5868
Jedi Knight 3
  • Dexantreal
    #4148
    Ez neked ment Monoton.
  • Dexantreal
    #4147
    Igen, mert gondolom eredeti. Ha nem, akkor oszd meg velem és én is multizhatok.
  • Dexantreal
    #4146
    Ok, majd szólj és előre is thanks!
  • Monoton
    #4145
    én krekk nélkül multizom :O
  • KILLER2
    #4144
    Háát cracket nehéz találni. Én egyszer megtaláltam működőt, csak már nincs meg, de lehet, hogy egy elkallódott lemezről meg lesz megint és akkor el tudom küldeni.
  • Dexantreal
    #4143
    Lehet, de akkor hol a crack? Jedi Academyhez.... a Blitzkrieg 2 kiegészítőjénél nem hiszem, hogy hamar lesz crack, legalábbis amit a topikjában írtak.
  • Muki100
    #4142
    crackelttel is ugyanúgy lehet multizni...ezekre én biztos nem költenék (már) pénzt.
  • Dexantreal
    #4141
    Fateromnak megvan mind, ám mivel kis koromban kölcsön kértem néha1-2-t, és bemerészeltem véletlenül piszkítani, vagy mi, azóta rohadtul alergiás a könyveinek a biztonságára és csak bekötve engedi, hogy elvegyem ,de leginkább sehogyse... és az a bosszantó, hogy több polc tele van csak SW könyvekkel neki.

    Nektek amúgy megvan Jedi Academy eredetiben? Mert gondolkozok rajta, hogy karácsonyi csomagnak kérném ezeket a játékokat szüleimtől: Blitzkrieg 2, Blitzkrieg 2 Fall of Riech és SW Jedi Knight 3: Jedi Academy. Együtt lenne ez az egész... olyan 15 000 Ft. Faterom könyv tisztaság mániája picit hasonlít a játékokhoz is: úgy értem, annyiban, hogy nem nagyon akar nekem semmilyen játékot venni egyszerűen azért, mert... nem is tudom. Mindig talál valami kifogást, plusz nem komálom annyira, inkább mutert és szerintem ő is tudja, úgyhogy nem hinném, hogy akár csak a Jedi Academy összejönne karácsonyra. Pedig tök szívesen nyomulnék multiba... szerver listát megnéztem és rögtön talált egy magyar szervert, úgyhogy még játszák magyarok
  • KILLER2
    #4140
    Szerintem kéne egyenlőre valami kiegészítő és akkor miután kiadja a végén a videót akkor rögtön jönne a vilasztott oldalhoz illő folytatás.
  • Monoton
    #4139
    neked megvannak? O_o

    tényleg hol lehet star wars könyveket venni ? rendelni ?

    nekem az összes kell .DDdddd
  • Dexantreal
    #4138
    Jahh, loool, oké.
  • roblee
    #4137
    Félreértettél!
    New Jedi Order és a Legacy of the Force, ezek könyvek, pontosabban sorozatok. A NJO 19 könyvből plusz 2 ebook-ból áll, míg a LotF eddig 9-ből.
    Marka Ragnos pedig nem a világos oldalt szolgálja, pont ő! Én Jadenről beszéltem. Mint jedi fog megküzdeni vele és feltámasztójával.
    Így már világos?
  • Dexantreal
    #4136
    Ja, értem akkor. Ezekről a játékokról nem is hallottam. Mikorra várható? Vajon nagyméretű lesz? Mert most kevés helyecském van az abaj és nincs dvd íróm. Áhh, kár, hogy elmondtad a végét, ezt nem is mertem volna még álmomban se hinni, hogy Ragnos a világos oldalt szolgálja, lol... mert ott még nem vittem végig, azt hittem, hogy csak megvédik a sírt és csá. Egyébként meg igazad van, a világos oldalnál kihagytam, hogy Jaden jó Jedi lenne.... ezen még lehetne agyalni ja.
    Szóval, akkor máshogy lenne a sztori, de nem úgy, hogy Jaden egy Sith, vagy ilyesmi.... mondjuk ez is benne lehetne a választási lehetőségben és több féle úton lehetne elindulni, más-más története lenne mindegyiknek. Nem tudom, ez így sok időt igényel és sajnos hiába is agyalok ki akármit, Lucasarts-nál le se szarják.
    Amúgy neked is jó ötleteid vannak.
  • roblee
    #4135
    NJO - New Jedi Order és persze a folytatása a Legacy of the Force. Az még nagyon ütős lehet!!!
    Jó ötleteid vannak, csak egy bibi van: az egyik: JA végén Jaden átáll a sötét oldalra - ez rendben is van -, de mi van azzal a befejezéssel, amikor elpusztítja Marka Ragnos szellemét és feltámasztóját, vagyis a világos oldalt szolgálja.
    Erről a folytatásról nem írtál.
    Te mindenképpen úgy folytatnád, hogy Jaden egy Dark Jedi?
    Sajnos nem tudom pontosan, hogy hány évvel játszódik az endori csata után, most nem nézek utána, de lehetne egy olyan szál, amiben Jaden segítene Luke-nak a Kueller (Az Új lázadás ) vagy Brakiss ( Árnyakadémia ) megkeresésében és elpusztításában. Brakiss hozta létre az Árnyakadémiát, ott elég sok erőérzékeny tanítványa volt. Ezzel lehetne kezdeni valamit.
    És még számtalan lehetőség akad...nem igaz?
  • Dexantreal
    #4134
    NJO? Amúgy, hogy oldanánk meg.

