5868
Jedi Knight 3
  • Dexantreal
    #4108
    Sikerült végre és thanks! Átmentem már, csak szerintem elfelejtettem a nagy rohanásba egy valamit kikapcsolni ,vagy bekapcsolni és rohangásztam ide-oda, aztán sikerült.
  • KILLER2
    #4107
    Ajtót találtál már? Azon kell átmenni, nem is 1en, hanem kb 4en. Nem olyan vészes.
  • Dexantreal
    #4106
    Lövésem sincs merre van a futószalag :S... egyik irányba ládák, másiknál meg kék ilyen izé fa van.
  • KILLER2
    #4105
    Hát elképzelni én se nagyon tudom. GTAból szerintem a Vide Citynek jobb volt a hangulata mint a SAnak, de ez már nem ide jön.
  • Dexantreal
    #4104
    Azért én majd letöltöm ezt a Force Unleashed-t. Kíváncsi vagyok rá, de a JK4-re is. GTA féle játék leginkább GTA: SA-ba volt a legjobb, persze azért megnézném, hogyan hozzák össze ezt Star Warsba. Csak valahogy elképzelni nemtom egyenlőre a dolgot... de tényleg jó lenne egy ilyen mászkálós, sok új dolgot láthatnánk akkor.
  • Dexantreal
    #4103
    Ok, értem én így, csak majd megkell találnom a termet. Jah, az a darabokat gyűjtögetős pálya tényleg szar volt... anno próbálkoztam a játékkal és elment a kedvem emiatt a pálya miatt, de most meg elsőre sikerült, csak ennél a rancorosnál nem tudom a dolgot, mit merre.... de most már igen, úgyhogy thanks!
  • KILLER2
    #4102
    Azt a pályát utálom a legjobban. vagy talán az az egyetlen pálya amit utálok, meg még az amikor lezuhanok és alkatrészeket kell gyűjteni.
    A rancort el kell csalni az utólsó terembe, ahol lesz egy futószallag. Van előtte egy vezérlő. Oda be kell menni és ledobni a ládát. Attól megdöglik a köcsög rancor. Sajnálom, de ennél érthetőbben nem tudom most elmondani.
  • KILLER2
    #4101
    JK4ről én is csak ennyit láttam/hallottam eddig, ha ez egyáltalán JK4. Amint utánanéztem, ez sajna nem JK4, hanem ahogy Muki is mondta, ez a Force Unleashed. Rákerestem és szinte mindenhol ezt a videót dobta ki :(
    De azért ne szomorkodjunk, biztosan eléri majd ezt a szintet a JK4, sőt talán még jobb is lesz. Én pl örülnék valami talán GTA szerű játéknak, amiben szabadon lehet mászkálni a galaxis egy részén, vagy Coruscanton és néhány embertől lehet küdetést kérni. Olyasmi kéne mint a GALAXIES, csak ne netes legyen, emrt nem tudok angolul xD
    Szerintem ebbe a részbe még több és látványosabb erő kéne és persze jobban lehessen fejleszteni őket. Meg aztán valami olyasmi kéne, hogy ne nagyon legyen vége a játéknak, hanem a küldetések után is lehessen még mászkálni. Talán kéne valami bajnokság. Remélem a multija ennek is olyan jó lesz mint a 3nak, mert nekem eddig annak a multijával játszottam a legtöbbet és még mindig nyomom. Várom már a PCs megjelenését. Ezek a gémek PCre valók nem konzolra.
    JK3 meg történelem. A grafikája picit elavult, de maga a gém jó, bár szeritnem eléggé röid lett és azt a hangulatot sem adja mint a JK2, de a multi az nagyon király.
  • Dexantreal
    #4100
    Egyébként már legyőztem Rosht JK3-ban és most egy szar Rancor mutánssal szarakdook, ahol rákéne tenni egy ládát, vagy nemtom mit... így rémli kvalakinek? Ha nem, majd du-tán rakok be képet, csak majd vki pls help. Előre is thanks!
  • Dexantreal
    #4099
    Áhh, ez nagyon durva, nagyon ott vaaan. Már várom.

    Mikorra várható?

