    #3419
    Csak mára változott a helyzet, ez ugyanolyan mint, ha azt mondod "repper", ugyebár ez iserdetileg az előadókra vonatkozott, de mostmár nem..
  • Checkerboy
    #3418
    Szal igazam van Bíbííí!!! Jah egyébként otthagyott a mesterem :P Vki tudja h ki az ;-) Jó nagy bunkóság volt csak úgy msn hközbe elhúzni !
  • Checkerboy
    #3417
    Vagy a te angoltudásodon kell még valamit csiszolni!Lamer az azt jelenti h lémelő :D érted szal a lame csak az h attacking unarmed or chatting people és a lamer az arra a személyre vonatkozik okoska :P
  • McGrady
    #3416
    mé erőlteted a greg meg sebet, ha innen 3man tudjuk kik azok?:DD
  • Tmacy
    #3415
    erről a képről a Greg meg a Seb jut eszembe :D
  • Tmacy
    #3414
    Attacking unarmed or chatting people.
  • Arthas
    #3413
    lame -» béna
    lame -» csonka
    lame -» gyatra
    lame -» gyenge
    lame -» nyomorék
    lame -» sánta

    innen ered a lamer kifejezés ami kb ezt jelenti:
    Valmihez nem értő, önmagán segíteni képtelen felhasználó pejoratív megnevezése.

    A lamer-ek titulusokat leggyakrabban azzal érdemlik ki, hogy a legegyszerűbb feladatok megoldásához is mások segítségét kérik, teljesen figyelmen kívül hagyva a bevett szociális és morális konvenciókat.
  • Bucser
    #3412
    Szemléltetem is nekttek mindjárt:)

  • Bucser
    #3411
    pláne mivel a noob-nak csak bizonyos körökben van pejoratív értelme egyébként csak a newbie azaz zöldfülű rövidítése amin nem érdemes megsértődni:D ha valaki aztmondja, hogy lame az már gázos... egyébként mit jelent az hogy Fucking Lamer??? Lamer-t nem értem o|O Kicsit képzavar befigyel... vagy a te angol tudásod erősen kívánnivalót hagy magad utan:D
  • Checkerboy
    #3410
    Lol most azon kezdtetek el veszekedni mi az a noob -.- Ehhez azért már tudás kell ekkora baromságról beszélni xD tudjuk h a noob az rossz és ennél több nem is kell ! Én inkább a Fucking LAMER-t szeretem használni :D Jobban cseng :D
  • McGrady
    #3409
    :DDD
    egyébként igazad van
  • IlluminatoR
    #3408
    Idefigyelj, ha gyenge vagy nem tudod kivédeni akkor ezt mondod, fél év intenzív játék után már csak taplógörények lesznek a szemedben.
  • _Vegeta_
    #3407
    Huuu, telleg? Komcsi? :D
  • _Atti_
    #3406
    A newbie kezdőt jelent.. régen nem jelentett egyet a faszlámával meg köcsög gecikkel..
    egy állapot amiből jobb kimozdulni..

    msárészt ti sem vagytok tul tiszták amikor skillekről papoltok de elfogadottnak tartjátok ezt a gyökér egérrángatos módszert sebzésnövelésre..

    másrészt miért noob ha vki nem singlet használ..mindegyiknek megvan a maga előnye hátránya vagy a fejlesztők is Nuubik mi hogy belerakták?
  • McGrady
    #3405
    nemondd.
    [nem köcsög...annyira:D]
  • Arthas
    #3404
    Elég Noobok vagytok ha ezt nem tudtátok
    Mellesleg a noob szó a Newbie egyszerűsítése.
  • McGrady
    #3403
    a megoldás: ne menj sehova.
    jó a logód
  • Arthas
    #3402
    noob: Kezdő játékos (lsd. lama, Zöldfülû - Newbie - Noob)
  • IlluminatoR
    #3401
    elég volt bárhova megyek, mindig ott látom a tékeid
  • McGrady
    #3400
    Ték.
  • McGrady
    #3399
    és most
  • McGrady
    #3398
    sztem mindegyiknek megvan a hátránya/előnye
    de énis single-ista vagyok :))
  • _Vegeta_
    #3397
    En csakis az egypenget reszesitem elonyben. :)
  • McGrady
    #3396
    jah.
    egyértelműen a single a legnehezebb.
    bár manapság van pár noob akik singlelel mennek
  • IlluminatoR
    #3395
    Mert ezeknek a gyökereknek könnyebb "megtanulni" a staffot meg a dualt.
  • Tmacy
    #3394
    jah a Seb meg a Jawaman is midngi ilyen külföldi "gamer language"-el nyomja..
    abba van a n00b...de végülis a jka-ban káné azt jelenti mait leirtak...
  • _Vegeta_
    #3393
    Mondtam az elobb, egy hulye szleng. Ugytudom eredetileg azoknak mondtak akik keptelenek elolvasni a manualt es hulye kerdeseket tesznek fel.

    Visszaterve jkra: Elszomorito h a jk3 kiszoritotta a jk2t, jk2ben még tenyleg tudni kellett jatszani. De jk3.. bah. :)
  • McGrady
    #3392
    amit használnak JKA-ban is.
    mért szted mi a noob?
  • IlluminatoR
    #3391
    Akkor mért mondod hogy nem?határozottság rulz
  • _Vegeta_
    #3390
    Olyan hulyesegeket pofaztok. A n00b egy hulye fasz angol netszleng.
  • Sland
    #3389
    az szar. akkor leszedem és újrarakom
  • McGrady
    #3388
    1.01-es patch-el nem lehet cheatelni asszem