5868
Jedi Knight 3
  • Mattheus66
    #4028
    Nincs kedvem XD. Ok thx. :)
  • RiM
    #4027
    huhh akk a dual kard egyetlen 1 hosszú staff... huhh ilyenről nemhallottam még...rakd újra azt annyi:D ez a leggyorsabb megoldás
  • Mattheus66
    #4026
    nem, dualkardnak 1 hosszú staffja van :D komoly.
  • RiM
    #4025
    dualt hosszús staffnak? :) szal dualkardnak 2 staffkardja van?
  • Mattheus66
    #4024
    najó inkább leszállok 1 szeró témárol. :D de lenne 1 új gond: Nem tudjátok melyik mód csinálja azt hogy: nem mindegyiket de van amelyik dualt hosszú staffnak látom.Ez nagyon idegesít és ki kéne szednem de nemtom melyik az. Pls segítsetek. Előre is thx
  • McGrady
    #4023
    lehet, hogy nem jól vannak beállítva az erőid!
    pl. ha akarsz csinálni egy Red DFA-t ahhoz az ugrásodnak maxon kell lennie, menj az erőkhöz, és mindent tegyél fel maxra(persze ha van még pontod). utána mennie kell
  • paj01
    #4022
    hi
    egy kérdés: miert van az h multiplayerben nem veszi be a combokat a jatek illetve nem lehet ugyanazokat a mozdulatokat megcsinlani mint singleplayerben? igy van kitalalva vagy ez vmi bug? van ra +oldás?
  • RiM
    #4021
    Micsinál kilép a töltődésből?
    Ezt én úgy értelmezem h:
    1., számol neki végtelenig és megunja és kilép?
    2., else kezd számolni?
    3., sokáig töli neki a mapot/játékosokat/...?
    4., jó verzióú a játéka, (patchelte?)
    5., crackelte? mer crackelni nem szabad

    u.i. adj IP-t azt meglesem h mi a gáz...
    ha nekem jó lesz akk neki is jónak kéne lennie... akk meg anynit tud tenni hújrarakja a JA-t
  • Mattheus66
    #4020
    még az elején
  • Mattheus66
    #4019
    azt mondta h megtalálja és kilép a töltődésböl v vmi ilyesmi XD
  • kas123
    #4018
    h nemtud? nem látják a szervert? v tölt nekik végtelenig?
  • Mattheus66
    #4017
    már csak 1 baj van: én tok csatizni a szeróhoz,de más nem :D. Ez mért van?
  • Mattheus66
    #4016
    THX all! a probléma megoldódott. Kiszedtem azt a 3 fájlt és müxik :D THXTHXTHX
  • Mattheus66
    #4015
    npcs1: 4 146
    npcs2: 2 511
    npcs3: 5 179
    olyan fájlom nincs h *.npc.Ezek pk3-mak a Baseböl. Gondoltam hátha ezekkel lehet a baj.
  • McGrady
    #4014
    úgy látszik van valami .NPC fájl, ami nem teccik neki, ami túl nagy, keresd meg melyik fájlról lehet szó, és amit(vagy amiket találsz) azoknak írd le ide a méretét, mi meg majd megmondjuk hogy nekünk is akkora-e...ha nem akkor átküldjük
  • Mattheus66
    #4013
    Hi all! Van 1 kis problémám: Megvan a ja+, kreálnám a szerót, elindítom a start_japlus_without_dedicated_raven_pack.bat-ot, bejön 2 console lepörög, és kilép. Amielött kilép a másodikból sikerült kilesnem ezt a szöveget: "ERROR: NPC extensions (*.npc) are too large".Mit csináljak?Plíz írja le vki,nagyon megköszönném.Előre is THX.
  • Muki100
    #4012
    Nem tudom már sajnos, talán IGN. Kulcsszavak meg next generation jedi és force powers...ennyi amire emlékszek tisztán, meg a mondanivalója.
    De nem utaltak rá hogy JK széria, lehet akár új harcrendszer KOTORban vagy akármi más.
  • janos666 #4011
    A doom3 engine helyett beruházhatnának akár a Valve Source enginejébe is (lásd hl2: ep1). Szép lenne ahogy a lézerkard világít HDR-es mapokon. És a parallaxmap is jól festhetne a hajók fémvázán.

    Nem emlékszel véletlenül hol olvastad?
  • Muki100
    #4010
    Lucasarts a múltkor írt a jövő jedis játékaihoz készült terveikről és ha eddig nem fogtak bele doom3 enginel akkor ezek után már miért tennék? Persze még elkezdhetnék. Viszont egy nextgen jk4-el ők is meg a játékosok is jól járnának szerintem.
  • janos666 #4009
    Mi köze ennek a Vistához? A DX10? Egy jódarabig nem lesz még úgyse DX10-es motorjuk. Addigra lejárjuk 2007-et is mire igazi DX10-es játékokat dobnak ki, márpedig ha hihetünk az MS új elhivatottságában akkor ezután 1-2 évente lesz majd új windows, nem csak 4-5 évente...
  • Muki100
    #4008
    Hát elég valószínűtlen lenne hogy a vista megjelenése után a ravensoftosok ülnének JK széria licencén.
  • MagyaR
    #4007
    Hát előbb-utóbb csak lesz :).
    Nem hinném, hogy lucasnak olyan baromi sok köze lenne egy star warsos játék megcsinálásához! Szntem ő csak eccerűen jóváhagyja azt kész.