    Egyébként JK 3 meglehet, hogy régi, de jó még.
  • KILLER2
    #4098
    Igazad lehet. Én JK4 címen láttam. Még egyikről sem hallottam. De igazán jöhetne már a JK4 is.
  • Muki100
    #4097
    Ezt ha nem tévedek FORCE UNLEASHED-nek fogják hívni, nem pedig JK4-nek.
  • Koon JM
    #4096
    xD, most olvastam az oksa np...és sok sikert a klánhoz"dumáját RIM-nek, és köszi :D
  • Koon JM
    #4095
    Jah, én is láttam, iszonyat komoly, bár inkább szerintem abban erők lesznek, a videó alapján, mert a kardot 1x sem használja, bár ilyen komoly erőkkel én sem hasnzálnám :D
  • KILLER2
    #4094
    Az bizony. mapdesign.atw.hu-n teláltam. Itt a link: videó
  • Muki100
    #4093
    JK4?!
  • KILLER2
    #4092
    Jó játék ez, csak mai szemmel a grafikája már picit gyenge. De úgyis most jön a JK4, videó alapján jónak tűnik.
  • Dexantreal
    #4091
    Azért durva ez a Jedi Academy, de jó durva, szal pozitívan. Most vagyok Vader kastélyban Kyle-al és nyomulunk ezerrel kifelé asszem.... ilyet szól: tanulmányozzam a szektások szokásait. Én meg szó szerint vettem elején, bebújok egy nagy szikla mögé, erre jön az áldás fentről...birodalmi repülő rohamosztagos, vagy, hogy mondják.... nemtom pontos nevét. Aztán bemegyek, két tanítvány dumál, majd jó kis lézerkard párbaj, győzök...és így szépen, vegyesen: birodalmi rohamosztagosok és Ragnos vagy kinek tanítványai. A vége felé jött egy tanonc pár birodalmi rohamosztagossal. A tanonc nekem ront, a katonák csak néztek, mint SW 4-ben, mikor Darth Wader vs. Obi-Wan volt.... legalábbis szerintem néztek, mert nem nagyon csináltak mást. Ám, ha befizettek egy jó lézerkard párbajra, csalódniuk kellett, mert 1 mp alatt vége lett, mivel egy jó vágás oldalt és a tanonc kampec.
    Aztán már jötek keményebbek a tanoncok közül: kis villámok, fojtogatás, meg rohadt gyors mukik lézerkard nélkül, de azokat is könnyű elintézni, mert, ha ugrálnak, szépen bele kell csapni és megnyugszik. Aztán voltam egy rohadt nagy teremben, ahol 4 fekete izé jött le a plafonról, majd szép sorjába mindegyik sarokból elő jött kis meglepi: valami repkedő szar, utána a jó barátaim, a robotok, amik szerintem droidikák utódjai, mert ilyen védő pajzs vette körül őket.... utána néztem egy nagyot, mikor szaporán csattogó, két lézerkarddal felszerelt robotok jöttek elő. Azt hittem, hogy nagyon nehéz lesz lenyesni, de sikerült. Most meg egy nagy üveges teremben vagyok, ahol oldalt felfelé vezet kanyargos rész. Szerintem pillanatokon belűl eldönthetem, hogy sötét, vagy világos oldal. Valóságban nem tudom mit csinálnék, de annyira érdekel a sötét oldal, hogy először azt viszem végig. Aztán vissza a mentett álláshoz és a világos oldal.
    Egy tanonccal hadakoztam, mikor abba kellett hagynom... na, de majd du-tán...

    Egyébként rohadutl nem értem, miért csinálja azt, hogy belépek, menübe meg ilyen helyeken nem, de játék közbe villog a kép? Rohadt szar.
  • Dexantreal
    #4090
    Siiikkerrüüülttt!!!! Nagy nehezen, de sikerült végigjátszás, meg cheat meg minden nélkül és most Coruscanton nyomulok.
  • Dexantreal
    #4089
    Ha van...
  • KILLER2
    #4088
    Keress végigjátszást.
  • Dexantreal
    #4087
    Egyszerűen nem tudom mi legyen itt. De az elme trükkel jól elszórakoztam... kinyírattam egy birodalmi rohamosztagossal másik kettőt, meg mindhárom a szolgámmá lett és ide-oda követtek, persze folyamatos elme trükközés alatt.
  • Dexantreal
    #4086
    Oké és mégegyszer thanks!
  • KILLER2
    #4085
    Ha tudtál vele régen multizni, akkor próbáld ki. Tedd fel az 1.1es patchet. Amúgy ha megveszed, akkor szerintem lehetne folytatni, de azé kéne egy uninstall a crack miatt. De vedd ki a mentéseket és uninstall után meg tett őket vissza.
  • Dexantreal
    #4084
    Ja, hogy csak ennyi a géjm? Na és, ah megvettem, kell uninstallálni, vagy szépen bedugom az eredetit és tudom folytatni singlet is? Nem vagyok jártas ebbe, sry. Egyébként meg nem értem ezt a multi crack dolgot.... emlékszem, anno tudtam multizni vele :S. Force Sense.vel lestem már épületeket, de szerintem meg felkéne menni a tetejére vaéahogy és eddig nem találtam liftet, ami felfelé vitt volna... lfelé már mentem... de thanks a segítséget, még próbálkozom.
  • KILLER2
    #4083
    Nézd meg Force Sense-vel, azzal szerintem látni fogod, hogy hova kell menni. Amúgy multizni patchel, lehet, de csak be tudod írni a google-ba, hogy jedi academy patch. Multihoz működőképes cracket még nem találtam, de ha nagyon játszani akarsz, vedd meg. 3000-4000 Ft nem a világ vége.
  • Dexantreal
    #4082
    Jah, ha tudtok msá utat, akkor írjátok le azt légyszi, csak én úgy gondolom, hogy itt kéne mennem.
  • Dexantreal
    #4081
    Az erő legyen veletek!