    Sötét oldal folytatása: Jadennel nyomulnánk a 4-ben, ő lenne a mindenható Sötét nagyúr, lenne egy elsődleges feladat, mégpedig az, hogy toborozzunk személyesen, vagy birodalmi csapatokat küldve tanítványokat és nekünk kéne kiképezni őket egy közös "edzésen". Néhány küldin keresztül ez lenne. Mikor már elegendő létszám lenne, a feladat változna: az akadémia felderítése (ha elköltözött máshova) és az összes Jedi kiiktatása, plusz jogar megvédése. Nagy csaták, s végén a nagy durranás: Jaden vs Luke és Kyle, meg mondjuk pár kiváló Jaden tanítvány.


    Világos oldal: összegyűjteni a tartalékokat, nyomozni néhány, vagy sok küldin keresztül Jaden után és ilyenkor a tanítványai ellen kéne harcolni, majd a végén Jadent legyőzni, jogart birtokolni és biztonságba helyezni, vagy megsemmisíteni. Esetleg még a birodalmat is legyőzni egy nagy csata keretében.

    Karakterek: sötét oldalon mehetnénk magával Jadennel, vagy pedig választhatnánk majd az "edzések" megkezdésekor egy saját magunk álltal generált karaktert, akivel végig segítünk Jadennek. Világos oldalon választható lenne Luke, vagy Kyle, vagy pedig egy szintén egy generált karakter.

    Mit szóltok?
  • roblee
    #4133
    Üdv!
    Egyelőre nem úgy néz ki, hogy lesz folytatás, ha igen, az még arrébb lesz. Most olvastam, hogy kiadnak egy csomagot, amiben a legjobb SW játékok szerepelnek majd PC-re. Ebből kifolyólag, mostanában nem lesz semmi új.
    Szerintem jóra sikerült a JA, de hogy csatlakozzam Dexantreal-hoz, szerintem is sokkal komolyabban ki lehetne dolgozni a kiképzést, amitől igazán olyan érzése van az embernek, hogy megdolgozott azért, hogy Jedivé váljon.
    A Jaden névről csak annyit, hogy azért választották ezt, mert 'un' unisex, vagyis férfiaknak és nőknek is lehet adni.
    Jogosak az elvárások, tényleg jó lenne ennek a folytatását elkészíteni, csak az a gond vele, hogy kétféleképpen lett vége. Hogy oldanátok meg?
    Én most kezdem el a NJO könyveket sajnos angolul, mert magyarul nem úgy néz ki, hogy kiadnák. Azt tényleg jó lenne feldolgozni.
    Bocs a hosszért!
  • Monoton
    #4132
    azigaz:D
  • Dexantreal
    #4131
    Azokat nem nagyon olvastam, csak talán 1-2-t, de felőlem akár az is lehet, viszont akkoris ezt a 3-dik részt illene befejezni.
  • Monoton
    #4130
    sztem meg dolgozzák fel a film folytatásának szánt könyveket :DDD
  • Dexantreal
    #4129
    Ja, oké.
  • KILLER2
    #4128
    Én is fejlesztéssel gondoltam, csak úgy, hogy magasabb szintre lehessen őket, legyenek látványosabbak és legyen több.
  • Dexantreal
    #4127
    Meg kicsit több időt szentelhetnének a készítők a kiképzésekre, ha ismét lesz ilyen. Mert itt volt két-három, aztán csá. Mi meg nem is ismerjük szinte az ilyeneket és valami jót kitalálhatnának.... csak egy ötlet.

