5868
Jedi Knight 3
  • Muki100
    #4428
    Azért ennek a java le van írva a játék helpjében is...
  • KILLER2
    #4427
    JK egyetem
    Szeretettel várunk minden tanulni vagy társaságra vágyót.
  • Adam69852
    #4426
    nah jóéjszakát az erö legyen veletek..
  • Adam69852
    #4425
    amugy a szerveren mostanában van társaság?
    mert majd ha sikerül beüzemelnem a cuccost akkor rámférne egy jókis tréning... ;) kiestem a formámból (régen én is nyomtam outcast-el)
    van most szabadon lévö mester?:)
  • Adam69852
    #4424
    köszönöm még1xer
  • KILLER2
    #4423
    Na holmnap nekilátok a bannernek és a FAQnak.
  • Muki100
    #4422
    minden gond nélkül megy a biztonsági másolat is
  • Adam69852
    #4421
    Hali lehetséges játszani multiban, hogy nem éppen legális a játék?
    Még nincs meg de nem akarom letölteni amig nem tom. Mert akkor inkább megveszem :D
    és az igazat kérem válaszolni és ne arra sarkalni engem hogy megvegyem :D (csak az igazat) bár ha illegálisan nem megy akkor ugy is megveszem..

    elöre is köszi
  • KILLER2
    #4420
    Játékkal lesz a gond, mert van ilyen, előbb megnéztem. Szóval először is próbálj egy reinstallt, aztán ha másolt, akokr másik verzió, ha eredeti, akkor meg vidd szépen vissza.
  • tommygiant
    #4419
    Megnéztem a játék könyvtárában, és tényleg van egy "OpenAL32.dll" nevű fájl, a GameData könyvtárban. Ha eredeti a játékod, és rendesen feltelepíted, akkor annak a fájlnak is fel kéne települnie. Milyen számítógéped és op.rendszered van?
  • KILLER2
    #4418
    Mivan?
  • mazsola19
    #4417
    amikor felrakom akkor benne van mégis ezt írja ki:(
  • KILLER2
    #4416
    googleben keress rá, szedd le a file-t és tedd be a gamedata-ba. Vagy telepítsd újra. Ha akkor sem elsz jó, másik verziót szedj le. Ha eredeti, akkor meg vidd vissza.
  • mazsola19
    #4415
    sziasztok!
    telepítés után kiirja hogy az openall32.dll nem található és nem indul el.Mit csináljak?
    e-mail:[email protected]
    köszi
  • KILLER2
    #4414
    Azért kéne egy Jedi Knight 4. Ez a játék is mekkora siker, hát még az mekkora lenne, ha jól emgcsinálják. Esetleg ennek a folytatása vagy ilyesmi. Csak valami új szerepővel. Nem vagyok Kyle párti. Meg most lehetne hosszabb. És nem kéne bele ilyen pélyaválasztós cucc, hanem legyen rendesen történet és sorba jöjjenek a pályák. Több és látványosabb erő, több kard-csapás és trükk. Több és szebb multi pályák több lehetőséggel. Na ez így fasza lenne.
  • tommygiant
    #4413
    A megjelenéshez képest tényleg késő, de még mindig aktuális játék, és egy ideig az is marad.
  • KILLER2
    #4412
    Hát igen, picit késő, de jól mondtad, jobb később, mint soha.
  • Muki100
    #4411
    Szerintem azért így a 3. születésnapján túl már kicsit elkéstünk ezzel, de jobb később mint soha.
  • KILLER2
    #4410
    Rendben. Addig is gyűjtsük össze a gyakori kérdéseket. Lehet írni, hogy mi legyen benne. bannert meg majd megcsinálom. Szeritnem madj csak hétvégén állok neki.
  • tommygiant
    #4409
    Oké, ha majd elkezded a FAQ-ot megírni (a jövőben), küldd el msnen (privátüziben megadtam), és majd írok bele valamit én is, ha kéred.
  • KILLER2
    #4408
    Warez témákat vállalom, de én sem angyon akarok róla sokat írni.
  • KILLER2
    #4407
    Nem, de nem is fogok. Nem én intézem a Jedi Egyetem (régebben JS akadémia) ilyen dolgait, ott inkább csak szervező, emg rendfenntertó vagyok, de szólok Koonnak (hátha valaki ismeri, egy időben járt ide is) és majd ő megteszi. Amúgy ha valakit érdekel itt a klánunk weboldala.
  • tommygiant
    #4406
    Én segíthetek, ha kell, de csak a nem warez témákban.