    Nosztalgiából feltettem és segítségeteket szeretném kérni. Egy Lando Carlissianéhoz hasonló felhőváros szerűségbe vagyok, csak ez nem város, hanem a birodalmiak álltal védett terület és Wedge-el nyomulok. Ő az égből szórja az áldást az épületekre, ha a jelzőfény kilett téve. Na, kettő már megvan és csak a laktanya tetej maradt vissza, de nem tudom, hogy menjek fel :S. Na meg azt se, hogy melyik épület... meg valamelyik helységbe volt egy sith tanítvány is, kinyírtam.

    TIE vadászok hangárjában vagyok és itt lett egy lyuk Wedge bombázása után, szerintem,ha itt kijutnék, akkor nyert ügyem lenne a laktanya tetejéig.




    Másik: valaki még játszik multiba? Hogyan? Mert multiban a szerver nem hozott be egyet se.... esetleg kell valami patch?Mi a legújabb patch, tudtok adni magyar szerver IP-ket? Vagy mind eredeti szerveren van? Ha igen, az baj, mert enyém warezos játék.

    Próbáltam úgy multizni, hogy botok ellen és mikor betölti a mapot, utolsó bot nevét kiírja, akkor kidob, "end of message" izével :S

    Pls help.

    Előre is thanks!
  • RiM
    #4080
    oksa np...sok siekrt a klánhoz!
  • Koon JM
    #4079
    Killernek igaza van, ő tud rendesen hatni rám, bocsi RIM, máskor nem teszem, külömben azóta tényleg nagyon megváltoztunk, 3 Győztes WARUnk van, és ezen kívül 1 vesztes sincsen!Elvileg van, csak nem kaptam képet a vereségről, és semmilyen visszajelzést sem, ezért nincsen fent az oldaunkon!
  • KILLER2
    #4078
    Igaz, régen nagyon szar hely volt, akkor én sem szerettem, de mostanra szerintem komoly fejlődésen mentünk keresztül. Igyekszünk fenntartani a rendet, de nehéz, mert nényleg sok az idióta. Ja és köszi (mármint a sok szerencsét)!
  • RiM
    #4077
    nem war volt...1szerű 1v1...és tuti te voltál...többen tanusítják...és még le is csítereztél...csak ezért maradt meg bennem

    Killer2: oks bocsi, csak amikro én nyotmam a JS klán nagyon looser volt, ne mhajoltak meg duel kezdetén, fojon sweepeltek, meg votl 1 JMük aki nem tudott legyőzni azt fojton lelámult...meg koon...őt is elverteme flawlessre és jött azzal h csíter vok meg tralalalala, de sok szerencsét nektek, mentsétek meg a JK3mat!
  • KILLER2
    #4076
    Új vagy szóval meg van bocsájtva, de picit tájékoztatnálak az itteni dolgokról:
    - ne magyarázkodj ennyit
    - ne nagyképűsködj
    van még bőven tudnivaló, csak most nem jut eszembe xD

    RiM: Lehet, hogy mi voltudnk (én is JS tag vagyok Revan néven) én nem voltam ott, de légyszíves ne szidd azt a helyet. Amúgí alaposan megváltoztunk. Igaz egyenlőre nem vagyunk nagy harcosok, de legalább egy kellemes társaság általában.
  • Koon JM
    #4075
    Jah, de nem gyakori név, csak utánozzák, mert tetszik másnak XDXDXDXDXD
    Olyan hülyék, én 1x utánoztam le egy nevet, azt sem szándékosan!
    Utánna bocsánatot kértme az illetőtől, és más nevet választottam!:)
  • Muki100
    #4074
    akkor te is jó nicket választottál magadnak...
  • Koon JM
    #4073
    Külömben mostanában kicsi időközöket kihagyok, mivel most inkább tanulok, és ezért nem játszom anyit, mint a szünetben:D:D:D!
  • Koon JM
    #4072
    Te keversz valakivel valamit, mi csak 1 hónapja WARozunk, te vagy kicsit nagyképűvagy, vagy...inkább nem akarok semmilyen vitát, az a lényeg, hogy most ne értsél félre, eddig 13 emberrel, (száltam) találkoztram, aki a nevemben harcolt, Bocs, de nem én voltam!
  • RiM
    #4071
    Lol a JS looooooool, emléxem rám Koon? :D MAB szerveren kettő 100/as vereség?
    A JSbe csak sweepelő kakikat gyártanak...

    Am a JK3nak neten leáldozott! Már alig játszanak sajnos...(szal nemhiszem h sok jelentkezőtök lesz)
  • KILLER2
    #4070
    Mint látod itt nem folyik semmi féle duma november 9 óta.
  • Koon JM
    #4069
    és a serverünk neve a következő:{JS}Akadé[email protected]!

    És mondom, hogy személyesen Koppány, meg Mamba adtá át, hogy legünk kitartóak, mert ők befejezték a jk3-mat, asszem örökre!