5868
Jedi Knight 3
  • tommygiant
    #4388
    Szerintetek melyik a legjobb map a Jedi Academyben?
  • KILLER2
    #4387
    Én úgy tudom, hogy patch nélkül el sem indul.
  • Muki100
    #4386
    sztem ez akkor van ha 1.0-ás verziója van a szervernek.
  • KILLER2
    #4385
    Ilyenről még nem hallottam.
  • K4nCzY
    #4384
    nagyon szépen köszi a helpet,már csak 1 kérésem lenne...ha tudjátok,légyszi mondjátok meg,hogy mi ez a protocol 25,és hogy lehet megszüntetni! :)

    kösz
  • KILLER2
    #4383
    Ez a hiba, hogy nincsenek emberek konkrétan a crack miatt van, már én is találkoztam vele.
  • Muki100
    #4382
    Nekem crack és minden lófasz nélkül tökéletesen megy mind a kettő. Patchet, VGA drivert, stb. elintézted?
  • KILLER2
    #4381
    Azért a waeez nagyon elterjedt és itt az SGn mvan egy olyan nézet, hogy ha valaki warezol az a szíve joga, de oldja meg maga.
    De most segítek. Ez a crack miatt van, fos a crack. Keríts egy másikat.
  • 536134
    #4380
    Cserébe kérek egy kis segitséget!!!!
  • 536134
    #4379
    Itt van:
    http://www.crack.ms/cracks/crack.ms?id=1360004

    Ha tán nem megy akkor nézd meg ezt:
    http://www.crack.ms

    Ha tán ez sem megy akkor keress a google-n :)))
  • 536134
    #4378
    Császtok!
    Nem indult el először a SP és az MP de meg lett crack-elve
    azt most csak olyan gondom van hogy nem mutatja az embereket
    meg PL az első pályán nem látom az embert és azt a fát amit ki kell vágni...vagyis a fa egy részét nem látom...meg ahol van az az ajto ott siman nyitva van de nem mehetek át ott....
    SZOVAL HELP!!!!
    Mi kéne?!!!
    DIRECTX??
    VAGY MI A ******!!!
    Na mindegy de ha lehet help....
    Megadom mindjá azt az oldalt ahol letöltheted a crack-et
    PLEASE WAIT :))
  • Muki100
    #4377
    nálam simán minden féle crack nélkül megy...
  • K4nCzY
    #4376
    hmmm...nem tudjátok,hogy milyen crack kell a multizáshoz?
    régen sokat mp-eztem,de most újraraktam és azt írja ki,hogy ,,Disk 1 not in drive"...pls help,nagyon szeretnék játszani :)
  • tommygiant
    #4375
    Van routered? Ha van, akkor valószínű, hogy a szervert csak a routerhez csatlakozó számítógépekről lehet látni és használni.
  • xxxpaulxxx
    #4374
    Sziasztok servert kreálni, amit a többiek látnak all the seeing eye-ban, vagy bármilyen server keresőben. Már minden hogy próbáltam, de sehogy nem sikerült. Leszedtem egy olyan progit, hogy Jedi academy dedicated server v1.1, de ez sem müxik... tudna valaki segíteni, mi a teendő?
  • KILLER2
    #4373
    Nekem is ilyen kártyám van, de eddig nem volt vele ilyen.
    Próbáld meg alap játékkal, ha vannak benne modok, meg ha esetleg nincs fent a patch, akkor tedd fel. Alap a reinstall, de akkor mindent törölj.
  • Geriqq
    #4372
    Császtok! Akárhányszor elindítom a Jedi Academy Multiplayert, ez a hibaüzenet jelenik meg: "A Jedi Academy Multiplayer hibát észlelt, ezért leáll. Az adatok melyel éppen dolgozott elvesztek.."
    Nem tudjátok, hogy miért van ez, és hogyan oldjam meg? (A videókártyám GeForce 6600, és a legújabb driver van hozzá feltelepítve)
  • KILLER2
    #4371
    Akkó jó multizást!
  • Senpai
    #4370
    Hidden and Dangerous2-höz nem kellett. Swat4-hez nem kellett. Cod2-höz már nem emlékszem. Több multit még nem nyomtam.
    Bocs ha egy kicsit felkaptam a vizet Mukin, de nem szeretem ha valaki... Nem mondok inkább semmit. Szerintem ő sem úgy kezdte a multizást, hogy egyből mindent tudott mihez mi kell hogy menjen.
    Mindegy, részemről téma OFF!
    Thx a segítséget!
  • KILLER2
    #4369
    Most nem azért, de eddig hány játékon játszottál multin és ebből hány volt az, amikor nem kellett a patch a multihoz? Mert nekem eddig mindhez kellett a patch. Meg aztán talán logikus is, de mindegy. Lényeg, hogy megvan.
  • Senpai
    #4368
    Sziasztok!
    Valóban ne, túl megeröltető, de ha nem tudod Muki hogy ezt kell csinálniahhoz hogy menjen, akkor megeröltető megoldani a gondod!
    Egyébként Killer után a hozzászólásod felesleges volt.