    A rohadt erős dolog az szerintem nem jó, inkűább fejlődgessen magától és úgy vettem észre, hogy minden csak harmadik szintig volt növelhető, közben meg Ragnos tanítványai pörgették maguk körül a pengéket,meg minden... persze ott is voltak gyengék. Úgyhogy a folytatásba lehessen maxig fejleszteni szerintem a képességeket.
  • KILLER2
    #4126
    Szerintem sem volt semmi baj Jadennel, csak tényleg elég érdekes, hogy a nőket is jadenezi. . Kyle szeritnem túl öreg már ehez. A következő részben én valami új tanítvánnyal szeretnék lenni, aki kb olyan anakin szintű erővel rendelkezik (aza rohadt erős).
  • Dexantreal
    #4125
    Nemtom, szerintem azért jó volt Jaden is, de, hogy a nő nemüeket is le Jadenezi.
  • Muki100
    #4124
    Nincs bejelentve a folytatása de amilyen gyenge volt szerintem ezt a jaden dolgot hagyni kéne a fenébe és Kyle-al foglalkozni, hisz ő a JK széria hőse.
    És bizony, a nőneműeket is Jadenezi.
  • Dexantreal
    #4123
    Végig vittem a sötét oldaloooon! Kemény volt és a folytatásba akkor hogyan lesz? Ott majd úgy lehet indulni, hogy világos, vcagy sötét oldal? Aszerint, kinek, hogy van kedve? Hiszen a történet a sötét oldalon még nem ért véget... a világosat nem tudom még.

    Egyébként, ha teszem azt, kezdek egyet egy Twilek csajjal, akkor ugyanazok lesz a történet és Rosh ugyanúgy le Jadenezi?
  • Dexantreal
    #4122
    Oké, thanks! Amúgy már otthon vagyok, szóval megyek szenvedni és, ha nem sikerül, küldök képet közelebbről is, ahogy kérted... vagy nem tudom ki kérte :S.
  • Dexantreal
    #4121
    Helyes, tedd fel. Anno egy haverom oda adta Jedi Academyt és elkezdtem, de elakadtam annál a rocnsokat összegyűjtő pályánál, amit most már elsőre végig vittem... és multiztam is vele, szal időközbe rájöttem miért siekrült a multi: mert haveromé eredeti. Aztán nemrég nagyon SW hangulatom lett: SW Battlefront 2, SW Empire at War (és majd Forces of Corruption is, ha sikerül YASU-val elindítani), SW Jedi Academy, SW Knigths of the Old Republic. Szóval nosztalgiából kerül fel Jedi Academy.

    Bazz, kéne valami megoldás, hogy törttel is lehessen multizni és játszhatnánk akkor... haamchin keresztül lehet? :S
  • KILLER2
    #4120
    Én innen szedem a modokat.
  • Monoton
    #4119
    állj rá a tömbre :) asszem

    bakker hazamegyek felteszem énis :D
  • Dexantreal
    #4118
    Ha arra gondol, azt asszem már próbáltam, de van ott egy elektromos sáv, ami megráz... bár lehet, hogy nem. Majd hamarosan kipróbálhatom.
  • Dexantreal
    #4117
    Oké, csak először azért lett így, hogy az egész helyet lássátok, bár nem értem, miért ilyen szar a graf a képen, pedig játékba tök normális: 1024szer akárhányas.
  • roblee
    #4116
    Persze, hogy letölthető. A Jedi Knight sorozattal kapcsolatban nagyon jó oldal a www.massassi.net, és a Lucasarts játékokkal kapcsolatban pedig a www.lucasfiles.com
    Ezeket érdemes megnézni, ha még nem tetted meg.

