5868
Jedi Knight 3
  • kas123
    #3988
    hmm besültem XD
  • kas123
    #3987
    nálam ez akkro volt amikor crackeltem a gamet, szal ne crackeld semmivel, a multi működni fog és az a lényeg
  • Mattheus66
    #3986
    Ezzel az üzivel dob ki: CL_ParsePacketEntities: end of message. mit csináljak? plíííííííz help!!!!!!!!!!!!!!
  • Mattheus66
    #3985
    hi all! töröltem a japlus mappát és megjavult a ping probléma de fellépett 1 új böki: minden szerón kb 5 perc után kib*sz. nemtudjátok mért lehet? előre is köszi
  • MagyaR
    #3984
    check= ellenőrizni
  • kas123
    #3983
    hmm hát ez cod2ős tapasztalat de lehet h megoldja, lehet h túl sok modot raktál fel és bezavar, és ezé szarakszik, nekem a cod2 csinálta kivettem a modokat és működött, Wini csekkolni azt jelenti h kicsukni? mer azé elég kurvajó lenne ha tűzfal nélkül menne fel netre... de lehet h bekaptál vmi vírust futtasd le a vírusírtód...kémprógirtód...
  • Wini
    #3982
    csekkold a tűzfaladat/routeredet meg a vírusírtódat. azok szoktak ilyeneket produkálni
  • tigeroo
    #3981
    uptade : single playerben is ezt csinálja...de csa félnaponta
  • Mattheus66
    #3980
    A pingem nem rossz mindig 70-60 volt(kb). Nem fut semmi se,nem töltök :). A szolgáltató azt mondja h: "A mikrohullámú net nem játékra való"(Anet). közbe már lassan 2 éve megvan, és sose csinált ilyet.
  • tigeroo
    #3979
    hy! nekem is bajom van...ma délután óta ha játszok (= amikor belépek a szerverre) kurvára kiakad a játék, szaggat, a hang beakad, majd 5mp után elmúlik, és 2 mp után kezdődik előrőől...mi lehet az ok??
  • kas123
    #3978
    Töltesz közbe mikor jáccol? futnak más "netlefoglaló" programok (msn,skype...)? miylen neted van? nem lehet h a szolgáltató sz@rakszik? hívd fel őket! ha egyik sem akk rakd újra és reméynkedj... ha azsem akk rakd úrja a windowsot...

    (am régen jó volt a pinged?:D mármint mennyi volt?)
  • Mattheus66
    #3977
    Hi all kéne 1 kis help: már 6 napja 999 a pingem minden szerveren, és nemtom h mit csináljak. van vmi ötletetek? ha újraraknám a gamet az segítene?
    előre is kösz
  • tigeroo
    #3976
    te egy kis geci görcs vagy...


  • McGrady
    #3974
    de, van
    a router beállításaiba kell kicsit piszkálni, aztán meg lehet oldani a dolgot...
  • Firwolf
    #3973
    Hello!
    Nekem is van Rooterem és kétlem hgoy elindul a szerver de azért megpróbálom.
    Köszi a segítséget. És nincs esetleg megoldás arra hgoy rooterel is menjen ha így nem megy?
    ByeZ
  • McGrady
    #3972
    oh....nem lehet hogy túl sok botot teszel be? esetleg túl nagy pályán mész?
  • Prince of Máté
    #3971
    ezt nem értem mert ha multiban gép ellen játszok lassú ha mások ellen akkor simán fut.
  • McGrady
    #3970
    nincs tele a géped mindenféle szeméttel? msn közbe játszasz? sokat lassíthat, ha egyéb progik futnak, nekem is pl. msn meglassítja
  • _Atti_
    #3969
    patch fent van?
  • Prince of Máté
    #3968
    nem tudjátok hogy mért lassú a jedi kinight?Mert mindegy milyen grafikán van.. 15-20 FPS-sel megy...A gépem Celeron 2ghz 640 MbRam ATi Radeon 9800
  • McGrady
    #3967
    hmm, nálam akkor írja ki ezt ha túl sokat teszem le a tálcára meg lépek vissza.
    hát, www.japlus.fragism.com ott a fórumon kérdezd meg ott lehet többet tudnak segíteni.
  • Samspye
    #3966
    Hellosztok!Kéne egy kis segítség! Mikor játszani akarok a játékkkal kb. 10 perc után kikapcsol az egész és kiír valami VGA Gyorsítót hogy alaphejzetbe állította meg ilyenek. És az egész gépet újra kell indítani mert lassú a kép megzazul az egész. Ez mitől van lehet ezzel kezdeni valamit? Van valami javítás a játékhoz ímivel kiküszöbölhető ez a hiba? Pls. aki tudja a választ segítsen