    Regisztráltál már a http://magyarklanok.extra.hu-n?

    A házigizdaságról itt olvashatsz: Moderálási alapelveink
  • KILLER2
    #4405
    Házigazdaságot vállalom, de a FAQban kéne egy kis segítség. Még úgy sem voltam soha házigazda.
  • tommygiant
    #4404
    Nem akar valaki ennek a fórumnak a házigazdája lenni? Például KILLER2, vagy Muki100, vagy aki elég rég óta jelen van ebben a fórumban.
    Mert szerintem elkéne ide egy jó banner, és egy FAQ.
  • kas123
    #4403
    a TPS és a JLR is megszűnt már...a honlapjuk is bezárult
  • tommygiant
    #4402
    A TPS-nek és a JLR-nek mi a honlapja?
  • kas123
    #4401
    én TPS-es, MOL-os és majdnem JLR-es :)
  • tommygiant
    #4400
    [/courier]Jah, azok. És te melyiknek vagy/voltál a tagja?[/courier]
  • Muki100
    #4399
    Ó igen a magyar klánok nagyon kemények :D
  • tommygiant
    #4398

    !! Jedi Academy Magyar Klánjai !! Katt ide !!
    Ha Jedi Academyzel (multiplayerben), regisztrálj az oldalon!
    Ha egy klán vezetője vagy, a klánodat is regisztráld, hogy fenn legyen ezen a listán!
  • kas123
    #4397
    Üdv. nah kb fél év után újra elkezdek JA-zni :), kíváncsi vagyok hogy milyen mostanság a magyar scene (mint tudásilag, mind emberileg). Régen nagyon jó volt. Nagyon sok jófej srác ill. csaj volt fennt és nem mellékesen elég jól vívtak :). Remélem most is hasonlókat fogok látni :).
  • KILLER2
    #4396
    Gondolom PS4re vagy XBOX 720ra.
    NINCS JEDI KNIGHT 4!!!!!
  • fuho
    #4395
    haha nekem már megvan a négy
  • Muki100
    #4394
    gamedata/base-be bemásolod. Vannak olyan SP modok amik a skint változtatják de annak én végképp nem látom értelmét, kivéve persze ha egy nagyobb SP modhoz kellék.
  • vixo
    #4393
    Hi all!!!

    Azt szeretném kérdezni,h hogyan lehet a karakter skineket játékba helyezni??? És hogy ezek csak multinál használhatóak-e???

    Előre is Kösz!
  • Muki100
    #4392
    Nem beépítettek közül mb2_jabba, mb2_cmp_mountainkeep a két kedvenc. A naboohills pálya is különleges, de pár nap után már nem olyan érdekes.
    Ja meg siege destroyer is jó csak senki se szereti mert a játékosok többségének lagolt :(
  • tommygiant
    #4391
    És szerinted melyik(melyek) a legjobb(ak) a nem beépített mapok közül?
    Szerintem a Sith Council v2, a The Academy v2 és a The Academy v3.
  • Muki100
    #4390
    CTFből én yavint és coruscantot szeretem, siegeből pedig mindhármat. Duel pedig...talán hoth :P
  • 536134
    #4389
    Aha értem...
    Akkor kösz keresek másikat...
    THX