    Killer köszi a segítséget!
  • Muki100
    #4367
    google megkeresed az 1.1 patchet, szerintem nem túl megerőltető.
  • KILLER2
    #4366
    A multi 1.1 nélkül szeritnem nem is használható.
  • Senpai
    #4365
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy a Multiban mindig kidob a szerver? Most telepítetem a játékot. És nem egy hanem az összes szerver amire fel akartam menni 1 percen belül kidob, valami
    ERROR: CL_ParsePacketEntities... Meg hasonló hibákat. Mi lehet a baj? Kellene valami patch? 1.0-s a játékom.
    Pontosan mit kellene leszednem és honnan?
    Előre is köszi a segitséget!

    senpai
  • KILLER2
    #4364
    De nekem nem.
  • Muki100
    #4363
    én azt olvastam hogy másoknak megy, kompatibilitás állítással.
  • KILLER2
    #4362
    Nem tudja valaki, hogy hogy lehet elindítani ezt a gémet Vistán?
  • kuci06
    #4361
    asszem videokártya driver és directx reinstall
  • KILLER2
    #4360
    Fúúúúú, pedig régen tudtam. Talán túl sok + cucc van a base-ban, de csak tipp.
  • noslobos
    #4359
    csá mindenkinek légyszi segítsetek már fel tettem a jedi academyt és amikor megnyitom vagy a single playert vagy a multi playert ezt írja ki
    GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
    mi lehet ez?
  • tommygiant
    #4358
    Már válaszoltam neked drephis, a Jedi Knight Academy...KT című fórumban.
  • Drephis
    #4357
    hi! mért van az h a kt nem számlál????? müxik csak egyszerüen nem hajlandó számlálni :(
  • KILLER2
    #4356
    ha jön valaki, akkor azt 6:55ig tegye, mert akkor ismertetem a szabályokat és utána lezárom a csapatot.
  • KILLER2
    #4355
    A {JS} Akadémián ma hétrkor a t2rip-en bajnokság.
    A versenyszámok:
    - fegyveres harc (Free For All)
    - 10 menetes duel (2es párokban)
    - swoop verseny
    - ökölharc
    gyertek minnél többben! Tagokat és vendégeket egyaránt szívesen várunk.
    Sok sikert kívánok minden résztvevőnek a {JS} Akadémia nevben.
  • KILLER2
    #4354
    Nálam ASE van, de ott semálítottam be. FEllépek a szerverre és az elindul magától.
  • Muki100
    #4353
    xfire->options->games->jka és ott advanced optionsnél be tudod állítani milyen paraméterekkel induljon.
    A JA+al én sose foglalkoztam sokat mert ki nem állhatom, de az nem úgy volt rég hogy csak szerver oldali mod amúgy? Vagy most már kliensnek is kell?
  • q2w3
    #4352
    Hogy tudom azt beállítani, hogy ha xfire-ről elindítok egy játékot akkor rögtön a ja+ moddal eggyütt menjen és ne keljen beállítani?
    Eddig Force mod III volt, de az szar.
  • KILLER2
    #4351
    {JS} Akadémia 87.229.7.53:29090
    A szerver mától a The Academy v3 pályán fog futni, szóval ezt tessék szépen leszedni
  • Andrejka
    #4350
    nekem viszont kéne ip adnátok?
  • q2w3
    #4349
    Megtaláltam:D