    Van jobb dolga is, minthogy star warsos gammákkal jáccani :).

    Tom, hogy ezt egy szóval se említetted, de ezzel csak annyit akarok mondani, hogy bármi lehetséges! hehe.

    Jedi knight 4! Mien jól hangzana!

    Nemis kéne folytatniuk az eredeti történetet. Meglehet csinálni ittis ugyanazt mint a kotorba! Vagy előrébb tartanánk az időben vagy késöbb!
    Pl. mien phoen lenne kyle apjával menni fiatal korában!!

    Vagy felújíthatnák a jedi knight 1-et vagy stb. Szal csak kifognak vmit találni előbb-utóbb, mégha nemis lesz köze a jedi knigthoz!
  • janos666 #4006
    Mert az All-Seeing Eye fejlesztése leált, nem frissül, előbb utóbb az összesz szerver el fog tűnni belőle. Próbálkozz X-firevel vagy hasonlóval.

    Amiért benéztem:

    Tudom hogy régen megmondták hogy a Jedi Academy lesz a legutólsó Jedy Knight játék. De Lucas-éknál sose lehet tudni, a mester azt is mondta hogy nem csinál több filmert a Jedi visszatér után, erre csak elkészül még 3...
    Szóval lesz még valamikor új Jedi Knight játék? Vagy más néven valami nagyon hasonló lézerkardos-lövöldözős Jedis játékuk?
  • McGrady
    #4005
    én tudom, 2 éve nyomatom :)
    csak úgy megjegyeztem, ha nem problémo :)
  • kas123
    #4004
    ez van...szinte mindenkinél ilyen...vmi megváltozott de azt nemtom mi...csak annyit tudok ajánlani h a kedvenc szervereidet rakd be a favoritokba és annyi...

    McGrady sokan multiznak...nagyon sokan...^^
  • Mattheus66
    #4003
    hi all! megtudjátok mondani, mért van az h:All seeing eye felismeri a gamet,refreshelem a listát,talál kb 580 szervert, de magyart nem.Sőt az 580 szerver között több az olyan ahol még kis zászlók sincsenek. nemtudjátok mi lehet a baj? próbáltam már több verzióval is de a többi is így viselkedett. mit csináljak? Pls írja le vki! előre is köszi
  • McGrady
    #4002
    én pl. szoktam, msnem [email protected] azt megbeszéljük hogy mikor nyomjuk
    xfire: stormbringer91
  • Andrejka
    #4001
    szokott valaki még multizni neten mer ha igen talizhatnánk unom az sp-t
  • matt77
    #4000
    hy
  • McGrady
    #3999
    akkor keress más servert, nekem is kiírja néha, olyankor keresek egy másikat
  • dudlibond
    #3998
    a patchet is feltettem, és nem crackeltem
  • dudlibond
    #3997
    Még mindig nem tudok játszani sajnos, mert ha bemegyek egy szerverre mindig azt írja ki, hogy error invalid game folder . Ez miért van?
  • Muki100
    #3996
    innen
    meg innen
  • dudlibond
    #3995
    honnan lehet megszerezni az 1.01-es patch-et
  • kas123
    #3994
    #3992 szivesen^^
    #3993 http://www.cod2.hu/descr_asetut.php itt van az ase leírása, ebből sztem megolod, am gondolom felraktad az 1.01es patcht, azt is be kell állítani h csak azokat mutassa, Ja meg a countrynál ne leygen csak a maygar szerverek mutatása, minden szervert mutasson
  • dudlibond
    #3993
    Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de hogy kell all seeing eye-ba multizni. Mert mikor rámegyek a jedi academire baloldalt nem ad ki egy szervert sem, hiába frissítek. A Call of Dutyval ugyanezt csináltam, de ott rendesen kiadta a szervereket. Mi lehet a gond. A Filterekről beszél, de nem tudom hol kell őket beállítani.
  • Mattheus66
    #3992
    köszi mindenkinek a problémám megoldódott. A crackk-el volt gond. THX
  • kas123
    #3991
    sok hejről, warez oldalakról (wanadoo) torrent(torrentspyn is tuti fennvan) dc (keresel egy jó hubot)
  • csoola
    #3990
    király game volt a jk, kár h nem hallani arrol h esetleg összekalapálnak 1 uj részt... (pedig a raven megmutathatná a quake 4 után h igazábol azért joval töbre képes)
  • tomigyo
    #3989
    Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni a Jedi Knight 3 játékot?