    Ha tudsz, küldj egy közelebbi képet arról a helyről, amin nem, tudsz átmenni és én berajzolom, hogy hol lehet az a beugró.
  • Monoton
    #4115
    igen arra gondol :)
  • Dexantreal
    #4114
    roblee és Killer2 ezer thanks a válaszokat! Azonban még így se tudom, hogy milyen vasdarabra gondolsz Killer 2, s roblee, hogy hol lenne az a beugró rész :S. A vasdarab azok lennének ott fent? Mer ott lehetetlen.... no, de majd kutakodok du-tán még.... hamarosan úgyis irány haza.

    Az a mod letölthető még valahonnan roblee? Mert utólag szerintem majd kipróbálom, hogy mit lehet összehozni vele.

    Így a hsz végére mégis csak beugrott: Killer 2, e most azt nevezed vasdarabnak, ami megy a futszalagon? Az a nagy böhöm valami? Mert, akkor értem már
  • KILLER2
    #4113
    Dehogynem láttál már vasdarabot, a képen is van. Azokra az izzó tömbökre gondoltam csak nem tudtam, hogy minek nevezzem.
    Én kardot legtöbbet Dualt (dupla pengés) és Singlet használtam. Dualból a markolat mindig a védő volt (ha ez a neve) és ha jól emlékszem kék. A Single kardból (remélem jó neveket írok) Arbitert vagy Praetort használtam kék vagy lila pengével. Így utólag egy modból Revan kardjával nyomulok kék vagy piros színnel.
  • roblee
    #4112
    Üdv Dexantreal!
    Az első témához:
    Többször végigvittem a game-t, és ha jól emlékszem két részből áll a gép. Az első egy formázó a második pedig valamilyen elektromos akármi. Itt mikor működésbe lép, akkor egy térerő kapcsol be, ha jól emlékszem. A két gép között van oldalt egy apró beugró. Oda kell bemenni és miután az erőtér megszűnik, van annyi időd, hogy a "tégla" után menj. Remélem jól emlékeztem.
    A második témához:
    Nekem általában utólag készített fénykardjaim voltak (SBX-JA Hilt Pack v2.0 MOD), ebből is Luke RotJ kardja - nagyon szép lett, és persze zöld:
    Ja, és kipróbáltam mind a három kardtípust, de legtöbbször a single blade-t használtam, mert a Strong style-lal nem tudtam betelni és a Fast style Force Pull Impale is a kedvenceim közé tartozott.
    Hát ennyi!
  • Dexantreal
    #4111
    Hmmm... vasdarab... nos, itt azért próbálkoztam párszor, de vasdarabott még nem láttam... bár lehet, hogy csak elkerülte figyelmem. Majd du-tán kiderül, jóra gondoltál-e és thanks!

    Nektek amúgy milyyen lézerkardotok volt a küldetések alatt? Sokáig hezitáltam, hogy most ez a dupla féle legyen, vagy a Darth Maul sztálj, de az egy karddal való hadakozást nem akartam. Végül lett ez és megtorló a markolata. A színe pedig zöld és lila, hogy ne az a gyakori kék legyen. Esetleg a kardotok színeit/színét is leírhatjátok, ha még emlékeztek rá.

    Csak kíváncsi vagyok.
  • KILLER2
    #4110
    Nem bizros, hogy jöt mondok, de ha ez itt az amire gondolok, akkor gugolj be egy ilyen vasdarab mögé és úgy menj át a lapítón.
  • Dexantreal
    #4109
    Újból elakadtam. Taspiron vagy hol, egy ilyen....feldolgozó üzem féleségben. Rosht kell kiszabadítani, de Jaden szerint csapda... és szerintem is Mondjuk én úgyis sötét oldalra emgyek és majd utólag visszatöltöm és a világos oldal. Alora vagy ki után, az a Twilek csaj, vagy, hogy nevezik.... őt üldözöm. Itt egy kép: elől egy fal, ami összepréseli a dolgokat, vagy nem is tudom mit csinál és közte elektromos sugár, próbáltam a falon lévő csöveken is, vagy miken, de olyan szűk a hely, hogy lehetetlen... ez a legalsó futószalag, van még kettő fentebb, de azt hiszem ,hogy erre vezet az út Alorához és Roshoz.... bár lehet, hogy a középső is esélyes rá :S, na mindegy.