    Előre is köszi!
  • McGrady
    #3965
    akinek van kedve jönni egy jót kardozni, vagy fegyvercsatát vívni bőszen, esetleg NPC-ket szivatni, vagy csak dumálni, az vegyen fel msnre ([email protected]), megadom a serverem IPjét és mehet a menet :)
    jka server browserében megtaláljátok MMMMMMM néven, most épp megy, de nem mindig, msnen megbeszélhetjük mikor kapcsoljam be aztán go :D
    sziasztok!
  • McGrady
    #3964
    leszedsz japlus client plugin 1.3-mat, vagy olyat amibe van dedicated server, felteszed, aztán beállítod a server.cfg-d és elindítod a start_japlus_without_dedicated_raven_pack.bat file-al. lehet másképp is de ez elég egyszerű :D
    igaz nekem most sehogyse megy de az a router miatt van :D
  • Firwolf
    #3963
    Sziasztok!

    Hogy tok elindítani egy házi szervert??? volt már bérelt szerverem tok mindent amit kell...csak azt nem hgoy hogy tok elindítani egy házi szervert.
    segítsetek!
    pls
    Üdv: Ádám!
  • armageddon666
    #3962
    jah. az volt a gond. megoldottam thx :)
  • zltn2
    #3961
    help my!
    Ha a JK3 ban csinálok egy servert akkor mért nem látja senkinek ill. az ASE azt irja unscanned (csak nálam látja) de multkor meg egy gyerek csatlakozott rá (de külföldi) de magyarországon meg senkinek sem látja egyik haveromnak se és nálam is amerikainak látja nem magyar servernek. mi ennek az oka? mi a megoldás erre? ja és valaki aztmonta nyissak egy portot.. azt hogy kell?
  • Muki100
    #3960
    A nocd crack csinál hasonlókat.
  • mike0013
    #3959
    erre én is kiváncsi volnék...
  • armageddon666
    #3958
    HELP!
    cl_parsepacketentities
    cl_parsepacketmessage vagy micsodával kidob mindig minden szerverről... Illegible szerver message vagy mia ...om... már picit nemtom mit csinájak mert nem vok csak picit nagyon idagas
  • zltn2
    #3957
    Windows mappábol töröld ki a JA+-t és aztán a telepitett progik közül..
  • davidakirály
    #3956
    k
  • davidakirály
    #3955
    Ezt irja:
    Invaild uninstall controll file: C:\Prodram files|LucasArts\Star Wars Jedi Knight Jedi Academy\GameData\Uninstall\uninstall.xml
    most ezt irta ki, mit csináljak?
  • NeoMaN
    #3954
    regcleaner-el pucold ki a registryből és a telepített dolgokból is
  • davidakirály
    #3953
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem kérlek SEGÍTSETEK!
    gondok voltak a jk3-mal ezért ujra akartam telepíteni, le ujra is raktam de leszedett mindent a JA+-t is és most mikor felakarom rakni nem engedi mer má fenn van azt irja meg hogy töröljem elöbb le a korábbi verziot vagy mit...
    amugy a gép ugy látja hogy mág fennvan a JA+ (pedig nincs) és nem engedi letörölni, azt irja hogy a megadott elérési utvonal nem jo
    segitsetek! mit csináljak?!?!?!
  • Firwolf
    #3952
    Sziasztok!

    Hogy tok elindítani egy házi szervert??? volt már bérelt szerverem tok mindent amit kell...csak azt nem hgoy hogy tok elindítani egy házi szervert.
    segítsetek!
  • McGrady
    #3951
    nem, Fibernet
    de a faszom bele, régen ment routerrel most meg nem, pedig régen se geciztem a szolgáltatóval.
    hogy tudok találni egy olyan portot amit elfogad eza fos?
  • davidakirály
    #3950
    a szolgáltatód által :D melyiknél vagy? Chello
  • McGrady
    #3949
    és a router beállításait hogy érhetem el?
    sehol se látok semmilyen routert :(
  • starweb88
    #3948
    routeren portoknál nyitsz egy udp és egy tcp portot